این هفته با ارز رمزنگاری شده – 8 دسامبر 2017

بیت کوین به رونق خود ادامه می دهد: اگر فکر می کنید هفته گذشته هفته بزرگی برای قیمت بیت کوین است ، امیدوارم که تعجب را برای این هفته ذخیره کرده باشید. بیت کوین سر به فلک کشید تا 17،500.00 دلار در CoinMarketCap. چشم برخی از علاقه مندان به بیت کوین 20 دلار ، 30 هزار دلار و حتی 50 هزار دلار است ، در حالی که برخی از آنتاگونیست های بیت کوین به پیشگویی های نه چندان محجبه روز رستاخیز خود مبدل می شوند که مبنی بر نگرانی برای رفاه اقتصادی دوستانشان است..

آلت تنفس کرد: یکی از مهمترین رشدهای آلت در این هفته تقریباً IOTA بود 4xing در قیمت بسیاری از سایر کشورهای دیگر این هفته کار را آسان انجام دادند و کمی از رشد انفجاری که در هفته گذشته دیدند عقب نشینی کردند. اتریوم به پایین گاز زد 430.00 دلار, Litecoin افتاد به 97.00 دلار, داش به اطراف افتاد 690.00 دلار. مونرو اما به محدوده 280 دلار پرید.

سود CMC

ظهور CryptoKitties: مثل رمزنگاری؟ عاشق گربه ها هستید؟ Cryptokitties این هفته روی صحنه منفجر شد. CryptoKitties که یادآور Neopets است ، اساساً بستری برای خرید و فروش بچه گربه های دیجیتال است طراحی شده توسط بلاکچین اتریوم. کاربران می توانند گربه خریداری کنند ، آنها را پرورش دهند و فرزندان را به سایر کاربران بفروشند. CryptoKitties به وجود آمد ارزش 7 میلیون دلار مبادلات ، با برخی از کاربران قادر به دریافت مداوم بازده 200٪ تا 400٪ بچه گربه های خود در یک بازه چند ساعته.

رمزنگاری

عجیب است؟ آره. آیا من می خواهم CryptoKitten را در برخی موارد بخرم؟ شاید.

راه اندازی CryptoKitties فشار عمده ای در شبکه Ethereum با حداکثر 32903 تراکنش انتظار برای پردازش در یک زمان واحد. CryptoKitties یک آزمایش استرس را در شبکه Ethereum قرار داد و برخی از مسائل مقیاس پذیری عملی Ethereum را کمی روشن کرد. اگر Ethereum در مواجهه با موضوعی احمقانه مانند بازی CryptoKitties با مشکل روبرو باشد ، مشکل دارد.

با این حال ، این چیزی است که دوباره بحث انتقادی در مورد چگونگی عبور Ethereum از این مسائل را دوباره انرژی بخشید.

The Big Short: نسخه بیت کوین ؟: شایعه وجود یک خبر کوتاه در مورد بیت کوین شروع به جمع آوری مقداری بخار کرده است. با معرفی برنامه ریزی شده قراردادهای آتی بیت کوین در صرافی شیکاگو ، گزینه شرط بندی در برابر بیت کوین علاقه قابل توجهی را به خود جلب می کند. رشد بیت کوین از زمان آغاز سال 2010 تاکنون میلیون ها درصد بوده است و برخی از افراد به دنبال بیت کوین به عنوان یکی از “بزرگترین فرصتهای کوتاه.”

گرچه این فقط یک شایعه است ، این ایده که دنیای گریخته دارایی سنتی قصد دارد از معرفی معاملات آتی بیت کوین برای انجام بازدهی قابل توجه استفاده کند ، خیلی دور از ذهن به نظر نمی رسد. این به ویژه منطقی به نظر می رسد با توجه به این واقعیت که نام های بزرگی مانند جیمی دیمون مدیرعامل JPMorgan شهرت خود را هر هفته درگیر می کنند بیت کوین رشد روزافزون بیشتری را تجربه می کند.

بخار با بیت کوین شکسته می شود: Valve ، مالک پلت فرم توزیع بازی های ویدیویی Steam ، اظهار داشت که چنین است پایان دادن به پشتیبانی از خریدهای بخار ساخته شده با بیت کوین به دلیل “هزینه های بالا و نوسانات”.

همانطور که قیمت بیت کوین همچنان به سرعت در بین بالاترین و پایین ترین سطح متغیر است ، و افزایش هزینه های معامله همچنان افزایش می یابد ، استفاده از معقول بیت کوین به عنوان گزینه پرداخت برای سیستم عامل هایی مانند Steam دشوار است.

برخی از هزینه های معاملات بیت کوین در حدود 20 دلار از معاملات بالاتر بود ، که در مقایسه با هزینه های اصلی 0.20 دلار هنگام شروع بیت کوین برای اولین بار ، Bitcoin بسیار خوشایند است. منطقی نبود که افرادی که یک بازی ویدیویی 50 دلاری خریداری می کنند ، 20 دلار اضافی فقط برای معامله خرج کنند.

این یکی از اولین خرده فروشان و مراکز توزیع عمده است که پشتیبانی خود را از بیت کوین به عنوان روش پرداخت جلب می کند ، که ضربه بزرگی به این ایده است که بیت کوین یک روش پرداخت مناسب برای معاملات روزمره است..

پل زدن شکاف: در حالی که بیت کوین به رشد خود ادامه می دهد ، بسیاری از پروژه های جدید با روش های جدید برای رفع شکاف بین بانکداری سنتی و ارز رمزنگاری شده ارائه می شوند. به عنوان مثال ، یکی از پروژه ها, Revolut, استارتاپ بانکی موبایل با بودجه 90 میلیون دلاری است که هدف آن کمک به مردم است تا رمزگذاری خود را در معاملات روزانه به روشی کاربر پسند خرج کنند. شخصی که از کارت بدهی Revolut استفاده می کند ، در صورت تمام شدن فیات ، می تواند معاملات خود را با ارز رمزنگاری شده تأمین کند.

Bank of America مکانهای دیدنی Crypto را تنظیم می کند: Bank of America ، دومین بانک بزرگ ایالات متحده ، موفق به کسب حق ثبت اختراع برای ایجاد سیستم منحصر به فرد و خودکار مبادله ارز رمزنگاری شده شد که ارزهای دیجیتال را به ارزهای دیگر تبدیل کند..

این حق ثبت اختراع همچنین یک سیستم سه قسمتی را توصیف می کند ، جایی که قسمت اول حساب مشتری است و دو حساب دیگر متعلق به مشاغل مجری سیستم است. کاربران می توانند ارز رمزنگاری شده خود را در حساب مشتری خود ذخیره کنند ، حساب دوم رمز ارز را به عنوان “حساب شناور” نگه می دارد ، و حساب سوم مقدار معادل ارز جدید را حمل می کند و آن را به حساب اصلی مشتری منتقل می کند.

حق ثبت اختراع ادعا می کند این سرویس برای مشتریان در سطح سازمانی است. “” شرکت ها ممکن است روزانه تعداد زیادی از معاملات مالی را انجام دهند. با پیشرفت فناوری ، معاملات مالی مربوط به ارز رمزنگاری شده رایج تر شده است. برای برخی از شرکت ها ممکن است ارز و ارزهای رمزنگاری شده مطلوب باشد. ” این سیستم همچنین می تواند معاملات را برای معاملات غیرقانونی غیرقانونی با محاسبه نمره ریسک بر اساس میزان انتقال و سایر اطلاعات مرتبط پرچم گذاری کند..

موارد جدید در CoinCentral?

در این هفته ، منابع جالب دیگری برای شما آورده ایم.

راهنماهای جدید ارزهای رمزنگاری شده در این هفته:

  • TenX چیست؟ – در مورد این کیف پول دیجیتال و کارت فیزیکی و رمز PAY اطلاعات کسب کنید.
  • Bitcoin Gold چیست؟ – درباره این چنگال بیت کوین بیشتر بدانید.
  • NEM چیست؟ – راهنمای مبتدیان برای راه حل درجه شرکتی برای تأمین اقتصاد بلاکچین قریب الوقوع.
  • کاردانو چیست؟ – راهنمای اولین پروژه بلاکچین که از فلسفه علمی ایجاد شده و بر اساس تحقیقات دانشگاهی مورد بررسی قرار گرفته است.
  • استخراج Ethereum چه زمانی پایان می یابد؟ – بینش نحوه تکامل فرآیند استخراج Ethereum.
  • معاملات آتی بیت کوین – اطلاعات مناسب درباره قراردادهای آتی بیت کوین.

اخبار Cryptocurrency بیشتر از سراسر جهان

ویوا لا پترو: نیکلاس مادورو ، رئیس جمهور ونزوئلا اعلام کرد ونزوئلا ارز رمزنگاری شده ای را با پشتوانه ذخایر نفت ، گاز ، طلا و الماس راه اندازی خواهد کرد. “پترو” به ونزوئلا کمک خواهد کرد تا “در مسائل حاکمیت پولی ، برای انجام معاملات مالی و غلبه بر محاصره مالی” پیشرفت کند. این اشاره به تحریم های ایالات متحده است که بر توانایی ونزوئلا برای جابجایی پول از طریق بانک های بین المللی تأثیر گذاشته است.

طنز در ونزوئلا به طور ناگهانی اعلام کرد که به دلیل بالا شروع به کار ارز رمزنگاری می کنند این است که بسیاری از شهروندان ونزوئلا برای جلوگیری از کنترل دولت بر توانایی خود در یافتن دلار آمریکا ، خریدهای آنلاین ، به شدت درگیر استخراج ارز رمزنگاری می شوند. و همچنین تورم سریع بولیوار بومی.

کیف های بلغارستان بیت کوین: دولت بلغارستان در حدود 213،519 بیت کوین (حدود 3.4 میلیارد دلار) از سرکوب جنایات سازمان یافته در ماه مه نشسته است. مقامات در مورد توقیف اظهار داشتند: “مجرمان راه بیت کوین را برای سرمایه گذاری / پس انداز پول انتخاب می کنند زیرا پیگیری و پیگیری آن بسیار دشوار است.” جنایتکاران ادعا شده همچنین به ایجاد ویروسی متهم شدند که کامپیوترهای گمرک بلغارستان را هک می کند و به آنها امکان می دهد هنگام حمل کالا به بلغارستان از پرداخت هزینه صرف نظر کنند..

آینده ای در توکیو: بورس مالی توکیو شروع به تولید اقدامات حول ایده ایجاد پیشنهاد بیت کوین در آینده در بورس آنها کرده است. مشابه پیشنهادات آتی CME و CBOE ، بورس مالی توکیو به افراد بیشتری امکان دسترسی به قراردادهای آتی بیت کوین را می دهد. اما این راه اندازی منوط به قانون ابزارهای مبادله ای و مالی است شناسایی ارزهای رمزپایه به عنوان محصولات مالی.

رسلمنیا: بیت کوین در برابر چین + روسیه? شایعه دیگری که در این باره منتشر می شود این است که بیت کوین ممکن است قبل از سقوط شدید و شیب دار به 60 هزار دلار برسد و به زیر 1000 دلار برسد. این سقوط ناگهانی به دلیل “اقدام به حمله چند جانبه به اکوسیستم غیرمتمرکز ارز رمزنگاری شده برای” تغییر جهت از بیت کوین “به دلیل نگرانی هایشان در مورد فرار سرمایه خواهد بود. با این حال ، شایان ذکر است که این ادعاها توسط یک بانک سرمایه گذاری دانمارکی به نام Saxo Bank در انتشار خود به نام “پیش بینی های ظالمانه“که هدف آن شناسایی” حوادث بسیار بعید و دارای پتانسیل کم ارزش “است. بنابراین ، بله ، این را با یک دانه نمک بردارید.