کوین مالونی بنیانگذار و مدیر عامل Xeeda است ، یک کیف پول سخت افزاری رمزنگاری شده که مخصوص تلفن های هوشمند طراحی شده است.

مالونی از تجربیات خود به عنوان یک کارآفرین زنجیره ای ، سرمایه گذار در مراحل اولیه و مدیر هیئت مدیره که با یازده شرکت در مراحل اولیه درگیر شده است ، وام می گیرد. طبق اعلامیه مطبوعاتی ، وی با موفقیت بیش از 60 میلیون دلار سرمایه برای شرکتهای خصوصی در صنایعی مانند بیوتکنولوژی ، مواد شیمیایی ، باتری ، نرم افزار ، رسانه ، موبایل ، مصرف کننده ، غذای سالم ، فین تک و املاک و مستغلات جمع آوری کرده است..

علامت های Xeeda مالونیورود به صنعت بلاکچین. Xeeda اگرچه در حال حاضر فقط در پیش سفارش است ، اما به نظر می رسد یک وسیله کاملاً زیبا است.

بازار کیف پول سخت افزاری فعلی ارزهای رمزپایه توسط محصولاتی مانند Ledger Nano S و Trezor هدایت می شود که هر دو محصول فوق العاده ایمن و قابل اعتمادی هستند. با این حال ، بسیاری از مبتدیان تنظیم شدن با Ledger یا Trezor را یک روند کاملاً ترسناک می دانند. Xeeda قصد دارد با اجازه دادن به کاربران برای استفاده از کیف پول سخت افزاری با استفاده از تلفن های هوشمند خود ، تجربه کاربر را حل کند..

* یادداشت سردبیر: از آنجا که شخصاً از این کیف پول استفاده نکرده ایم ، نمی توانیم کیفیت ، رابط کاربری یا امنیت آن را تأیید کنیم. وقتی این کار را انجام دادیم ، پیوندی برای بررسی ما در اینجا خواهید دید.

XEEDA چگونه نام خود را به دست آورد?

ما نامی را می خواستیم که به یادماندنی باشد و به ما اجازه دهد تا از محصولات اولیه خود فراتر برویم. ما چندین گزینه را از طریق تست غیررسمی با دوستان و خانواده امتحان کردیم و پس از مدتی عاشق صدا و احساس مدرن X-E-E-D-A شدیم. و ، ما فکر می کنیم xeeda.io یک URL بسیار جالب است.

چگونه کارآفرینی در فضای ارزهای رمزپایه با تجارب قبلی شما در شروع فعالیت تضاد دارد?

هر استارتاپی که من در آن شرکت داشته ام نیاز به توانایی باورنکردنی برای حفظ تمرکز در حالی که با یک جریان مستمر موانع روبرو می شوم و همچنین حواس او را پرت می کند که به عنوان یک فرصت جذاب ظاهر می شوند. به عبارت ساده ، فضای ارزهای رمزنگاری شده 100 برابر است. برای کسانی که به موفقیت می روند ، من معتقدم که پاداش ها نیز دستوراتی به بزرگی بیشتر از آنچه در صنایع مخرب قبلی دیده ایم خواهد بود..

فکر می کنید XEEDA چگونه تصویب ارز رمزنگاری را تسریع می کند?

امروز که به تجارت نگاه می کنید ، روشن است که استفاده از اینترنت و اقتصاد جهانی به طور فزاینده ای توسط ارتباطات و معاملات از طریق تلفن های هوشمند پیش می رود.

آرمان ما این است که با ایجاد یک بستر راحت و امن برای جوامع رمزنگاری که نیاز به دسترسی مستقیم به تلفن همراه با یک تجربه کاربری عالی و طیف گسترده ای از عملکرد مفید دارند ، تصویب ارز دیجیتالی را تسریع کنیم..

Xeeda

سایر کیف پولهای سخت افزاری که می خواهید آنها را برطرف کنید چه محدودیتی دارند?

Xeeda بر دسترسی آسان به بازارهای ارز دیجیتال از طریق سهولت استفاده و تحرک با استفاده از کیف پول سخت افزاری و برنامه یکپارچه متمرکز شده است. کاربران کیف پول های سرد موجود به ما گفته اند که تنظیمات پیچیده و فرآیندهای معامله ، استفاده از آنها را محدود یا حتی از بین می برد. ما می خواهیم آن را تغییر دهیم.

علاوه بر این ، با تمرکز بر سهولت استفاده ، می توانیم اقدامات ناخواسته کاربر را که می تواند احتمال نقض امنیت یا معاملات اشتباه منجر به از دست دادن ارزهای دیجیتال را ایجاد کند ، به حداقل برسانیم.

شما هنوز در مراحل پیش خرید هستید. چگونه می توانید به تصویب کنندگان اولیه برنامه خود اطمینان دهید که کیف پول شما بی خطر است?

پذیرندگان اولیه مهمترین مشتری ما هستند. اطمینان از ایمنی و امنیت کلیه محصولات Xeeda نتیجه گردآوری تیم ذهنی درخشان ما با هدف متمرکز طراحی معماری XEEDA ، پیاده سازی سخت افزار ، سیستم عامل و نرم افزار ، ایجاد فرایندها و استانداردهای تولید ، و ارائه محتوای آموزشی و پشتیبانی مشتری.

همه محصولات و فرآیندهای تجاری ما باید با هم بهینه شوند و سپس با آزمایش بی وقفه اعتبار سنجی شوند. ما برای اطمینان از شفافیت در تلاش های توسعه و فن آوری های اصلی ، به روز رسانی مداوم را به جامعه کاربران خود ارائه خواهیم داد.

بچه ها چطور جلوتر از هکرها در فضا می مانند؟?

اول و مهمترین ، کارشناسان امنیتی در XEEDA از بهترین روشها و دستگاههای صنعت استفاده می کنند که مطابق با معیارهای مشترک EAL5 یا بالاتر باشد. ما خلاصات امنیتی را در سایر دستگاه ها و خدمات بررسی کرده ایم تا مشخص کنیم از وکتورهای حمله استفاده شده است و کیف پول XEEDA را نیز طراحی کرده ایم تا از این حملات در امان باشد.

راه حل این است که به دیگران (یا سایر دستگاه ها ، به عنوان مثال تلفن هوشمند) اعتماد نکنید تا داده های خود را ایمن نگه دارید اما خودتان امنیت داده های خود را کنترل کنید. با ارزهای رمزپایه ، داده های مهم کلیدهای خصوصی شما هستند. کیف پول سخت افزاری XEEDA دستگاهی با کاربرد ساده است که برای محافظت از کلیدهای دسترسی خصوصی شما در برابر افرادی که مجاز به دسترسی به آن نیستند ، توسط شما شخصاً طراحی شده است. شما کنترل کامل کلیه کلیدهای خصوصی خود را در کیف پول سخت افزاری Xeeda حفظ می کنید.

کلیدهای خصوصی شما هرگز از حافظه امن در کیف پول XEEDA خارج نمی شوند. وقتی هکرها از دفاع محیطی شما مانند iPhone یا Android استفاده می کنند ، کلیدهای خصوصی شما ایمن می مانند. آنها هرگز کیف پول XEEDA را ترک نمی کنند ، و کیف پول خود دارای احراز هویت دو عاملی است ، از جمله احراز هویت بیومتریک.

اگر تلفن هوشمند مشتری به سرقت برود ، چه اتفاقی می افتد؟ در حالی که ممکن است سارقان نتوانند به وجوه خود دسترسی پیدا کنند ، آیا مشتری کیف پول و ارز رمزنگاری شده خود را از دست می دهد?

اگر تلفن هوشمند مشتری دزدیده شود ، تمام وجوه وی که توسط کیف پول سخت افزاری Xeeda قابل دسترسی است کاملاً امن و محافظت می شود. آنها گم نشده اند و نمی توان آنها را به سرقت برد. کیف پول سخت افزاری Xeeda نیاز به احراز هویت بیومتریک روی کیف پول و یک کد پین اضافی فقط برای کیف پول دارد. دسترسی فیزیکی به تلفن کاربر یا کیف پول Xeeda اجازه دسترسی به کلیدها یا وجوه کاربر را نمی دهد.

اگر کیف پول سخت افزاری XEEDA مشتری از بین رفته ، به سرقت رفته یا از بین رفته باشد ، می توانید با استفاده از عبارت بازیابی 24 کلمه ای ، کل تعادل موجود در کیف پول XEEDA دیگر را بازیابی کنید.

Xeeda

با توجه به یادداشت شخصی ، آنچه باعث علاقه شما به فضای ارزهای رمزپایه شده است?

فضای ارزهای رمزنگاری شده فرصت های منحصر به فردی را در تاریخ اخیر برای مشاغل و مصرف کنندگان ایجاد می کند. برای هر کسی که می خواهد رهبر باشد و در اختراع مجدد فرایندهای تجاری که به طور چشمگیری زندگی فردی را در سطح جهانی بهبود می بخشد – به ویژه در جوامعی که از سیستم های اقتصادی کنونی مستثنی یا تحت نظارت نیستند ، یک زمان باورنکردنی است.

اهداف شما برای نیمه دوم 2018 چیست؟?

ما بر روی سه دسته اصلی متمرکز شده ایم: (2) کیف پول و برنامه سخت افزاری کاملاً آزمایش شده و اثبات شده XEEDA را تحویل دهید. (3) پشتیبانی برجسته مشتری را به انجمن Xeeda ارائه دهید.

فکر می کنید چه ارزهایی برای حرکت رو به جلو ارز رمزپایه وجود دارد?

واضح است که با بلوغ فضای ارزهای رمزپایه ، تغییرات زیادی ادامه خواهد یافت. ما انتظار داریم که دولت ها مشارکت خود را در جنبه های مختلف دارایی های دیجیتال افزایش دهند و این امر به ارائه دهندگان و کاربران نیاز دارد تا طبق آن رفتار کنند. نظر ما این است که شرکت هایی مانند ما در ایجاد تعادل بین حقوق کاربران و الزاماتی که ممکن است توسط مقررات دولت وضع شود ، حیاتی خواهند بود.

ما انتظار داریم که ارز رمزنگاری شده بیشتر به جریان اصلی جریان یابد. این امر به بهبود سهولت استفاده از طریق دستگاه هایی مانند کیف پول سخت افزاری XEEDA و همچنین بهبود قابل توجه در نرخ پردازش معاملات Blockchains نیاز دارد..

اگر بتوانید به ابتدا برگردید ، آیا کاری وجود دارد که به طرز متفاوتی انجام دهید؟ به خود 20 چیزی خود چه توصیه ای می کنید?

من دوست دارم سفر به موفقیت کارآفرینان بزرگ در طول دهه های گذشته را مطالعه کنم. وقتی به 5 مورد برتر نگاه کنید ، آنچه برجسته است مربوط به آنهاست توانایی جذب تیمی که دارای مهارت و عزم برای دیدن چشم انداز است و آن را به جامعه پذیرندگان اولیه و مشتریان پرشور می رساند.

توصیه من به خودم در سن 20 سالگی این است که وقتی چیزی را می بینید که توانایی تغییر جهان به سمت بهتر را دارد و برای شما جالب است ، با ایجاد یک تیم عالی و جذب مشتری های اولیه و شرکای معتبر برای نوآوری ، با تمام قدرت غواصی کنید و رهبر شوید. برای و تست با.

برای رسیدن به این هدف ، شما باید ارزشی را به مشتریان و شرکا تحویل دهید که هیچ کس دیگری به جز شما و تیم شما نمی تواند آنها را ارائه دهد. زیرا هیچ شخص یا سازمانی به اندازه شما و تیم شما متمرکز ، مصمم و توانمند نیست.

من همچنین می گویم ، به سرعت و اغلب شکست بخور.

هر چیز دیگری که دوست دارید خوانندگان ما بدانند?

خوب ، خوانندگان شما افراد بزرگی هستند ، بهترین ها در فضای ارزهای رمزنگاری شده ، بنابراین من می خواهم همه را به عضویت در انجمن XEEDA دعوت کنم ، پیشرفت ما را دنبال کنیم و مشتری اولیه شویم. با مراجعه به ما می توانید شروع کنید سایت.

متشکرم!