خوب ، به نظر می رسید یک هفته عالی است تا اینکه دادستان کل ایالت نیویورک (NYSAG) علیه Bitfinex شکایت کرد. اما این خیلی مهم نیست زیرا به نظر می رسد صنعت ارزهای رمزنگاری شده هفته به هفته بدون احساس خونریزی اجتناب ناپذیری که بازار خرس سال 2018 را افزایش می دهد ، در حال افزایش است.

بیت کوین به حدود 5637 دلار رسید ، بعد از آنکه خبر دادستان کل ایالت نیویورک (NYSAG) علیه دادگستری Bitfinex طرح دادخواست کاهش یافت ، به 5277 دلار رسید. با این حال ، بیت کوین فقط چیزی از دست داد .2٪ برای هفته.

بقیه بازار ارزهای رمزنگاری شده خونریزی کمی جدی تری را تجربه کردند: Ethereum (10.26٪) ، XRP (11.44٪) ، بیت کوین کش (12.15٪)

چند سنگ قیمتی در 100 قلوه برتر شامل CasinoCoin (56٪) و MonaCoin (43٪).

بازار ارزهای رمزنگاری شده

اخبار رمزنگاری شده هفته

Just Blockchain It: علائم تجاری Nike “Cryptokicks”: نایک با انتشار اخباری از مارک تجاری معروف لباس ورزشی که اصطلاح تجاری “Cryptokicks” را نشان می دهد ، در دنیای رمزنگاری موج زد. این اقدام نایک به شرکت 110 دلار + دلار برای ورود رمز ارز و دیجیتال قابل جمع آوری دیجیتال اشاره دارد تا نام تجاری آنلاین خود را به نام خود معرفی کند. با وجود بسیاری از کالاهای قابل جمع آوری زیر چتر نایک (که شامل اردن و مکالمه است) ، به احتمال زیاد نایک سعی خواهد کرد از تخصص عمیق خود در ایجاد محصولات قابل جمع آوری اعتیاد آور در حوزه دیجیتال استفاده کند. علامت تجاری “ارائه وبلاگ های آنلاین در زمینه مجموعه های رمزنگاری شده؛ خدمات سرگرمی ، یعنی تهیه یک بازی آنلاین رایانه ای… شکار روبنده ، دوره های مانع یا شکار گنج. خدمات سرگرمی ، یعنی ارائه برنامه های تعاملی بازی های موبایل آنلاین. ارائه اطلاعات بصورت آنلاین در مورد سفارشی سازی کلکسیونی رمزنگاری برای سرگرمی یا سرگرمی “

نایک درخواست علامت تجاری را برای CRYPTOKICKS ثبت کرده است.

این پرونده نشان می دهد که نایک قصد دارد ارز رمزنگاری شده ای را با نام CRYPTOKICKS راه اندازی کند.

در زیر تحلیل من از پرونده و پیامدهای آن آورده شده است &# 128071؛# نایک# ارز رمزنگاری شده pic.twitter.com/82gAPlzrXy

– جاش گربن (JoshGerben) 24 آوریل 2019

Ooooo Bitfinex در Troubleeee است (دوباره): دادستان کل ایالت نیویورک (NYSAG) در تاریخ 24 آوریل دادخواست علیه صرافی ارز رمزنگاری شده وابسته به Bitcoincoin Tether را تشکیل داد. این سند به سوions ظن NYSAG مبنی بر اینکه Bitfinex هنوز به بازرگانان مستقر در نیویورک اجازه می دهد از این سیستم عامل استفاده کنند ، اشاره کرد ، علی رغم اینکه Bitfinex ادعا می کند در سال 2018 برای مشتریان در شهر نیویورک تأمین نخواهد شد. توسط Bitfinex و Tether “و اینکه Bitfinex و Tether در” معاملات نامشخص و متناقض برای جبران ضررهای Bitfinex با انتقال پول از وجوه ذخیره Tether “شرکت کردند. دادستانی کل تخمین می زند حداقل 700 میلیون دلار از ذخایر Tether منتقل شده باشد. این ادعاها همچنین حاکی از این بود که Bitfinex تلاش کرده تا با استفاده از Tether (USDT) ضرر 850 میلیون دلاری را بپوشاند. به جای اخبار ، بازارهای ارزهای رمزپایه حدود 10 میلیارد دلار ضربه خوردند.

CoinCentral Highlights

چرا Binance Coin بهترین عملکرد رمزنگاری سال 2019 بوده است: از ابتدای سال 2019 ، Binance Coin (BNB) بسته رمزارزها را هدایت کرده و طی سه ماه کوتاه بیش از 200 درصد رشد کرده است. این عملکرد Bitcoin (38.9٪) ، Ethereum (30.7٪) ، Litecoin (187.8٪) و تقریباً همه ارزهای رمزپایه دیگر تاکنون در سال جاری را نابود کرده است..

چگونه بلاکچین می تواند حریم خصوصی ما را قبل از از بین رفتن حفظ کند: بسیاری از طرفداران حفظ حریم شخصی شخصاً به سراغ کارآفرینی بلاکچین و ارزهای رمزپایه رفته اند تا راه حل هایی برای رفع نگرانی های حق کاهش حریم خصوصی ما در دنیای دیجیتال ایجاد کنند..

مسائل امنیتی Blockchain و چالش های قانونگذاری: توسعه دهندگان بلاکچین با طیف گسترده ای از چالش های امنیتی روبرو هستند. آنها همچنین باید به مقررات در حال ظهور بلاکچین که توسط قوانین دولتی وضع شده است ، پایبند باشند. بیایید چند چالش را که باید در سال 2019 و بعد از آن برطرف شوند ، بررسی کنیم.

Stogies در Blockchain: فیلیپ موریس ، دزد تنباکو برنامه هایی را برای استفاده از بلاکچین برای ردیابی مهرهای مالیاتی در جعبه های سیگار با بلاکچین عمومی “کاملاً در دسترس” نشان داد. نیتین منوهاران ، مدیر فیلیپ موریس خاطرنشان کرد: تکه های کوچک کاغذ روی جعبه های سیگار در هر بسته حدود 5.50 دلار ارزش دارد و جعل آن بسیار ساده است (به اندازه یک دستگاه فتوکپی با وضوح بالا) ، برای صنعت دخانیات و دولت های سراسر جهان حدود 100 دلار هزینه دارد. سال موریس همچنین تخمین زد که فیلیپ موریس به لطف توانایی بلاکچین در کاهش تقلب و خودکارسازی فرآیندها به صورت قابل ردیابی و شفاف ، می تواند 20 میلیون دلار پس انداز کند..

Ethereum Staking برای تبدیل شدن به 160 میلیون دلار صنعت سالانه ؟: Vitalik Buterin ، خالق Ethereum ، برای اطمینان از آینده Ethereum 2.0 ، پاداش های بیشتری را برای اعتبارسنجان پیشنهاد کرد ، که به اشخاص حقوقی 32 میلیون ETH اجازه می دهد سالانه 160 میلیون دلار ETH را بدست آورند. تغییر به Ethereum 2.0 شامل انتقال از پروتکل اجماع اثبات کار به اثبات سهام برای رفع تنگناهای عملیاتی معاملات در حال انجام و کاهش هزینه های شبکه است..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me