این هفته با ارز رمزنگاری شده – خلاصه اخبار هفتگی

مهمانی قبل از شروع: چنگال مورد انتظار Bitcoin2x که قصد داشت اندازه بلوک بیت کوین را از 1 مگابایت به 2 مگابایت افزایش دهد ، به دلیل عدم توافق در جامعه ، به طور نامحدود به حالت تعلیق درآمد. این تصمیم با تمایل به حفظ وحدت جامعه بیت کوین تقویت شده است ، هرچند که بسیاری از رمزگذاران در یک واکنش ناگهانی و وحشت زده وحشت زده به هم ریخته اند.

بلافاصله پس از این خبر ، بازارهای بیت کوین ، اتریوم و آلتکوین افزایش یافت (قیمت بیت کوین به بیش از 7500 دلار رسید). به نظر می رسد امروز بسیاری از سرمایه گذاران ارز رمزنگاری شده “سود خود را” بدست آورده اند ، زیرا قیمت امروز تقریباً برای همه ارزهای رمزپایه اصلی کاهش یافته است. به نظر می رسد کسانی که پول نقد نمی کنند ، در Bitcoin Cash (چنگال قبلی بیت کوین) قرار می گیرند که در حال حاضر در 24 ساعت گذشته 46٪ افزایش یافته است.

بیا یکی ، بیا همه: Coinbase ، محبوب ترین و مسلماً کاربر پسندترین صرافی بیت کوین در جهان, در یک دوره 24 ساعته 100000 کاربر جدید اضافه کرد. این احتمالاً مقدمه ای است که بسیاری از این کاربران قرار است با دنیای رمزنگاری داشته باشند. از آنجا که Coinbase بستری است که برای کاربران جدید در حال حمل و نقل در بهترین موقعیت قرار دارد و در حال حاضر فقط سه سکه (BTC ، ETH و LTC) ارائه می دهد ، حتی ممکن است شاهد مهاجرت برخی از کاربران برای اولین بار به سایر صرافی ها باشیم که سکه های alt-alt بیشتری در این کشور ارائه می دهند. آینده نزدیک نیز هست. Coinbase در حال حاضر حدود 12.3 میلیون کاربر دارد و در 32 کشور جهان است.

ویتالیک از برنامه 3-4 ساله خود برای Ethereum رونمایی کرد: در کنفرانس Devcon3 در کنکون ، ویتالیک بوترین ، بنیانگذار 23 ساله Ethereum ، در مورد برنامه سه تا چهار ساله که به طور عمده شامل پیشرفت های فنی و همچنین تمرکز بر تسهیل مقیاس پذیری است. همانطور که بیشتر و بیشتر برنامه های غیرمتمرکز (dapps) به استفاده از شبکه Ethereum ادامه می دهند ، بسیار بدتر می شود. با نرخ معاملات روزانه 20،000 گره به بالا ، این یک حرکت حیاتی است که Ethereum برای حفظ تسلط خود در فضای فعلی dapp نیاز دارد.

اشکال برابری میلیون ها دلار از دست می دهد: حدود 152 دلار – 300 میلیون دلار Ethereum توسط سرویس کیف پول دیجیتال Parity از بین رفت ، وقتی توسعه دهنده ای به نام “devops199” (نام صفحه ای که باید در بدنامی زندگی کند) در تلاش برای رفع چند اشکال بود و به طور تصادفی تمام وجوه را در کیف پول های چند علامت قفل کرد به طور دائم بسیاری از وجوه قفل شده نیز به ICOs مانند سکوی قابلیت همکاری Polkadot تعلق داشت که 98 میلیون دلار از بودجه آن در Parity حبس شده بود. برخی از کاربران حتی به دنبال ایجاد یک هارد فورک Ethereum هستند که برای 51٪ از کاربران Ethereum لازم است چشم خود را بر روی هک بسته و به زنجیره جدید Ethereum بپردازند (دقیقاً مانند زمانی که Ethereum پس از 150 میلیون دلار DAO از Ethereum Classic خارج شد هک).

Electroneum DDoS را دریافت کرد: Electroneum اخیراً “ICO” بود و 40 میلیون دلار سرمایه جمع کرد و شد بلافاصله پس از DDoS. انکار سرویس توزیع شده (DDoS) این شرکت را مجبور کرد تا راه اندازی کامل برنامه استخراج تلفن همراه خود را به تعویق بیندازد ، و حساب تقریبا 140،000 نفر را قفل کند (طبق تخمین های Electroneum) که رمزهای خود را در اختیار دارند در حالی که شبکه خود را با خیال راحت به اینترنت آنلاین می آورد. شایعات حاکی از آن است که حمله DDoS به طور تصادفی توسط devops199 انجام شده است (فقط شوخی کردید!).

موارد جدید در CoinCentral?

  • شرکت های رمزنگاری شده که سیستم عامل ها و خدمات کاری ارائه می دهند – با صدها شرکت مبتنی بر بلاکچین که هر ماه ظاهر می شوند ، کالین هارپر 4 مورد از آنها را با محصولات فعال که امروز مورد استفاده قرار می گیرند پوشش می دهد.
  • این هفته ما به طور جدی راهنماهای کیف پول ارز رمزنگاری شده خود را تقویت کرده ایم ، و برای هر کیف پول بیت کوین و کیف پول Ethereum که پیشنهاد کرده ایم ، نظراتی ایجاد می کنیم..
  • علاوه بر این ، ما با بررسی جدید برای Binance و Bitfinex ، بررسی و مقایسه برای همه مبادلات عمده را اضافه کرده ایم.

Big Bulls and Bears Bitcoin: در صورت تزاحم بیشتر B-b-b-b-خودتان را مسابقه دهید. بلومبرگ لیستی مختصر از بزرگترین حامیان و مخالفین بیت کوین.

لیست پشتیبانان شامل:

  • راجر ور: Ver به عنوان “Bitcoin Jesus” شناخته می شود ، به عنوان یکی از برترین و پر سر و صدا ترین مبلغان بیت کوین شناخته می شود.
  • رونی مواس: گروه یک نفره در Standpoint Research که طی 13 سال گذشته بیش از 900 پیشنهاد سهام ارائه داده است. او برای سال 2027 مبلغ 50000 دلار تعیین کرد.
  • کشورهایی مانند آرژانتین و بوقلمون علائم پشتیبانی از ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین را نشان داده اند.

لیست بدبینان شامل:

  • جیمی دیمون: شاید مهمترین ناسازگار بیت کوین مدیر عامل JPMorgan Chase باشد & شرکت ، ادعا کرد که هر کسی را که بیت کوین معامله می کند به دلیل “احمق” اخراج می کند.
  • سروین کابن: معاون مدیر اجرایی در Societe generale SA بیت کوین را حباب خواند.

تیم دراپر در چهره فیات می خندد: سرمایه دار خطرناک و انجیلیست بیت کوین ، تیم دراپر ، خاطرنشان کرد: “اگر پنج سال دیگر بخواهید از ارز فیات استفاده کنید ،, آنها به شما خواهند خندید. بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه بسیار مهم خواهند بود … دلیلی برای داشتن ارزهای فیات وجود نخواهد داشت. ” این سرمایه گذار میلیاردر فناوری ، شرکت های تأمین مالی ثروت خود را مانند تسلا ، اسکایپ و توییتر ایجاد کرد و پس از خرید 30000 بیت کوین از حراج دولتی دارایی های توقیف شده در جاده ابریشم در سال 2014 ، با بیت کوین درگیر شد..

گلدمن شاید بیت کوین را دوست داشته باشد ؟: به نظر می رسد مدیر عامل گلدمن ساکس ، LLoyd Blankfein ، باشد گرم شدن ایده بیت کوین. وی در مصاحبه ای با بلومبرگ گفت: “من تاریخچه زیادی را مطالعه کردم و می دانم که روزی روزگاری ، یک سکه اگر 5 دلار طلا در آن باشد ، 5 دلار ارزش داشت. اکنون ما کاغذی داریم که فقط توسط فیات پشتیبانی می شود … شاید در دنیای جدید چیزی با اجماع پشتیبانی شود. ” این نه تنها فیات را کمی می کوبد ، بلکه نشان می دهد بیت کوین می تواند به عنوان یک چیز مفید در “دنیای جدید” ، هر چه که به معنای ….

آن هزاره های لعنتی و بیت کوین لعنتی آنها: یک شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر به نام Blockchain Capital تحقیقی روی بیش از 2000 نفر انجام داد و دریافت که 30٪ از افراد در محدوده 34-18 سال ترجیح می دهند 1000 دلار سهام یا اوراق قرضه دولتی به ارزش 1000 دلار بیت کوین داشته باشند. این بررسی همچنین نشان داد که 42٪ از هزاره ها حداقل با بیت کوین آشنایی دارند ، در حالی که در حدود 15٪ از افراد 65 سال به بالا. با رشد قیمت بیت کوین به روال فعلی ، Millennials به زودی قادر به تهیه یک خانه و تست آووکادو به زودی خواهد بود. [بلومبرگ]

صندوق های تامینی در حال حفاری بیت کوین هستند: نیویورک ممکن است سرد شود ، اما وال استریت شروع به گرم شدن می کند (به بیت کوین). رشد بیت کوین طی دو هفته گذشته ممکن است به دلیل ریختن صندوق های تامینی پول خود به ارز دیجیتال باشد ، و به آن کمک می کند تا آن را به بالاترین قله های جدید برساند. از ابتدای سال 2017 ، ارزش بیت کوین بیش از 600 درصد رشد کرده است. این باعث می شود سقف بازار Bitcoin بیش از 120 میلیارد دلار باشد ، بیشتر از بسیاری از بزرگترین بانک های جهان.

مستقیم خارج از اروگوئه: اروگوئه تنظیم شده است ارز دیجیتال خود را صادر کند. بانک مرکزی اروگوئه رسماً اعلام کرد که دیجیتالی شدن پزوی اروگوئه را در تاریخ 3 نوامبر 2017 اعلام کرده است. با این حال ، این ICO مورد استفاده شما نیست. رئیس بانک خاطرنشان کرد که “ارز رمزنگاری شده ای مانند بیت کوین” نخواهد بود ، بلکه “ارزی است که مسئولیت BCU باقی می ماند”. بنابراین ، حرکتی کاملاً جسورانه و البته حساب شده است. این اولین کشور در جهان خواهد بود که رسما ارز دیجیتال خود را راه اندازی می کند.

یک چالشگر ظاهر می شود: دلار آمریکا در حال حاضر برای ذخیره ارزی جهان مسئولیت پذیر است ، اما بیت کوین شروع به تهدید جهانی می کند. توکن دیجیتال غیرمتمرکز قبلاً شاهد اثبات مفاهیمی نظیر نحوه استخراج Venezeulans و استفاده از بیت کوین و سایر رمزنگاری ها برای مقابله با تورم بی نظیر ، چگونگی راه اندازی ارز دیجیتالی خود توسط Urugary ، چگونگی استقبال روسیه از رمزنگاری مبتنی بر بلاکچین است. -Rubble و حتی نحوه استفاده کره شمالی از Bitcoin تحریم های غرب را دور بزنید. حرکت برای متنوع سازی دلار آمریکا ، آن را به عنوان ارز ذخیره جهانی پیشرو تضعیف می کند. خوب ، خط نقره همه ارزهای فیات دیگر هستند که به طور برجسته تضعیف می شوند. [فوربس]

روسیه داغ می آید: روسیه در حال حاضر ممکن است در بازی رمزنگاری یک عقب مانده تلقی شود زیرا در حال حاضر پرداخت هزینه هر چیزی در رمزنگاری یا تبدیل به روبل غیرقانونی است ، اما برای جبران آن تلاش می کند. برای یکی ، “پسر اینترنت” پوتین ، دیمیتری مارینیچف در حال حاضر چیزی را به نام “مرکز استخراج روسیه” در حال ساخت است ، که اساساً مقیاس وسیعی خواهد داشت عملیات استخراج سکه در یک انبار به مساحت 9000 متر مربع که قبلاً برای تولید اتومبیل های دوران اتحاد جماهیر شوروی استفاده می شده است. در حال حاضر عملیات استخراج 53 میلیون دلار افزایش یافته است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me