جامد به عنوان صخره

با توجه به همه موارد ، هفته نسبتاً خوبی در بازار داشتیم. کل بازار در طول یک هفته سبز بود و حدود 7 درصد رشد داشت. به نظر می رسد که بالاخره ممکن است در انتهای بازار خرس قرار بگیریم. اما ، قبل از اینکه به طور قطعی بگوییم ، باید چند هفته دیگر مانند این را ببینیم.

بنابراین ، در این ضمن ، نفس نمی کشیم.

بیت کوین در این هفته با رشد 5.86٪ سالم ، بسته 3 سکه برتر را به خود اختصاص داد.

اتریوم به سختی یک هفته مثبت را با سود 0.31٪ از دست داد.

XRP علائم حرکتی واقعی نیز نشان نداد ، هفته را با افزایش 2.29٪.

آمار بازار ارزهای رمزنگاری شده (18/8/31)

آمار بازار ارزهای رمزنگاری شده (18/8/31)

اخبار رمزنگاری داخلی

Square با اختراع رمزنگاری بزرگ برنده می شود: اداره تجاری و ثبت اختراعات ایالات متحده این هفته درخواست ثبت اختراع از Square را برای سیستم جدید Point-of-Sale (POS) تأیید کرد. POS پیشرفته برای مشتریان و فروشندگان یک برد محسوب می شود. با استفاده از آن ، مشتریان می توانند با استفاده از ارزهای مختلف ، از جمله رمزنگاری ، پرداخت کنند ، در حالی که بازرگانان هنوز ارز دلخواه خود را دریافت می کنند ، حتی اگر فقط فیات باشد (با زمان ، بازرگانان سازگار باشید)

حتی بیشتر ، این حق ثبت اختراع بیانگر این است که معاملات ارزهای رمزپایه از طریق POS در زمان واقعی انجام می شود ، برای مثال مسئله قبلی نیاز به تأییدهای متعدد برای معاملات بیت کوین را حل می کند.

یاهو وارد بازار ارز رمزنگاری می شود (و سپس نمی کند): یاهو با نگه داشتن انگشتان پا بر روی انگشتان خود ، ناگهان پشتیبانی از خرید و فروش ارز رمزنگاری شده را بدون اعلام رسمی اعلام کرد. اما قبل از اینکه بگویید ساتوشی این ویژگی به طرز مرموزی ناپدید شد.

به محض راه اندازی ، به نظر می رسد که یاهو به شما اجازه تجارت Bitcoin ، Ethereum ، Litecoin و Bitcoin Cash را می دهد. با این حال ، مشخص نیست که چه زمانی این اتفاق خواهد افتاد. نماینده ای از یاهو هنوز توضیحی نداده است.

افراد مشهوری که چیزهایی می گویند

الون ماسک FOMO را احساس می کند: در پاسخ به جریان مداوم ربات ها که در کلاهبرداری توییتر او را جعل می کردند ، ماسک در توییتر نوشت که در این مرحله می خواهد ETH “حتی اگر کلاهبرداری باشد” را دوست دارد. اینکه این توییت برای جامعه Ethereum مثبت باشد ، جای بحث دارد. از یک طرف ، شما یک بازیگر بزرگ فن آوری دارید که می گوید آنچه را که شما به پایین پرتاب می کنید ، انتخاب می کند. از طرف دیگر ، او ممکن است به دلایل درست این کار را انجام ندهد.

در این مرحله ، من ETH را می خواهم حتی اگر کلاهبرداری باشد

– ایلان ماسک (elonmusk) 28 آگوست 2018

ویتالیک گرما را به کریگ رایت می آورد: در اواخر قرن (یا شاید فقط در هفته گذشته) ، اتریوم وندرکیند ویتالیک بوترین به پیروان خود گفت ، “اگر من شاهد انکارناپذیری مبنی بر Satoshi CSW را ببینم ، این باعث تغییر نظر من در مورد Satoshi خواهد شد بیش از اینکه نظر من در مورد CSW. ” آخ.

این توئیت در پشت ادعاهای اصرارآمیز دکتر رایت مبنی بر اینکه او Satoshi Nakamoto است ، حتی اگر هنوز هیچ دلیل منطقی ارائه نکرده است.

اگر من شواهد غیرقابل انکاری در مورد Satoshi CSW می بینم ، این نظر من در مورد Satoshi بیش از اینکه نظر من در مورد CSW تغییر کند ، تغییر می کند.

– Vitalik غیر دهنده اتر (VitalikButerin) 25 آگوست 2018

کلاهبردار گرگ وال استریت کلاهبرداری بیت کوین را گریه می کند: آنها می گویند شناختن یکی لازم است. جردن بلفورت ، هنرمند مشهور کلاهبرداری ، در مصاحبه آینده با CNBC علیه بیت کوین صحبت می کند. او چشم انداز بیت کوین را به دستکاری سهام شرکت خود در هنگام کلاهبرداری از سرمایه گذاران تشبیه می کند.

مصاحبه بخشی از یک مستند طولانی تر با عنوان “Bitcoin: Boom or Bust” است که دوشنبه آینده پخش می شود.

چه جدید به طور همزمان

WeChat حساب های Crypto News را ممنوع می کند در حالی که چین به دنبال جلوگیری از صرافی های رمزنگاری خارج از کشور است: چین به سرکوب رمزنگاری خود ادامه می دهد وچت را مجبور به اقدام علیه اخبار ارزهای رمزپایه می کند.

تأثیرگذاران برتر Blockchain در توییتر جهان را بررسی کنید: Crypto Twitter یک منبع برتر برای انتشار اخبار است. در اینجا لیستی از افرادی که باید آنها را دنبال کنید وجود دارد.

آیا Cryptocurrency می تواند راه حلی برای مشکلات ونزوئلا باشد؟: بلاکچین چیزهای خوبی برای جهان به ارمغان می آورد ، اما آیا برای کمک به مردم ونزوئلا کافی است?

راهنمای مبتدیان برای بازارهای فرابورس در Crypto: شاید شما آن را نمی دانید ، اما گزینه هایی خارج از مبادلات سنتی برای سرمایه گذاری در ارز رمزنگاری شده دارید..

هک کافی نت اینترنتی Siacoin (SC) و محبوبیت روز افزون Cryptojacking: Cryptojacking در حال شیوع بیشتر است و Siacoin اکنون جدیدترین هدف است.

جمع بندی کنفرانس: ChainXChange در لاس وگاس: آیا نمی توانید برای ChainXChange به وگاس برسید؟ ما در این خلاصه شما را تحت پوشش قرار داده ایم.

بررسی DAG و مقیاس پذیری Blockchain با آزمایشگاه های فلکی: آزمایشگاه های Constellation با زیرساخت کاملاً جدیدی به مسائل مقیاس پذیری بلاکچین نزدیک می شوند – DAG.

تاسیسات استخراج بیت کوین تگزاس استخراج رمزنگاری را به سطح جدیدی می رساند: در تگزاس همه چیز حتی بزرگتر است ، حتی استخراج از معادن. بیاموزید که چگونه یک مرکز از مکانیسم های خنک کننده ابتکاری برای کاهش هزینه ها استفاده می کند.

NVIDIA از صنعت معدن Cryptocurrency خارج می شود: NVIDIA در حال پرتاب حوله برای استخراج رمزنگاری است. در اینجا دلیل آن را پیدا کنید.

آیا Cryptocurrency و Blockchain می توانند از هم جدا شوند؟: رمزنگاری و بلاکچین مانند کره بادام زمینی و ژله با هم ترکیب می شوند. اما آیا این ادعا که یکی می تواند بدون دیگری وجود داشته باشد ، تا حدودی اعتبار دارد?

NFT چیست؟ نشانه های غیر قابل سر و صدا ، توضیح داده شده: Cryptokitties باعث محبوبیت آنها شد ، اما استفاده از NFT ها بسیار فراتر از مجموعه های قابل جمع آوری است. در مورد این پتانسیل در این راهنما اطلاعات کسب کنید.

سکه FOLM (FLM) چیست ؟: سوال عالی. این راهنما شامل تمام مواردی است که شما باید در مورد “کلید پرداخت آینده” بدانید.

چگونه الگوریتم های رمزنگاری و Blockchains امن Hashing: بیایید به اصول بازگردیم. Algos رمزنگاری و هش کردن در قلب امنیت بلاکچین است.

مصاحبه: ورود به واقعیت مجازی & Blockchain با CEEK VR’s Mary Spio: ما با مری Spio از CEEK VR برای گفتگو درمورد VR و بلاکچین به گفتگو نشستیم. شما نمی خواهید این یکی را از دست بدهید.

توزین بحث تایید Bitcoin ETF SEC: SEC دسته ای از ETF بیت کوین را رد کرد (به نوعی). او همان چیزی است که برخی در این مورد فکر می کنند.

Ethlend vs Salt: Better Crypto Lending Platform کدام یک است: شما برای همیشه نمی توانید HODL کنید – گاهی اوقات برای پرداخت قبض ها به مقداری پول نقد نیاز دارید. ما تجزیه و تحلیل می کنیم که از کدام بستر برای گرفتن وام استفاده می کنید.

باز کردن قفل رمزگذاری کلید در یک توضیح مفید: ما یک راهنمای سریع برای کمک به شما در درک دقیق نحوه کار کلیدهای خصوصی / عمومی خود داریم..

کارت رمزنگاری چیست؟ | یک راهنمای همه جانبه: تمام رمزنگاری شما چه فایده ای دارد که نمی توانید آن را در هر جایی خرج کنید؟ بیاموزید که کارت رمزنگاری چگونه می تواند کمک کند.

مصاحبه: بررسی اینترنت اشیا و بلاکچین با IOTW’s Frederick Leung: اینترنت اشیا و بلاک چین یک تناسب طبیعی است. صحبت های فردریک لئونگ IOTW را در این مورد بشنوید.

بدون عرضه اولیه سهام ، شرکت های بزرگ معدنکاری رمزنگاری بر نوآوری محصولات تمرکز دارند: در مورد چگونگی نزدیک شدن شرکت های استخراج معادن رمزنگاری به IPO ها و پیشرفت تولید آنها بر روی محصولات خود بخوانید.

دن لاریمر کیست؟ بیوگرافی سریع درباره معمار چشم انداز بلاکچین: مرد ، اسطوره ، چهره جنجالی. تاریخچه کوتاهی از زندگی دن لاریمر.

نماینده EOS چیست؟ | یک توضیح دهنده اصلی: بیست و یک نهاد با کنترل کامل لوتا. در اینجا درباره نقش نمایندگان در اکوسیستم EOS اطلاعات کسب کنید.

DEX چیست؟ مبادلات غیرمتمرکز ، توضیح داده شده: نه کلیدهای شما ، نه رمزنگاری شما. افزایش DEX ممکن است باعث شود سر شما با سالاتی چرخانده شود. ما پشت شما هستیم.

قرارداد هوشمند چیست؟ | توضیح برای مبتدیان: علاوه بر بلاکچین ، اصطلاحی است که همه باید بدانند. مطمئن شوید که عقب نماندید.

یک شبکه آموزش Blockchain: عصر جدید Scholastics: به نظر می رسد مدارس در گذشته سخت و سخت گیر مانده اند ، اما blockchain این توانایی را دارد که آن را تغییر دهد.

راهنمای True North برای ارزهای رمزنگاری شده در کانادا: فکر می کنید ما برادران شمالی خود را فراموش کرده ایم ، ها؟ این راهنمای رمزنگاری را برای دوستان ما در آن مرز بررسی کنید.

چگونه قراردادهای هوشمند Ricardian تصویب بلاکچین را امکان پذیر می کند: مسائل ذاتی قراردادهای هوشمند از تصویب گسترده تجارت جلوگیری می کند. قراردادهای هوشمند Ricardian می تواند کمک کند.

Tron در مقابل XRP و هر دو نشانه بحث برانگیز علیه جهان: دو ارز رمزنگاری شده که دوست دارید از آنها متنفر باشید. اگرچه با دو موضوع جداگانه روبرو شده اند ، اما ممکن است شباهت بیشتری به تصور شما داشته باشند.

بازی های موبایل Blockchain اینجا هستند ، اما ممکن است خیلی تحت تأثیر قرار نگیرید: شما چند بازی موبایل blockchain در اختیار دارید ، اما ما به شما هشدار داده ایم که آنها هیچ Flappy Bird نیستند.

چین ابتکار آزمایشگاه جدید بلاکچین را اعلام می کند: چین در تلاش است تا دستور کار بلاکچین و نه رمزنگاری را ایجاد کند ، چین در حال ایجاد آزمایشگاه جدید بلاکچین است. تصمیم خود را بگیرید ، بچه ها.

آزمایشگاه کسپرسکی حقایق ترسناکی درباره جرایم اینترنتی و ارز رمزنگاری شده را فاش می کند: جمعه سیزدهم نیست ، اما هنوز هم ترس وجود دارد. آزمایشگاه کسپرسکی بیش از تعداد انگشت شماری از جنایات مرتبط با بلاکچین را نشان می دهد که هم اکنون رخ داده است.

اوراکل بیت کوین چیست؟ عملکرد جدید در بلاکچین: در دنیای ایده آل ، همه اقدامات روی بلاکچین اتفاق می افتد. با این حال ، برخی اطلاعات (به عنوان مثال تغییرات آب و هوا) وجود دارد که در آنها غیرممکن است. اینجاست که خطابه ها وارد عمل می شوند.

بهترین سایت های مبادله Bytecoin برای سرمایه گذاران Crypto: اگر می خواهید چند Bytecoin بخرید ، شما را تحت پوشش قرار می دهیم.

شبکه پرداخت Cryptocurrency Square تایید شده است: سیستم های فروش (POS) در سراسر جهان به زودی می توانند انواع پرداخت های دیجیتال ، از جمله ارز رمزپایه را بپذیرند.

اخبار Cryptocurrency از سراسر جهان

بانک جهانی فقط اوراق قرضه بلاکچین را منتشر می کند: در ابتدا جهانی ، بانک جهانی فقط اوراق قرضه ای را راه اندازی کرد که در آن “کل فرآیند اوراق قرضه – از ایجاد تا تخصیص و مدیریت در طول دو سال زندگی خود – در بلاکچین انجام می شود.” بانک مشترک المنافع استرالیا 80 میلیون دلار برای تنظیم اوراق قرضه جمع آوری کرد و نام آن را “bond-i” برای “ابزار جدید بدهی بلاک چین” گذاشت. یا بعد از ساحل Bondi استرالیا.

استرالیا بلاک چین را در سراسر کشور اعلام می کند: استرالیا فقط نمی تواند از فناوری بلاکچین سیر شود. چهارشنبه گذشته ، آژانس دولتی استرالیا CSIRO از مشارکت با شرکت حقوقی هربرت اسمیت فری هیلز و IBM برای ایجاد یک راه حل بلاکچین در سراسر کشور ، در دسترس عموم برای مشاغل در این کشور خبر داد..

Blockchain National Australian (ANB) “قراردادهای حقوقی هوشمند (SLC) که شامل بندهای هوشمندی با قابلیت ضبط داده های خارجی داده ها مانند اینترنت دستگاه اشیا (IoT) است ، به مشاغل می دهد.” قرار است خلبان blockchain امسال آغاز شود.

OECD برنامه های سیاست Blockchain را برنامه ریزی می کند: سازمان همکاری و توسعه اقتصادی در تاریخ 4 و 5 سپتامبر میزگردی را در پاریس برگزار می کند. موضوع: فناوری بلاکچین در فعالیت های دولتی و ابتکارات عمومی.

سخنرانان Hyperledger ، Ripple و IOTA و همچنین مقامات اسرائیل ، روسیه و ایتالیا در میان کشورهای دیگر حضور خواهند داشت.

لهستان مالیات رمزنگاری شده را توضیح می دهد: قانون گذاران لهستان پس از دریافت بازپرداخت سنگین از طرفداران رمزنگاری در اولین پیشنهاد مالیاتی خود ، لایحه جدیدی را نوشتند که مالیات های رمزنگاری را ساده می کند. در پیشنهاد جدید آمده است که معاملات رمزنگاری به رمزنگاری هم برای افراد و هم برای مشاغل آزاد خواهد بود. همچنین بیان می کند که از استخراج کنندگان رمزنگاری منفرد از پاداش آنها مالیات دریافت نمی شود اما از افرادی که برای شخص دیگری کار می کنند مالیات دریافت می شود.

به نظر می رسد این پیشنهاد گامی در جهت درست برای دولتی است که با احساسات ضد رمزنگاری از عالی شروع کرد.

کنفرانس برنامه ریزی ارز رمزنگاری شده کره شمالی: درست است ، مردم کره شمالی در اکتبر سال جاری میزبان یک کنفرانس دو روزه ارز رمزنگاری شده ، کنفرانس بین المللی بلاکچین کره است. بسیاری از جزئیات کنفرانس هنوز منتشر نشده است ، از جمله لیست سخنرانان. با این حال ، کسانی که میزبان هستند می خواهند از این کنفرانس به عنوان فرصتی برای نشان دادن قدرت فنی کشور استفاده کنند.