این هفته در Crypto: 4.20.2018

مرا متوقف نکن

جدی نیست ، زیرا بازار به تازگی دومین هفته متوالی حرکت صعودی را به ثبت رسانده است – آخرین باری که در طی دو هفته رشد مثبت مثبت داشتیم در دسامبر سال گذشته بود.

با کل سرمایه گذاری 375 میلیارد دلاری ، کل بازار رمزنگاری در حال افزایش است 13٪ از ارزش جمعه گذشته 325 میلیارد دلار. با این افزایش ، ما به بالاتر از اواسط ماه مارس رسیده ایم و درب 400 میلیارد دلاری را می کشیم که از ابتدای مارس تاکنون ندیده ایم.

مانند پیش بینی های صعودی به عناوین کلیک-طعمه و “خبرگان” راه پیدا کنند قاصد یک گاو نر قریب الوقوع ، با احتیاط ادامه دهید. ما دیدیم که بیت کوین در ماه فوریه در یک صعود سریع که مردم زیادی داشت ، به 12000 دلار برگشت باور کردن بازار خرس تمام شده بود. روند مطمئناً در حال جستجو است ، اما وقتی قیمت بیت کوین فراتر رود و از 9000 دلار بالاتر بماند ، احساس راحتی خواهیم کرد.

بیت کوین: با 8500 دلار ، بیت کوین افزایش یافته است در هفته. به اندازه هفته گذشته یک پیمانه چشمگیر نبود ، اما باز هم رشد قابل توجهی است.

اتریوم: با یک 13٪ این هفته افزایش یابد ، برچسب 587 دلاری Ethereum یک روند معکوس برای ضرب و شتمی است که نسبت به همتایان خود در طول بازار خرس 2018 داشته است.

موج دار شدن: با پیشتازی در گروه سه نفره ما ، Ripple بیشترین سود را در هفته ثبت کرده است 23٪ در هفته با 0.85 دلار.

اخبار داخلی

شنا کردن در “یک سوپ نازک فرض” ، کریگ رایت پرونده ها را برای رد دادخواست میلیارد دلاری: کریگ رایت ، خالق یکبار خود خوانده بیت کوین ، برای رد دادخواست در دادگاه فدرال ناحیه جنوبی فلوریدا شکایت کرده است. ایرا کلیمان در پی مرگ برادرش ، در ماه فوریه شکایتی را علیه رایت مطرح کرد و ادعا کرد که رایت به نادرست “بیت کوین دیو کلیمن و حقوق وی در مورد برخی از دارایی های معنوی مرتبط با فناوری بیت کوین را ضبط کرد”. در نمایشی از خلاقیت در اتاق دادگاه ، رایت و وکلای دادخواست خود را در تقاضای رد دادرسی محکوم کردند ، و ادعا کردند که “نابودی” بر اساس چیزی بیش از “یک سوپ نازک از حدس ، حدس و گمان ، ادعاهای متناقض ، سخنان و سخنان تفکر. “

مبنای پروژه Stablecoin 133 میلیون دلار در بودجه VC افزایش می یابد: پیش از این با عنوان Basecoin شناخته می شد ، استارت آپ Bitcoincoin مستقر در ایالات متحده 133 میلیون دلار عظیم از سرمایه گذاران نهادی جمع آوری کرده است. طبق یک اساس پست وبلاگ, Bain Capital Ventures، GV، Stanley Druckenmiller، Kevin Warsh، Lightspeed، Foundation Capital، Andreessen Horowitz، Wing VC، NFX، Valor Capital، Zhenfund، INBlockchain، Ceyuan Ventures، Sky9 Capital و دیگران برای تأمین اعتبار پروژه وارد عمل شده اند. در این پست آمده است: “با هم” ، ما در حال ساخت ارز رمزنگاری شده با یك بانك مركزی الگوریتمی هستیم كه معتقدیم ارز رمزنگاری شده در سراسر جهان پایدار و قابل استفاده خواهد بود.

دادستان کل نیویورک تحقیق در مورد ارزهای رمزنگاری را آغاز کرد: اریک اشنایدرمن و تیمش در دفتر دادستان کل ایالت نیویورک پرسشنامه ای را به دفاتر ایالات متحده از 13 صرافی ارز رمزنگاری ارسال کردند. ارسال شده به Coinbase ، Gemini ، Bittrex ، Binance ، bitFlyer USA ، Bitstamp USA ، Bitfinex ، Huobi ، Kraken ، Circle Internet Financial Limited (Poloniex) ، Tidex ، Gate.io و itBit ، این پرسشنامه به دنبال اطلاعات مربوط به عملیات اساسی ، هزینه ها و معاملات است. سیاست ها ، کنترل های داخلی و مدیریت ریسک. تایلر وینکلووس ، مدیرعامل و بنیانگذار جوزینی ، از این تحقیق به عنوان فرصتی برای همکاری قانونی مثبت استقبال کرد ، اما مدیر عامل کراکن ، جسی پاول ، این تلاش را بی ارزش دانسته و به صورت علنی نشان داد که کراکن رعایت نمی کند.

سرمایه گذاران (هنوز) سودهای رمزنگاری شده در مالیات خود را گزارش نمی کنند: حدود یک ماه پیش ، خدمات پرطرفدار تشکیل پرونده مالیات Credit Karma گزارش داد که کمتر از 1٪ از مشتریان آن از سرمایه گذاری ارزهای رمزنگاری شده در فرم های مالیاتی خود خبر می دهند. خوب ، روز مالیات سه روز پیش بود و چیز کمی تغییر کرده است. بر اساس گزارش های جدید این شرکت ، کمتر از 100 مورد از 250،000 پرونده ثبت شده سود حاصل از سرمایه گذاری ارز رمزنگاری شده را نشان می دهند – این فقط 0.04٪ است ، 8٪ آمریکایی ها که به نوعی رمزنگاری دارند.

Coinbase Earn.com ، مدیر عامل شرکت Hires Earn را به عنوان CTO به دست می آورد: Coinbase Q1 شلوغ داشته است و فقط به سلطه خود در صنعت تقویت شده ادامه می دهد. این هفته گزارش هایی منتشر شد مبنی بر اینکه یکی از بزرگترین شرکتهای رمزنگاری Earn.com را در خریدی خریداری کرده است که تخمین زده می شود بالغ بر 100 میلیون دلار باشد. به عنوان بخشی از معامله ، مدیر اجرایی Earn.com ، بالاجی سرینیواسان ، به عنوان اولین CTO شرکت در Coinbase استخدام خواهد شد.

SEC Slaps Riot Blockchain with Subpoena، Probes for info on Company’s Focus-Shift to Blockchain: از زمان شروع کار رمزنگاری در سال 2017 ، شرکت هایی مانند Long Island Iced Tea (اکنون Long Blockchain) ، Kodak ، Overstock و Atari سوار قطار هایپ شده اند ، در تلاش برای افزایش درآمد ، نام تجاری جدید یا پیشنهاد ICO را ارائه می دهند. Riot Blockchain ، که قبلاً به عنوان کمپانی Biotech Bioptix شناخته می شد ، یکی از این شرکت ها است و مانند بسیاری دیگر در این خانه آسیاب ، توجه ناخوشایند SEC را به خود جلب کرده است. سهام شرکت پس از تغییر نام ، رشد 1500 درصدی را تجربه کرد. احضارهایی از این قبیل برای شرکتهای قدیمی که مدلهای تجاری خود را تغییر داده اند تا از محبوبیت رمزنگاری استفاده کنند ، امری عادی شده است و SEC “هشدار داده است که برای شرکتهای بدون سابقه معنی دار در بخش قابل قبول نیست که در فناوری بلاکچین استفاده کنند ، تغییر نام آنها را فوراً و بدون ارائه افشای اطلاعات کافی در مورد خطرات موجود ، به سرمایه گذاران اوراق بهادار ارائه دهد. “

همکاران گروه رسانه ای داو جونز با نرم افزار شجاع: در یک پیروزی بزرگ برای فرزندخواندگی ، گروه رسانه ای داو جونز برای آزمایش بلاکچین برای تبلیغات و انتشار دیجیتال با مرورگر Brave و تیم Basic Note Token همکاری کرده است. این مشارکت به مرورگر Brave اجازه می دهد تا به محتوای برتر در MarketWatch و Barron ، دو مارک گروه رسانه ای ، “براساس اولین و اولین سرویس” ، دسترسی پیدا کند. بیانیه مطبوعاتی. علاوه بر این ، هر دو MarketWatch و Barron’s به ناشران معتبر برای توجه اساسی تبدیل خواهند شد.

https://t.co/xsPVwWAN7h

– نرم افزار شجاع (Brave) 18 آوریل 2018

موارد جدید در CoinCentral?

نحوه استفاده از MetaMask | راهنمای مبتدیان: آیا برای تنظیم و استفاده از کیف پول محبوب مرورگر ERC20 به کمک نیاز دارید؟ ما پشت شما را گرفتیم.

رای گیری Blockchain چگونه کار می کند و چرا به آن نیاز داریم: بلاکچین این امکان را دارد تا نتایج انتخابات سریعتر ، شفاف تر و قابل اعتمادتر از آنچه فناوری پشتیبانی می کند ، ارائه دهد.

بررسی مبادله Binance: از آخرین بررسی Binance ما خیلی چیزها تغییر کرده است ، بنابراین ما برای همگام شدن با پیشرفت و رشد بورس مقاله دیگری نوشتیم.

نیک سابو کیست? درباره شخصی که به معنای واقعی کلمه کتاب قراردادهای هوشمند را نوشت و سالها قبل از ایجاد هر یک از آنها نظریه تئوری بیت کوین را نوشت ، بیشتر بدانید.

Bitmain چیست و چه کسی است? این غول استخراج در قلمرو تولید تراشه های ASIC و با استخراج مجموعه خود ، Antpool.

یک کمپین آموزشی در مورد خطرات احتمالی معاملات ارزهای رمزنگاری شده: در حالی که مقررات و ممنوعیت های قابل توجه ارز رمزنگاری شده توسط دولت های ملی در سراسر جهان وضع شده است ، تعداد کمی از تنظیم کنندگان بر فعالیت های آموزشی تأکید کرده اند به عنوان راهی برای آموزش سرمایه گذاران جدید در مورد خطرات احتمالی سرمایه گذاری در رمزنگاری.

Loopring ، بنیانگذاران سحابی ها انجمن توسعه بلاکچین را برای کارمندان سابق Google ایجاد می کنند: هیترز خو ، دانیل وانگ و اندی تیان xGoogler’s Blockchain Alliance را در تلاش برای از بین بردن استعدادهای برتر گوگل برای توسعه فناوری های بلاکچین و ارزهای رمزپایه تأسیس کرده اند.

بررسی Coinbase: آیا Coinbase برای خرید ارز رمزپایه بی خطر است: بازبینی دیگری در یکی از مبادلات برجسته فضا.

تیم های پروژه Asic Mining vs Cryptocurrency: بازی گربه و موش: ظهور سکوهای استخراج ASIC نه تنها سد معدنچیان علاقه مند به بازار را افزایش می دهد بلکه شروع کار گسترده استخراج را برای شرکت ها نیز بسیار آسان می کند.

دادستان کل NY پرسشنامه را به 13 صرافی ، تحقیق در مورد عملیات تجاری ارسال می کند: دفتر دادستان کل ایالت نیویورک برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مدل های تجاری ، کنترل های داخلی و عملیات اساسی خود ، پرسشنامه هایی را به 13 صرافی ارسال کرده است.

پزشکان پزشکی و دکتری در مورد Blockchain استفاده می کنند: مصاحبه با تیم Peer Atlas: PeerAtlas مأموریت دارد اطلاعات پزشکی را رایگان کند و یک ساختار تشویقی پایدار و قابل توسعه برای پزشکان پزشکی و متخصصان پزشکی برای کمک و به روزرسانی اطلاعات در کتابخانه پزشکی بدون آگهی و بازنگری انجام دهد..

کاوش در یافته های ICObench’s ICO Market Review: در تاریخ 6 آوریل ، سایت بررسی ICO ICObench ICO Market Review خود را برای ماه مارس همراه با برخی از اطلاعات جالب صنعت منتشر کرد. این شامل اطلاعات مربوط به سیستم عامل های مختلف ICO ، روند کلی بازار ، آمار مربوط به صنعت و موارد دیگر است.

نحوه خرید Animecoin (ANI): عنوان همه چیز را می گوید ، مردمان.

نحوه کار Stablecoins و تعادلی که برای بی ثباتی قیمت ایجاد می کنند: Stablecoins برای تهیه رمزهای رمزپایه غیر فرار کار می کند ، سکه هایی که می توانند دروازه های تصویب را برای موسسات قدیمی باز کنند که به دلیل نوسانات قیمت رمزنگاری را لمس نمی کنند.

پروژه رمزنگاری کمبریج آنالیتیکا نیکسس پس از اعلامیه فیس بوک داده های فیس بوک: کمبریج آنالیتیکا پس از اینکه خود را در میان بحث های مربوط به حریم خصوصی داده های فیس بوک یافت ، از برنامه های خود برای راه اندازی ICO عقب نشینی می کند.

مقدمه ای بر الگوهای نمودار ادامه: برای تیزبین بودن چشم خود برای سازگاری روند لکه بینی ، از آخرین راهنمای TA ما دیدن کنید.

راهنمای نهایی سکه های حریم خصوصی: با استفاده از این راهنما ، ما ناشناخته بودن قفل را با مروری جامع برترین گزینه حفظ حریم خصوصی ارز رمزنگاری شده قرار می دهیم.

اخبار از سراسر جهان

Loopring ، Nebulas و بنیانگذاران Gifto اتحادیه Blockchain را برای کارمندان سابق Google ایجاد می کنند: دانیل وانگ (لوپرینگ) ، هیترز زو (سحابی) و اندی تیان (گیفتو) دو نکته مشترک دارند: همه آنها کارمندان سابق گوگل هستند و همه آنها برای کار در پروژه های رمزنگاری از گوگل خارج شدند. اکنون ، این سه نفر در حال تاسیس exGooglers Blockchain Alliance (GBA) هستند ، گروهی که به استخدام استعدادهای برتر از Google برای توسعه و کشف فناوری بلاکچین اختصاص دارد. اتحادیه ادعا می کند: “این انجمن به عنوان یک فضای مشترک برای تحقیق ، گفتگو و توسعه در مورد فناوری بلاکچین برای Googlers خدمت خواهد کرد.” در حال حاضر GBA در سانفرانسیسکو ، پکن و شانگهای جوامع فعال دارد.

# بلاکچین سرانجام مورد توجه xGoogler قرار گرفته است! سه گوگل سابق HittersXu (موسس # سحابی ها) ، دانیل وانگ daniel_loopring , اندی تیان andytian اتحاد xGoogler Blockchain (GBA) را تشکیل داده اند. درباره آن بیشتر بیاموزید?https://t.co/XeA8hDJHLD

– سحابی .io (nebulasio) 16 آوریل 2018

IBM ، معاملات آزمایشی بانک های بین المللی برای بستر تجارت مبتنی بر بلاکچین: IBM ، بانک متحد سوئیس ، بانک مونترال ، CaixaBank ، Commerzbank و گروه Erste یک معامله آزمایشی برای Batavia ، یک بستر ردیابی و تجارت زنجیره تأمین با زنجیره بلوک تأسیس کردند. این سرویس با ردیابی محموله های زنجیره تأمین و اجرای توافق نامه های تجاری از طریق قراردادهای هوشمند عمل می کند. نیکو گیزبر ، نماینده Commerzbank در رابطه با این برنامه گفت: “داده های تجاری و پرداخت هوشمند ، که به طور خودکار توسط داده های حمل و نقل ایجاد می شود ، پایه مهمی برای مدیریت ریسک و ابزارهای مالی هستند و به هر زنجیره تأمین ارزش می بخشند.”.

Binance (ممکن است باشد) در حال کار بر روی اجرای سپرده های نقدی برای تجارت فیات به رمزنگاری: طبق گفته مدیر عامل شرکت Binance ، بنانس پس از جستجوی آب های نظارتی مطلوب تر در سواحل گرمسیری مالت ، گزارش شده است که در حال مذاکره با بانک های داخلی برای افتتاح حساب های صرافی “برای حمایت بالقوه از فیات” است. “ما بسیار مطمئن هستیم که به زودی می توانیم در آنجا مشارکت بانکی اعلام کنیم. وقتی صحبت از رمزنگاری و فین تک می شود ، مالت بسیار مترقی است. ”مدیر عامل شرکت ژائو چانگ پنگ درباره تحولات اظهار نظر کرد.

در حالی که ما نمی توانیم آینده را پیش بینی کنیم ، دیگران همچنان آن را در تلاش می کنند. هر دو "اخبار" دقیق نیستند ما در حال کار با بانک ها هستیم (برای حمایت بالقوه از فیات) ، اما در کوتاه مدت برنامه ای برای دلار نداریم. هیچ xvg یا xpr درگیر نمی شود. مراقب پیش بینی باشید "توپ کریستال" اخبار.

– CZ (cz_binance) 20 آوریل 2018

بار خود را وارد نکنید: “شرکا” را با PornHub بیابید: سکه بحث برانگیز جنجالی Verge این هفته همکاری با یکی از بزرگترین سایت های پورنو در جهان ، Pornhub را کنار گذاشت. این مشارکت غیر متعارف ، Verge را به عنوان گزینه پرداخت در وب سایت برای کسانی که تصمیم می گیرند هزینه معاون خود را پرداخت کنند اضافه می کند. بعضي از اعضاي جامعه كه از سوي هر دو طرف به عنوان يك شراكت پيشگيرانه مورد تبليغ قرار مي گيرد ، اين توافق نامه را با اعلاميه خاص خود بيشتر از پرداخت Verge به Pornhub براي زمان آگهي اعلام كردند. ویدئو و آرم Verge را برای یک روز با صفحه اصلی سایت با Pornhub’s یکپارچه سازی کرد.

کمبریج آنالیتیکا پس از جنجال در مورد داده های فیس بوک ، برنامه هایی را برای سکه خود اسقاط می کند: کمبریج آنالیتیکا ، یک شرکت مشاوره داده ، پس از روشن شدن اینکه این شرکت داده های 87 میلیون کاربر فیس بوک را خریداری کرده ، مورد انتقاد قرار گرفت. ظاهراً ، این شرکت قصد داشت ارز رمزنگاری شده خود را با تمرکز بر روی داده های شخصی راه اندازی کند ، اما به دنبال جنجال ها ، این دلیل بیش از دلایل واضح دیگر در کارتها وجود ندارد. سخنگوی این شرکت اظهار داشت: “قبل از بحث و جدال فیس بوک ، ما در حال توسعه مجموعه ای از فناوری ها بودیم که به افراد کمک می کند تا اطلاعات شخصی خود را از نهادهای شرکتی بازپس بگیرند و از شفافیت و کنترل کامل نحوه استفاده از اطلاعات شخصی آنها برخوردار باشند.” “ما در حال بررسی گزینه های متعدد برای افراد برای مدیریت و پول انداختن اطلاعات شخصی خود ، از جمله فناوری بلاکچین هستیم.”

ویتنام پس از بزرگترین کلاهبرداری در صنعت ، شهروندان خود را رد می کند: هفته گذشته ، گزارش شده است كه شرکت ویتنامی Modern Tech با حدود 658 میلیون دلار بودجه ICO برای دو علامت Ifan و Pincoin تمام شده است. در پاسخ ، نخست وزیر نگوین ژوان پوچ از نهادهای نظارتی و مقامات دولتی خواسته است تا نظارت و تنظیم پروژه های ارزهای رمزنگاری شده ، به ویژه ICO را تقویت کنند. دولت معتقد است: “سرمایه گذاری و معاملات ارز رمزنگاری شده و جمع آوری پول از طریق پیشنهادات اولیه سکه به شکل پیچیده تری در حال تکامل است”.

در چین ، مقامات عاملان بازداشت طرح هرم مشکوک را دستگیر می کنند: به گفته منابع محلی ، پلیس چین افرادی را که با یک برنامه هرمی داخلی درگیر شده اند دستگیر کرده است. پلتفرم ارز رمزنگاری شده ، معروف به DBTC ، حدود 13000 سرمایه گذار را به خود جلب کرده و بودجه ای به ارزش 13 میلیون دلار جمع آوری کرده است. ظاهراً ، این صندوق قول بازگشت روزانه 12،700 دلار را برای سرمایه گذاری اولیه 400،000 دلار داده بود که در طی سه ماه بازدهی بیش از 100٪ را ارائه می دهد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me