این هفته در رمزنگاری: 27 آوریل 2018

این هفته در رمزنگاری: 27 آوریل 2018

گاو بازی؟ دام گاو نر؟ گاو نر?

با افتتاح این جمعه با سقف 415 میلیارد دلار در بازار ، این بازار سه هفته متوالی سود کسب کرده است. ماه آوریل ماه خوبی برای سرمایه گذاران بوده است. از زمان جهش 1000 دلاری بیت کوین در 12 آوریل ، ما از آن زمان روند صعودی مداومی داشته ایم و همه اقدامات مثبت قیمت برخی از تحلیلگران را در اختیار دارند فرض کردن یک گاو نر دویدن.

نه اینکه وقتی همه چیز بالا می رود داون باشد ، بلکه خیلی عجولانه عمل نکنید. در ماه فوریه نیز شاهد چنین چیزی بودیم که بازار در کمتر از دو هفته پس از سقوط به زیر 280 میلیارد دلار ، به بیش از 500 میلیارد دلار رسید. این رشد طولانی تر و (به ظاهر) ارگانیک تر بوده است ، اما ما باید مراقب مقاومت در برابر قیمت باشیم. اگر بیت کوین و دیگر پسران بزرگ نتوانند سطح مقاومتی را که در این هفته رد کردند شکستند (برای بیت کوین ، 9700 دلار) ، ما می توانیم یک افزایش دو برابر مانند ماه فوریه مشاهده کنیم و به عقب برگردیم. اگر این سطح مقاومت شکسته شود ، ما همچنان می توانیم قیمت های بالاتری داشته باشیم.

تلاش برای جلب توجه هیچ کس – فقط تلاش برای ارائه هر دو طرف سکه. در آنجا بیدار باشید ، مردمان.

بیت کوین: بیت کوین با قیمت 9220 دلار ، وضعیت مطلوبی را ثبت کرده است در هفته افزایش یابد.

اتریوم: اتریوم در این هفته با رشد چشمگیری روبرو شد 12٪ با قیمت 672 دلار.

موج دار شدن: بدون شک در پاسخ به سودهای قابل توجه خود در هفته گذشته ، ریپل در واقع سقوط کرده است با 0.84 دلار.

اخبار داخلی

Nasdaq مایل به باز کردن ارز رمزنگاری شده هنگامی که “مردم برای یک بازار منظم تر آماده هستند”: در چهارشنبه مصاحبه با Squawk Box ، مدیر عامل Nasdaq ، آدن فریدمن به CNBC گفت که “Nasdaq به مرور تبدیل به یک مبادله رمزنگاری می شود.” فریدمن ادامه می دهد كه Nasdaq فقط در صورت وضع مقررات مناسب وارد بازار می شود: “اگر ما به آن نگاه كنیم و بگوییم” وقت آن است ، مردم برای یك بازار با نظم بیشتر آماده هستند “، برای چیزی كه تجربه ای عادلانه برای سرمایه گذاران فراهم می كند “

Winklevoss’s Gemini Exchange Partners با Nasdaq برای نظارت بر بازارهای آن: شاید Nasdaq قبل از جهش در حال آزمایش بازارها باشد. در همان روز مصاحبه فریدمن ، صرافی Gemini ، متعلق به دوقلوهای Winklevoss و اداره آن ، اعلام کرد که نظارت بازارهای SMARTS Nasdaq را برای دستکاری بازار در سیستم عامل خود اجرا می کند. تایلر وینکلووس ، مدیرعامل Gemini ، در اظهار نظری گفت: “استقرار ما از نظارت بازار SMARTS Nasdaq به شما اطمینان می دهد که Gemini یک بازار مبتنی بر قوانین برای همه فعالان بازار است.”.

معرفی فناوری نظارت بر بازار با Nasdaq https://t.co/giHwJtseRu

– جوزا (GeminiDotCom) 25 آوریل 2018

Goldman Sachs معامله گر رمزنگاری را برای خدمت به عنوان جانشین دارایی های دیجیتال در اختیار می گیرد: Goldman Sachs با تغییر روند روند خسته شدن مدیران وال استریت برای پیوستن به پروژه های بلاکچین ، استعدادهایی را از حوزه ارزهای رمزپایه برداشته است. جاستین اشمیت ، معاون جدید دارایی های دیجیتال ، دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته علوم کامپیوتر از دانشگاه MIT است و پیش از این سمت های VP را در WorldQuant LLC و Seven Eight Capital داشته است. تیفانی گالوین کوهن ، سخنگوی گلدمن ساکس ، در مورد استخدام گفت که گلدمن ساکس “در پاسخ به علاقه مشتری به محصولات دیجیتال مختلف” موقعیت ایجاد کرد ، اگرچه این شرکت “در مورد دامنه ارائه دارایی دیجیتال ما نتیجه ای نگرفته است”.

بررسی فناوری MIT مقاله “بیایید Bitcoin را نابود کنیم” منتشر می کند ، مقاله ای درباره چگونگی سقوط بیت کوین: نویسنده Morgan Peck به هیچ وجه طرفدار نابودی بیت کوین نیست. او فقط توضیح می دهد که چگونه می تواند از بین برود. بر اساس استدلال وی ، یک دولت و بانک مرکزی آن می توانند ارز رمزنگاری شده خود را به جای بیت کوین صادر کنند ، فیس بوک می تواند ICO را راه اندازی کند و محبوبیت بیت کوین را غصب کند – یک سناریوی نگران کننده اگر بعید به نظر نرسد – یا اینکه بیت کوین فقط توسط بسیاری از افراد بی ربط است. ارزهای رمزپایه ای که برای پرداخت انواع کالاها و خدمات مورد استفاده قرار می گیرند.

بیل تجارت بلاکچین در سنای ایالت کالیفرنیا شروع به کار می کند: باب هرتزبرگ ، سناتور ایالت کالیفرنیا قانونی را معرفی کرده است که به گفته یک مقام رسمی “اولین قدم در معرفی فناوری در ظرفیت محدود کالیفرنیا” است. بیانیه مطبوعاتی. اگر قانون تصویب شود ، SB 838 “استفاده از فناوری بلاکچین را برای برخی از کارهای تجاری در کالیفرنیا امکان پذیر می کند. Blockchain یک فناوری نوظهور است که اجازه می دهد سوابق در چندین کامپیوتر با استفاده از یک فناوری دفتر توزیع شده ذخیره و به روز شود. “

نمایندگان کنگره ایالات متحده ، پاتریک مک هنری ، می گوید: مقررات را عجله نکنید: چگونه با کلاهبرداری در یک بازار غیر قانونی مبارزه می کنید؟ خوب ، برخی ممکن است بگویند مقررات مکان خوبی برای شروع است ، اما پاتریک مک هنری ، نماینده کنگره کارولینای شمالی می گوید که خیلی سریع نیست. در حالی که او معتقد است فناوری بلاکچین دارای پتانسیل بسیار زیادی است ، اما او نمی خواهد که قانون گذاران و مقامات برای اتخاذ سیاست عجولانه تحت فشار قرار بگیرند: او از CoinDesk گفت:.

IBM Files ثبت اختراع پروتکل اینترنت اشیا را که از اثبات کار استفاده می کند: با پیوستن به لیست در حال رشد شرکت های میراث فناوری که حق ثبت اختراع برای فناوری دفتر کل توزیع شده را ثبت کرده اند ، IBM پرونده خود را ثبت کرده است ثبت اختراع با دفتر ثبت اختراعات و علائم تجاری ایالات متحده برای اثبات پروتکل کار ساخته شده برای اینترنت اشیا. طبق سند رسمی ، حق ثبت اختراع “روشی است شامل: تعیین اثبات کار از طریق دستگاه. هنگام تعیین اثبات کار با استفاده از یک مجموعه از پیش تعریف شده از مقادیر غیرce؛ ذخیره اثبات کار در بلاکچین ؛ و اثبات کار را به عنوان پیام پخش شده پخش کنید. “

درخواست ثبت اختراع ایالات متحده برای بلاکچین

موارد جدید در CoinCentral?

چرا 2FA مهم است & بهترین انواع 2FA: احراز هویت دو عاملی یک اقدام ضروری امنیتی برای ایمن نگه داشتن وجوه شماست ، بنابراین می خواهید مطمئن شوید که روش های 2FA شما از نوع هوایی نیست.

Po.et (POE) چیست؟ | راهنمای مبتدیان: Po.et یک دفتر جهانی و مبتنی بر Ethereum است که برای ردیابی مالکیت و انتساب برای دارایی های خلاقانه دیجیتال جهان ساخته شده توسط BTC Media طراحی شده است..

چگونه توسعه دهندگان الکترونیک قدیمی را به سکوهای استخراج بیت کوین تبدیل می کنند: استخراج بیت کوین به دلیل دوستانه نبودن محیط زیست ، معمولاً رپ بدی می کند. چه می شود اگر این شهرت را با ساختن دکل هایی با سخت افزار بازیافتی به گردن آن بیندازیم?

اشتباهات رایج برای جلوگیری از خرید و فروش ارزهای رمزنگاری شده: خواه این کار انگشت گذاری چربی است یا فروش وحشت ، سعی کنید هنگام بازی با پول جادویی ریاضی از خطاهای سهل انگارانه جلوگیری کنید.

برترین صرافی های ارز رمزنگاری شده در سال 2018: بازارها و صحنه تجارت در سال گذشته به شدت تغییر کرده است ، بنابراین با راهنمای ما برای بهترین مبادلات در بالای گزینه های خود باشید..

مقاومت در برابر سانسور بیت کوین توضیح داده شده: با تغییرناپذیری کامل مسئولیت بزرگی به وجود می آید و برای بیت کوین این بدان معناست که شما نمی توانید از آنچه بلاکچین تبلیغ می کند پنهان شوید.

تبادل غیر متمرکز رله رادار چیست: صرافی غیرمتمرکز رادار امکان معامله ارزهای رمزنگاری شده از طریق نظیر را برای سایر صرافی های غیرمتمرکز نسل اول مانند OasisDEX ، EtherDelta و IDEX فراهم می کند..

تأثیر ارزهای رمزپایه آینده بر صنعت مالی: بلاکچین و ارزهای رمزپایه اغلب به دلیل پتانسیل مخرب خود مورد تبلیغ قرار می گیرند و صنعت مالی قدیمی نیز مانع این اختلال نمی شود.

استخراج آینده پول: ساخت دکل استخراج GPU: آیا تا به حال دوست داشته اید استخراج GPU را شروع کنید اما نمی دانید از کجا شروع کنید؟ ما میتوانیم به شما کمک کنیم.

کیف پول اتر من پس از هکرها توسط Hackers Hijack Google Public DNS حمله فیشینگ را تجربه می کند: تقریباً 515 ETH در نتیجه حمله فیشینگ به سرقت رفته است.

جان مک آفی فکر می کند وقت آن است که جیمی دیمون تسلیم شود: جان مک آفی دوباره در این مورد حضور دارد و او با مدیرعامل JP Morgan تماس می گیرد و خواستار “شرایط تسلیم شدن” می شود.

نحوه ارزیابی ارز رمزنگاری شده: پیش از خرید شیل هفته ارز r / cryptocurrency ، ممکن است بخواهید ارزش عینی سرمایه گذاری خود را در نظر بگیرید.

نیل پاتل در KindAds ، تبلیغات رمزنگاری ، کارآفرینی و مقررات: ما خوشحال شدیم که با یک بازاریاب و کارآفرین مشهور نیل پاتل بنشینیم و موضوعاتی مانند ممنوعیت تبلیغات رمزنگاری big tech و تحول در کارآفرینی بلاکچین را لمس کنیم..

چگونه کیف پول های سخت افزاری می توانند ارز رمزنگاری شده شما را ایمن کنند: به طور جدی بچه ها ، کیف پول های سخت افزاری مهم هستند – اگر شما به متقاعد سازی نیاز دارید ، فقط به حمله فیشینگ MyEtherWallet نگاهی بیندازید.

چگونه یک معامله گر ارز رمزنگاری شوید: قبل از شروع تجارت و سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه ، می خواهید برخی از دستورالعمل های سرمایه گذاری را تنظیم کنید و با استفاده از ابزارهای مناسب مجهز شوید.

پروتکل Codex’s Jess Houlgrave در دنیای هنر Blockchain و کارآفرینی رمزنگاری: جس هولگراویوس بنیانگذار مشترک است & COO در پروتکل Codex و از تجربیات او در همه چیز ، از گذراندن چند سال در صنعت مالی و مشاور بلاکچین و هنر ، وام می گیرد..

بررسی ICO: حل. مراقبت: Solve.Care در حال ارائه یک راه حل جهانی بلاکچین برای هماهنگی ، مدیریت و سیستم های پرداخت در مراقبت های بهداشتی است.

اخبار Cryptocurrency از سراسر جهان

ERC-20 Bug Force OKEx برای جلوگیری از سپرده های توکن: طبق صفحه پشتیبانی OKEx پست, هکرها راهی برای سو explo استفاده از نقص قرارداد هوشمند ERC-20 ، “BatchOverFlow” یافتند که به آنها اجازه می دهد از هوای کم نشانه هایی را ضرب کرده و مستقیماً به بورس واریز کنند. “ما به دلیل کشف یک اشکال جدید قرارداد هوشمند -” BatchOverFlow “، ودیعه تمام نشانه های ERC-20 را به حالت تعلیق در می آوریم. با سو explo استفاده از این اشکال ، مهاجمان می توانند مقدار بسیار زیادی توکن تولید کرده و آنها را در یک آدرس عادی واریز کنند. این باعث می شود بسیاری از نشانه های ERC-20 در برابر دستکاری قیمت مهاجمان آسیب پذیر باشند. ” صرافی در پاسخ به این اقدام کلیه سپرده های رمز ERC-20 را به حالت تعلیق درآورد.

پیشنهاد باز کردن وجوه کیف پول برابری منجمد بحث جامعه را ایجاد می کند: در ماه نوامبر گذشته ، یک فرد ناشناس از آسیب پذیری محبوب کیف پول Etherum Parity سو explo استفاده کرد و به طور تصادفی کتابخانه کیف پول چند علامت Parity را کشت و 513،777.16 ETH را برای 587 کیف پول غیرقابل دسترسی کرد. اکنون ، پیشنهادی درباره Github (EIP-999) یک تغییر کد ارائه داده است که می تواند به افراد آسیب دیده اجازه دسترسی مجدد به وجوه خود را بدهد ، اما یک etherchain.org رای شامل افراد آسیب دیده ، پیشنهاد 330-300 را ساقط کرد. هنوز هم برخی از اعضای انجمن می گویند اینکه رأی گیری به اندازه کافی احساسات جامعه را منعکس نمی کند ، و بحث دوباره بحث در مورد تغییرناپذیری بلاکچین و عواقب تغییر کد برای بازیابی وجوه را نشان می دهد.

نتایج رای گیری کیف پول برابری

اطلاعات بیشتر درباره آسیب پذیری ها: کاربران MyEtherWallet وجوهی را از Fake DNS فیش کرده اند: در اوایل صبح روز 24 آوریل ، هکرها MyEtherWallet’s Google Public DNS را ربودند و ترافیک را از سرویس کیف پول محبوب Ethereum به یک سایت جعلی هدایت کردند. علی رغم هشدارهایی که به کاربران هشدار داده شد مبنی بر این که مقصد دارای گواهی SSL نامعتبر است ، برخی از کاربران به وب سایت معیوب دسترسی پیدا کرده و سعی می کنند با کلیدهای خصوصی وارد کیف پول خود شوند. در نتیجه حمله فیشینگ ، حدود 515 ETH (350 هزار پوند) سرقت شد.

پلیس چین با ادعای برق سرقت شده ، 600 قطعه سخت افزار معدن را توقیف کرد: یک عملیات استخراج معدن در شهر بندری تیانجین در شمال شرقی این هفته به اتهام سرقت برق یک منبع تغذیه محلی تخریب شد. پس از اینکه اپراتورهای شبکه متوجه افزایش چشمگیر مصرف آن شدند ، گاهی اوقات تا 28٪ بالاتر از سطح متوسط ​​، پلیس تجهیزات را ضبط کرد. تحقیقات نشان می دهد که ممکن است معدنچیان از طریق یک جعبه اتصال اتصال کوتاه در یک دزدکی که پلیس آن را “بزرگترین پرونده سرقت برق در سال های اخیر” خوانده است ، در حال صرفه جویی در مصرف انرژی بوده اند.

نظرسنجی تومار رویترز نشان می دهد که از هر پنج موسسه مالی ، یکی تجارت معاملات رمزنگاری را در نظر گرفته است: این سه شنبه ، توماس رویترز یک نظرسنجی منتشر کرد که نشان می دهد از هر 5 موسسه مالی نمونه ، یک نفر قصد دارد معاملات ارزهای رمزنگاری شده را ظرف مدت یک سال آغاز کند ، در حالی که 70٪ از کسانی که می خواهند تجارت خود را شروع کنند ، برنامه ریزی دارند که طی سه تا شش ماه آینده شروع شود. براساس مقاله ای در رویترز ، “[این نظرسنجی بیش از 400 مشتری را در سراسر Thomson Reuters Corp TRI.O تحت پوشش قرار داد (TRI.N) سیستم عامل هایی از جمله مدیران دارایی های بزرگ ، صندوق های تامینی و میزهای معاملاتی در بزرگترین بانک ها. “

بانک اسپانیایی اولین وام صادر شده توسط بلاکچین را تحویل می دهد: Banco Bilbao Vizcaya Argentaria (BBVA) با تبدیل شدن به اولین بانکی که با استفاده از فناوری بلاکچین وام صادر کرده است ، تاریخ ساز شده است. طبق گفته بانک چندملیتی اسپانیا ، کل فرایند وام با استفاده از دفتر توزیع شده ای که اطلاعات آن در دسترس بانک و وام گیرنده بود ، نظارت می شد. “بلاکچین می تواند مزایای روشنی برای همه طرفها در بازار وام شرکتی از نظر کارآیی ، شفافیت ، و امنیت” فراهم کند ، مدیر عامل شرکت کارلوس تورس ویلا در مورد تحولات اظهار نظر کرد ، و آن را “یک مثال قوی دیگر برای استفاده از فن آوری مخرب برای افزودن ارزش خدمات مالی ، چیزی که در استراتژی ما مهم است. “

گنجینه کوه Gox Funds in the Move، Batten Down the Hatches، Bucko: زمین رمزنگاری داده ها نشان می دهد که 16000 BTC و 16،000 BCH از کیف پول های سرد تحت کنترل Nobuaki Kobayashi ، Mt. متولی ورشکستگی Gox’s. این لزوماً به این معنی نیست که وجوه برای فروش در صرافی منتقل شده است ، اما پول کافی (165 میلیون دلار جمعی) برای اقدام برای جلب توجه جامعه ارزهای رمزپایه است..

به نظر می رسد 16k BTC از Mt Gox در این آدرس تلفیق شده است

بدیهی است که ما نمی دانیم آیا آنها فروخته شده اند یا فقط به دلیل دیگری منتقل شده اندhttps://t.co/rr05Vn7Fnv pic.twitter.com/eMS1vMCG3l

– آلیستر میلن (alistairmilne) 26 آوریل 2018

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map