مدیر عامل شرکت Binance Lauds Fidelity Investments به بازار رمزنگاری منتقل می شود

مدیر عامل Binance “CZ” Changpeng Zhao تحسین سرمایه گذاری Fidelity Investments به بازار رمزنگاری ها را تحسین کرده است. ارائه دهنده خدمات مالی چند ملیتی پیشرو, وفاداری اخیراً اعلام کرد ارائه خدمات نگهداری ارز رمزنگاری شده ، به ویژه سرمایه گذاران نهادی را هدف قرار می دهد.

شرکت برنامه ریزی مالی و مدیریت ثروت به بیش از 27 میلیون مشتری خدمات ارائه می دهد. این بزرگترین شرکت وال استریت خواهد بود که این خدمات را از طریق شرکت تابعه متمرکز بر رمزنگاری ، دارایی های دیجیتال فیدلی ، رسماً ارائه می دهد. این شرکت چندین ارز رمزنگاری شده از جمله بیت کوین ، اتریوم و مجموعه دیگری از ارزهای دیجیتال را تحت پوشش قرار خواهد داد. مشتریان Fidelity از اکتبر 2018 شامل بیش از 13000 شرکت و کارگزار هستند و دارایی های تحت کنترل شرکت در حدود 7.2 تریلیون دلار ارزیابی می شود.

با توجه به این خبر ، مدیر عامل شرکت Binance ، CZ, از پیروان پرسید در توییتر در مورد احتمال داشتن فقط 5 درصد از سهام Fidelity در بازار رمزنگاری سرمایه گذاری کنید. وی پرسید ، “چه اتفاقی می افتد وقتی صندوق مانند Fidelity فقط 5٪ از سهام خود را به رمزنگاری اختصاص می دهد؟ آیا شما مقدار آن را محاسبه کرده اید؟ “

چه اتفاقی می افتد که صندوقی مانند Fidelity تنها 5٪ از سهام خود را به رمزنگاری اختصاص دهد؟ آیا مقدار آن را محاسبه کرده اید? https://t.co/ljcZ4SjQnw

– CZ Binance (cz_binance) 21 اکتبر 2018

با ارزش گذاری پنج درصد وجوه شرکت در حدود 350 میلیارد دلار ، این امر باعث افزایش چشمگیر محدودیت بازار رمزنگاری می شود. توییت وی باعث ایجاد مکالمات در مورد احتمال آن شد ، به طوری که برخی از طرفداران تردید این نظر را به سادگی آرزو می پسندند ، در حالی که دیگران آن را چیزی می دانند که در آینده ممکن است رخ دهد.

دارایی های دیجیتال وفاداری

پیش بینی می شود که به عنوان یکی از بزرگترین شرکتهای مالی جهان ، ورود Fidelity به بخش نوپایان تأثیر قابل توجهی در بازار داشته باشد که از ابتدای سال تاکنون نزولی است..

خدمات نگهداری شرکت شامل ذخیره سازی دارایی های دیجیتالی است. ارزهای رمزپایه مشتری در خزانه های فیزیکی توزیع شده در طیف وسیعی از مکان ها نگهداری می شوند و به عنوان یک اقدام امنیتی اضافی در برابر هک ، آفلاین باقی می مانند. دارایی دیجیتال Fidelity برای سیستم عامل تجارت خود قصد دارد از فناوری موتور متقابل داخلی استفاده کند.

خزانه بانک

دارایی های دیجیتالی نگهداری شده توسط Fidelity Investments در خزانه های فیزیکی توزیع شده در طیف وسیعی از مکان ها نگهداری می شود.

با ورود به بازار ارزهای رمزنگاری شده ، شرکت قصد دارد ورود سرمایه گذاران نهادی به کلاس دارایی های پر خطر را آسان کند. با توجه به بیانیه راه اندازی خدمات صادر شده توسط Fidelity Investments ، هدف اصلی شرکت تابعه دارایی دیجیتال آن دسترسی بیشتر به دارایی های بومی دیجیتال است.

تاریخچه سرمایه گذاری های وفاداری با ارزهای رمزپایه


طبق گفته مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری فیدلی ، ابیگیل پی جانسون ، این شرکت ضمن سرمایه گذاری در فرم های جدید دارایی در بازار به مشتریان کمک خواهد کرد تا بفهمند چه هستند و چگونه از آنها استفاده کنند. مجتمع مالی شروع به تحقیق و آزمایش کرد با دارایی های دیجیتال و بلاکچین در سال 2013.

در آن زمان ، این شرکت ماشین جوجه کشی بلاکچین ایجاد کرد و در سال 2015 شروع به پذیرش کمک های بیت کوین از طریق خیریه Fidelity کرد. از فوریه امسال ، مشارکت ارز رمزنگاری شده بیشترین کمک مالی شرکت را با 69 میلیون دلار تشکیل داده است..

سال گذشته ، این شرکت امکان مشاهده موجودی ارز دیجیتال خود را از طریق Coinbase برای مشتریان فراهم کرد اما اجازه معامله را نداد. این حرکت منجر به گمانه زنی های گسترده ای مبنی بر اینکه شرکت مالی در تلاش است تا تجارت رمزنگاری را از طریق صرافی آزمایش کند.

به گفته تام جساپ ، رئیس دارایی های دیجیتال فیدلیتی ، “ایجاد دارایی های دیجیتال فیدلیتی اولین قدم در یک چشم انداز بلند مدت برای ایجاد یک بستر کامل خدمات درجه یک برای دارایی های دیجیتال است.”

وفاداری ادعا می کند که فناوری دفتر توزیع شده پتانسیل عظیمی را به همراه دارد ، خصوصاً در مورد ایجاد طیف متنوعی از مدل های تجاری و سیستم های بازار مالی.

مشکل خدمات حضانت

به گفته تحلیلگران ، نبود یک نهاد خدمات نگهداری تأسیس شده یکی از دلایل اصلی بی پروایی سرمایه گذاران نهادی در مورد ورود به صنعت است. مایک نووگراتز ، شریک سابق گلدمن ساکس و بنیانگذار Galaxy Digital ، یک بانک تاجر ارز رمزنگاری شده, کنایه از این وضعیت ماه گذشته در اجلاس Yahoo Finance’s All Markets.

وی خاطرنشان کرد که شرکت های آمریکایی اکنون پول زیادی برای سرمایه گذاری در بخش های در حال توسعه دور نگه داشته اند و یکی از آنها صنعت ارزهای رمزپایه است. مایک به عدم وجود شرکت های خدمات نگهداری متولی به عنوان یک معامله گشایی اشاره کرد زیرا شرکت های بزرگی که قصد سرمایه گذاری در این بخش را دارند کمتر به شرکت های جدید با سوابق غیرقابل تایید اعتماد می کنند.

اکثر شرکتهای کوچک ارائه دهنده چنین خدماتی نیز از پشتوانه قابل توجهی برای ارائه اطمینان به مشتریان برخوردار نیستند.

خطر از دست دادن وجوه

سارقان در دهه گذشته ارزهای رمزنگاری شده ای به ارزش میلیاردها دلار از شرکت های مختلف رمزنگاری به سرقت برده اند. فقط در سال 2018 ، سیستم عامل های ارز رمزپایه به دلیل هک شدن زیان بیش از 1.8 میلیارد دلار داشته اند. در ژانویه ، پلت فرم مبادله رمزنگاری ، CoinCheck ، 534 میلیون دلار در یک گران فروشی از دست داد.

با این حال ، کوه 2014 هک Gox از بزرگی کتاب مقدس بود. اخبار مربوط به هک شدن آن پس از آنکه بیت کوین هایی با ارزش بیش از 4 میلیارد دلار به ارزش امروز ، از بورس خارج شد ، موجهای تکان دهنده ای را در سراسر صنعت ایجاد کرد. این رویداد گواهی قاطع برای خطرات موجود در هنگام برخورد با ارزهای رمزپایه شد.

اگرچه بازار ارزهای رمزنگاری شده پیش از این نوید قابل توجهی نشان داده است ، اما ترس ناشی از چنین رویدادهایی هنوز سرمایه گذاران نهادی را برانگیخته است. به همین ترتیب ، اکثر آنها منتظر ورود ارائه دهندگان خدمات مالی باتجربه و با نظم بیشتر هستند که خدمات حضانت رمزنگاری را ارائه می دهند.

بسیاری از سرمایه گذاران ارزهای رمزنگاری شده و علاقه مندان به صنعت امیدوارند که ورود Fidelity Investments به اکوسیستم کمک مثبتی کند. انتظار می رود ورود آن باعث جلب بیشتر بازیکنان و باز کردن بازار رمزنگاری با جسارت بازیکنان نهادی باشد که به دنبال جابجایی در فضا هستند.

تصویر ویژه با مجوز از ریچارد وگل / آسوشیتدپرس

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map