Cmon ، کاری انجام دهید …

ما هفته ای نسبتاً ناخوشایند را در بازار سپری کردیم ، از نظر قیمت. سقف کل بازار در اواسط هفته قبل از افزایش به 221.1 میلیارد دلار – در کمترین حد 206 میلیارد دلار سقوط کرد – در کل از دست دادن حدود 2٪ در بازه زمانی هفته.

این عدم تحرک قیمت تقریباً هیچ خبر مهمی منتشر نشد. بنابراین ، نباید تعجب کنیم اگرچه ، در هفته هایی از این دست ، خوب است که روند قیمت ها در جهت دیگر مشاهده شود. بیایید سه سکه برتر را بررسی کنیم.

بیت کوین فقط بهترین هفته را داشت از دست دادن 1.01 از ارزش آن.

اتریوم کاهش قیمت هفتگی خود را (البته بسیار قابل تحمل تر) با یک ادامه داد 1.60٪ ضرر.

هفته گذشته بعد از یک مسابقه خارق العاده, XRP این هفته به عنوان بازنده بزرگ به پایان رسید ، ارسال یک 3.83٪ افت قیمت.

آمار بازار ارزهای رمزنگاری شده (18/9/28)

آمار بازار ارزهای رمزنگاری شده (18/9/28)

اخبار رمزنگاری داخلی

Bye Bye Blockchain Ban: اوه روز شاد! گوگل این هفته اعلام کرد که ممنوعیت پتوی تبلیغات مربوط به ارزهای رمزپایه در ماه اکتبر پایان می یابد. خط مشی به روز شده به این معنی نیست که تبلیغاتی برای همه رایگان خواهد بود. تبلیغات ICO ، کیف پول و مشاوره تجاری همچنان در لیست سیاه است و تبلیغات تایید شده فقط در ایالات متحده و ژاپن قابل نمایش است. به دنبال پیگیری Facebook ، شرکتهای مرتبط با رمزنگاری باید برای تبلیغ محصولات یا خدمات خود برنامه ای را پر کنند.

Walmart به تامین کنندگان ، “Blockchain یا Bust” می گوید: روز دوشنبه ، والمارت به شرکای خود اطلاع داد که تأمین کنندگان تولید مستقر در کالیفرنیا باید به سیستم زنجیره تامین خود بپیوندند یا تجارت خود را از دست بدهند. حرکت به سمت ردیابی تولید بلاکچین باید به Walmart کمک کند تا میزان فراخوانها را در موارد آلودگی کاهش دهد. معاون ایمنی غذا والمارت ، فرانک یاناس به خبرنگاران گفت که والمارت به مدت دو سال در حال آزمایش فناوری بلاکچین است ، بنابراین این نیاز “واقعاً تعجب آور نیست”.

احتمالاً این نیاز فقط با تولید متوقف نخواهد شد زیرا خلبانان والمارت به خوبی پیش رفته اند. امیدوارم که سایر زنجیره های تأمین مواد غذایی نیز روی هواپیما پرش کنند. چیپوتل به تو نگاه می کنم.

رهبران رمزنگاری با Capitol Hill Heavies دیدار می کنند: بیش از پنجاه شرکت کننده در یک میزگرد به میزبانی نماینده وارن دیویدسون ، ایالت اوهایو ، در روز سه شنبه شرکت کردند تا درباره آینده دنیای ارزهای رمزپایه بحث کنند. یک نکته کلیدی این بود که وزن عدم اطمینان نظارتی نوآوری را خفه می کند زیرا شرکت ها به دلیل سوinter تفسیر قوانین از ترس بیش از حد منابع در انجام تخلفات قانونی می ترسند.

علاوه بر این ، شرکت کنندگان از کاربرد “آزمون هووی” ، یک قانون 72 ساله اوراق بهادار ، در مورد ارزهای دیجیتال انتقاد کردند. جی کلایتون ، رئیس SEC ، قبلاً موضع محکمی را اتخاذ کرده بود که وی قصد ندارد “تست Howey” را برای ارزهای رمزپایه به روز کند. مایک لمپرس ، مدیر ارشد سیاست گذاری در Coinbase مستقر در سانفرانسیسکو خاطرنشان کرد ، “همه ما خواهان یک بازار عادلانه و منظم هستیم ، ما می خواهیم همان کارهای نظارتی را انجام دهند. لازم نیست به همان روشی که در گذشته انجام شده است ، انجام شود و ما باید روی آن باز باشیم. “

Circle Stablecoin (USDC) را راه اندازی می کند: در یکی از روندهای عجیب و غریب در فضای ارزهای رمزنگاری شده ، شرکت پرداخت مستقر در بوستون Circle تثبیت کننده دلار ثابت خود را به نام USDC راه اندازی کرد. این نسخه به دنبال راه اندازی ارز رمزنگاری شده Gcoin (GUSD) پایدار است. در حالی که این پایدار سکه ها در رقابت مستقیم نیستند زیرا احتمالاً فقط بومی هر صرافی هستند (Circle = Poloniex) ، پیش بینی می شود بخشی از سهم بازار را از رهبر پایدار کوین Tether (USDT) دور کنند.

خلاصه رسانه

این داستان ها تصویب پیشگامانه را مثال نمی زند ، اما روش های کوچکی را نشان می دهد که بیت کوین (و بلاکچین) همچنان به جریان اصلی ادامه می دهد.

من می خواهم به یک دوست تلفن کنم: بیت کوین و بلاکچین در نسخه استرالیایی نمایش محبوب بازی چه کسی می خواهد میلیونر شود ظاهر شد.

بلاکچین بیت کوین در مورد افرادی که می خواهند میلیونر شوند

نوع Brickstring حلقه خوبی دارد. تصویر با مجوز از کاربر Reddit MyPlanetpage.

کلاهبرداری Crypto Bobbleheads: لس آنجلس داجرز در این مسابقه بیش از بیست هزار هوادار را با حباب های کلکسیونی دیجیتال در مسابقه خود برابر Padres وارد Ethereum کردند..

B.I.T.C.O.I.N (11 امتیاز): سرهای دستمالی خوشحال می شوند. بیت کوین اکنون رسماً در فرهنگ لغت Scrabble موجود است.

چه جدید به طور همزمان

الکرم ایجاد ابزارهای اینترنت اشیا I Blockchain را مجاز می داند: الکرم دنیای اینترنت اشیا و ارز رمزنگاری شده را گرد هم می آورد. اینجا را بیاموزید.

مشاغل بازی های ویدیویی با Cryptogames به Hyperdrive تسریع می شوند: اکنون به لطف Cryptogames می توانید از مبل خود در مبلغ مالی خود مبلغ نقدی جانبی کسب کنید.

ابزارهای NSA مورد استفاده برای از بین بردن بدافزار Crypto Mining توسط هکرها: اوه! سو explo استفاده از NSA این امکان را برای هکرها فراهم می کند تا رمزنگاری را با استفاده از رایانه شما استخراج کنند. کسی اخراج می شود …

مزایای Blockchain فراتر از حدس و گمان: بله ، کی ماه؟ الگوهای رفتاری باحال هستند اما آیا تا به حال به سایر انواع ارزشی که بلاک چین به ارمغان می آورد فکر کرده اید?

راهنمای مبادله ارز رمزنگاری ایندوكین مستقر در انگلستان: ایندوكاین ایندهاوس است. ما در این مبادله مستقر در انگلیس با تبدیل فیات کمترین قیمت را به شما ارائه می دهیم.

بنیانگذار Ikigai ، تراویس کلینگ در مورد Cryptocurrency Hedgefunds ، ICO و موارد دیگر: نام پیچیده. ماموریت ساده – سرمایه گذاری بهتر دارایی رمزنگاری.

نحوه کار رمزنگاری ملی ونزوئلا: شش ماه پس از راه اندازی ، نگاهی می اندازیم به نگه داشتن پترو. هشدار اسپویلر: خوب نیست.

A Beginner’s Guide to Stellite: شیرجه رفتن به ذره ذره سکه حریم خصوصی کمتر شناخته شده ، Stellite.

Bitmain’s IPO: تهدیدها و بینش های موجود در بازار خرس ها: آیا Bitmain IPO هنوز در میان بازار خرس آب نگه دارد؟ بگذارید بفهمیم.

اخبار Cryptocurrency از سراسر جهان

اتریش اوراق قرضه را با بلاکچین محضر می زند: به پایگاه داده های سنتی “Auf Wiedersehen” بگویید. سه شنبه هفته آینده ، دولت اتریش در نظر دارد 1.15 میلیارد یورو اوراق قرضه را در یک حراجی برای عموم منتشر کند. پس از انتشار ، دولت داده های حراج اوراق را در بلاک چین Ethereum محضری می کند. به نظر می رسد این آخرین موردی نخواهد بود که در بلاکچین در اتریش می بینیم.

وزیر دارایی هارتویگ لوگر طی اعلامیه اعلام کرد که “فناوری بلاکچین تمرکز سیاست اقتصادی برای ما است و با تأسیس شورای مشورتی FinTech در وزارت دارایی ، ما در حال تدوین استراتژی هایی هستیم تا به اتریش کمک کنیم تا بهترین استفاده ممکن را از این پیشرفت ها داشته باشد. ” با تشکر ، ترجمه گوگل!

Bitmain IPO مقداری شایع می گیرد: Bitmain استخراج معدنچی و استخراج کننده معادن بیت کوین اعلامیه IPO خود را به بورس اوراق بهادار هنگ کنگ منتشر کرد و رشد قوی اما رو به زوال را به نمایش گذاشت. نگرانی ها از تهدیدهای نزدیک به بازار خرس و سهام استهلاک شده Bitmain در ارزهای رمزپایه ناشی می شود.

بانک رمزنگاری سوئیس یکصد هزار دلار جالب ارائه می دهد: دفتر مرکزی Zug Seba Crypto AG ادعا کرد که 100 میلیون فرانک سوئیس (104 میلیون دلار) از سرمایه گذاران خصوصی و موسسات جمع آوری کرده است تا به یکی از اولین بانک های تحت نظارت در جهان تبدیل شود که امکان مبادله ساده دلار و یورو با ارزهای رمزپایه را فراهم می کند. شرکت خدمات مالی سوئیس توسط بانکداران سابق UBS Group AG اداره می شود. راه اندازی این سرمایه گذاری به تأیید مجوز بانکی از تنظیم کننده مالی سوئیس ، Finma بستگی دارد و تیم قصد دارد تا پایان ماه اکتبر درخواست مجوز را ارائه دهد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me