رقابت در بخش مبادله ارزهای رمزنگاری شده در پی شروع شرایط صعودی بازار در حال گرم شدن است. در حال حاضر ، صنعت بلاکچین متمرکز است و اخبار مربوط به ساخت و سازهای جدید سرزمین را پر کرده است.

بیت کوین ، ارز اصلی دیجیتال ، طی سه ماه گذشته بیش از 50 درصد افزایش یافته است و تحلیلگران بازار پیش بینی کرده اند که در هفته های آینده فراتر از 10 هزار دلار فروخته شود. سکه Libra فیس بوک نیز اعلام شده است و این خبر صنعت را احیا کرده است. این تحولات باعث شده مبادلات رمزنگاری حضور خود را در بازارهای در حال ظهور تثبیت کنند.

بهترین برداشتی که من دیده ام. pic.twitter.com/G3Vpdc6ggY

– وی (weizhouBinance @) 20 ژوئن 2019

سیستم عامل های رمزنگاری موجی در ترافیک تجربه می کنند

طبق آمارهای سیمیار وب ، سیستم عامل های معاملات ارزهای رمزنگاری شده در چند ماه گذشته به دلیل افزایش قیمت ارز رمزنگاری شده ، در ترافیک کاربران رشد چشمگیری داشته اند. اعتقاد بر این است که پتانسیل رشد باعث مانور گسترش فعلی شرکت ها شده است.

بینانس بازدیدکنندگان را افزایش داد از 27.2 میلیون در فوریه به 42.45 میلیون در ماه مه. تاریخ ثبت آن ، Coinbase ، همچنین شاهد افزایش ترافیک آن بود. تعداد بازدیدکنندگان از سیستم عامل آن در همین مدت از حدود 20 میلیون نفر به 35.49 میلیون نفر رسید.

شرکتهای تبادل رمزنگاری به بازارهای جدیدی منتقل می شوند

سیستم عامل های رمزنگاری اصلی مانند Binance و Coinbase در حال گسترش به مناطق جدید برای آمادگی برای تشدید بازار هستند.

شرکت بازرگانی رمزنگاری مستقر در مالت به تازگی راه اندازی شرکت تابعه تحت نظارت خود در ایالات متحده را اعلام کرده است که ظرف چند ماه مشتری های آمریکایی آن را تأمین می کند ، در حالی که Coinbase پیشنهادات کارت بدهی ویزا را برای شش کشور دیگر اروپایی گسترش داده است. آنها شامل آلمان ، اسپانیا ، ایتالیا ، فرانسه ، ایرلند و هلند هستند

با تمرکز بر بازار آمریکا ، Coinbase مدت هاست که رهبر صنعت در منطقه است و آخرین اقدام Binance دو مورد از بزرگترین مبادلات رمزنگاری جهان را در برابر یکدیگر قرار خواهد داد..

صحبت با CCN چند روز پیش ، مدیر عامل شرکت Binance ، Changpeng Zhao ، این طرز فکر را باطل اعلام کرد و ابراز داشت که بازار ایالات متحده برای هر دو شرکت به اندازه کافی بزرگ است. وی گفت که کار مشترک برای همه سودمندتر خواهد بود در مقابل رشد با هزینه های دیگر.

مشارکت Binance U.S.

ورود Binance به بازار ایالات متحده از طریق اتحاد با BAM Trading Services امکان پذیر شده است. این شرکت مسئول بهره برداری از سیستم عامل خواهد بود اما از کیف پول ها ، فناوری ها و سیستم های تجاری بورس استفاده خواهد کرد.

درست قبل از اعلام Binance US ، آژانس شرایط و ضوابط خود را به روز کرد که به صراحت تأکید کرد که حق انکار ارائه خدمات به کاربران در برخی از حوزه های خاص را حفظ می کند و خدمات خود را به سیستم عامل اصلی خود متوقف کرده.

اطلاعات کمی در مورد BAM شناخته شده است زیرا این شرکت سابقه تجارت ندارد اما به عنوان مشاغلی که با شبکه اجرای جرایم مالی خزانه داری ایالات متحده (FinCEN) مطابقت دارد ثبت شده است. به نظر می رسد آژانس جدید مستقر است در سانفرانسیسکو کالیفرنیا.

مدیرعامل Binance ، Changpeng Zhao به طور علنی اظهار داشته است که وی هیچ نقشی در عملیات سیستم عامل ایالات متحده نخواهد داشت گفتن, “من هیچ عنوان قانونی در آنجا ندارم. من در آنجا نقش عملیاتی ندارم. من فقط تحت تأثیر نظرات خودم تأثیر می گذارم ، اما آن را روز به روز اجرا نمی کنم. “

مدیر همچنین اظهار داشت که سکه Binance (BNB) به دلیل فضای نظارتی پیچیده ممکن است در صرافی جدید آن در دسترس نباشد.

ایالات متحده یک بازار عمده ارز رمزنگاری شده است که می تواند تسلط بر Binance را گسترش دهد

ایالات متحده بازار پیشرو در معاملات رمزنگاری است. این با توجه به داده ها است گردآوری شده توسط Data Light. این گزارش نشان می دهد که بازرگانان آمریکایی به عنوان پرکارترین بخش در این بخش هستند. کاربران رمزنگاری مستقر در ایالات متحده ظاهرا اکثر معاملات را در بسیاری از مبادلات عمده ، از جمله Coinbase ، Binance و Bittrex انجام می دهند.

این امر ایالات متحده را به یک بازار اصلی برای آژانس هایی تبدیل می کند که به دنبال استفاده از موج های فعلی و آینده صنعت هستند. Coinbase محبوب ترین صرافی در ایالات متحده است. حدود 60 درصد کاربران آن در کشور مستقر هستند. از طرف دیگر ، بیش از 20 درصد از کل معاملات انجام شده در Binance توسط کاربران مستقر در ایالات متحده انجام می شود.

مبادلات مستقر در ایالات متحده مانند Kraken ، Coinbase و Gemini با پذیرفتن رویکرد اول انطباق ، قادر به انجام تجارت در قلمرو بوده اند ، چیزی که بسیاری از سیستم عامل هایی که در منطقه فعالیت می کنند نتوانسته اند به آن دست یابند.

Binance ، که در سال 2017 تاسیس شد ، به ویژه به دلیل کارنامه قانونی مقررات ، از بازار ایالات متحده اجتناب کرد. از جمله الزامات مشخص شده شرکتهایی که قصد فعالیت در ایالات متحده را دارند باید توقف ارائه خدمات مالی به کشورها و نهادهای تحت تحریم دولت باشد..

Binance اخیراً نسخه خود را به روز کرد شرایط و ضوابط برای رعایت این سیاست و دسترسی کاربران به سیستم عامل های خود را در کشورهای مستقر در زیمبابوه ، ایران و بلاروس مسدود کرده است. بند خاص منعکس کننده این تحول به شرح زیر است.

“با دسترسی و استفاده از خدمات ، شما نشان می دهید و تضمین می كنید كه در لیست تحریم های اقتصادی یا تجاری نیستید ، مانند لیست تحریم های شورای امنیت سازمان ملل ، كه توسط OFAC (دفتر كنترل دارایی های خارجی وزارت خزانه داری ایالات متحده) یا در “لیست افراد انکار شده” وزارت بازرگانی ایالات متحده قرار گرفت.

دسترسی به بودجه از شرکتهای سرمایه گذاری ایالات متحده

البته ، پیروی از مقررات اولیه برای Coinbase که از سال 2012 به بازار ایالات متحده خدمت کرده است ، نتیجه داد. رعایت قوانین دولت به این شرکت اجازه داده است از شرکت های سرمایه گذاری خطرناک آمریکا و سرمایه گذاران فردی بودجه خود را بدست آورد.

Coinbase در گذشته بودجه ای را از شرکت های سرمایه گذاری خطرپذیر ، Draper Fisher Jurvetson ، USAA و بورس اوراق بهادار نیویورک دریافت کرده است. این امر باعث شده تا این شرکت به بازارهای جدیدی برود و پیشنهادات خود را گسترش دهد.

شرکتهای عمده دره سیلیکون به دلیل شرایط مختلف نظارتی معمولاً از سرمایه گذاری در شرکتهای خارج از کشور اجتناب می کنند. همچنین نظارت بر عملکرد تجارت از خارج از کشور دشوار است.

بسیاری از شرکت های سرمایه گذاری خطرپذیر که سرمایه گذاری زودهنگام انجام می دهند معمولاً شریک فعال بودن را ترجیح می دهند. این نه تنها به آنها اجازه می دهد تا در فرایندهای تصمیم گیری مشارکت داشته باشند بلکه آنها را قادر می سازد شرکتهای جدید را به شبکه های تجاری خود که قبلاً تاسیس شده اند متصل کنند تا هم دسترسی و هم تسلط بر بازار را افزایش دهند..

به همین ترتیب ، احتمالاً ورود Binance به بازار ایالات متحده منجر به دسترسی بیشتر به بودجه نهادی و افزایش فرصت های توسعه خواهد شد..

با توجه به اخیر گزارش رویترز, فضای ارزهای رمزنگاری شده و بلاکچین در حال افزایش جهش در بودجه موسسات از موسسات بزرگ سازمانی است. بسیاری از شرکت های سرمایه گذاری بر خلاف سرمایه گذاری مستقیم به رمزنگاری ، سرمایه گذاری در شرکت های تازه تاسیس و دیگر آژانس های بزرگ را انتخاب می کنند.

این استراتژی با توجه به سیاستهای نظارتی سختگیرانه ایالات متحده و مسائل امنیتی که همچنان گریبانگیر این بخش است ، بی خطرتر است. در سال 2018 ، گروهی از شرکت های تراشه آبی از جمله Microsoft Corp ظاهراً حدود 2.4 میلیارد دلار در سرمایه گذاری های رمزنگاری و بلاکچین سرمایه گذاری کردند. حدود 850 میلیون دلار بودجه قبلاً در سال جاری تاکنون به پروژه های مرتبط تزریق شده است.

سایر مبادلات رمزنگاری به بازارهای جدید منتقل می شوند

Kraken به E.U گسترش می یابد.

Kraken از انطباق نظارتی در ایالات متحده Kraken بسیار بهره مند شده است. اوایل سال جاری, شرکت اعلام کرد که تقریباً 100 میلیون دلار بودجه از مخترعین دریافت کرده است.

تزریق سرمایه جدید به آن امکان داد Crypto Facility ، یک شرکت تجارت مشتقات مستقر در انگلستان را بدست آورد. اعتقاد بر این است که ارزش این دستاورد حداقل 100 میلیون دلار بوده و Kraken را قادر می سازد تا معاملات آتی و سهام را انجام دهد.

تسهیلات Crypto به طور کامل توسط سازمان رفتار مالی انگلستان تنظیم می شود. این اعتبار سنجی به کراکن اجازه می دهد تا خدمات خود را به کاربران در اروپا و ایالات متحده ارائه دهد در حالی که وصله انطباق پذیری SEC و فدرال را پر خطر می کند. مانند Binance ، Kraken کاربران ایالات متحده خود را به سیستم عامل اصلی خود تفکیک کرده است.

Bittrex خدمات خود را به اروپا گسترش داده است ، جفت های تجاری یورو را ارائه می دهد

در اکتبر سال گذشته ، پلت فرم معاملات رمزنگاری Bittrex اعلام کرد که در حال افتتاح مبادله مستقر در مالت برای کاربران مستقر در اروپا خود است که Bittrex International نامیده می شود. پلتفرمی که اکنون عمدتا به مشتری های خود در خارج از ایالات متحده توجه می کند ، مطابق با E.U طراحی شده است. و مقررات دولت مالت.

مطابق با یک پست وبلاگ جدید توسط این شرکت ، در حال حاضر به پیشنهادات رمزنگاری USD کمک می کند و هزینه ها را به صفر می رساند. پیشنهاد تبلیغاتی بلافاصله پس از اعلامیه “بازارهای یورو در این تابستان می آیند” اعلام شد. فقط حساب هایی که حداقل 30،000 دلار حجم تجارت انباشته دارند ، واجد شرایط این پیشنهاد هستند. این در همه بازارهایی است که شامل USDT ، ETH ، BTC و USD هستند.

این شرکت همچنین فاش کرد که صدور جفت معاملات یورو را آغاز خواهد کرد.

(اعتبار تصویر ویژه: Pixabay)

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me