این هفته در Crypto | 13 آوریل 2018

Bulls on Parade (پایمال نشوید)

برای اولین بار هفته ها ، شاهد یک حرکت صعودی مثبت و مثبت برای بازار گسترده سکه بوده ایم. محدودیت بازار جامع Cryptocurrency افزایش یافته است 23٪ در 326 میلیارد دلار ، در حالی که صبح جمعه گذشته 248 میلیارد دلار بود. اما یک نکته مهم وجود دارد: بیشتر این رشد در 36 ساعت گذشته اتفاق افتاده است.

پیشرو در حرکتهای معمول ، بیت کوین در یک ساعت تقریباً 1000 دلار افزایش یافت و از ساعت 7:00 تا 8:00 صبح 12 آوریل از 6800 دلار به کمی بیشتر از 7،700 دلار رسید. همزمان با این حرکت چشمگیر قیمت ، شورتهای بیت کوین به کمترین میزان در عرض نیم ماه فشار یافتند ، زیرا در معاملات 15،000 معاملات در طی صبح پنجشنبه موقعیت خود را بستند. همانطور که شورت کوتاه شد و قیمت ها از پشت بام عبور کرد ، حجم معاملات یک ساعته Bitcoin در اوج جهش 1.2 میلیارد دلار بود ، بالقوه بزرگترین حجم یک ساعته در تاریخ ارز.

حرکت قیمت به سمت بالا بدون شک خوب است – همه ما از دیدن سبزه در نمونه کارها خوشحال هستیم – اما این فشار کوتاه بسیار خودجوش بود و حرکت قیمت مانند “بهبودهایی” که قبلاً در بازار خرس 2018 دیده بودیم که ” هنوز Kool-Aid صعودی را نمی نوشید. هنوز هم ، قبل از تغییر قیمت قیمت و انحلال حدود 37٪ از شورت ، شلوارک در بالاترین سطح خود بود و حجم معاملات گسترده در افزایش یک ساعته بیت کوین دلگرم کننده است.

تحولات مثبت اما هوشیار باشید زیرا ممکن است هنوز برای پرواز بلند نشده باشیم.

بیت کوین: همانطور که از بالا عبور کردیم ، صبح دیروز بیت کوین افزایش چشمگیری داشت. از زمان پرس ، این قیمت هفتگی است 18٪ در 8،050 دلار.

اتریوم: بعد از چند هفته عملکرد ضعیف ، Ethereum حتی بهتر از بیت کوین به نظر می رسد ، تا به امروز 27٪ در طول هفته با قیمتی بیش از 510 دلار.

موج دار شدن: Ripple با Ethereum همگام است و پس از افزایش 27 درصدی این هفته ، 0.65 دلار نشست.

اخبار داخلی

تیم نانو با طرح دعوی طبقاتی درباره باخت Bitgrail: حماسه Bitgrail همچنان ادامه دارد ، اما این بار علیه تیم اصلی Nano اقدام شده است. کالین لماهیو ، میکا بوش ، زاک شاپیرو و تروی رتزر همگی متهم پرونده ای هستند که توسط شاکی الکس برولا ، که ادعا می کند نماینده جامعه سرمایه گذاری نانو است ، در دادگاه ایالت نیویورک تشکیل شده است. این اقدام طبقاتی ، شاکیان را به دلیل گمراه کردن سرمایه گذاران در استفاده از صرافی Bitgrail برای خرید و ذخیره نانو متهم می کند ، و این تیم درخواست می کند نانو را برای بازیابی وجوه از دست رفته خود سخت کند. ساعاتی قبل از آغاز دادخواست ، نانو اعلام کرد این صندوق حقوقی برای قربانیانی که NANO را به Bitgrail از دست داده اند ، تعهد کرده است تا با کمک های مالی تا سقف 1 میلیون دلار مطابقت داشته باشد.

در یک هفته کت و شلوار ، JP Morgan خود را با مشکلات حقوقی در مورد هزینه های مخفی خرید رمزنگاری می پوشد: تیتان مالی JPMorgan Chase & شرکت به بشکه دادخواست خود خیره شده اند. با بیرون آمدن از دادگاه فدرال در منهتن ، یک طبقه از متهمان در سراسر کشور موسسه را متهم می کنند که برای خرید ارزهای رمزنگاری شده هزینه های غافلگیرانه ای وضع کرده و اینها را به عنوان پیش پرداخت نقدی تلقی می کند. در میان سایر اتهامات ، متهمان گفتند “Chase (JPM.N) هر دو هزینه اضافی و نرخ بهره قابل توجهی بالاتر از پیش پرداخت های نقدی نسبت به کارت های اعتباری دریافت کرد.” در اوایل فوریه ، بانک شروع به کاهش خرید ارزهای رمزپایه با کارت های اعتباری کرد ، احتمالاً به دلیل نوسانات کلاس دارایی.

Winklevoss Twins برنده ثبت اختراع برای سیستم پرداخت رمزنگاری ، رایانش ابری است: آنها نتوانستند در بخش در حال ظهور رسانه های اجتماعی جایگاه خود را بدست آورند ، اما دوقلوهای Winklevoss در صنعت رمزنگاری در حال تبدیل شدن به صنعت هستند. به دارندگان صرافی های جوزا فقط حق ثبت اختراع “سیستم ، روش و محصول برنامه برای پردازش معاملات امن در سیستم رایانش ابری” اعطا شد. این به مجموعه ای همیشه در حال گسترش می افزاید پنج حق ثبت اختراع در اختیار Winklevoss IP ، LLC ، نهاد حقوقی دوقلوها است. حدس زده می شود که این دو می توانند به دنبال استفاده از این فناوری در مبادله Gemini خود باشند.

اضطراب های مالیاتی ارزهای رمزنگاری شده (و FUD) با نزدیک شدن به روز مالیات ایالات متحده: جوهر زیادی بر روی سیاست مالیاتی IRS برای سرمایه گذاری و تجارت ارزهای رمزپایه ریخته شده است. بعضی از مقالات به عنوان راهنمای مفیدی برای راهنمایی خوانندگان در مورد روشهای ایمن بایگانی خوانده می شوند ، در حالی که برخی دیگر به عنوان FUD خالص و تاکتیکهای ترساندن مانند مقاله CNBC که در بالا پیوند داده شده است. اکنون ، ما به شما نمی گوییم که از مسئولیت های خود به عنوان یک شهروند ایالات متحده چشم پوشی کنید ، اما ما می گوییم ، مگر اینکه در سال گذشته سرمایه های خود را (شش رقم یا بیشتر) ، 250،000 دلار جریمه و مجازات حبس کسب کنید منابع احتمالاً برای شما مناسب نیستند.

The Billion Dollar Trifecta: Rockefellers با سرمایه گذاری Crypto به Soros ، Rothschild Funds پیوستند: خانواده راکفلر روی ارز رمزنگاری شده شرط بندی می کنند و آنها برای مسافت طولانی شرط می بندند. ونروک ، صندوق سرمایه گذاری مخاطره آمیز این خانواده ، با شرکت سرمایه گذاری ارزهای رمزپایه CoinFund همکاری کرده است تا مشاغل و استارت آپ های مبتنی بر بلاکچین را بررسی کند. این باعث می شود که راکفلرها به دنبال جورج سوروس و روچیلدها ، از آخرین ثروتمندترین خانواده ها و بودجه های جهان برای سرمایه گذاری در این صنعت باشند..

Bittrex مجدداً ثبت نام کاربر را آغاز می کند ، با ظاهر جدید به استقبال تازه واردان می آید و دوباره ثبت نام را می بندد: به عنوان بخشی از تغییر نام تجاری عمومی سایت ، Bittrex این هفته آغوش خود را به روی کاربران جدید باز کرد. این حرکت پس از آن انجام شد که Bittrex در ماه دسامبر ایجاد حساب جدید را متوقف کرد ، اقدامی که توسط بسیاری از صرافی های برتر برای گسترش زیرساخت ها انجام شد. Bittrex ادعا می کند که در این دوره به بیش از 50 کارمند گسترش یافته است ، و به طرح آن یک بازبینی کامل UI / UX می دهد (با بررسی های مختلف در جامعه مواجه می شود). پس از غرق شدن سیل تازه واردان در حسابهای تازه ، صرافی مجبور شد برای مدیریت تقاضا مجدداً ثبت نام را انجام دهد.

و … ما برگشتیم! شب گذشته Bittrex مجدداً ثبت نام برای کاربران جدید را آغاز کرد. برای شروع تجارت ، به سادگی فرآیند ثبت نام و تأیید مشتری ما را تکمیل کنید https://t.co/F7hqiiHOup pic.twitter.com/DVtXG8vYUZ

– Bittrex (BittrexExchange) 12 آوریل 2018

مدیر اجرایی Goldman Sachs را به کار در Mike Novogratz’s Crypto Merchant Merchant واگذار می کند: آزار دهنده برای م institutionsسسات مالی میراث؟ بیایید در آنجا سرعت خود را کم کنیم ، زیرا این تنها یک مدیر اجرایی است ، اما حتی در این صورت ، این یک حرکت نمادین است. ریچارد کیم ، که گفته می شود روی میز استراتژی ارز رمزنگاری شده Goldman Sach کار می کرده است ، شرکت را ترک کرده و به عنوان مایکروسافت Galaxy Digital به مایک نووگراتز پیوست. نووگراتز ، که 11 سال در گلدمن ساکس نیز مسئولیت داشت ، در سال 2015 وال استریت را ترک کرد تا به ارز رمزنگاری بپردازد.

موارد جدید در CoinCentral?

چگونه فناوری Blockchain صنعت بازی را تغییر می دهد: Blockchain این امکان را دارد که نحوه جبران خسارت به توسعه دهندگان ، عملکرد اقتصادی در بازی و چگونگی مدیریت گیمرها برای دارایی های درون بازی را تغییر دهد..

نحوه انتقال Ethereum به Ledger Nano S: یک درس ساده اما بسیار مهم برای مدیریت صحیح انباشت EH شما.

3 مزیت اصلی کسب و کار Blockchain: مزایای این فناوری در مورد چگونگی ذخیره ، انتقال و مدیریت داده ها و مدیریت عملیات روزمره از مزایای این فناوری برخوردار است..

Bancor (BNT) چیست؟ راهنمای مبتدیان: با راهنمای مبتدیان ، همه آنچه را که باید درباره Bancor بدانید ، یاد بگیرید.

معنای Blockchain برای هنرمند کوچک: پرونده این است که درهای رمزنگاری برای انواع خلاق باز می شود تا به همان اندازه از کارشان درآمد کسب کنند و هنرمندان نیز از این قاعده مستثنی نیستند..

وضعیت استخراج بیت کوین: مقررات قانونی در سراسر جهان: در مورد قوانین مربوط به معادن جهانی ، مقررات بین المللی معدن را بررسی کنید.

چگونه بلاکچین می تواند دنیای عالی هنر را تغییر دهد: هنرمندان کم وقت قطعاً از مزایای بلاکچین بهره مند می شوند ، اما این بدان معنی نیست که ما باید متصدیان ، گالری داران ، اپراتورهای موزه و هنرمندان مشهور را کنار بگذاریم..

نحوه انتقال Ethereum از Ledger Nano S: عنوان همه چیز را می گوید ، مقاله همه آنچه را که باید بدانید به شما می گوید – گفته شده است.

5 روش فناوری Blockchain در تغییر نحوه تولید هنر تغییر می کند: این نحوه درآمدزایی ، ثبت نام و فروش هنر را تغییر می دهد ، اما بلاکچین در احیای کل فرایند هنری نیز نقش دارد..

BitMEX (نقد و بررسی بورس تجاری بورس): BitMEX در طی رکود نزولی 2018 برای خدمات معاملات حاشیه خود محبوبیت بیشتری پیدا کرده است. با بررسی دقیق ما بیشتر بیاموزید.

اقدام طبقاتی که علیه تیم نانو انجام شد ، تقاضای “چنگال نجات” برای وجوه گمشده Bitgrail را دارد: تیم اصلی نانو به دلیل ادعای تبلیغ Bitgrail به سرمایه گذارانش مورد پیگرد قانونی قرار گرفت و شاکی (ها) می خواهند یک هارد فورک برای بازیابی دارایی های از دست رفته خود داشته باشند.

ساختن قرارداد هوشمند: آسانتر از آن است که فکر کنید: درست مثل ضرب و شتم خود ، ایجاد یک قرارداد هوشمند خود به همان اندازه که فکر می کنید پیچیده نیست.

Monero: A Tale of Five Forks: اگر بیت کوین بیش از حد سخت چنگ زدید ، چطور این یک مونرو در یک هفته پنج سکه چنگال تولید می کند.

CryptoKitties چیست؟ راهنمای مبتدیان در مورد گربه های کلکسیونی Blockchain: آنها را دوست داشته باشید یا از آنها متنفر باشید ، CryptoKitties به عنصری اصلی در اکوسیستم Ethereum تبدیل شده است ، بنابراین به هر حال همه سر و صداها چیست?

راهنمای Insider به بهترین گالری های هنری غیرمتمرکز: منظورتان این است که در واقع گالری های هنری غیرمتمرکز وجود دارد؟ بله ، فکر می کنید چرا اخیراً در مورد حضور فزاینده بلاکچین در دنیای هنر صحبت کرده ایم?

شرکای Codex با ConsenSys و آزمایشگاه های هنری نادر برای حراج زنده در اجلاس Ethereal NYC: این سه شنبه ، Codex ، رجیستری عنوان بلاک چین ، همکاری خود را با ConsenSys ، یک شرکت توسعه دهنده نرم افزار بلاکچین و دستگاه جوجه کشی که توسط جو لوبین ، بنیانگذار Ethereum تاسیس شده است ، برای برگزاری حراج خیریه زنده در طول اجلاس Ethereal اعلام کرد..

مصاحبه: Halsey Minor در مورد تبدیل دنیای ویدیو با VideoCoin: Halsey Minor یک کارآفرین سریالی با رزومه کاری است که باعث می شود هر شرکت تازه واردی چرخش پیدا کند و ما خوشحال شدیم که با او در مورد آخرین سرمایه گذاری وی ، VideoCoin صحبت کنیم.

Bittrex Exchange دوباره ثبت نام کاربر را باز می کند ، پس از موج ثبت نام دوباره آن را می بندد: Bittrex پس از ماه ها محاصره شدن برای تازه واردان ، درهای خود را به حساب های جدید باز کرد ، اما پس از تقاضای طاقت فرسا ، دوباره ثبت نام را تعطیل کرد.

دارایی های فیزیکی در بلاکچین: چرا باید زحمت کشید ؟: اگر رمزنگاری همه چیز در مورد دیجیتال سازی است ، چرا از بلاکچین و نشانه ها برای دارایی های فیزیکی استفاده می کنیم؟ خوب ، همانطور که راهنمای ما به شما نشان می دهد ، نوع سوال خود جواب می دهد.

پپه کش چیست؟ راهنمای مبتدیان برای الگوهای رفتاری در بلاکچین: برخی تلاش زیادی می کنند تا خود نادر Pepe خود را بدست آورند – به حدی که اقتصاد خوبی برای این نوع یادگاری بدون تقلب وجود دارد (اگر به نظر شما این کار وحشیانه است ، ادامه دهید و به مطالعه ادامه دهید زیرا این راهنما تغییر نمی کند نظر شما).

مصاحبه: Halsey Minor در زمینه نوآوری در دنیای بلاکچین: قسمت دوم مصاحبه ما با هالسی مینور بنیانگذار VideoCoin را بررسی کنید.

مشکل ژنرال های بیزانس چیست? با راهنمای ما این معضل علوم کامپیوتر را درک کنید.

Time Draper 250 هزار دلار بیت کوین را در Horizon می بیند: سرمایه گذار فناوری پولیتیک و گاو بیت کوین ، تیم دراپر انتظارات خوش بینانه ای از قیمت بیت کوین طی سه سال دارد.

Decentraland (MANA) چیست؟ راهنمای مبتدیان: Decentraland یک پلت فرم واقعیت مجازی با پشتیبانی Ethereum است. در این دنیای مجازی ، شما زمینهایی را خریداری می کنید که بعداً می توانید از آنها عبور کنید ، بر روی آنها احداث کنید و از آنها درآمد کسب کنید. محدودیتی برای کاری که می توانید انجام دهید وجود ندارد. این اولین پلت فرم دیجیتالی است که کاملاً متعلق به کاربران آن است.

استخراج بیت کوین: خطرات و جوایز برای کارآفرینان: استخراج برای همه مناسب نیست ، اما اگر تصمیم دارید آن را برای خود شروع کنید ، نکات مثبت و منفی وجود دارد که باید قبل از غواصی مستقیم در نظر بگیرید.

اخبار Cryptocurrency از سراسر جهان

به خاطر استخراج ASIC ، Monero Forks – پنج بار: بعد از اینکه Bitmain اعلام کرد که قصد استخراج یک ماینر ASIC را برای Monero مقاوم در برابر ASIC دارد ، سکه حفظ حریم خصوصی تصمیم گرفت که برای تغییر الگوریتم اسکریپت نویسی خود یک چنگال بگذارد و به ریشه های خود ادامه دهد. هر چند برخی از توسعه دهندگان از استخراج ASIC به اجماع Monero استقبال می کنند ، و همه آنها تصمیم گرفتند Monero را برای مطابقت با پیشرفت ها سخت بگیرند و به ما Monero 0 ، Monero Original ، Monero Classic ، MoneroC و Monero-Classic بدهند (بله ، دو مورد از این موارد وجود دارد ، و هر دو یک تیکر (XMC) یکسان دارند ، اما سلام ، حداقل خط تیره آنها را متمایز می کند).

22 کشور اروپایی مشارکت Blockchain اروپا را تشکیل می دهند: در این هفته ، 22 کشور اروپایی یک توافق نامه مشترک برای ایجاد مشارکت Blockchain اروپا امضا کردند ، که شامل اتریش ، بلژیک ، بلغارستان ، جمهوری چک ، استونی ، فنلاند ، فرانسه ، آلمان ، ایرلند ، لتونی ، لیتوانی ، لوکزامبورگ ، مالت ، هلند ، نروژ ، لهستان ، پرتغال ، اسلواکی ، اسلوونی ، اسپانیا ، سوئد و انگلیس این ائتلاف “وسیله ای برای همکاری بین کشورهای عضو برای تبادل تجربه و تخصص در زمینه های فنی و نظارتی و آماده سازی برای راه اندازی بلاک چین در سراسر اتحادیه اروپا است. برنامه های کاربردی در سراسر بازار دیجیتال به نفع بخشهای دولتی و خصوصی. “

بدافزار Cryptocurrency در حال تبدیل شدن به یک مسئله جهانی بی نظیر است ، گزارش نشان می دهد: طبق مرکز امنیت سایبری ملی انگلستان ، بدافزار استخراج ارز رمزنگاری شده برای بسیاری از کاربران رایانه ای در سراسر جهان به یک انگل دیجیتالی فراگیر تبدیل شده است. این روند از سال 2017 در حالی آغاز شد که هکرها اسکریپت های استخراج از راه دور را برای Monero تهیه کردند و این گزارش نشان می دهد که تا 4000 وب سایت می توانند به این بدافزار آلوده شوند ، از جمله 55٪ از مشاغل جهانی.

پرداخت تأسیسات را فراموش نکنید: عملیات استخراج معادن روسیه برای قبض های تأخیر برق خاموش می شود: یکی از بزرگترین مزارع استخراج معادن در روسیه (اگر در اروپا نباشد) توسط وزارت امور داخلی روسیه تعطیل شده است. MIA دو مرد مسئول عملیات معدن در شهر اورنبورگ را به دلیل عدم تأیید قبض برق چند میلیون کیلووات ساعت دستگیر کرد. ظاهراً ، این عملیات صرفه جویی غیرقانونی برق از پستهای یک منبع تغذیه محلی بوده است.

با انتقال OKEx به کشور جزیره ، مالت به جذب شرکت های رمزنگاری ادامه می دهد: صرافی کره جنوبی OKEx ، که به طور مداوم با حجم معاملات 24 ساعته # 1 و # 2 در CoinMarketCap معاشقه می کند ، به Binance در مالت پیوست. این تبادل نظر این اقدام را پنجشنبه هفته جاری در بیانیه مطبوعاتی علنی کرد. مالت ، که اخیراً قوانین دوستانه رمزنگاری و ICO را تصویب کرده است ، به سرعت در حال کسب شهرت به عنوان “جزیره بلاکچین” است ، زیرا تلاش خود برای جذب شرکت های مرتبط با بلاکچین به سواحل خود ، قانون سازگار در حال دستیابی به اثر مطلوب است.

با توجه به ابتکارات جامع Blockchain کشور ، OKEx در حال گسترش به مالت است.https://t.co/CrE4wEPOuq pic.twitter.com/nMfKFl4N1g

– OKEx (OKEx_) 12 آوریل 2018

چه ممنوعیتی؟ صندوق سرمایه گذاری Crypto چینی با سرمایه 1.6 میلیارد دلاری رشد می کند: هنوز هم به داستان های قدیمی رسانه که معتقدند چین ، “رمزنگاری” را “منع” می کند ، باور دارید؟ این را به صندوق نوآوری Blockchain جهانی Xiong’An بگویید ، یک صندوق توسعه رمزنگاری / بلاکچین با بودجه خصوصی و عمومی که این دوشنبه گذشته راه اندازی شده است. بخش سرمایه گذاری مشترک با بودجه مشترک توسط دولت منطقه Yuhang ، کمیته اداری شهر علم و فناوری آینده و شرکت مدیریت سرمایه گذاری Hangzhou Yanqi امکان پذیر شده است ، با بودجه دولت تقریباً 30٪ از سرمایه سازمان را تشکیل می دهد.

سانتاندر با استفاده از پروتکل Ripple’s از برنامه پرداخت فرامرزی رونمایی کرد: گروه Santander ، یک موسسه بانکی جهانی ، قصد دارد یک برنامه پرداخت جدید ارائه دهد. One Pay FX ، همانطور که نامیده می شود ، از شبکه Ripple برای تمرکز بر حواله های مرزی استفاده می کند و سانتاندر اعلام کرد که قصد دارد این برنامه را به مشتریان اسپانیا ، انگلستان ، لهستان و برزیل ، کشورهایی که تقریباً تشکیل می دهند ، ارائه دهد. نیمی از مشتریان بانک در پایین جاده ، امیدوار است که خدمات برنامه را به سایر کشورها نیز گسترش دهد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me