JP Morgan با خوش بینی به آینده Crypto’s نگاه می کند

که در گزارش اخیر با عنوان “باز کردن مزیت اقتصادی با بلاکچین: راهنمای مدیران دارایی” ، JP Morgan پرونده استفاده از بلاکچین در تجارت و مدیریت دارایی های قدیمی را پیشنهاد می کند که شامل زمان بندی تصویب بلاکچین توسط بانک است..

این گزارش می گوید: “این یک درک فزاینده وجود دارد که فناوری دفتر کل توزیع شده – که به عنوان بلاکچین شناخته می شود – یک تغییر اساسی در تفکر ما درباره دارایی های مالی و نحوه عملکرد صنعت مالی در آینده ایجاد خواهد کرد.” نویسنده این مقاله که مشاور مدیریت اولیور وایمن نوشته است ، “[استدلال می کند] که مدیران دارایی باید از حاشیه خارج شوند و ابتکار عمل را برای درک و پذیرش بلاکچین بپذیرند.”

به همین ترتیب ، JP Morgan “راهنمایی برای چگونگی تکامل فناوری ، تأثیری که ممکن است بر مدیران دارایی و عملیاتی که آنها می توانند داشته باشند” ارائه می دهد. بخش اول این راهنما جزئیات “چهار موج پیش بینی شده استفاده از بلاکچین” را بیان می کند که عبارتند از:

اشتراک اطلاعات (2016-2019): در این مرحله ، فناوری بلاکچین برای ذخیره و به اشتراک گذاری داده ها ، یا در یک سازمان واحد یا بین چندین سازمان استفاده می شود. بلاکچین برای اثبات مفهوم و امکان سنجی موارد استفاده در محیط های فعلی کار آزمایش خواهد شد.

راه حل های داده (2017-2025): در این مرحله دوم ، JP Morgan می بیند که بلاکچین در راه حل های تجاری ادغام شده است تا محیطی برای ذخیره و مدیریت داده ها ایجاد کند. این ادغام به نهادها امکان می دهد اصطکاک عملیاتی را کاهش دهند و زیرساخت های موجود را بهبود بخشند. وقتی علاقه و اطمینان کاربر به اندازه کافی بالا باشد ، سیستم عامل های بلاکچین از کار در کنار زیرساخت های موجود به سمت جایگزینی کامل آن حرکت می کنند.

زیرساخت های مهم (2020-2030): اکنون ، پذیرش بلاکچین در بنزین کامل قرار دارد. در این مرحله ، “توسط فعالان بازار به عنوان [زیرساخت اصلی] برای عملکردهای مهم پذیرفته خواهد شد.” این می تواند شامل جایگزینی دارایی منسوخ شده ، پرداخت و / یا زیرساخت معاملات و تنظیم یک استاندارد تجاری جدید برای مدیریت کارآمد داده باشد. تکرارهای خاصی از این فن آوری همچنان در این مرحله متمرکز خواهد بود ، هرچند برای راحتی دسترسی به حقوق ، استقرار ، استانداردها و غیره.

غیر متمرکز کامل (بدون پیش بینی تاریخی): دوران یک اقتصاد واقعاً غیرمتمرکز. بلاکچین با یک راه حل غیرمتمرکز جایگزین برخی از مدل ها ، زیرساخت ها و سیستم های متمرکز می شود. این به معنی مبادله کامل دارایی های دیجیتال نظیر به نظیر و یک چارچوب قانونی برای نظارت بر مالکیت و انتقال دارایی با استفاده از فناوری بلاکچین است. در واقع بلاکچین و ارزهای رمزپایه چنان در زندگی روزمره ریشه دوانده اند که به اندازه اینترنت و تلفن های هوشمند امروزی عادی می شوند.

این گزارش همچنان به بحث در مورد مزایای ارائه شده بلاکچین به مدیران دارایی از جمله مدیریت داده ها و راه حل های بدون اصطکاک می پردازد. JP Morgan مزایای هزینه را نیز می بیند ، که در آن قطع فرآیندهای غیرضروری و تجمع داده های کارآمدتر به معنی هزینه کمتر برای مدیران است. در آینده نزدیک ، این شرکت می بیند که بخشهای عملیاتی ، IT ، مدیریت نمونه کارها و امور مالی بیشترین سود را در بلاکچین می گیرند..

بعلاوه ، پتانسیل درآمد برای مدیران و مشاغل با دسترسی به منابع داده بهبود یافته و سازوکارهای نقدینگی افزایش خواهد یافت.

در اواخر گزارش ، JP Morgan از مدیران “در حاشیه” درخواست می کند تا از نیمکت خارج شوند و وارد بازی شوند و ادعا می کند که کسانی که از این فن آوری مخرب بیشترین سود را خواهند برد کسانی هستند که زودهنگام می شوند و به دنبال راه حل هستند.

بلاک چین JP Morgan

نویسندگان آن همچنین با تأکید بر مشورت در مورد موارد زیر ، “کتاب بازی” را برای افسران ارشد شرکت هایی که به دنبال کار با بلاکچین هستند ، طراحی می کنند:

  • ارزیابی و آموزش پتانسیل بلاکچین در سازمان شما
  • رهنمودهایی برای آینده چشم انداز و جاه طلبی سازمان شما
  • موقعیت Blockchain در لیست اولویت های تیم رهبری شما
  • محیطی که رویکردهای تحول آفرین و تفکر نوآورانه را در تیم های فنی شما پرورش می دهد
  • رویکرد پذیرش / تعامل خارجی

برخی غذاهای آماده

بازگشت در ماه فوریه, جی پی مورگان گفت این ارزهای رمزنگاری شده می توانند روزی در یک سبد مالی متنوع و متعادل جای گیرند. هفته گذشته ، این بانک علناً اعلام کرد که ارزهای رمزپایه تهدیدی محسوب می شوند به مدل مالی آن.

اکنون ، این موسسه به طور کامل پتانسیل بلاکچین را برای مدیران دارایی و نهادهای تجاری به طور کامل بررسی می کند ، تغییر احساسات سازمانی که مدیرعامل آن سال گذشته رمزنگاری را “تقلب” نامید. اخیراً ، جیمی دیامون این جمله را پس گرفت, و مکمل پشیمانی خود ، او فناوری بلاکچین را به دلیل ثروت بالقوه آن تأیید کرد.

این گزارش گواهی افزایش علاقه به بلاکچین و ارزهای رمزپایه است که طی سال گذشته مشاهده کرده ایم. این تأیید که از یکی از بزرگترین و معتبرترین موسسات مالی در جهان به دست می آید ، باید رمزنگاری را برای مشکوکین آن بیشتر قانونی کند. با ادامه روند رو به جلو و بالا بودن ، گزارش های رسمی از این قبیل ، اعم از بخش خصوصی یا دولتی ، برای آموزش مردم و از بین بردن اطلاعات غلط و افسانه ها در مورد بلاکچین و پتانسیل فراوان آن بسیار مهم است..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me