بخش بازی ها با جهشی رشد می کند و ارتباط آن با صنعت رمزنگاری بیشتر و بیشتر می شود.

بر اساس آخرین گزارش ها ، ناشران برجسته بازی های ویدیویی شروع به ادغام بلاکچین و م cryلفه های ارز رمزنگاری شده در شبکه های خود کرده اند. این کار برای ایجاد تجربه بهتر هم برای توسعه دهندگان و هم برای کاربران است. علاوه بر این یک وب سایت وجود دارد که به طور رایگان در حال ارائه است کامپیوتر بازی بررسی هایی که گیمرها برای خواندن دارند تا به آنها کمک کند تا مهارت و تلاش خود را هنگام بازی بیشتر کنند.

برخی از آمار جالب صنعت بازی

صنعت بازی سازی ایالات متحده در سال 2018 رکورد 43.4 میلیارد دلار درآمد کسب کرده است. این طبق آمار است منتشر شده توسط انجمن نرم افزار سرگرمی. این ارقام شامل فروش فیزیکی و دیجیتال ، اشتراک و خریدهای درون بازی است. تقریباً 150 میلیون بازیکن در آمریکا وجود دارد.

صنعت بازی چین از نظر تعداد بازیکنان بزرگترین صنعت در جهان است. کشور تازه تمام شده است 600 میلیون گیمر.

تعداد زیاد علاقه مندان به بازی های ویدیویی از کل جمعیت ایالات متحده بیشتر است ، جنبه ای که یک نکته باعث شد دولت به دنبال ترس از تأثیرات گسترده منفی فیزیولوژیکی بر نسل جوان کشور ، کنسول ها را ممنوع کند.. درآمد صنعت چین در سال 2018 از 19 میلیارد دلار فراتر رفت.

مسابقات eSports ، برای بازی هایی مانند Counter-Strike: Global Offensive و League of Legends, به طور منظم استخرهای جایزه ارائه دهید که بازیکنان حرفه ای می توانند صدها هزار دلار برنده شوند. پخش این مسابقات به میلیون ها کاربر در سیستم عامل های جریان مانند Twitch ، YouTube و Mixer می رسد.

برخی از شرکت های بزرگ بازی سازی اکنون از بسترهای نرم افزاری Blockchain استفاده می کنند

صنعت بازی توسط مفاهیم واقعیت مجازی هدایت می شود و از این رو شباهت های زیادی به بخش ارزهای رمزپایه ای دارد که در آن از پول دیجیتالی استفاده می شود. به همین ترتیب ، گیمرها معمولاً تمایل بیشتری به خرید پوسته ، حالت و سایر بازی های پیشرفته با استفاده از ارزهای رمزگذاری شده از جمله ارزهای رمزپایه دارند..

و اکنون ، توسعه دهندگان برجسته بازی های ویدیویی در حال کار با شبکه های بلاکچین محور برای مقیاس گذاری عملیات و مدیریت اجزای سازگار و اجازه معاملات رمزنگاری.

Epic Games ، آژانس پشت بازی پرفروش Fortnite از آخرین ناشرانی است که به بلاکچین باند پیوست. این شرکت اخیراً توافق کرد با The Abyss ، یک شبکه توزیع دیجیتال برای چند نفره آنلاین (MMO) و بازی های نقش آفرینی. این مشارکت به توسعه دهندگانی که در شبکه مشترک شده اند امکان دسترسی به Epic’s Unreal Engine را می دهد.

عناوین بازی اکنون می توانند بر روی پلتفرم منتشر شوند. توسعه دهندگانی که از این سرویس استفاده می کنند نیز قادر به دریافت بودجه در توکن های Abyss هستند. انتشار بازی ها در بلاکچین مزایای بی شماری دارد. یکی از آنها تأیید آسان معاملات انجام شده در بلاکچین است. همچنین مدیریت محتوای به طور همزمان در سیستم عامل های متعدد توزیع می شود.

یک شرکت بازی سازی دیگر ، Ubisoft ، که پشت برخی از امتیازهای محبوب مانند Assassin’s Creed و Rainbox Six است ، همچنین در تلاش است تا برنامه های بلاکچین را در سیستم های خود ادغام کند. این شرکت رقیب Epic Games بود اخیراً گزارش شده است برای کار بر روی طیف وسیعی از برنامه های مبتنی بر Ethereum.

این برنامه ها ظاهراً برای درآمدزایی از موارد درون بازی و قابل بازشدن مورد استفاده قرار می گیرند. ادغام قراردادهای هوشمند Ethereum طیف وسیعی از امکانات را باز می کند. به عنوان مثال بازیکنان می توانند در سیستم عامل شرط بندی هایی بسازند که دارای ارزش و مشروعیت واقعی باشند. همچنین برای بازیکنان این امکان وجود دارد که دارایی های بازی را که در بلاکچین تأیید شده اند ، معامله کنند.

بازی ، اتصال رمزنگاری

قطعاً بین بازی و رمزنگاری ارتباط وجود دارد. به عنوان مثال گفته می شود که تجربه ویتالیک بوترین به عنوان یک گیمر World of Warcraft به او الهام بخشیده است تا شبکه Ethereum را ایجاد کند.

گفته می شود سازندگان بازی چندنفره نقش آفرینی ، م componentلفه ای را که جوان باترین گرامی داشت حذف کرده اند. او که از این حرکت ناراضی بود ، تصمیم به ترک کار گرفت و راهی را در پیش گرفت که وی را قادر ساخت یک چارچوب غیرمتمرکز ایجاد کند که از اجرای چنین تغییراتی بدون توافق جلوگیری می کند..

در حال حاضر ، بازی های متعددی با عناصر موجود در بلاکچین وجود دارد. حالت تغییرناپذیر آنها از اصلاح آنها جلوگیری می کند.

همپوشانی در جمعیتی بازار

Millennials اولین نسلی است که با بازی های ویدئویی رشد می کند و اکنون ده ها میلیون گیمر بین 22 تا 32 سال وجود دارند که از این صنعت حمایت می کنند. رفتن با جریان آمار تحقیق, به طور متوسط ​​گیمر آمریکایی 33 ساله است.

مطابق با ژوئن 2019 گزارش نیلسن, 54 درصد از بازیکنان بازی های ویدیویی در گروه سنی هزاره کارمندان تمام وقت هستند. 38 درصد آنها برای خدمات پخش موسیقی و فیلم پرداخت می كنند و متوسط ​​درآمد سالانه آنها 58000 دلار است.

بازیکنان در این اطلاعات همچنین بزرگترین مصرف کنندگان صنعت هستند. به طور متوسط ​​، آنها ماهیانه حدود 112 دلار هزینه می كنند. آمار نشان می دهد که آنها نه تنها بازی های ویدیویی ، کنسول ها و موارد مجازی خریداری می کنند بلکه طرفداران پر و پا قرص ورزش هستند که عاشق تماشای مسابقات بازی در سایت هایی مانند YouTube و Twitch هستند. هزاره ها به طور متوسط ​​ماهیانه حدود 29 دلار به توسعه دهندگان بازی کمک می کنند.

به طور متوسط ​​گیمر آمریکایی 33 ساله است.

با توجه به آمار تحقیقات فعلی ، میانگین گیمر آمریکایی 33 ساله است. (اعتبار تصویر: Pixabay)

گفته شد ، آنها همچنین ارزهای رمزنگاری شده را به سهام سنتی ترجیح می دهند. طبق یک نظرسنجی تحقیقاتی به سفارش eToro در آوریل ، 59 درصد از هزاره های شرکت کننده در این مطالعه اظهار داشتند که مایلند در ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنند ، به ویژه اگر خدمات بازرگانی توسط شرکت های مستقر مانند Fidelity ، TD Ameritrade یا Charles Schwab ارائه شود.

به نظر می رسد این گزارش یافته های یک مطالعه در سال 2018 را تأیید می کند توسط ادلمن انجام شده است, که نشان داد 25 درصد از هزاره های مرفه آمریکایی قبلاً در ارزهای رمزپایه سرمایه گذاری کرده اند یا از آنها استفاده کرده اند.

(اعتبار تصویر ویژه: Pixabay)