تعداد فزاینده هک های پلت فرم رمزنگاری تحسین آور است و شرکت های کیف پول مجازی در حال سرمایه گذاری در راه حل های امنیتی پیشرفته و محصولات بیمه برای تعدیل سرمایه گذاران هستند.

فروشنده دارایی های دیجیتال SFOX از آخرین آژانس هایی است که به این روند پیوسته است. مطابق با اعلامیه, با M.Y همکاری کرده است بانک صفرا به بازرگانان حساب سپرده منحصر به فرد ارائه می دهد که توسط شرکت بیمه سپرده فدرال (FDIC) بیمه می شود. سپرده گذاران از پوشش بیمه ای 250،000 دلاری برخوردار می شوند.

FDIC برای ارتقا confidence اعتماد عمومی به سیستم بانکی آمریکا ایجاد شده است. این یک آژانس فدرال است که با استفاده از بودجه جمع شده توسط موسسات مالی کشور فعالیت می کند. FDIC بر بیش از 4000 بانک نظارت دارد.

فراتر از سود بیمه ، این اتحاد به معامله گران اجازه می دهد نقدینگی بیشتری هنگام معاملات جفت ارز فیات داشته باشند. SFOX در مورد چیدمان موارد زیر را می گوید.

“علاوه بر امنیت بیشتر بودجه ، این امکانات جدید با M.Y. بانک Safra به میزان قابل توجهی زمان لازم برای در دسترس قرار دادن وجوه برای تجارت را کاهش می دهد و تجارت را کارآمدتر می کند.

این ویژگی های محصول به ویژه برای صندوق ها و سرمایه گذاران سازمانی تغییر شکل می دهد ، که در انجام تعهدات حضانت خود مجهزتر خواهند بود در حالی که در صورت نیاز به تجارت سریع می توانند به راحتی به وجوه خود دسترسی پیدا کنند.

شرکتهای رمزنگاری بیشتر مشارکت بیمه را اعلام می کنند

Curv ، یک شرکت تولید کیف پول ارزهای رمزنگاری شده نیز روی باند بیمه قرار گرفته است. آژانس ارائه خدمات حضانت به م institutionsسسات اخیراً اتحادیه خود را با مونیخ ری ، یک شرکت بیمه مستقر در آلمان ، تبلیغ کرد.

بر اساس بیانیه مطبوعاتی, یک قرارداد 50 میلیون دلاری در صورت نقض امنیت که منجر به از بین رفتن وجوه شما می شود ، به مشتریان خسارت می دهد.

Curv در حال حاضر برای تأیید معاملات به فناوری محاسبات چند جانبه (MPC) متکی است و از این رو نیاز به کلیدهای خصوصی که معمولاً به پادمان های امنیتی اضافی نیاز دارند را از بین می برد..

راه حل اجازه می دهد تا معاملات به صورت رمزنگاری در یک تنظیم موازی و مستقل تأیید شود که از تأثیرگذاری داده ها در یک گره بر سایر موارد جلوگیری می کند..

این شرکت برجسته می کند که در صورت نقض یکی از مشتریان خود ، هیچ کیف پول دیگری تحت تأثیر قرار نمی گیرد. تأکید می کند که تنها در صورت انجام معامله در خارج از بیمه نامه های ارائه شده شرکت ، پوشش بیمه شروع می شود.

هیچ گونه پوشش سرقت کلید خصوصی وجود ندارد زیرا در وهله اول هیچ یک از آنها دخیل نیستند. مشتریان می توانند افرادی را که می توانند روی سیستم معامله کنند تعیین کنند ، محدودیتی در مقدار وجوه قابل انتقال در یک نمونه و زمان اجرای آنها تعیین کنند..

گفته شد ، با این حال ، بیمه نامه مونیخ Re شامل خسارات ناشی از مشتری یا کارمندان وی در اثر سهل انگاری یا سرقت توسط اعضای کارکنان نیست. به این ترتیب ، انتظار می رود مشتریان قبل از تنظیم معیار استفاده از صندوق و کیف پول ، ارزیابی مشخصات داخلی ریسک خود را انجام دهند.

شرکت های بزرگ رمزنگاری که از قبل دارایی های خود را بیمه می کنند

Coinbase مدتهاست بیمه دارایی دارد و برنامه آن عمدتاً زیانهای ناشی از مصالحه در سیستم های کیف پول داغ خود را پوشش می دهد. طرح جبران خسارت آن ظاهراً در جریان بوده است از نوامبر 2013 و دارای محدودیت 255 میلیون دلار است. بیمه نامه آن به طور مشترک توسط مجموعه ای از شرکت های بیمه تحت طرح کارگزاری Aon پوشش داده می شود.

در ماه فوریه ، یکی دیگر از شرکت های خدمات نگهداری رمز ارزهای رمزنگاری شده ، BitGo ، یک طرح بیمه برای مشتریان خود اعلام کرد که در صورت سرقت دارایی و از دست دادن کلید خصوصی ، خسارت را تأمین می کند. برنامه BitGo توسط لویدز ارائه شده است و تا 100 میلیون دلار دارایی دیجیتال را پوشش می دهد.

یک بازار در حال ظهور

رمزنگاری غرب وحشی بخش مالی است. این صنعت هنوز هم تا حد زیادی تنظیم نشده و دارای سابقه شطرنجی با هک هایی است که منجر به ضررهای عظیم شده است. گفته می شود ، با این حال ، روند خالص ایمنی بیمه احتمالاً اعتماد به نفس سرمایه گذاران را در بلندمدت افزایش می دهد ، به ویژه اکنون که اوضاع دوباره در حال جستجو است.

در حال حاضر ، آژانس های بیمه بیشتری دوست دارند loweredrates.com به دنبال گسترش پیشنهادات خود برای پوشش دارایی های دیجیتال هستند. گزارش شده است که مارش و آون بر بخش بیمه ارزهای رمزپایه تسلط دارند ، دومی ادعا می کند که بیش از 50 درصد بخش را تحت پوشش قرار داده است.

هم اکنون گفته می شود که صنعت بیمه مایل است فقط حدود 6 میلیارد دلار از دارایی های رمزنگاری شده را پوشش دهد. با توجه به اینکه سقف فعلی بازار تقریباً 230 میلیارد دلار است ، این مبلغ ناگوار است. هر دو بخش باید به دنبال همکاری بیشتر برای اطمینان از اطمینان مداوم سرمایه گذار به طبقه دارایی انقلابی جدید باشند.

(اعتبار تصویر ویژه: Pixabay)

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me