سکه تجارت امن (XSTC) قصد دارد یک ارز دیجیتال مبتنی بر جامعه باشد. در این مقاله ، نگاهی به ویژگی های فنی Safe Trade Coin ، نقشه راه آینده و موارد دیگر می اندازیم. و ، ما سعی می کنیم ارزیابی کنیم که آیا استفاده از Safe Trade Coin بی خطر است یا خیر.

ماموریت پروژه سکه تجارت ایمن (XSTC)

بر اساس وب سایت پروژه, سکه امن تجارت (XSTC) قصد دارد بستری را راه اندازی کند که در آن واحد پول آن یکپارچه و قابل استفاده باشد. از سپتامبر 2018 ، اطلاعات زیادی در مورد دستاوردهای گذشته این پروژه در دسترس نیست. حتی اگر در وب سایت پروژه عنوان شده است که تاریخ انتشار whitepaper در ژوئن 2018 برگزار می شود ، تیم هنوز مقاله سفید ارائه نکرده است.

رها شده و بازگردانده شده از مردگان

طبق نقشه راه پروژه ، سازنده اصلی سکه امن تجارت (XSTC) پروژه را در سال 2017 رها کرد. وب سایت پروژه تاریخ دقیق شروع پروژه را ذکر نمی کند. با این حال ، Cryptoslate می گوید که این پروژه است در نوامبر 2016 راه اندازی شد. در حالی که بسیاری از پروژه های ارز رمزنگاری شده در گذشته شکست خورده اند ، اکثر آنها این کار را یا پس از دریافت بودجه انجام داده اند و یا پس از ICO های ناموفق که هیچ سرمایه ای جمع نشده است. از طرف دیگر ، به نظر می رسد سکه تجارت ایمن هیچ تلاش قبلی برای جمع آوری کمک مالی دولتی یا حتی خصوصی ندارد.

در Q1 2018 ، احیای پروژه آغاز شد. این شامل راه اندازی اولین وب سایت سکه تجارت ایمن و کاوشگر بلوک. در Q2 2018 ، این پروژه یک کار تبلیغاتی را آغاز کرد. این اطلاعات و بحث های بعدی را می توان در سایت یافت صفحه Bitcointalk پروژه.

جزییات فنی

سکه تجارت ایمن از مکانیسم توافق اثبات سهام استفاده می کند. آنچه آن را از سایر سکه های استفاده از PoS متمایز می کند ، پاداش سخاوتمندانه سهام آن است. همه کاربران می توانند انتظار 25٪ پاداش سالانه از سهام را داشته باشند. این به خوبی می تواند کاربران را به جای تجارت این سکه به HODL ترغیب کند ، احتمالاً ثبات بیشتری در بازارهای خرس ایجاد می کند.

با این حال ، نقطه ضعف این امر می تواند این باشد که کاربران ترجیح می دهند فقط از XSTC به عنوان دارایی سرمایه گذاری استفاده کنند ، دقیقاً مانند اوراق قرضه بلاکچین ، نه اینکه از آن برای پرداخت های P2P در دنیای واقعی استفاده کنند..

همچنین توجه به سایر جزئیات مانند تأیید پرداخت فقط به دو بلوک ضروری است. در ارزهای رمزپایه دیگر ، این تعداد به طور معمول بیشتر است. به عنوان مثال ، بیت کوین به شش بلوک نیاز دارد. اتریوم حداقل به پنج مورد نیاز دارد. در حالی که این تعداد می تواند بسیار متفاوت باشد ، تعداد بیشتری تأیید مورد نیاز اطمینان می دهد که یک معامله به راحتی قابل برگشت نیست. در حقیقت ، تأییدهای بیشتر معمولاً برابر با امنیت بهتر هستند.

منبع گردش 706،661،973 XSTC است. حداکثر میزان تأمین 840،000،000 XSTC است. به عبارت دیگر ، کمی بیش از 84٪ از حداکثر میزان عرضه در حال حاضر در گردش است. این یک علامت مثبت در مقایسه با پروژه هایی است که یا فاقد حداکثر میزان تأمین هستند و یا آنهایی که دارای یک منبع گردش کم در مقایسه با حداکثر تأمین هستند. کیف پول های دسک تاپ برای هر دو سیستم عامل ویندوز و لینوکس موجود است.

عکس از ویژگی های سکه XSTC از وب سایت پروژه

ویژگی های سکه XSTC را می توان در وب سایت پروژه یافت.

ویژگی های پیشنهادی

سکه تجارت امن (XSTC) برای هویت خود به عنوان یک پروژه جامعه محور ارزش قائل است. این بدان معنی است که اعضای جامعه (به ویژه افرادی که دارای مهارت برنامه نویسی و طراحی استثنایی هستند) می توانند در مراحل اولیه شکل گیری پروژه مشارکت داشته باشند.

در وب سایت پروژه همچنین آمده است: ”با متوسط ​​سرعت معامله 60 ثانیه ، XSTC موقعیت خوبی در بازار دارد. هزینه معاملات نسبتاً کم و معقول است. ” به نظر می رسد که ویژگی اصلی فنی ایجاد یک قابلیت سپردن است. این احتمالاً م bigلفه بزرگی در سیستم عامل آینده سکه تجارت ایمن خواهد بود.

نقشه راه تیم و آینده

سکه تجارت ایمن ، مانند برخی دیگر از پروژه های جامعه محور ، عوامل اصلی را در وب سایت خود فهرست نمی کند. با این حال ، مشخص نیست که چه کسی دقیقاً در حال توسعه / کمک به پروژه است و تا چه میزان به نظر نمی رسد نقشه راه آینده نیز آن همه بلند پروازانه باشد. به عنوان مثال ، نزدیک به پایان Q3 2018 ، هنوز هم نامه سفید در وب سایت پروژه ذکر نشده است.

علاوه بر این ، بنیاد تجارت ایمن باید تاکنون تشکیل شود. صرف نظر از اینکه این سازمان ایجاد شده یا نشده است ، اطلاعات زیادی درباره هدف آن وجود ندارد.

در Q4 2018 ، کیف پول های iOS و Android باید منتشر شوند. سرانجام ، زمانی در سال 2019 ، باید انتظار داشته باشیم که توسعه پلتفرم سپرده آغاز شود. از سپتامبر 2018 ، ما هنوز شاهد به روزرسانی های منظم یا تعامل جامعه در حد آنچه انتظار می رود از یک پروژه ارز رمزپایه برتر باشد ، نیستیم..

عکس نقشه راه XSTC

نقشه راه XSTC جزئیات زیادی درباره برنامه های به روزرسانی های آینده را شامل نمی شود.

مبادلات

برای کسانی که علاقه مند به خرید سکه تجارت مطمئن (XSTC) هستند ، تنها یک گزینه وجود دارد. از سپتامبر 2018 ، XSTC فقط در Coinexchange. علاوه بر این ، BTC تنها جفت تجاری موجود در آن صرافی است. در مقایسه با اکثر ارزهای رمزپایه دیگر ، XSTC در دسترس بودن ارز نیست.

دوباره مرده?

این واقعیت که سکه تجارت امن (XSTC) زمانی یک پروژه رها شده بود ، نشانه خوبی نیست. با این حال ، خبر بدتر این است که به نظر می رسد این پروژه هیچ نشانه ای از حمایت مثبت در زندگی دوم خود را نشان نمی دهد. به عنوان مثال ، هیچ به روزرسانی در مورد توییتر پروژه از ماه مه 2018.

برخی تعاملات در سایتهایی مانند Bitcointalk وجود دارد اما حتی این محدودیت دارد. سکه تجارت ایمن برای ایجاد یک جامعه واقعی به بروزرسانی مکرر و تعامل جامعه نیاز دارد.

اخطار اینکه میزبانی برای کاوشگر بلوک سکه ایمن منقضی شده است.

این پاپ هنگام بازدید از کاوشگر سکه ایمن تجارت سکه ظاهر شد.

نتیجه گیری: آیا سکه ایمن واقعاً بی خطر است?

وقتی صحبت از ارزهای رمزپایه می شود ، تعدادی کلاهبرداری خروج و سایر جرایم را دیده ایم. بنابراین ، آیا ارز رمزنگاری شده به نام Safe Coin با استفاده از کلمه “safe” به عنوان راهی برای جلب سرمایه گذاران بی خبر است؟ به نظر می رسد پاسخ منفی است. هنوز هم ، عدم پیشرفت این ارز رمزنگاری شده در به روزرسانی های فنی و تلاش های بازاریابی نگران کننده است.

علاوه بر این ، به نظر می رسد که همکاران در ارائه به روزرسانی های اصلی ذکر شده در نقشه راه تأخیر دارند. هنگامی که پروژه کیف پول سفید و موبایل را آزاد کرد ، ایده بهتری از توانایی های این پروژه و نقش بالقوه آن در چشم انداز ارز رمزنگاری شده خواهیم داشت. در حال حاضر ، ما هنوز منتظر پاسخ این س questionsالات هستیم.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me