بیت کوین با وجود یک هفته اخبار منفی برای فضای رمزنگاری ، رشد خود را ادامه داد و خبر دیگری را اضافه کرد 8.71٪ این هفته به 10.35 درصد رشد هفته گذشته رسیده است. از دیگر برندگان هفته می توان به Ethereum (بالاتر) اشاره کرد )، لینک زنجیره ای (39٪) ، سکه ABBC (46.75٪) ، و Arcblock (116٪).

با این حال ، بازارهای این هفته همه آسمان سبز نبودند. اکثر سکه های موجود در 100 صفحه اول نزولی بودند 8 تا 15 درصد. سکه Binance پایین است 17.61٪ به جای هک 7000 پوندی BTC در بورس این هفته و کیهان کاهش می یابد 24.88٪.

قیمت سکه

Binance هک شده با مبلغ 40 میلیون دلار ، اما User Fund SAFU هستند: روز سه شنبه ، هکرها بیش از 7000 بیت کوین (حدود 40 میلیون دلار) از Binance را با استفاده از انواع استراتژی های حمله برای ایجاد نقض امنیتی در مقیاس بزرگ ، از Binance جک کردند. Binance بیانیه ای منتشر كرد مبنی بر اینكه این مبلغ خسارت 40 میلیون دلاری را با استفاده از وجوه شركت در صندوق امن دارایی خود برای کاربران (SAFU) ، صندوق بیمه داخلی كه این شركت در سال 2018 ساخته ، پوشش خواهد داد. CZ تایید می کند.

حمایت کردن binance , من شخصاً 7000 BTC به ارزش USDT (40 میلیون USDT) به واریز می کنم binance خریدن $ BNB, $ BTC , TRX دلار & $ BTT اگر cz_binance موافقت می کند بدون نیاز به # FUD! بودجه است # SAFU!

– جاستین سان (Justinsuntron @) 8 مه 2019

Facebook Rolls Back Crypto Ad Ban: این هفته ، فیس بوک اعلام کرد که محدودیت های تبلیغات مربوط به فناوری بلاکچین ، اخبار صنعت ، آموزش یا رویدادهای مربوط به رمزگذاری را هدف قرار می دهد که به روزرسانی 5 ژوئن انجام می شود. ممنوعیت تبلیغات فیس بوک در ژانویه 2018 برای تبلیغ تقریباً هر کاری با ارزهای رمزپایه یا بلاکچین برای بسیاری از شرکت های رمزنگاری در یک سال گذشته بسیار مهم بود. برخی همچنین حدس می زنند که دلیل فیس بوک برای لغو ممنوعیت تبلیغات بیشتر استراتژیک است و مربوط به ساخت یک سکه ثابت برای استفاده از واتس اپ و فیس بوک توسط این شرکت است. تبلیغات ICO همچنان ممنوع خواهد بود.

موارد جدید در CoinCentral?

فروشگاه های آمازون Go برای تصویب بیت کوین آماده هستند: آمازون باید یکی از بزرگترین طرفداران پذیرش بیت کوین باشد. بیت کوین فروشگاه های Amazon Go را قادر می سازد تا کالاهایی را به افرادی که کارت اعتباری یا اعتباری ندارند بدون نیاز به هدر دادن پول برای کارمندان فروشگاه که در حال حاضر نیاز به انجام معاملات نقدی دارند ، ارائه دهند. با توجه به اینکه تعداد فروشگاه ها به طور بالقوه تا سال 2021 به 3000 فروشگاه می رسد ، آمازون باید بخواهد هزینه ها را هر جا که ممکن است کاهش دهد.

Facebook از جمله تبلیغات Crypto ممنوعیت خود را از دست می دهد: سیاست به روز شده “دیگر نیازی به تأیید تبلیغات مربوط به فناوری بلاکچین ، اخبار صنعت ، آموزش یا رویدادهای مرتبط با ارز رمزپایه نیست.” اگر می خواهید رمزنگاری داغ و جدید خود را تبلیغ کنید ، دیگر شانس ندارید. این کتاب همچنان به تبلیغ و تبلیغ درخواست های رمزنگاری نیاز دارد. و همچنان ممنوعیت کامل عرضه اولیه سکه (ICO) را اعمال می کند.

یوروپول سازمانی وب تاریک مشابه راه ابریشم که توسط FBI تعطیل شده است: مقامات در آلمان گردانندگان اصلی یکی از بزرگترین بازارهای وب تاریک جهان را که بازار وال استریت نامیده می شود ، دستگیر کردند..

چرا معدنچیان چینی نسبت به سکوهای استخراج شده بیت کوین شور و هیجان دارند: از دسامبر آوریل قیمت سکوهای استخراج معدن استفاده شده بیش از دو برابر شده است. مناقصه جنگ بر سر تجهیزات عمدتا مقصر این روند است. برای مثال واحدهای AntMiner S9 پیش از افزایش بازار رمزنگاری 140 دلار خرده فروشی می کردند اما اکنون قیمت آنها بیش از 250 دلار است. در حال حاضر برخی از خریداران در حال انجام سفارشات 320 دلاری هستند و این باعث بالا رفتن قیمت ها می شود.

نماینده کنگره خواستار ممنوعیت رمزنگاری است: روز پنجشنبه ، بردلی شرمن ، نماینده مجلس ، خواستار ممنوعیت خرید ارزهای رمزنگاری شده توسط آمریکایی ها شد و ادعا کرد که ارزهای رمزپایه قدرت دلار آمریکا را کاهش می دهد و تحریم های آمریکا را نسبت به سایر کشورها تضعیف می کند و ایران را به عنوان نمونه ذکر می کند. شایان ذکر است که منطق این ممنوعیت ریشه در گمنامی یا فساد ندارد ، بلکه بیشتر در سیاست بین المللی است. بردلی شرمن یک دموکرات نماینده 30 امین منطقه کنگره کالیفرنیا در دره سن فرناندو است. شرمان گفت:

امروز در کنگره ، نماینده شرمان خواستار لایحه ای برای ممنوع کردن همه ارزهای رمزپایه شد.

به همین دلیل اکنون بیش از هر زمان دیگری مرکز سکه در DC مورد نیاز است. pic.twitter.com/jgikm7z8bI

– مرکز سکه (@ coincenter) 9 مه 2019

“من به دنبال همکارانم هستم تا در معرفی لایحه ای برای غیرقانونی بودن خرید ارزهای رمزنگاری شده توسط آمریکایی ها با من همراه شوند ، به طوری که ما این را در کمترین حد ممکن انجام می دهیم ، زیرا بخشی از قدرت بین المللی ما از این واقعیت است که دلار واحد استاندارد است امور مالی و معاملات بین المللی.

“این هدف اعلام شده طرفداران ارز رمزنگاری شده است که این قدرت را از ما بگیرند ، تا ما را در موقعیتی قرار دهند که مهمترین مجازات های ما ایران, به عنوان مثال ، بی ربط می شود.

“خواه از عدم توانمندسازی سیاست خارجی ما ، از اجرای مالیات ، یا از اجرای قانون سنتی ما باشد ، اهداف ارز رمزنگاری شده – مزیتی که نسبت به ارز حاکمیت دارد – صرفاً کمک به عدم توانمندسازی ایالات متحده و حاکمیت قانون. “

Coinome Exchange Crypto هند ممکن است خاموش شود: در تاریخ 9 مه ، صرافی محبوب رمزنگاری هند Coinome با انتشار توئیتی اعلام کرد که در 15 مه 2019 همه معاملات رمزنگاری را در این سیستم عامل متوقف خواهد کرد و از مشتریان خود خواست هرچه سریعتر دارایی های خود را برداشت کنند. مشاغل ارز رمزنگاری شده در مرکز توجه بانک مرکزی هند (RBI) قرار دارند که ممنوعیت مشاغل مرتبط با ارزهای رمزپایه را در سال 2018 اجرا کرد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me