بنابراین شما به استخراج سکه های حریم خصوصی علاقه مند هستید؟ خوب ، ZCash احتمالاً در لیست اولویت های شما قرار دارد. و به دلیل خوبی اخیراً سکه های محرمانه بخاطر نظارتی که می خواهند بیت کوین و سایر آلت کوین های تولید شده از آن را محدود کنند ، بخار زیادی جمع می کنند. در این راهنما ، ما می خواهیم اطلاعاتی در مورد نحوه استخراج ZCash برای مبتدیان کسب کنیم.

(توجه داشته باشید که این شامل کاربران ویندوز است ، اگرچه روند کار در لینوکس تا حدودی مشابه خواهد بود.)

مروری کوتاه بر روی ZCash

ZCash در مقایسه با بیت کوین یک لایه ناشناس بیشتر به معاملات رمزنگاری اضافه می کند. رمزنگاری معروف به zk-SNARKS به کاربران امکان می دهد تا به صورت کاملاً خصوصی معامله کنند یا در صورت تمایل معاملات خاصی را نمایان کنند.

zcash

این قابلیت جنبه های خوب و بدی دارد. برای اولین بار این امکان را برای شما فراهم می کند تا با خیال راحت وجوه زیادی را به سراسر جهان ارسال کنید بدون اینکه بالقوه بر اساس هویت خود هدف حمله آنلاین یا آفلاین قرار بگیرید. از طرف دیگر ، این پتانسیل انواع پولشویی را نیز در خود جای داده است.

ZCash از اثبات کار ، مشابه بیت کوین ، برای امنیت شبکه خود استفاده می کند. یک تفاوت اساسی ، در الگوریتم استخراج آن است Equihash که ایجاد بلوک ها را به روشی دیگر تسهیل می کند. این نکته مهمی است زیرا شما سخت افزاری می خواهید که برای استفاده از آن بهینه شده باشد. بعداً بیشتر در این باره در حال حاضر ، بیایید حرکت کنیم و اگر شما علاقه مند به یک حرکت شبیه چمچه زنی در ZCash هستید ، نگاهی به راهنمای ZCash ما بیندازید.

سودآوری

اگر قبلاً هرگز رمز نگاری استخراج نکرده اید ، زمان مناسبی است که بفهمید آیا واقعاً از این سرمایه سود خوبی خواهید برد یا خیر. بسیاری از افراد تحصیل کرده رمزنگاری بر این باورند که استخراج یک راه آسان برای کسب درآمد است. این فقط به همین سادگی نیست. در اینجا چند عنصر اصلی وجود دارد که شما باید قبل از شروع کار در استخراج ZCash یا هر ارز رمزنگاری شده دیگر برای آن موضوع در نظر بگیرید:

  • قیمت فعلی بازار
  • هزینه اولیه سرمایه برای سخت افزار
  • کل قدرت هش موجود
  • هزینه برق
  • هزینه های استخر

برای انجام این کار ، به بیش از چه به من و از تنظیمات خود چند متغیر وارد کنید. به عنوان نمونه ما یک دکل هشت کارت گرافیک معمولی با حدود 6000 ساعت در ثانیه (نرخ هش) وارد می کنیم:

پتانسیل سود پیش بینی شده خود را محاسبه کنید

پتانسیل سود پیش بینی شده خود را محاسبه کنید

همانطور که می بینید آخرین پتانسیل سود به خصوص زیاد نیست. این عمدتا به دلیل بازار خرس 2018 است که معدنچیان کوچک را برای دستیابی به سود دشوار کرده است. این نتایج هر چند فقط تخمین است. همانند بسیاری از موارد رمزنگاری ، هیچ چیز تجربه عملی را مغلوب نمی کند.

سخت افزار استخراج

ZCash برای مقاومت در برابر ماشین های ASIC ساخته شده و در عوض از GPU (کارت های گرافیک) به عنوان منبع اصلی استخراج سکه استفاده شده است. این خبر خوبی برای شروع کار است زیرا شما مجبور به رقابت با غول های استخراج مانند Bitmain نیستید که سهم زیادی از بازار ASIC دارند.

این بدان معنی است که شما قطعاً می خواهید برخی کارت های گرافیک Nvidia را در اختیار داشته باشید. ماینرهای باتجربه گزارش داده اند که هنگام استخراج ZCash عملکرد بسیار خوبی نسبت به کارت های AMD دارند. اگر نمی دانید کدام کارت را بردارید ، سری Nvidia GTX80 نقطه شروع خوبی است. علاوه بر این ، از آنجا که تقاضا برای کارت ها مقداری فشار کارت گرافیک را تحت فشار قرار داده است ، می توانید چند GPU دست دوم را از دوستان بازی خود یا eBay انتخاب کنید.

ذخیره ارزش شما: کیف پول های ZCash

استخراج سکه کمک نمی کند مگر اینکه واقعاً بتوانیم آنها را در جایی ذخیره کنیم. خوشبختانه ، ما در اینجا چند گزینه داریم. آ کیف پول شخص ثالث برای مبتدی به عنوان بهتر است کیف پول رسمی فقط با لینوکس کار می کند. تعدادی گزینه خوب در اینجا وجود دارد که برای امنیت نهایی احتمالاً می خواهید با کیف پول سخت افزاری مانند Trezor یا Ledger همراه باشید.

اگر می خواهید یک نمونه کار بیت کوین ایجاد کنید یا ممکن است به صورت فیاتی پول نقد کنید (به عنوان مثال دلار / یورو / غیره) ، قطعاً می خواهید مستقیماً در صرافی پشتیبانی شده استخراج کنید. با این کار می توانید هنگام انتقال بین کیف پول شخصی و مبادله ، از هزینه های اضافی صرف نظر کنید. ابتدا اطمینان حاصل کنید که آنها از این گزینه پشتیبانی می کنند ، ابتدا با صرافی خود تماس بگیرید.

نرم افزار و مراحل بعدی

رانندگان

با فرض اینکه کارتهای Nvidia را برای دکل خود همانطور که قبلاً ذکر کردیم استفاده کرده اید ، اکنون زمان اطمینان از نصب و پیکربندی مناسب آنها است. سر به سایت Geforce انویدیا اگر جدیداً درایورها را نصب نکرده اید ، نصب کنید:

برای حداکثر کارایی ، مطمئن شوید که آخرین درایورها را برای کارت خود دارید

برای حداکثر کارایی مطمئن شوید که آخرین درایورها را برای کارت خود دارید

نصب بسیاری از پردازنده های گرافیکی می تواند یک روند دشوار باشد. ممکن است بهترین کار این باشد که یکی یکی نصب کنید ، راه اندازی مجدد کنید و سپس آن را بشویید و تکرار کنید ، یا اینکه همه آنها را به طور همزمان نصب کنید. ماینرها چند روش مختلف برای انجام کار گزارش داده اند ، بنابراین قبل از ادامه مراحل بعدی ، مدتی را برای نصب مناسب دنده برنامه ریزی کنید.

EWBF Miner را بارگیری و اجرا کنید

وقت آن است که نرم افزار را به سخت افزار خود متصل کنیم تا بتوانیم وجوهی را به دست بیاوریم. نرم افزار پیشنهادی در اینجا EWBF است ماینر Cuda ZCash. همیشه هنگام بارگیری ماینرها مراقب باشید زیرا برخی از برنامه های ناشناخته ممکن است سرمایه کاربران بی خبر را بدزدند. تحقیق خود را انجام دهید و اطمینان حاصل کنید که موارد زیر را دنبال کنید Bitcointalk جامعه وقتی صحبت از توصیه های ماینر می شود.

آخرین نسخه Cuda را بارگیری و نصب کنید. ویندوز عادت ناخوشایندی برای قطع عملکرد روان ماشین های استخراج دارد. این بدان معناست که شما باید اطمینان حاصل کنید که با حداکثر بازده از معدن استفاده می کنید ، چند تنظیم را تنظیم کنید.

در مرحله اول ، اطمینان حاصل کنید که ضد ویروس Cuda یا سایر پرونده های مرتبط را مسدود نمی کند. در مرحله دوم ، همچنین ممکن است بخواهید به روزرسانی های ویندوز را غیرفعال کنید و در عوض با برنامه ریزی زمان های خرابی خاص برای دکل خود ، به صورت دستی آن را به روز کنید. سرانجام ، حالت خواب را در رایانه خود غیرفعال کنید زیرا این کار به طور مداوم استخراج ZCash شما را مختل می کند.

به استخر استخراج بپیوندید

استخراج ZCash به صورت خودکار عملی نیست و این روزها فقط در صورت عضویت در استخر استخراج ، آن را قطع خواهید کرد. به طور خلاصه ، این به شما امکان می دهد منابع خود را با سایر استخراج کنندگان با امکان بیشتری در کشف بلوک ها و ادعای پاداش استخراج خود “جمع” کنید. اینستون دارای مقایسه عالی در استخرهای استخراج ZCash نزدیک به مکان فعلی شما.

روی یک استخراج کننده خاص کلیک کنید و دستورالعمل نحوه اتصال به آن استخر را خواهید گرفت:

دستورالعمل نحوه عضویت در استخر معدن خاص

دستورالعمل نحوه عضویت در استخر معدن خاص

به طور خاص ، باید به تنظیمات مربوط به پرونده bat و EWBF توجه داشته باشید. اینها را می توان در پوشه EWBF که قبلاً بارگیری کرده اید تغییر داد. همچنین باید آدرس کیف پول را که قبلاً در مورد آن صحبت کردیم کپی کنید. در اینجا تعداد کمی بیت وجود دارد بنابراین اطمینان حاصل کنید که همه چیز روشن است.

افکار نهایی: نحوه استخراج ZCash

اکنون تنها مانده است که در واقع استخراج ZCash را شروع کنید! روی پرونده .bat دوبار کلیک کنید و باید اولین ZCash خود را به طور موثر استخراج کنید. توجه داشته باشید که بیشتر استخرها به شما امکان می دهند درآمد کیف پول خود را از طریق وب سایت های مربوطه بررسی کنید. اگر می خواهید از یادگیری نحوه استخراج ZCash نهایت استفاده را ببرید ، چیزهای بیشتری برای یادگیری وجود دارد.

به یاد داشته باشید ، بازارها رو به کاهش است و رقابت سخت است. برای اینکه سرپا بمانید باید با آخرین پیشرفت ها در ارتباط باشید و روند خود را اصلاح کنید. موفق باشید و استخراج معدن مبارک!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me