در حالی که بازار رمزنگاری ها از رکود ناگهانی رخ داده در نوامبر 2018 میلادی به خود جولان داده اند ، نهنگ های بیت کوین ظاهرا منابع رمزنگاری خود را افزایش داده اند.

این مطابق با رتبه بندی ویس است. شرکت تحقیقات مالی متخصص در رتبه بندی دارایی گزارش می دهد که طی 60 روز گذشته 150000 بیت کوین خیره کننده چشم توسط نهنگ های رمزگذار جمع شده است. ارزیابی فعلی این منابع 570 میلیون دلار است.

این شرکت اخیراً این موضوع را فاش کرده است از طریق توییت اعلام کرد ، “100 کیف پول بزرگ # BTC (بدون در نظر گرفتن مبادلات) طی 60 روز گذشته بیش از 150 هزار بیت کوین به ارزش 150 دلار جمع کرده اند. آنها این کار را به احتمال زیاد برای فروش در اوج و سپس خرید مجدد با قیمت پایین انجام دادند. برای آنها خوب است. “

100 بزرگترین # BTC کیف پول (بدون در نظر گرفتن مبادلات) بیش از 150 هزار دلار جمع شده است # بیت کوین طی 60 روز گذشته آنها این کار را به احتمال زیاد برای فروش در اوج و سپس خرید مجدد با قیمت پایین انجام دادند. خوب برای آنها.

– رتبه بندی ویس (WeissRatings) 27 فوریه 2019

اگرچه آژانس از ورود به بخشهایی از نحوه دستیابی به این رقم چشم پوشی کرده است ، اما به دلیل سابقه تحقیقات بازار ، رتبه های آن بسیار مورد توجه قرار می گیرد. سناریوی انباشت بیت کوین در این برهه از زمان احتمالاً زیاد است زیرا نهنگ های رمزنگاری واکنش متفاوتی به حرکات بازار نشان می دهند. در حالی که علاقه مندان به طور منظم با وسواس به دنبال موقعیت های فروش کوتاه مدت هستند ، نهنگ ها به عنوان فرصت هایی برای جمع آوری قدرت دستکاری بیشتر در بازار ، افت قیمت را مشاهده می کنند.

این یک نکته منفی عمده است که توسط متخصصان صنعت مورد توجه قرار گرفته است زیرا با اصول بنیانگذار بیت کوین مغایرت دارد. ارز رمزنگاری شده مهندسی Satoshi Nakamoto در اصل برای تمرکززدایی کنترل ارز از قدرتهای بزرگ ساخته شده است. به طور کلی ، تجمع بیشتر رمزنگاری توسط نهنگ ها باعث می شود که اکوسیستم مردم سالار نباشد.

وجه مثبت این است که نهنگ ها ، با دستکاری ، مجبورند بازار را تحت فشار قرار دهند و موقعیت های نزولی داشته باشند تا سود قابل توجهی کسب کنند. در این مقطع ، این حرکت برای سرمایه گذاران کوچکتر مثبت خواهد بود.

گفته می شود ، با این وجود ، پس از اوج گرفتن قیمت رمزنگاری ، احتمالاً یک سقوط در بازار تحریک شده توسط این قرعه کشی رخ خواهد داد. این گروه فروش های گسترده رمزنگاری را اجرا می کند که تقاضا را پشت سر می گذارد و متعاقباً باعث خرابی بازار می شود. برای سرمایه گذاران مهم است که هنگام سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه ، این الگوهای واکنشی را در نظر بگیرند.

سرمایه گذاران نهادی به دنبال نهنگ ها

در حالی که بخش رمزنگاری برای شکستن در موقعیت های صعودی تلاش می کند ، سرمایه گذاران عمده هنوز در بازار شرط بندی می کنند. گفته می شود Grayscale ، یک شرکت سرمایه گذاری دارایی دیجیتال است بیش از 230 میلیون دلار به دست آورد در بودجه سال گذشته سرمایه گذاران برای افزودن به صندوق جنگ ارز رمزنگاری شده آن. این مطابق ارقامی است که در گزارش سه ماهه چهارم 2018 آن نشان داده شده است.

گرچه 230 میلیون دلار در دنیای سرمایه گذاری تراشه های آبی رقم ناچیزی به نظر می رسد ، چنین سرمایه ای به تقویت کننده های قابل توجه فیات در رمزنگاری وارد می شود و به تجمیع ارزش کل ارزهای رمزپایه کمک می کند.

همانطور که JP Morgan تخمین می زند, ورود سرمایه فقط 2 میلیارد دلار در سال 2017 ، کل بازار رمزنگاری را از ارزیابی 15 میلیارد دلار به 250 میلیارد دلار در 12 ماه افزایش داد. در این مورد ، تقریب ها یک تقویت کننده فیات 117.5 را نشان می دهد.

البته ، برآورد تقویت کننده فیات به ویژه در زمان ورود و خروج سرمایه سنگین بسیار متفاوت است. این کار قرار دادن ارزشهای فعلی را دشوار می کند ، اما هنوز هم بسیاری از تحلیلگران بر این باورند که اینها بر ارزش اسمی بازار تأثیر دارند. ورودی های فعلی فیات به عنوان یک ابزار مهم شناوری برای اکوسیستم کلی تلقی می شود و بنابراین افزایش پول موسسات یک امتیاز مثبت بزرگ است.

بازار OTC برای سرمایه گذاران نهادی و نهنگ ها داغ می شود

در حالی که احساسات سرمایه گذاران خرده فروشی کاهش یافته است ، سرمایه داران خطرناک ، مانند نهنگ ها ، همچنان مشتاق سرمایه گذاری در بخش از طریق سیستم عامل های OTC هستند. این سناریو توسط مورگان استنلی تکرار شد گزارش اواخر سال گذشته منتشر شد.

این تأکید بر افزایش تقاضا برای میزهای رمزنگاری OTC است. و اکنون ، مبادلات عمده مانند Binance و Bittrex به دنبال جلب این جمعیت بالا با ارزش هستند.

بینانس اخیراً اعلام شده است راه اندازی سرویس OTC خود که مشتریانی را که در معاملات بیش از 20 BTC معامله می کنند تأمین خواهد کرد. معاملات با استفاده از حساب های صرافی نهایی می شوند و طبق این اطلاعیه ، مشتریان می توانند در مقادیر زیادی از دارایی های دیجیتالی تقریباً بلافاصله معامله کنند.

آنها همچنین می توانند با بیش از 80 ارز رمزپایه اصلی معامله کنند. حل و فصل مستقیم و افزایش حریم خصوصی به عنوان ویژگی های اصلی تبلیغ می شود. این محصول برای رقیب مجموعه Circle’s OTC تنظیم شده است. این شرکت در میان رهبران بازار در بخش فرابورس در نظر گرفته می شود.

دایره گزارش شده حجم تجارت دارایی رمزنگاری شده حدود 24 میلیارد دلار ، که طی 12 ماه سال گذشته به آن رسیده است. این آژانس ظاهراً بیش از 10 هزار معامله فرابورس را در سال 2018 انجام داده است. در حال حاضر برجسته است که حجم تجارت ماهانه آن بیش از 2 میلیارد دلار است. گزارش شده است که مشتریان آن شامل استخراج کنندگان ، توسعه دهندگان پروژه ها ، صرافی ها و بنیان گذاران است.

همانطور که رقابت در بخش رمزنگاری OTC گرم می شود ، Wirex یک مورد جدی را افزایش داده است کمپین خدمات توهین آمیز است که مشتریان کوچک و بزرگ خود را به دسترسی به این ویژگی برتر می رساند. طبق این اعلامیه ، همه کاربران Wirex می توانند از نرخ های بازار فرابورس بهره مند شوند. بودجه را می توان از طریق کارت اعتباری یا با استفاده از منابع ارزی دیجیتال انجام داد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me