این هفته در رمزنگاری: 29 ژوئن 2018

داون و دراپین

همان داستان ، هفته متفاوت. بازار ارزهای رمزنگاری شده روند نزولی آهسته و مداوم خود را ادامه داده است. ما هفته به هفته برای کل ماه ژوئن ضرر داشتیم و ماه مه خیلی بهتر نبود. همه اینها برای گفتن است ، ما هنوز روند نزولی را تحمل نکرده ایم ، مردمان ، و چیزهای زیادی وجود ندارد که نشان دهد در آینده نزدیک.

با 234 میلیارد دلار ، کل بازار کاهش یافته است از ارزش آن در طول هفته. بیت کوین همچنین در فوریه و آوریل به زیر پایین ترین سطح خود می رود. هیچ کس توپ بلوری ندارد ، اما شکستن زیر این سطح پشتیبانی قبلی نباید اعتماد به نفس را ایجاد کند.

بیت کوین: پسر طلایی Crypto از دست داده است 4.5٪ از ارزش او در این هفته با قیمت 5900 دلار.

اتریوم: Ethereum در این هفته ضربه بسیار سنگینی را متحمل شد. با 13٪ از قیمتش خارج شد در حال حاضر 411 دلار قیمت دارد.

موج دار شدن: با قیمت 0.43 دلار ، Ripple با کاهش قیمت خیلی بهتر از Ethereum نیست 12٪ در هفته.

بازار 6_29_18

آمار بازار ارزهای رمزنگاری شده (2018/6/29)

اخبار داخلی

دادگاه عالی بررسی حکم زندگی موسس جاده ابریشم راس اولبریخت را رد می کند: راس اولبریخت ، همچنین به عنوان Dread Pirate Roberts شناخته می شود ، به این زودی ها از گردان نجات نخواهد یافت. دادگاه عالی ایالات متحده ادعای بنیانگذار جاده ابریشم برای صدور حکم کوتاهتر را رد کرد. اولبریخت در سال 2015 به اتهامات متعددی در زمینه کمک به قاچاق مواد مخدر و اسلحه ، توزیع سایر مواد غیرقانونی ، پولشویی و کلاهبرداری دستگیر شد و در حال گذراندن حبس ابد در زندان فدرال است.

Coinbase’s Brain Armstrong تاسیس Crypto-Charity ، GiveCrypto: مدیر عامل Coinbase در حال راه اندازی صندوق خیریه ارزهای رمزپایه است. GiveCrypto ، همانطور که نامیده می شود ، خزانه پر از رمزنگاری خود را به کسانی که نیاز مالی در بازارها و کشورهای کمتر توسعه یافته دارند ، توزیع می کند. برایان آرمسترانگ امیدوار است که “با ارسال مستقیم پول برای آنها به افراد نیازمند کمک کند” و “دسترسی جهانی به یک سیستم مالی باز” را فراهم کند. این صندوق در حال حاضر 3.5 میلیون دلار سرمایه جمع کرده و امیدوار است تا پایان سال 10 میلیون دلار جمع کند.

ما زنده هستیم! https://t.co/z74I3TmouB

– GiveCrypto.org (givecrypto) 27 ژوئن 2018

Walmart ، خرده فروشان و تولیدکنندگان با IBM برای راه حل های ردیابی زنجیره تامین شریک هستند: IBM همکاری هایی را با برخی از مشاغل عمده خرده فروشی و تولیدی ایالات متحده برای توسعه یک بستر زنجیره بلوک برای زنجیره تامین صنعت مواد غذایی انجام داده است. ابتکار blockchain Food Trust از سال 2016 در حال انجام است ، با Walmart ، Kroger ، Tyson Foods Inc. Nestlé SA ، Dole Food Co. ، Driscoll’s Inc. ، Golden State Foods ، McCormick and Co. ، McLane Co. ، و Unilever NV در تلاشهای خود به IBM پیوستند. در آگوست سال 2017 ، ابتکار عمل آزمایش آزمایشی برای شبکه آغاز شد.

FBI در حال بررسی 130 مورد مرتبط با رمزنگاری است که یک “کوچک” از حجم کار آن است: كایل آرمسترانگ ، مأمور FBI طی سخنرانی خود در كنفرانس Crypto Evolves این هفته در نیویورك به مخاطبان خود گفت كه تحقیقات FBI در مورد استفاده غیرقانونی ارزهای رمزنگاری شده “یك بخش كوچك” از “هزاران” پرونده فعلی آژانس است. آرمسترانگ اظهار داشت كه در حال حاضر FBI در حال بررسي حدود 130 پرونده “پرچمدار تهديد” است كه مربوط به استفاده از ارز رمزنگاري شده در اقدامات شرورانه مانند قاچاق انسان و آدم ربايي ، باج افزار و معاملات داروي بازار سياه است. آرمسترانگ اظهار داشت ، با شیوع اپیدمی شدید در ایالات متحده ، FBI بیشترین نگرانی را در مورد استفاده از رمزنگاری برای فروش غیرقانونی نسخه دارد ، هرچند او اعتراف كرد كه احتمالاً فقط 10٪ تجارت مواد مخدر در جهان در وب تاریك اتفاق می افتد..

اطلاعات بیشتر در مورد رمزنگاری و بازارهای غیرقانونی: آژانس های ایالات متحده به 35 فروشنده وب تاریک تخریب می کنند و بیش از 12 میلیون دلار بیت کوین بازیابی می کنند: وزارت دادگستری آمریكا ، با همكاری با تحقیقات امنیت داخلی اداره مهاجرت و گمرك (HSI) ، سرویس مخفی (USSS) ، سرویس بازرسی پست (USPIS) و اداره مبارزه با مواد مخدر (DEA) ، درب بند عملیات بازار سیاه بیش از 35 توزیع کننده مواد مخدر و تسلیحات وب تاریک. اولین نوع از نوع خود در سراسر کشور و بین آژانس منجر به تصرف بیش از 12 میلیون دلار بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه شد ، با حدود 4000 بیت کوین بیشتر (ارزش تقریبی 24 میلیون دلار) در انتظار تأیید درخواست..

آندرسن هوروویتس 300 میلیون دلار صندوق سرمایه ارز رمزنگاری شده تأسیس می کند: شرکت مالی Legacy Andreessen Horowitz در حال گسترش دامنه اقتصادی خود در صنعت ارزهای رمزنگاری شده است. این شرکت که قبلاً سهام خود را در مشاغل مرتبط با رمزنگاری مانند Coinbase نگهداری می کند ، این هفته اعلام کرد که صندوق سرمایه گذاری ارز رمزنگاری شده خود را با عنوان رمزنگاری a16z ایجاد کرده است. کریس دیکسون ، شریک عمومی آندرسن هوروویتز ، در یک پست وبلاگ شرکت اظهار داشت که صندوق “سرمایه گذاری برای 10 سال +” را انتخاب خواهد کرد ، اعم از سکه ، توکن یا شرکت های بلاک چین.

موارد جدید در CoinCentral?

DJ 3LAU در مورد تهیه جشنواره موسیقی مبتنی بر بلاکچین: جشنواره های موسیقی در بلاکچین؟ ثبت نام کنید.

بررسی Cobinhood Exchange: تجارت صفر در یک بورس اوراق بهادار: نام آن با اشاره بازیگوشانه به محبوب ترین تبادل Robinhood است ، در مورد یکی از اسرار نگهداری شده رمزنگاری اطلاعات بیشتری کسب کنید.

چرا ردیابی دارایی Blockchain فقط برای افراد فوق العاده غنی نیست: برای استفاده از خدمات بلاکچین نیازی به بارگیری نیست.

ذخیره سازی داده های Blockchain به زودی می تواند استاندارد جدیدی باشد: بلاکچین یک روش ذخیره سازی جایگزین برای رقابت با مدل های انتقالی و ابری به ما ارائه می دهد.

مدیرعامل Codex ، مارک لوری ، صحبت های اثیری و آینده هنر Blockchain: مارک لوری رزومه چشمگیری دارد: آلوم هاروارد ، بنیانگذار لوفت ، و اکنون ، مدیر عامل شرکت Codex Protocol.

قرار دادن EOS در محاکمه | تجزیه و تحلیل بزرگترین ICO Cryptocurrency: در این مقاله ویژه ، ما EOS ، شبکه ای را که اخیراً مورد بحث و جدال گسترده قرار گرفته است ، تحت محاکمه قرار می دهیم تا ببینیم آیا انتقاد ارزش نگرانی را دارد.

Bitcoin ناشناس نیست ، و این خوب است: نه ، ناشناس نیست و بله ، هیچ مشکلی وجود ندارد.

زنجیره بلوک در زنجیره تامین | چگونه یک زنجیره به دیگری کمک می کند: درباره یکی از مخل ترین موارد استفاده از بلاکچین بیشتر بدانید.

برنامه های نظامی Blockchain – فناوری آینده نیروهای مسلح: بلاکچین و ارتش در کجا ملاقات می کنند؟ ما به شما نشان خواهیم داد.

ضرابخانه های دیجیتال: چگونه سکه ها و نشانه های خود را ایجاد کنیم: ساخت رمز ارز خود به همان راحتی که می خواهید بسازید یا دشوار است.

نوآوری در Blockchain Aerospace Tech آماده راه اندازی: آینده در حال حاضر است ، بچه ها.

نحوه خرید Cobinhood (COB) | راهنمای گام به گام: خلاصه ای سریع از چگونگی دستیابی به مقداری COB.

ConsenSys Bounties Network سیمونا پاپ در مورد ساختن جهانی در نعمت ها: بشنوید که این رهبر صنعت در مورد ارزش کلاه سفیدها و جایزه ها چه می گوید.

5 روش برتر Blockchain در صنعت مسافرت اختلال ایجاد می کند: ردیابی چمدان ، شناسه دیجیتال ، امتیاز وفاداری و موارد دیگر.

Blockchain در دولت: کارآیی بیشتر عملیات: آیا زنجیره بلوک باتلاق را تخلیه می کند؟ خیر ، اما در بهبود بوروکراسی جایگاه خود را دارد.

5 کلیدی که باید هنگام ساخت نمونه کارها ارز رمزنگاری شده خود در نظر بگیرید: قبل از شروع سرمایه گذاری مطمئن شوید که این موارد را چک کرده اید.

Aeon (AEON) چیست؟ | راهنمای مبتدیان: Aeon یک سکه محرمانه سبک و سبک برای موبایل است. مشابه روشی که Litecoin مکمل سبک تری برای بیت کوین است ، می توانید به Aeon به عنوان برادر کوچک Monero نگاه کنید.

Mycelia’s Imogen Heap در آسمان آبی ، فضانوردان و تقاطع موسیقی و بلاکچین: Imogen Heap مأموریت ایجاد تغییر در جهان را دارد. حداقل با دنیای موسیقی شروع می شود.

6 مصادره برتر رمزنگاری در همه زمان ها: سلام راس اولبریخت ، ایما به شما اجازه می دهد کارتان را تمام کنید اما …

Ravencoin (RVN) چیست؟ | راهنمای مبتدیان: Ravencoin زنجیره بلوکی است که بطور خاص به ایجاد و انتقال دارایی های نظیر به نظیر اختصاص داده شده است. همانطور که مونرو تنها به حفظ حریم خصوصی متمرکز است ، Ravencoin در انتقال دارایی تخصص دارد – نه بیشتر ، نه چیزی کمتر.

ChainXChange برای تبدیل Mandalay Bay به نمایشگاه Blockchain جهانی: ChainXChange نمایشگاه جهانی بلاکچین سه روزه خود را در 13 تا 15 آگوست 2018 در مرکز نمادین Mandalay Bay Convention در لاس وگاس اعلام کرد..

بنیانگذار ShapeShift Jon درباره مقررات ، سوراخ خرگوش و آینده ارز رمزنگاری شده: ببینید Jon درباره مقررات دولت و مسیر صنعت چه می گوید.

خورشید در بلاکچین: یک داستان عاشقانه: آینده ای را تصور کنید که انرژی خورشیدی یک دارایی قابل انتقال و قابل حمل باشد. اگر دیوانه به نظر برسد ، اینطور نیست فقط چند نوآوری با واقعیت فاصله دارد.

Big اشتباه بزرگترین بیت کوین در تمام دوران ها: این باعث می شود که در زمانی که چند ساتوشی را به دلیل کلید عمومی اشتباه از دست داده اید احساس بهتری داشته باشید.

اخبار ارزهای رمزنگاری شده از سراسر جهان

مدیر عامل Binance برای راه اندازی معاملات فیات در اوگاندا اعلام کرد: در مصاحبه ای با Cointelegraph ، مدیر عامل Binance Changpeng Zhao (CZ) اظهار داشت که بورس عملیات معاملات رمزنگاری به فیات را در اوگاندا آغاز می کند. Binance Uganda به کاربران خود این امکان را می دهد تا شیلینگ اوگاندا را با ارزهای رمزپایه اصلی معامله کنند. CZ اظهار داشت ، این پلت فرم برای راه اندازی فوری آماده است و او معتقد است “نشان می دهد Binance فقط دنبال تعقیب پیشرفته ترین بازارها نیست.” با یک آزمایش ، این تبادلات تا حدودی یک آزمایش تورم است تا ببینید آیا بازارهای توسعه نیافته بیشتر احتمال دارد سیستم های اقتصادی رمزنگاری را در پیش بگیرند: “اوگاندا [واقعاً یک وضعیت جالب توجه است ، فقط 11 درصد از مردم حساب های بانکی دارند.” این هم یک چالش است و هم یک فرصت. بنابراین ممکن است به جای تلاش برای تصویب بانک ، گرفتن ارز رمزپایه به عنوان شکلی از ارز آسان تر باشد. CZ در مصاحبه اظهار داشت: این یک آزمایش جالب است – آفریقا یک بازار بزرگ است ، به همین دلیل ما آنجا هستیم.

86٪ از مدیران Cryptocurrency خواهان خودتنظیم رسمی برای صنعت هستند: نتایج تحقیق منتشر شده در این هفته نشان می دهد که نزدیک به 9 نفر از 10 مدیر اجرایی و مدیران سرمایه گذاری در شرکت های ارز رمزپایه خواستار استانداردهای خودتنظیم “رسمی” هستند. رهبری توسط فولی & Lardner LLP ، یک شرکت حقوقی بین المللی ، در بهار سال جاری ، در این مطالعه از 62 نفر مشاوره گرفته شده است. کمی کمتر از 86٪ پاسخ دهندگان معتقدند که مقامات دولتی باید مراقب این مقررات باشند.

CTO از Enjin استاندارد جدید Ethereum Token را برای دارایی های قابل انعطاف و غیر قابل سرایت ایجاد می کند: Enjin’s CTO ، Witek Radomski ، یک استاندارد رمز جدید برای Ethereum ایجاد کرده است. این استاندارد که این هفته اعلام شد و با نام ERC-1155 شناخته می شود ، به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا دارایی های قابل تقسیم و غیر قابل سرقت را از طریق همان قرارداد هوشمند مستقر کنند ، چیزی که استانداردهای فعلی اجازه آن را نمی دهد. این استاندارد با در نظر داشتن صنعت بازی سازی ، مدیریت مجموعه ها و دارایی های درون بازی را برای بازی های مبتنی بر بلاکچین برای توسعه دهندگان و گیمرها آسان می کند. رادومسکی با وجود اینکه برای حل محدودیت های دارایی های مربوط به بازی های توکن سازی ساخته شده است ، معتقد است که “استفاده از این استاندارد به هیچ وجه محدود به بازار بازی ها نیست” و “می تواند برای تأیید انواع مالکیت ، ملموس یا دیجیتالی استفاده شود. “

“پس از استفاده از [استاندارد آیتم رمزنگاری ERC-1155] ، میلیون ها مورد خلاقانه ایجاد می شود ، نه تنها برای بازی ، بلکه همچنین در صنایع مختلف. ERC-1155 می تواند برای تضمین مالکیت واقعی همه موارد اعم از دیجیتال و غیر دیجیتال استفاده شود. “https://t.co/1IShhutltM#اتخاذ کردن pic.twitter.com/JOQK6bf5ek

– Enjin (jin) 27 ژوئن 2018

Huobi فروشگاه خود را در لندن افتتاح می کند ، معاملات فرابورس را اعلام می کند: یکی از بزرگترین صرافی های ارز رمزنگاری شده در صنعت ، Huobi ، دفتر خود را در لندن افتتاح می کند. این صرافی انگلستان را به عنوان “دروازه” ورود به بازارهای اروپا می داند ، و قصد دارد دادرسی خود را در بورس (OTC) با فعالیت مستقر در لندن در سه ماهه سوم سال جاری محاکمه کند. تیم Huobi در توضیح تصمیم خود اظهار داشت: “لندن به دلیل برجسته بودن به عنوان یک مرکز مالی جهانی و بزرگترین مرکز تجارت ارزهای رمزپایه در منطقه با جامعه فعال بلاکچین و بازار سریع در حال توسعه به عنوان اولین دفتر در اروپا انتخاب شد.”.

بنیانگذار EOS می خواهد قانون اساسی Platform را حذف کند و مورد جدیدی بنویسد: بنیانگذار EOS و کارآفرین سریال رمزنگاری سریال Dan Larmier خواهان انجام دوباره این کار است. وی خواستار بازنگری قانون اساسی EOS است ، و این یک فریاد برای اصلاح سندی است که پس از ادامه تولید مسدودکننده کلیدهای عمومی شبکه در EOS بدون توجیه ، نظارت منفی جامعه را به دنبال داشته است. ابتکار لاریمر برای تصویب به 15 درصد آرا از دارندگان توکن EOS نیاز دارد و آرا aff مثبت باید این آستانه را برای 30 روز متوالی در یک دوره زمانی رای گیری 120 روزه حفظ کند تا با هرگونه تغییر.

چین رمزگذاری ریتینگ خود را به روز می کند ، تعصب واضحی را برای پروژه های چینی نشان می دهد: در آخرین بخش شاخص جهانی زنجیره عمومی جهانی ، مرکز توسعه صنعت اطلاعات چین (CCID) علاقه زیادی به پروژه های چینی نشان می دهد – اما نه به بیت کوین. درجه های جدید EOS ، پروژه ای را که از سرمایه گذاران چینی و تولیدکنندگان بلوک پشتیبانی می کند ، به عنوان دارایی شماره یک خود قرار داده و از نمره برتر Ethereum کسب شده در گزارش اصلی 30 امتیاز عبور می کند. در پشت آن ، به ترتیب ، Ethereum ، NEO ، Stellar ، Lisk و Nebulas قرار دارند ، در حالی که بیت کوین از 15 بالا از 13 به 17 سقوط کرد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map