این هفته در Crypto

کلمات نمی توانند من را پایین بیاورند ، اما قیمت ها ممکن است

چوب و سنگ ممکن است استخوان های من را بشکنند ، اما فشار فروش پایین من را ورشکسته خواهد کرد.

پس از آنکه بیت کوین نتوانست سطح مقاومت کلیدی 10 دلار را بشکند ، بازار برای یافتن پشتیبانی تلاش کرده است. از یکشنبه به طور مداوم در حال سقوط است ، و در حال حاضر ، به نظر می رسد که ما هفته را با یک شمع قرمز تعطیل می کنیم. با ارزش بازار کل رمزنگاری 392 میلیارد دلار ، a 14٪ از جمعه گذشته کاهش می یابد ، احتمال دیدن آن شمع قرمز بلند در هفته زیاد است.

با توجه به روند تله های گاو نر در بازار خرس امسال ، ما می توانیم کمی سقوط کنیم. یا این می تواند صرفاً تصحیح عملکرد قیمتی مثبتی باشد که اخیراً مشاهده کرده ایم. در هر صورت ، Bitcoin را برای سطح بالقوه پشتیبانی در چندین برابر (8،400 $ ، 8،000 $ 7،600 $ و غیره) تحت نظر داشته باشید و با اندکی ذخیره سالم به بازار نزدیک شوید – اگر ما خیلی کمتر از $ 8k را بشکنیم ، این می تواند به معنای یک هفته باشد بیشتر قرمز است.

بیت کوین: با 8،610 دلار ، بیت کوین شکسته است که تقریباً یک ماه از سود هفتگی خود را منتقل کرده است ، 10٪ ضرر از جمعه گذشته.

اتریوم: اتریوم رو به پایین تر و بدتر است 16٪ در هفته با برچسب قیمت 680 دلار.

موج دار شدن: از همه بدتر اینکه Ripple با 0.69 دلار نشسته ضرر کرده است 30٪ از ارزش آن در طول هفته.

بازار ارزهای رمزنگاری شده 10 مه

اخبار داخلی

قانونگذار کلرادو می گوید بله پس نه به قانونی که می تواند رهنمودهایی برای شناسایی نشانه ها به عنوان اوراق بهادار ارائه دهد: این لایحه ، HB 1426 ، بدون هیچ مشکلی در خانه کلرادو به تصویب رسید ، اما سنا برنامه های دیگری برای این قانون داشت. پس از تصویب رای مثبت به نفع HB 1426 ، سنا خواستار رای گیری مجدد شد و این لایحه 18-17 لغو شد. در صورت تصویب قانون ، این لایحه بین نشانه های سودمندی و نشانه های اوراق بهادار تفاوت قائل می شد. موارد قبلی ، رمزهایی برای مواردی مانند CryptoKitties ، “تمبر قابل جمع آوری” تلقی می شود ، در حالی که هر توکن که برای سود مالی توزیع می شود ، اوراق بهادار محسوب می شود. خلاصه قانونی این لایحه به شرح زیر است: “این لایحه” رمز بلاکچین باز “را تعریف می کند و برخی از نشانه های بلاکچین باز را از تعریف” امنیت “برای اهداف” قانون اوراق بهادار کلرادو “معاف می کند.”

در همین حال ، ویرجینیا غربی فقط از بلاکچین برای انتخابات ایالتی خود استفاده کرد ، این اولین بار برای ایالات متحده است: کلرادو ممکن است در حال شستن بلاکچین در دست قانونگذاری خود باشد ، اما در آن سوی کشور ، ویرجینیا غربی دست خود را کثیف می کند. با بسته شدن نظرسنجی ها در 8 مه ، دولت ویرجینیای غربی بخشی از حق الزحمه های خود را از پلتفرم رأی گیری بلاک چین Voatz دریافت کرد ، و این اولین انتخابات ایالات متحده برای ثبت آرا با استفاده از این فناوری است. این گزینه ، که در حال حاضر به عنوان یک آزمایش آزمایشی تلقی می شود ، فقط برای پرسنل اعزامی نظامی ، رأی دهندگان غایب ، همسران و افراد تحت تکفل هر یک از گروه ها و رأی دهندگان ثبت شده از شهرستانهای هریسون و مونونگالیا آزاد بود..

بلومبرگ ، تیم Digital Digital Capital Novogratz برای راه اندازی صندوق شاخص رمزنگاری: سرمایه گذار میلیاردر و سرمایه دار رمزنگاری Mike Novogratz’s Galaxy Digital Capital و بلومبرگ در حال راه اندازی یک صندوق مشترک ارز رمزنگاری شده هستند. این صندوق به عنوان شاخص Crypto Galaxy Bloomberg شناخته می شود ، قیمت Bitcoin ، Ethereum ، Ripple ، Bitcoin Cash ، EOS ، Litecoin ، Dash ، Monero ، Ethereum Classic و Zcash را دنبال خواهد کرد. هر دو طرف از شاخص به عنوان “اولین معیار درجه نهادی” در بازار رمزنگاری استقبال می کنند. در حالی که گزارش اصلی بلومبرگ نشان می داد که این شاخص برای مشتریان بلومبرگ باز خواهد بود ، اما این موضوع فاش نمی کند که آیا این شاخص برای سرمایه گذاران خارج از مشتری بلومبرگ باز است یا نه ، معتبر یا غیر معتبر.

Winklevosses پنجمین حق ثبت اختراع را به عنوان بازیکنان نهادی محکم تر در بازار کنترل می کند: در دسامبر سال 2017 ثبت شد ، اداره ثبت اختراعات و علائم تجاری ایالات متحده حق امتیاز Winklevoss IP را برای “[سیستم ها] ، روش ها و محصولات برنامه برای محصولات قابل معامله در بورس که دارایی های مبتنی بر ریاضیات دیجیتال دارند” اعطا کرد. اساساً ، این حق اختراع به Winklevosses لیسانس معامله محصولات مبادله شده با ارز (ETP) را با استفاده از ارزهای رمزپایه (توکن های احتمالی) اعطا می کند..

حق ثبت اختراع Winklevoss

Robinhood 363 میلیون دلار در دور برگشت سرمایه سری D جمع آوری می کند: آنها می گویند افرادی که در طول هجوم طلای قرن نوزدهم بیشترین درآمد را کسب کردند کسانی بودند که بیل می فروختند. خب ، Robinhood باید بیلهای زیبایی داشته باشد ، زیرا 363 میلیون دلار بودجه در مجموعه سرمایه D خود جذب کرد. بودجه شرکت DST Global ، Iconiq ، Capital G ، Sequoia Capital و KPCB کمک مالی شده و ارزش این شرکت بازرگانی 5.6 میلیارد دلار است. Robinhood قصد دارد از پایتخت برای گسترش خدمات تجارت ارز رمزنگاری شده خود ، که هم اکنون در 10 ایالت در دسترس است ، به کل ایالات متحده استفاده کند..

شرکت مادر بورس اوراق بهادار نیویورک می خواهد معاملات بیت کوین را به وال استریت معرفی کند: بر اساس گزارش ها ، صرافی بین قاره ای (ICE) ، مستقر در آتلانتا ، صاحب بورس اوراق بهادار نیویورک ، در حال برنامه ریزی برای بستر معاملات ارزهای رمزنگاری شده خود است. در صورت استقرار ، این مبادله به مشتریان موسسه امکان داد و ستد بیت کوین را با استفاده از قراردادهای مبادله ، مشتقات مشترك كه به بانك ها اجازه می دهد برای قیمت ارز رمزنگاری شده قرارداد منعقد كنند و معاملات را با پرداخت روز بعد تسویه كنند. این قراردادهای مبادله ای تحت قوانین تجارت CFTC از صرافی کاملاً نظارتی محافظت می کند و خود صرافی اولین مبادله مالی سنتی است که در صورت تحقق بیت کوین مستقیماً تجارت می کند..

فیس بوک با نگاهی به بلاکچین ، گروه تحقیقاتی ایجاد می کند: مارک زاکربرگ و تیم فیس بوک نمی خواهند تبلیغات ارز رمزنگاری شده در وب سایت خود داشته باشند ، اما این بدان معنا نیست که آنها به دنبال فناوری بهره و توسعه فیس بوک نیستند. دیوید مارکوس ، رئیس مسنجر فیس بوک و یکی از اعضای هیئت مدیره Coinbase ، در صفحه شخصی خود در فیس بوک ارسال کرد که “در حال ایجاد یک گروه کوچک برای کشف چگونگی استفاده از بلاکچین در فیس بوک ، از ابتدا است.” زاکربرگ در ژانویه علناً به نفع سنجش درخواست بلاکچین برای خدمات فیس بوک اشاره کرد و در صفحه شخصی خود اظهار داشت: “من علاقه مندم که بیشتر مطالعه کنم و جنبه های مثبت و منفی این فن آوری ها را بررسی کنم ، و بهترین استفاده از آنها را در خدمات.”

موارد جدید در CoinCentral

پنج عملیات برتر بزرگ استخراج در جهان: اگر داده ها روغن جدید باشد ، عملیات های مشابه این حفاری ها و سکوهای نفتی جدید است.

مقایسه GDAX و Binance Exchange: یکی دارای گزینه های فیات است ، دیگری به خرید کالاهای آلتکوین تبدیل شده است ، اما هر دو از نظر حجم روزانه به طور مداوم در پنج رتبه اول قرار می گیرند.

نشست سیالات 2018: بلاکچین و آینده امور مالی: بخشی از هفته بلاک چین NYC ، کنفرانس Fluidity چهره هایی مانند Mike Novogratz ، Bill Lubin و دیگر افراد برجسته در حوزه رمزنگاری را برگزار می کند.

Adams Draper VC را در Blockchain به عنوان یک ابرقدرت راه اندازی کنید: به دنبال قدم های این پدر ، آدام دراپر در بلاک چین سرسخت است.

به هر حال در یک بلوک چیست؟ | مقدمه ای برای بلاک کاوشگران: هنگام استفاده از کاوشگرهای بلوک مانند etherscan ، خود را در پیچ و خمی از آدرس های ناشناخته ، هش و کیف پول گم کرده اید؟ نقشه ای برای آن وجود دارد.

بلاکچین چه فرصت هایی می تواند برای مالکیت معنوی (IP) ایجاد کند ؟: نوشتن مطالب تبلیغاتی و حق ثبت اختراع در بلاکچین – برای ما کاملا منطقی به نظر می رسد.

Cryptocurrency Mining’s Drain on the GPU Supply: با محبوبیت بیشتر استخراج ، تولیدکنندگان کارت گرافیک مجبور هستند که با حفظ گیمرها ، مشتری سنتی خود را خوشحال کنند ، زیرا GPU قیمت خود را برنج می کند.

پاپوآ گینه نو جدیدترین کودک در زمینه تنظیم مقررات اقتصادی (زنجیره ای) است: کشورهای کوچکتر به عنوان فرصتی برای تحریک رشد به رمزنگاری نزدیک می شوند و پاپوآ گینه نو نیز از این قاعده مستثنی نیست.

بله ، Blockchain قابل هک است: متأسفم که ناامید شدم ، اما تداخل شبکه یا حمله 51٪ ، بلاکچین ها می توانند به خطر بیفتند.

قبل از پذیرش کمک های بیت کوین ، موسسات خیریه باید چه بدانند ؟: همه ما خواهان خیریه رمزنگاری هستیم ، اما قبل از اینکه بیت کوین را به عنوان گزینه اهدای کمک مالی اضافه کنید ، فاکتورهایی وجود دارد که قابل تأمل است.

چرا فناوری Blockchain پاسخی به مشکلات سیستم بانکی جهان است: صبر کنید ، من فکر کردم که ما در حال تلاش برای جلوگیری از بانک ها هستیم – درست است ، بچه ها?

صدها وب سایت با نرم افزار Coinhive برخورد می کنند ، بازدیدکنندگان از ماین مونرو مطلع نیستند: Troy Mursch از Bad Packets شبکه ای متشکل از بیش از 300 سایت را که به Coinhive آلوده بودند ، نرم افزاری که برای مرور مونرو استفاده می شود ، باز کرد..

شرکت والدین NYSE در زمینه آوردن بیت کوین به والستریت برنامه دارد: گزارش NYT: صرافی بین قاره ای ، مالک بورس اوراق بهادار نیویورک ، گفته می شود در حال کار بر روی صرافی بیت کوین خود است.

7 مورد از جالبترین چیزهایی که می توانید با بیت کوین بخرید: سفرهای دریایی ، آپارتمان ها – جهنم – حتی مدرک دانشگاهی و اینها موارد غیر متعارف هستند.

در منبع: کاوش در حوزه بلاکچین Github: با راهنمای اکتشافی ما به گوشه و کنار Github بروید.

Mainframe به Airdrop 1 میلیون دلار MFT برای جمع آوری پول برای خیریه: قطره های هوایی به روش داغ جدیدی برای گردش ارز تبدیل شده اند و اکنون از آنها برای کارهای بشردوستانه استفاده می شود.

س Loالات با عنوان Bytecoin Pump 1000٪ با لیست های عمده تبادل ، تخلیه پس از مشکل شبکه روبرو می شوید: آیا پمپ و کمپرسی بود ، آیا کلاهبرداری بود؟ با باقی ماندن این سالات ، آنچه را که می دانیم در اینجا است.

آدم برگشت کیست؟ درباره مدیر عامل Blockstream: در جدیدترین پروفایل های فعال کننده صنعت ، ما به Adam Back و کارهای وی در Blockstream نگاه می کنیم.

مقایسه مبادله Binance و Bitfinex: با آخرین مقایسه ما ببینید که چگونه دو مورد از محبوب ترین مبادلات جهانی در برابر یکدیگر قرار می گیرند.

Mainnet Cryptocurrency چیست: با ده ها شبکه اصلی که قرار است از بهار و تابستان امسال راه اندازی شوند ، خواهیم دید که چه تعداد از این پروژه ها ارزش حدس و گمان را دارند.

اخبار Cryptocurrency از سراسر جهان

استانداردهای Blockchain در کار برای چین ، انتظار می رود تا سال 2019 ، مقامات می گویند: کلمات “چین” ، بیت کوین “،” بلاکچین ، “و” ممنوعیت “در همان عناوین و / یا جملات بیشتر از مواردی که مایل به شمارش آنها هستیم ، ظاهر شده اند ، اما فقط به این دلیل که رسانه ها گفته اند ، باعث نمی شود بنابراین؛ چون اگر دولت چین و احساسات ضد رمزپایه با یکدیگر مترادف شده اند ، کسی فراموش کرده است که این را به سیاستمداران چینی بگوید. بر اساس گزارش های محلی ، سیاست گذاران در حال تدوین کمیته و کارگروه استاندارد بلاکچین هستند. لی مینگ ، مدیر دفتر تحقیقات Blockchain چین ، به روزنامه اطلاعات اقتصادی Xinxua گفت ، کمیته استاندارد سازی فناوری Blockchain و توزیع شده حسابداری ، همانطور که نامیده می شود ، ایجاد می شود تا “به صنعت راهنمایی دهد.”.

پول را بردارید و بدوید: ایرانیان از Crypto برای انتقال 2.5 میلیارد دلار به مرزهای دیگر استفاده می کنند: به گفته محمدرضا پورابراهیمی ، رئیس کمیسیون اقتصادی ایران ، گفته می شود که در پاسخ به خروج آمریکا از توافق هسته ای ایران در دوران اوباما ، ایرانیان از رمزنگاری برای انتقال پول به خارج از کشور با مبلغ 2.5 میلیارد دلار استفاده می کنند. عدم اطمینان از آینده توافق هسته ای که مورد حمایت دولت های بین المللی قرار گرفته است ، باعث شده ریال ایران در نیمه سال گذشته به شدت سقوط کند و یک چهارم ارزش خود را از دست بدهد. با افزایش نرخ بهره ، دلالان ارز تحت الحاق دولت و کاهش ارزش پول ملی ، ایرانیان به بیت کوین و امثال اینها روی آورده اند زیرا برای روش های معقول برای جابجایی امور مالی خود دچار مشکل شده اند. یکی از منابع به فوربس گفت: “در حال حاضر به نظر می رسد بیت کوین به معنای واقعی کلمه تنها راه خروج پول از کشور است … اما با تورم بی نظیر ریال ، بسیاری از مردم توانایی خرید آن را ندارند”.

اولین انتشار Casper Hits Github ، پیشرفت پس از ماههای سکوت را مورد استقبال قرار داد: ابتکار مورد انتظار برای تجدید ساختار مکانیسم اجماع اتریوم نشان دادن نشانه هایی از زندگی پس از چند ماه زندگی در سایه تاریکی رسانه است. در تاریخ 8 ماه مه ، دنی رایان ، توسعه دهنده اصلی Casper ، این عمل را انجام داد نسخه اول از پروتکل Github ، با اضافه کردن اینکه “v0.1.0 به طور واضح تری ما را برچسب گذاری می کند تا به مشتریان و حسابرسان خارجی کمک کند تا قرارداد و تغییرات را راحت تر ردیابی کنند.” در مورد Reddit ، او به جامعه اعلام كرد كه “[بیش از اینكه تیم تحقیقاتی در حال حاضر از این قرارداد استفاده می كند – حسابرسان ، برنامه های مشتری ، و غیره – بنابراین ما می خواستیم نسخه های واضح تر و تغییرات بیشتری را برای كمك به همه در سازماندهی شروع كنیم.”

کنعان خلاق ، دومین تولیدکننده بزرگ معدن چین ، در هنگ کنگ عمومی می شود: روزنامه South China Morning Post چهارشنبه گزارش داد که شرکت کنعان خلاق قصد دارد IPO را در هنگ کنگ راه اندازی کند. این IPO که در ابتدا برای ایالات متحده برنامه ریزی شده بود ، در صورت تحقق اولین عرضه عمومی توسط یک شرکت بلاک چین در شهر بود. به گفته یک منبع آگاه در این زمینه ، Canaan Creative امیدوار است که بتواند یک میلیارد دلار از فروش خود جمع کند.

Whitehat عملیات هکری را که بیش از 300 وب سایت را با نرم افزار استخراج Coinhive آلوده کرده است در معرض دید قرار می دهد: Cryptojacking که به زبان عامیانه رمزنگاری اضافه می شود ، ترکیبی نامطبوع و نامطبوع از هجاها است که در عمل حتی نامطبوع تر است و به یکی از موضوعات روزافزون امنیت سایبری تبدیل شده است. در گسترده ترین نمونه این روش که ظاهر شد ، Troy Mursch ، یک محقق امنیتی در Bad Packets ، یک کمپین هک را کشف کرد که 348 وب سایت را با Coinhive آلوده کرد ، نرم افزاری که بازدیدکنندگان وب سایت را قادر می سازد از طریق مرورگرهای خود از طریق رایانه به استخراج Monero بپردازند. . این عملیات ، از زمان برچیده شدن ، وب سایت های باغ وحش سان دیگو ، دولت Chihuahua ، مکزیک ، Lenovo و UCLA را تحت تأثیر قرار داد..

ما نمونه های بی شماری از چگونگی سرقت بدافزارهای مخرب منابع CPU شما برای استخراج ارز رمزنگاری شده را دیده ایم. در آخرین پست وبلاگم ، من نحوه نظارت را با #PRTG می تواند به کاهش این تهدید کمک کند.https://t.co/f7FNoy03Xl

– گزارش بسته های بد (@ bad_packets) 11 مه 2018

دولت استرالیا بلاکچین را برای تجارت زنجیره تأمین وزن می کند: وزارت امور داخلی استرالیا در سخنرانی خود در کمیته مشترک رشد تجارت و سرمایه گذاری ، به ایجاد بلاکچین در میان سایر فناوری های نوظهور مانند سخت افزار اینترنت اشیا و هوش مصنوعی اشاره کرد ، به عنوان یک راه حل برای ایجاد شفافیت و کارایی بیشتر در تجارت استرالیا. زنجیره تأمین. “سخنگوی DHA اظهار داشت:” اکثر معامله گران مورد اعتماد هستند و در یک زنجیره تأمین امن و شفاف تعامل دارند. “هوش و قابلیت ارزیابی ریسک و جمع آوری درآمد توسط فناوری های جدید و نوظهور مانند بلاکچین بهبود می یابد که می تواند صحت ، اعتبار سنجی و تجزیه و تحلیل اطلاعات و اطلاعات تجاری را بهبود بخشد.”

صرافی های اروپا قانونگذاران را برای تنظیم مقررات ، وضوح بیشتر قانونی تحت فشار قرار می دهند: مدیران از مبادلات eToro لندن و Bitpanda اتریش خواستار مقررات معاملات ارزهای رمزنگاری شده بیشتر ، نه کمتر ، از دولت های اروپایی هستند. اریک دموت ، مدیر عامل Bitpanda ، به بلومبرگ گفت: “ما از داشتن مقررات خوشحال خواهیم شد ، بنابراین می دانیم که در کجا ایستاده ایم.” “مزایای مقررات روشن است. یک چارچوب مناسب هم برای محافظت از مصرف کنندگان و هم برای اطمینان از دوام و مشروعیت صنعت خود کار می کند. “، اقبال گاندام ، مدیرعامل eToro ، با تکرار دعوت به عمل دموت ، اظهار داشت. قوانین کافی KYC و مبارزه با پولشویی می تواند به بازاری که اغلب با ریشه های تیره وب مشخص می شود اعتبار دهد و زمینه را برای پذیرش جریان اصلی فراهم کند ، هر دو مدیر معتقدند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me