حضور ثابت در فضای ارزهای رمزپایه از سال 2014, YoBit یکی از مجموعه های کوچک مبادلاتی است که انجام نمی شود برای تجارت نیاز به وارد کردن اطلاعات شخصی دارید.

YoBit بسیار رابط کاربر پسند؛ در واقع هر کسی می تواند در حالی که ناشناس بودن خود را حفظ کند یک حساب ایجاد کند و در کمتر از پنج دقیقه شروع به معامله کند.

گمنامی, به نظر می رسد ، اصل اصلی سازمان YoBit است ، زیرا هیچ مالک یا اپراتور رسمی در این لیست وجود ندارد. با این حال به نظر می رسد این بی هویتی بیش از آنکه گزینه ای مشکوک باشد ، ترجیح ایدئولوژیک بنیانگذاران بورس است. با متوسط ​​حجم معاملات در حدود 60 میلیون دلار ، 800 سکه موجود برای معاملات و 3353 جفت معاملاتی ، YoBit یک پلت فرم متوسط ​​فعال محسوب می شود.

YoBit ارائه می دهد طیف بسیار گسترده ای از altcoins, و به سازندگان altcoin اجازه می دهد تا سکه های خود را به ظاهر با موانع بسیار کم یا تأیید لیست کنند.

اما بقیه YoBit چگونه جمع می شوند؟ بگذارید بفهمیم در این بررسی مبادله YoBit ، همه چیزهایی را که می خواهید بدانید جستجو می کنیم ، از جمله:

 • اطلاعات کلیدی
 • چگونه کار می کند
 • هزینه های تجارت
 • ارزهای رمزپایه موجود
 • محدودیت های انتقال
 • اعتماد شرکت
 • امنیت صندوق
 • پشتیبانی مشتری
 • افکار نهایی

YoBit چگونه کار می کند

به نظر می رسد YoBit برای معامله گر ارزهای رمزپایه متوسط ​​تا پیشرفته مناسب تر است. در حالی که سرمایه گذاران و معامله گران مبتدی هنوز هم می توانند از YoBit استفاده کنند ، ممکن است از تعداد گزینه های موجود در صفحه معاملات مرعوب شوند.

اگر مهارت کافی در تجارت ارزهای رمزپایه ندارید ، به احتمال زیاد از رابط کاربری YoBit لذت خواهید برد. این پلتفرم تمام قابلیت های معاملاتی را در یک صفحه قرار می دهد ، بنابراین برای تحقیق و انجام معاملات لازم نیست بین برگه ها جابجا شوید یا چندین پنجره را باز کنید.

رابط تبادل YoBit

رابط تبادل YoBit

YoBit شامل تمام عملکردهایی است که شما از یک سیستم عامل پیشرفته تجاری انتظار دارید. برای تجزیه و تحلیل ، شما دارای نمودار شمعدان در چندین بازه زمانی و همچنین یک نمودار عمق کتاب سفارش هستید.

علاوه بر این ، می توانید سفارشات فعلی ، حجم روزانه ، اوج و فرودهای 24 ساعته و تاریخچه تجارت را برای هر بازار موجود مشاهده کنید.

ثبت سفارشات خرید و فروش در YoBit کار ساده ای است.

رابط تبادل YoBit

راه اندازی تجارت در YoBit

از داشبورد خود ، به راحتی مبلغ ارز رمزنگاری شده برای خرید / فروش (یا کل مبلغی را که می خواهید برای آن دریافت کنید) و قیمت را وارد کنید. از آنجا ، YoBit بطور خودکار سایر قسمتهای مربوطه را به روز می کند.

رابط تبادل YoBit

تجارت در YoBit

InvestBox و YoPony

ویژگی منحصر به فرد YoBit است InvestBox. توسط YoBit InvestBox به عنوان ابزاری برای توسعه دهندگان برای تبلیغ سکه های خود و همچنین وسیله ای برای درآمد منفعل برای سرمایه گذاران تبلیغ می شود. طبق گفته تیم YoBit ، شما می توانید از طریق InvestBox هر روز بین 0.1٪ تا 7.0٪ بازده سرمایه خود را بدست آورید..

نحوه کار InvestBox کاملاً مشخص نیست. ما به کاربران خود توصیه می کنیم نسبت به هر ویژگی یا خدماتی که درصد پرداخت تضمینی با خطرات صفر تبلیغ شده داشته باشد ، احتیاط کنند.

یک نماینده از YoBit ادعا می کند InvestBox اساساً ابزاری است که برای سرمایه گذاری های کوتاه مدت چشم انداز سکه های کم پشت را فراهم می کند.

YoPony ، یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد YoBit ، “بازی مسابقه ای ارز رمزنگاری شده” است که کاربران حدس می زنند کدام اسب در مسابقه برنده خواهد شد. هر اسب نشان دهنده یک سکه است و سکه برنده یک پمپ 5BTC دریافت می کند.

YoPony ، همراه با بازی های تاس ، اساساً بر اساس یک احتمال تصادفی تنظیم می شوند. قانونی بودن این ویژگی بین YoBit و حوزه قضایی محلی آنها است ، اما ما به کاربران خود توصیه می کنیم که در شرکت در این زمینه احتیاط کنند..

نماینده YoBit ادعا می کند که YoPony وسیله ای برای انگیزه و اشتیاق کاربران برای استفاده از این سیستم عامل است. یک مثال:

یو پونی & YoPump هفتگی در 119 ساعت!

تایمر: https://t.co/RIbW7OhKzM

یکی از این سکه ها پس از اتمام مسابقه برای 5 btc در 1 دقیقه پمپ می شود:

1 تسویه حساب: یوبیکس

2 تسویه حساب: i2

3 تسویه حساب: f1

4 تسویه حساب: یودا

5 تسویه حساب: لیمی

6 تسویه حساب: قورباغه

7 تسویه حساب: هوا

8 تسویه حساب: رابطه جنسی

9 تسویه حساب: ناکس

10 پونی: یووی

– Yobit.Net (YobitExchange) 8 مه 2020

هزینه های معاملات YoBit

هزینه های تجارت YoBit ساده است – فقط 0.2 درصد در هر تجارت. فرقی نمی کند شما تجارت کننده یا تجارت کننده باشید. حجم معاملات ماهانه شما نیز تاثیری در هزینه ندارد.

ارزهای رمزپایه موجود در YoBit

YoBit تعداد کمی بازار ارز رمزنگاری شده در اختیار شماست. بیشتر ارزهای رمزپایه پشتیبانی شده به صورت جفت معاملاتی با BTC ، ETH ، DOGE ، USD ، RUR یا USDT در دسترس هستند. در این بازارها می توانید تجارت کنید:

 • بیت کوین
 • دوج
 • خط تیره
 • اتریوم
 • ZCash
 • امواج
 • Litecoin
 • اتریوم کلاسیک
 • EOS
 • ترون
 • و خیلی بیشتر.

ذکر یک سکه در YoBit یک روند نسبتاً ساده است, بنابراین این پلتفرم همچنین حاوی ارزهای رمزپایه کم سقفی است که نمی توانید در صرافی های دیگر پیدا کنید.

محدودیت های انتقال YoBit

به نظر نمی رسد در مبادله YoBit محدودیتی برای انتقال وجود داشته باشد. اگرچه باید توجه داشته باشید که روشهای خاص واریز و برداشت با سطوح متفاوتی از کارمزد همراه است.

هزینه های سپرده بین 0.00٪ تا 1.00 range است در حالی که هزینه های برداشت می تواند تا 7.00 reach برسد.

اعتماد شرکت: آیا YoBit قانونی است?

ریشه های YoBit تا حدودی مملو از رمز و راز است. مبادله در سال آغاز شد 2014 و در حال حاضر به عنوان YoBiCrypto در پاناما ثبت شده است. با این حال ، چیز دیگری در مورد تیم موسس شناخته نشده است. به نظر می رسد که آنها غیرمتمرکز بوده و در سراسر جهان پخش شده اند.

در حالی که مدت زمان شرکت از سال 2014 به برخی از اعتبارات معتبر است ، جستجوی Google مجموعه گسترده ای از نظرات مثبت و منفی را به دست می آورد – که برای اکثر محصولات یا خدمات طبیعی است.

YoBit ، با این حال ، به نظر می رسد به خصوص توسط بررسی های منفی ، که به نظر می رسد بسیاری از نظرات جعلی ربات ، به شدت تحت تأثیر قرار گرفته است. به عنوان مثال ، یکی از منتقدان منفی در TrustPilot دقیقاً همان مورد را گذاشته است بررسی منفی برای 13 صرافی و خدمات مختلف ارز رمزنگاری شده.

یک نماینده اظهار داشت: “بازار ارز ارز رمزنگاری شده روسیه بسیار خونین است. رقبا حساب های جعلی ایجاد می کنند تا با بررسی های منفی ، رقابت خود را بپوشانند ، آنها حساب های کلاهبرداری برای فریب کاربران سایر صرافی ها و غیره ایجاد می کنند. “

نماینده از کاربران می خواهد عناوینی مانند “کلاهبرداری یوبیت” و “یوبیت پول را بدزدد” دنبال نکنند زیرا به احتمال زیاد توسط رقبا با استفاده از ربات ها ارسال می شوند.

شایعاتی مبنی بر اینکه پاول کریموف ، که قبلاً دستگیر شده بود ، منتشر شده است کلاهبردار مالی, مردی است که پشت YoBit است. با این حال ، مشخص شده است که شایعات بی اساس هستند. این تیم اظهار داشته است ، “شایعات مربوط به رابطه صرافی Yobit و Krymov توسط رقبای ما برای دریافت پول پخش می شود ، بنابراین فریب این اطلاعات غلط را نخورید.”

در مصاحبه با a سایت رسانه ای روسیه, وکیل آقای Krymov ادعا کرد: “Krymov هیچ ارتباطی با Yobit ندارد ، این اظهارات بی اساس است.”

هنوز هم می توان بقایای رسوایی Krymov را پیدا کرد ، مانند حسابی به نام Pavel Krymov به عنوان بنیانگذار و مدیرعامل در صفحه ای که ادعا می کند رسمی است صفحه YoBit, که این نیز کلاهبرداری است.

این نکته خوبی است که به خوانندگان ما یادآوری می شود که فریب کلاهبرداری آنلاین را نخورند ، خواه این حساب های تقلبی در شبکه های اجتماعی باشد یا صفحاتی که درخواست ارز رمزنگاری شده شما را دارند..

به نظر می رسد اعضای جامعه ارزهای رمزنگاری شده نظرات متفاوتی دارند. بر TrustPilot, بورس دارای امتیاز 4 از 5 ستاره است. با این حال ، این رتبه بندی ها در درجه اول بین بررسی 5 ستاره (62٪) و بررسی 1 ستاره (24٪) تقسیم می شوند. با این حال ، همانطور که با بررسی های جعلی متعدد TrustPilot مشاهده کرده ایم ، تشخیص دقیق احساسات دشوار است.

امنیت صندوق: آیا وجوه شما در YoBit ایمن است?

در مورد امنیت وجوه شما ، YoBit اطلاعات کمی ارائه می دهد. مشخص نیست که شرکت چند درصد از بودجه را در انبارهای گرم و سرد نگه داشته است. و تیم اطلاعات مکانیزم امنیتی را فقط برای چشم داخلی نگه می دارد.

سکه های EST 130417 ETC به دلیل 51٪ حمله از دست رفتند.

این مبلغ از صندوق بیمه Yobit تأمین خواهد شد ، تخلیه / برداشت ETC فعال است.

آدرس ETC هکر: https://t.co/PQj2rDxkrU

IP ها: 2001: 67c: 2660: 425: 24: 0: 0: 88e ، 2001: 67c: 2660: 425: b: 0: 0: cd7 (VPN)

– Yobit.Net (YobitExchange) 9 ژانویه 2019

YoBit هک قابل توجهی را تجربه نکرده است که نتواند از آن بازیابی کند. صرافی در ژانویه 2019 یک حمله 51 درصدی را تجربه کرد ، اما این صرافی نوشت که بودجه توسط صندوق بیمه آن تحت پوشش قرار خواهد گرفت.

با این حال ، کاربران بیشماری گزارش کرده اند دسترسی به ارز رمزنگاری شده و برداشت وجوه آنها از صرافی مشکل است. با این حال ، تقریباً هر مبادله ای ، حتی سیستم عامل های سطح بالای مانند Binance و Coinbase ، در زمینه برداشت با مشکل روبرو شده اند.

YoBit احراز هویت دو عاملی (2FA) را ارائه می دهد تا یک لایه امنیتی بیشتر به حساب فردی شما بیاورد.

ما از خوانندگان خود التماس می کنیم: اگر تصمیم به استفاده از صرافی دارید ، فقط آنچه را که توانایی از دست دادن آن را دارید سپرده گذاری کنید.

پشتیبانی مشتری YoBit

تیم پشتیبانی مشتری YoBit معمولاً در عرض یک ساعت به سوالات پاسخ می دهد اما پاسخ دادن به س yourال شما ممکن است 24 ساعت طول بکشد.

برای کمک بیشتر ، پلت فرم YoBit همچنین شامل یک چت باکس 24/7 است که از طریق آن می توانید با سایر کاربران YoBit و اعضای تیم YoBit صحبت کنید.

YoBit دو انجمن تلگرام را اجرا می کند (یکی در انگلیسی, یکی در روسی) که هر کدام بیش از 60،000 عضو دارد.

یک نماینده از YoBit به کاربران توصیه می کند از پشتیبانی تلگرام استفاده کنند ، ادعا می کند که مدیران معمولاً بصورت 24 ساعته و 7 ساعته آنلاین هستند و توانایی حل همه مشکلات را دارند. گزینه بلیط باید به عنوان یک گزینه اضافی برای کسانی که از تلگرام استفاده نمی کنند ، باشد.

صندوق بیمه: در صفحه پشتیبانی ، گزینه ای برای درخواست غرامت از صندوق بیمه وجود دارد.

صندوق بیمه YoBit

رابط صندوق بیمه YoBit

اطلاعات زیادی درباره صندوق بیمه در دست نیست. اما از تحقیقات ما ، Exchange با پیامدهای حمله 51٪ به شبکه Ethereum Classic مقابله کرد.

سکه های EST 130417 ETC به دلیل 51٪ حمله از دست رفتند.

این مبلغ از صندوق بیمه Yobit تأمین خواهد شد ، تخلیه / برداشت ETC فعال است.

آدرس ETC هکر: https://t.co/PQj2rDxkrU

IP ها: 2001: 67c: 2660: 425: 24: 0: 0: 88e ، 2001: 67c: 2660: 425: b: 0: 0: cd7 (VPN)

– Yobit.Net (YobitExchange) 9 ژانویه 2019

برخی از کاربران بودجه خود را از دست دادند ، اما بیمه YoBit خسارات را پوشش داد.

هکرها 122735 سکه ETC را پس فرستادند ، متشکرم!

اثبات: https://t.co/I6HWmQXjCwhttps://t.co/Gzk8Y7kAru

ما 43000 ETC (حدود 50 btc) را به FreeCoins اضافه کردیم: https://t.co/Lyv9VLV0j3

InvestBox جدید برای ETC (0.1 / در روز): https://t.co/eSk8QNGMdb

– Yobit.Net (YobitExchange) 15 ژانویه 2019

افکار نهایی: گمنامی بین المللی ، توسعه حضور عمومی

اگر می خواهید ارز رمزنگاری شده را بدون ارائه اطلاعات KYC معامله کنید ، YoBit می تواند مبادله ای برای شما باشد. معامله می کند حدود 60 میلیون دلار در حجم روزانه و از طیف گسترده ای از جفت های تجاری پشتیبانی می کند.

YoBit یک پلتفرم نسبتاً ساده و بصری است ، اما اگر از قبل با مبانی تجارت مفید نیستید ، لازم است که به تجارت عادت کنید..

به نظر می رسد که این مبادله در محافل بین المللی نیز بسیار محبوب است (گزینه های زبان شامل انگلیسی ، روسی و چینی است و در سراسر جهان در دسترس است. همچنین دارای یک چت زنده در رابط تجارت است ، با زبان های موجود به انگلیسی ، آلمانی ، عربی ، چینی و روسی. در حال حاضر بیشترین جفت معاملاتی از هر مبادله را دارد و دلار و روبل روسیه را قبول می کند.

با این حال ، به نظر می رسد ناشناس بودن این پلت فرم علیه آن در جبهه روابط عمومی کار می کند ، که به نظر می رسد چالش برای هر سازمانی بدون یک حزب عمومی در دسترس عموم است. با این حال ، از آنجا که از سال 2014 وجود دارد و دارای چندین بررسی مثبت معتبر است ، ما تمایل داریم که به آنها سود ببریم.

طرفداران YoBit می توانند به حضور و شهرت آن در انجمن هایی مانند این اشاره کنند BitcoinTalk و همه بررسی آنلاین کاربران باید با یک دانه نمک انجام شود: چه مثبت و چه جعلی. یک دیدگاه مثبت پشتیبانی YoBit از ناشناس بودن ، که اصل اصلی اخلاق خود-حاکمیت بسیاری از معامله گران ارزهای رمزپایه است را تحسین می کند..

چند خطر دیگر که قابل ذکر است این است که این شرکت هیچ یک از اقدامات امنیتی خود را بیان نکرده است ، اما در محافظت از کاربران خود در برابر هک مسئولانه و فعال به نظر می رسد (همانطور که با حمله قبلی 51٪ ETC نشان داده شده است).

YoBit همچنین برای پرداخت جزئی در لیست ، altcoins را لیست می کند. اگرچه ممکن است خود پلتفرم قانونی باشد ، اما بسیاری از altcoins های کنترل نشده استثنایی می توانند خطرناک باشند.

YoBit بیش از پنج سال است که فعالیت می کند ، که به آن برخی از مشاغل قانونی در صنعت نسبتاً نوپا اعطا می کند.

صرف نظر از این ، مانند همه مبادلات ، به کاربران توصیه می کنیم بسیار دقیق گام بردارند: فقط آنچه را که توانایی از دست دادن آن را دارید معامله کنید و مبالغ زیادی از ارز رمزنگاری شده را روی سیستم عامل به خطر نیندازید – اخطارها مخصوصاً برای مبادلات کوچکتر با تعداد زیادی آلت کوین مانند یوبیت.

سلب مسئولیت: محتوای CoinCentral مشاوره سرمایه گذاری است و همچنین جایگزین مشاوره یک برنامه ریز مالی معتبر نیست. ایجاد مقاله فوق یک پست حامی مالی است که با رهنمودهای تحریریه ما برای بررسی عینی مطابقت دارد.