داغترین مشارکت های رمز ارز 2018

مشارکت های یک پروژه نقش مهمی در چشم انداز رشد و پیشرفت های فنی آن دارد. به روزرسانی های شراکت به صورت شبانه روزی منتشر می شوند و به راحتی می توان آنها را از دست داد.

ما در حال شروع بخش هفتگی خود برای مشارکت ارز رمزنگاری شده با برخی از بزرگترین مشارکت های فعلی هستیم ، مشاغل پیش بینی شده در آینده و همچنین مشارکت های احتمالی ناشی از شایعات.

این توصیه سرمایه گذاری نیست. تحقیق خود را انجام دهید و تصمیمات سرمایه گذاری خود را با شرایط خود بگیرید.

مشارکت های فعلی:

ترون (TRX): در تاریخ 3 ژانویه ، ترون اعلام کرد که با پلت فرم برجسته بازی Game.com همکاری دارد ، جایی که کاربران می توانند حیوانات خانگی خانگی مجازی را از طریق TRX خریداری کنند. یک هفته قبل, دوچرخه, 10 میلیون کاربر مشترک اقتصاد اقتصادی که در 20 کشور فعالیت می کند با ترون همکاری کردند. اگر شما علاقه مند به خرید اسکرپ دست اول هستید ، مدیر عامل شرکت جاستین سان معمولاً پیروان خود را از طریق مشارکت های عمده آینده از طریق طعنه می زند توییتر. در زیر ، یکی از اولین اعلامیه های مهم Sun در مورد اتحاد شرکت ها را مشاهده می کنید.

Just Sun Partnership Twitter

Ripple (XRP): به نظر می رسد XRP راه حل پرداخت های مرزی در حال حاضر ستاره بازی بزرگ مشارکت باشد. غول های مالی مانند سانتاندر و آمریکن اکسپرس تلاش خواهند کرد تا از زنجیره بلوکی برای جایگزینی سیستم قدیمی SWIFT 1970 استفاده کنند. اخیراً شرکت ژاپنی SBI Holdings برنامه خود را برای ارائه Ripple به عنوان راه حل پرداخت برای آن اعلام کرد بانک ها در کشورهای آسیایی, از جمله چین ، ژاپن و تایوان.مشارکت های Ripple

شبکه Raiden (RDN): بر اساس Merkle.com, RDN اتحاد محوری در بازی های انرژی و رایانه تشکیل داده است. کسانی که در بخش انرژی هستند شامل Grid + (نماد: GRID) و بنیاد وب انرژی (EWF) در حال حاضر ، EWF به دنبال استقرار راه حل های بلاکچین در بخش انرژی است ، با لیستی از مشتریان شامل یکی از ده شرکت برتر در جهان ، Royal Dutch Shell. در صنعت بازی ، Raiden Network با Enjin همکاری کرد که 18 میلیون کاربر در اختیار دارد و در حال حاضر “بزرگترین پلت فرم ایجاد انجمن بازی در جهان” است.

داش (DASH): در یک توییت در 4 ژانویه ، Dash همکاری خود را با Bitnovo ، یک استارتاپ اسپانیایی اعلام کرد که ارز رمزنگاری شده را در دسترس بیش از 12000 خرده فروش در اسپانیا قرار می دهد. مصرف کنندگان قادر خواهند بود DASH را “با کوپن در هزاران فروشگاه و فروشگاه های منتخب Carrefour و Media Markt از طریق خرید کارت های هدیه” خریداری کنند. برای در نظر گرفتن این مشارکت ، MediaMarkt در حال حاضر بزرگترین خرده فروش الکترونیک مصرفی در اروپا است. اگرچه قطعاً خرده فروشان چشمگیر به نظر می رسند ، Bitnovo قصد دارد به کشورهای دیگر مانند انگلستان ، پرتغال و ایتالیا گسترش یابد ، در عوض احتمال موفقیت DASH را از طریق ورود به بازار جدید چشمگیر در فروشگاه های آجر و ملات افزایش می دهد.

مشارکت های توییتر Dash

Qtum (QTUM): با پشتیبانی از خدمات سرگرمی صوتی و تصویری آنلاین ماموت بائو فنگ (با ارزش بیش از 1 میلیارد دلار) ، تیم Qtum امیدوار است که از Ethereum و Bitcoin پیشی بگیرد و بزرگترین و اولین شبکه اجماع Blockchain (BCN) را بسازد. با برنامه تسهیل 50،000 گره شبکه ، 5 برابر بزرگتر از شبکه 10.000 گره Bitcoin و 2.5 برابر بزرگتر از 20،000 شبکه گره Ethereum خواهد بود. همانطور که مدیر عامل Baofeng Reccon Cui اظهار داشت, “گروه Baofeng بزرگترین شبکه P2P جهان را اداره می کند ، بنابراین ما تحت تأثیر امنیت و انعطاف پذیری برتر معماری بلاک چین Qtum قرار می گیریم”.

ستاره ای (XLM): در حالی که جنبه های فنی Stellar تقریباً (اگر نه کاملاً) با Ripple یکسان باشد ، دو نیرو در حال حاضر به طور کلی به دنبال نهادهای مختلف هستند. Stellar تلاش می کند خدمات مالی مقرون به صرفه ای را به افراد فقیر ارائه دهد ، در حالی که همکاری Ripple بیشتر به غول های مالی و بانک های بزرگ متمرکز است. با همکاری غول فناوری IBM و شرکت مشاوره Deloitte ، می توانید اطلاعیه های همکاری مستمر مستقر در رسمی شرکت ها را پیدا کنید توییتر, و همچنین لیست گسترده ای از مشارکت های فعلی را پیدا کنید اینجا.

مشارکت های ستاره ای

کاردانو (ADA): اگرچه این یک همکاری بزرگ نیست ، اما کاردانو به طور رسمی در اسپانیا پذیرفته می شود هتل Ginebra. طبق وب سایت هتل ، “با پذیرش ADA به عنوان پرداخت ، محل اقامت در سراسر جهان قادر به صرفه جویی در مقدار زیادی از کمیسیون است که در نهایت منجر به نرخ های بهتر برای شما مشتری خواهد شد.” اگر همه کارها انجام شود ، شناخت معنادار می تواند به ADA اعتبار ادامه رشد دهد.

IOTA (MIOTA): در یک پست وبلاگ به تاریخ 4 ژانویه 2018 ، دومینیک شینر ، بنیانگذار IOTA اعلام کرد که این تیم “به طور رسمی با مرکز نوآوری حمل و نقل بین المللی (ITIC) همکاری کرده است تا با آنها برای کار در آزمایشگاه های اتومبیل مستقل همکاری کند.” اهمیت این مشارکت این است که برای آزمایش نوآوری در محیط های “شهر هوشمند” ، مانند پروژه های تحرک هوشمند ، پیش می رود. تظاهرات زنده در سال 2018 برگزار می شود و به مردم درک می کند که IOTA / ITIC چه کاری انجام می دهد و “گروه بزرگتری از شرکت های شریک مشترک” را شامل می شود.

Pundi X (PXS): با توجه به آن سایت اینترنتی, Pundi X فروشگاه های خرده فروشی را قادر می سازد “خرید فروش و قبول ارز رمزپایه” را انجام دهند. Pundi X با داشتن کمتر از 1٪ از جمعیت دارای ارز ، قصد دارد روند توسعه جامعه رمزنگاری را با ارائه بیش از 100 هزار مغازه خرده فروشی در سه سال کوتاه فرصت “دیجیتالی کردن” فروشگاه خود تسریع کند. در حالی که آنها قبلاً تاریخ شروع ICO خود را اعلام کرده اند ، فروشگاه های شرکت کننده قادر خواهند بود تقریباً هر ارز دیجیتال از جمله Ethereum ، Stellar ، Qtum و غیره را معامله کنند. این مشارکت ها شامل Stellar ، Fintech Indonesia و انجمن فناوری + مالی + سوئیس است.

مشارکت های Pundi (PXS)

مونرو (XMR): همه ما می دانیم که هنرمندان وقتی فرصتی برای داشتن این حریم خصوصی پیدا می کنند ، حریم خصوصی خود را دوست دارند. با پروژه مرجانی, علاقه مندان به ارزهای رمزنگاری شده و موسیقی با استفاده از سکه فوق العاده خصوصی مونرو به شما اجازه می دهند تا موسیقی و کالا را خریداری کنید ، احساسات خود را با یکدیگر ترکیب کنند.. به گزارش G-Eazy, “با محبوبیت بیشتر ارزهای رمزنگاری شده ، مهم است که طرفداران من در مورد نحوه خرید آهنگ ها و کالاهای من انتخاب کنند … با توجه به اینکه Monero یکی از امن ترین ، امن ترین و خصوصی ترین ارزهای رمزپایه است ، این یکی از بهترین گزینه ها برای طرفداران من است. این فصل تعطیلات. ” از جمله هنرمندانی که می توانید محصولات خود را از طریق Monero خریداری کنید شامل SIA ، Kaskade ، Weezer و Mariah Carey هستند..

آسیاب شایعات:

Western Union برای استفاده از XRP: مطابق با بازارهای خودی, با انتشار شایعاتی مبنی بر پیاده سازی XRP در کل سیستم های خود ، ارزش Western Union و Ripples افزایش یافت. به نظر می رسد که شایعه از زمانی آغاز شد که توییتر رسمی Ripple اعلام کرد که با سه شرکت انتقال پول همکاری کرده است که در میان بزرگترین پنج شرکت برتر قرار دارند. وسترن یونیون در حال حاضر شماره یک را در اختیار دارد و احتمالاً شناخته شده ترین مکان است. گرفتن شماره دو نقطه است مانیگرام, به دنبال آن TransferWise ، WorldRemit و سپس PayPal ، به معنی بالقوه هر یک از اینها می تواند بخشی از اتحاد باشد.

Brad Garlinghouse Twitter XRP

Coinbase برای افزودن XRP: آ اعلامیه اخیر توسط Coinbase بسیاری از سرمایه گذاران Ripple را که امیدوار است در بورس ادغام شود ، خرد کرد. برای شفافیت ، Coinbase نگفت که آنها هرگز اضافه نخواهند کرد #XRP, با این حال ، آنها می گویند از هم اکنون آنها هیچ برنامه ای برای اضافه کردن سکه های جدید به مبادلات خود ندارند. بنابراین هنوز احتمال اضافه شدن آن در کنار سکه های دیگر وجود دارد.

اطلاعیه افزودن سکه وبلاگ Coinbase

مارک زاکربرگ به رمزنگاری نگاه می کند: با عرض پوزش مارک ، اما شما خیلی عقب تر از Winklevoss Twins هستید. در شخصی پست FB زاکربرگ توسط خود مدیر عامل شرکت اشاره می کند به این واقعیت که او می خواهد مشکلاتی را که پیرامون شرکتش حل شده حل کند ، با توجه به این واقعیت که بسیاری از مردم معتقدند FB یک سیستم متمرکز است که تا حدی به عنوان یک “برادر بزرگ” عمل می کند. طبق این پست ، راه حل ها ممکن است شامل ارز رمزپایه باشند یا نباشند. آیا باید در سال 2018 با “Zuckcoin” همراه باشیم?

سکه مارک زاکربرگ

TRX و شرکت های عمومی: مدیر عامل شرکت جاستین سان در یک ویدئو زنده اعلام کرد که هفته گذشته شرکت های بزرگ دولتی با او تماس گرفته اند که در حال حاضر در لیست زیر قرار دارند NASDAQ و نیویورک. به گفته سان ، مشارکت ها شکل گرفت و هم اکنون ادغام با TRX در حال انجام است. “حداقل 5” شرکت عمومی وارد هیئت مدیره شدند. به دلیل مقررات ، سان می گوید تا زمانی که شرکت ها مشارکت خود را اعلام نکنند نمی تواند نام ها را به اشتراک بگذارد. با این حال ، مدیر عامل جوان به پیروان و سرمایه گذاران خود قول می دهد که این شرکت ها ترون را به “سطح کاملاً جدید” برسانند ، حداقل 100 میلیون کاربر جدید به ارمغان بیاورند..

افکار نهایی

مهم است که ما به آنچه این تیم های نوآور بر روی آن کار می کنند نیز توجه کنیم که آنها قصد دارند در آینده کار کنند. این مشارکت ها می توانند نقش اساسی در چگونگی رشد فناوری و کاربری پروژه ای داشته باشند.

برای اعلامیه های همکاری آینده و سایر اخبار مربوط به ارزهای رمزپایه حتماً در لیست ایمیل ما مشترک شوید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me