این هفته در Cryptocurrency – 15 دسامبر 2017

بیت کوین نفس می کشد: به دنبال سرعت دو ماهه Bitcoin تقریباً یک ماهه ، ارز رمزنگاری شده پرچمدار این هفته استراحت کرد و در اطراف بازار چرخید 16،500.00 دلار دامنه. شایان ذکر است که این امر پس از انتشار قراردادهای آتی است ، که بسیاری تصور می کردند نشان دهنده کوتاه شدن سریع توکن است.

Ripple Go HAM ، ارتقا از بولونیا: Ripple (XRP) برای مدت چند ماه نسبتاً خاموش بود و از حدود 0.24 دلار منفجر شد تا رسیدن به ATH 0.87 دلار, یک گوش 300٪ فقط در چند روز بپرید.

اتریوم رشد می کند: Ethereum با ATH جدیدی روبرو شد 750.00 دلار و در پایان این هفته توانسته است قیمتی را در حدود آن سطح حفظ کند.

ظهور Litecoin: فرزند SatoshiLite (چارلی لی) از حدود 130 دلار به نزدیک افزایش یافت 350 دلار این هفته. تخمین زده می شود که این جهش قیمت زیبا به دلیل انبوهی از سرمایه گذاران جدید باشد که به Coinbase دسترسی پیدا می کنند و ارزان ترین گزینه را خریداری می کنند..

مسکوک

SEC بیانیه شبه پشتیبانی Crypto را صادر می کند ؟: در جهانی که بسیاری از افراد جامعه ارزهای رمزنگاری شده به هر نهاد نظارتی با چشمانی خسته و مشکوک نگاه می کنند ، این خبر ممکن است شما را غافلگیر کند. رئیس SEC جیم کلایتون صادر کرد بیانیه محتاطانه ، در عین حال پشتیبانی کننده در مورد ICO و سرمایه گذاری ارزهای رمزنگاری شده. در حالی که بیشتر این بیانیه را به هشدار دادن به سرمایه گذاران از مشکلات احتمالی سرمایه گذاری در ICOs که خارج از صلاحیت SEC نیست اختصاص داده است.

“ادعا شده است که ارزهای رمزپایه اوراق بهادار نیستند و پیشنهاد و فروش ارزهای رمزپایه فراتر از صلاحیت SEC است. اینکه آیا این ادعا در مورد دارایی دیجیتال که به عنوان ارز رمزنگاری شده برچسب خورده است درست باشد ، به ویژگی ها و کاربرد آن دارایی خاص بستگی خواهد داشت. ”

در حالی که این جملات هشدار دهنده به خوبی توسط جامعه ای از مردم که از ICO های زباله ای که از کار چوب بیرون می آیند خسته شده اند ، مورد استقبال قرار گرفته است ، این بیانیه با یادداشت مثبت پایان یافت.

“ما در SEC متعهد به تشکیل سرمایه هستیم. فناوری مبتنی بر ارزهای رمزپایه و ICO ممکن است مخل ، تحول آفرین و افزایش کارایی باشد.. من اطمینان دارم که پیشرفت های fintech به تسهیل تشکیل سرمایه کمک می کند و فرصت های امیدوار کننده سرمایه گذاری را برای سرمایه گذاران نهادی و خیابان اصلی فراهم می کند.

من سرمایه گذاران خیابان اصلی را تشویق کنید که نسبت به این فرصت ها آزاد باشند ، اما برای پرسیدن س goodال های خوب ، درخواست پاسخ های روشن و استفاده از عقل سلیم خوب هنگام انجام این کار. هنگام مشاوره به مشتریان ، طراحی محصولات و مشارکت در معاملات ، فعالان بازار و مشاوران آنها باید با دقت نظر قوانین ، مقررات و راهنمایی ها و همچنین چارچوب قانون اوراق بهادار مبتنی بر اصول را در نظر بگیرند ، که در برابر پیشرفت های جدید برای ما به خوبی خدمت کرده است. بیش از 80 سال من همچنین فعالان بازار و مشاوران آنها را تشویق می کنم که با کارمندان SEC همکاری کنند تا در تجزیه و تحلیل آنها تحت قوانین اوراق بهادار کمک کنند. “

این یک گام بزرگ در جهت مشروعیت بخشیدن به سرمایه گذاری ارزهای رمزنگاری شده و همچنین فشار آوردن به هرگونه گره احتمالی نظارتی احتمالی از فرود در یک سطح دوستانه تر است.

خنثی خالص RIP: لغو بی طرفی خالص در روز پنج شنبه گرچه مستقیماً به رمزنگاری مربوط نمی شد ، اما به سرعت به روده هر فرد اینترنتی و کارآفرین دیجیتال منتقل می شد. پایان بی طرفی شبکه به این معنی است که ارائه دهندگان خدمات خالص مجاز به شارژ وب سایت برای سرعت بارگیری سریع تر هستند. معنای این امر برای دنیای رمزپایه به طور کلی ، فقط زمان مشخص خواهد بود.

Bitcoin’s a Big Boy: با کلاهبرداری در بازار بیش از 275 میلیارد دلار ، ارزش کل بیت کوین از ارزش کوکاکولا ، تویوتا ، وریزون ، بانک آمریکا ، شورون ، AT فراتر رفت.&T ، Walmart ، Pfizer و Procter & Gamble ، و در نوک پاشنه های Alphabet (Google) است. این یعنی چی؟ پسران بزرگ دارای گرانش هستند. با ادامه پیشی گرفتن بیت کوین از نام خانوارها ، توجه مردم را به خود جلب خواهد کرد.

Indiegogo Gogoes ICO: یکی از بزرگترین سیستم عامل های سرمایه گذاری جمعی جهان اعلام کرد که قصد دارد توانایی سرمایه گذاری در ICO را به همه سرمایه گذاران معتبر و بدون اعتبار ارائه دهد. Indiegogo همچنین یک همکاری استراتژیک با MicroVentures کارگزار فروشنده خود برای انتخاب کیفیت سرمایه گذاری رمزنگاری ذکر کرده است.

ایندیگوگو

Coinbase افزودن نشانه های جدید: برایان آرمسترانگ ، بنیانگذار و مدیر عامل Coinbase این هفته در مصاحبه با CNBC ، این مورد را تشبیه کرد مبادله به بودن بازار سهام 2.0. از همه مهمتر ، وی افزود که Coinbase در سال 2018 نشانه های جدیدی را به این سیستم عامل اضافه خواهد کرد.

“مواردی که امروز برای ما جالبترین سیستم عامل هستند ، بیت کوین ، ethereum و litecoin هستند ، اما موارد دیگری وجود دارد که قرار است در سال 2018 به این سیستم عامل اضافه شود و من فکر می کنم این واقعا هیجان انگیز خواهد بود فضایی برای انواع سرمایه گذاران نهادی برای کسب درآمد. “

برای درک واقعی این گفته ، لازم به ذکر است که Coinbase در حال حاضر فقط سه نشانه برای انتخاب کاربران دارد: Bitcoin ، Ethereum و Litecoin. به عنوان مبادلات دوستانه برتر مبتدیان ، تعداد زیادی سرمایه گذار وجود دارد که خود را به این سه رمز محدود کرده و به سراغ سایر altcoins ها نمی روند. هر altcoin که به Coinbase اضافه شود ، بلافاصله در دسترس بسیاری از سرمایه گذاران در بستر Coinbase قرار خواهد گرفت و انتظار نمی رود حداقل جهش جزئی در حجم تجارت و قیمت داشته باشید.

تا آنجا که به احتمال زیاد در سال 2018 در Coinbase شاهد کدام نشانه ها هستیم ، شایعات زیادی در این زمینه منتشر شده است. اگرچه کاملاً حدس و گمان است ، اما دو نفر از این افراد پیشرو Ripple (XRP) و Bitcoin Cash (BCH) هستند.

موارد جدید در CoinCentral?

این هفته هیجان انگیز در CoinCentral بود زیرا ما مجبور شدیم روی راهنماهای شیرین دیگری کار کنیم.

راهنماهای جدید ارزهای رمزنگاری شده در این هفته:

 • اینشتینیم چیست؟ – نشانه ای با نام بریانیاک که میله را بالا می برد ، راهنمای مبتدیان.
 • Decred چیست؟ – در مورد نحوه عملکرد و تصمیم گیری غیر متمرکز بر روی رمز بلاکچین اطلاعات کسب کنید.
 • NEM چیست؟ – راهنمای مبتدیان برای راه حل درجه شرکتی برای تأمین اقتصاد بلاکچین قریب الوقوع.
 • فاکتوم چیست؟ – راهنمای پروتکل بلاکچین که ذخیره اطلاعات در بلاکچین را برای مشاغل راحت تر و ارزان تر می کند.
 • Stellar Lumens چیست؟ – درباره هدف با ایجاد “یک شبکه مالی جهانی در دسترس همه” ، اطلاعات بیشتری کسب کنید.
 • بیت کوین از کجا آمده است؟ – وقتی یک بیت کوین پاپا و یک بیت کوین مامان واقعاً یکدیگر را دوست دارند ، یک بیت کوین جدید می سازند. فقط شوخی کنید ، اینجا را دریابید.
 • انتقال بیت کوین چه مدت طول می کشد؟ – اگر تا به حال در مورد مکانیک معامله / انتقال بیت کوین تعجب کرده اید.

اخبار Cryptocurrency بیشتر از سراسر جهان

Craigslist پرداخت های رمزنگاری را اضافه می کند: بازار گسترده طبقه بندی شده آنلاین Craigslist در یک ویژگی گنجانده شده است که به کاربران اجازه می دهد تعیین کنند که پرداخت های رمزنگاری را قبول می کنند. در حالی که این ویژگی فقط شامل یک کادر تأیید است که می گوید “cryptocurrency ok” ، که برای شانزدهمین سایت محبوب در ایالات متحده. به نظر می رسد این یک جهش تکنولوژیکی با جهش و کران باشد ، زیرا کریگلیست از سال 1995 تقریباً دارای همان وب سایت دقیق است.

پرداخت های رمزنگاری شده

این کشف در ابتدا در Reddit قرار گرفت و با واکنش های مختلفی روبرو شد:

 1. “دیگر نیازی به استفاده از پول نقد و نگرانی در مورد کلاهبرداری نیست ، این واقعاً آینده است.”
 2. “من احساس امنیت نمی کنم در رمزنگاری با غریبه ها معامله کنم. من احساس می کنم برای اسکیکرها بسیار آسان است که کسی را که بالقوه هزاران نفر را با خود حمل می کند (در کیف پول رمزنگاری خود) در مقابل شخصی که فقط به خاطر کالایی که می فروشد و 20 دلار پول نقد در جیب خود سرقت کند ، هدف قرار دهند. “
 3. “ما این کار را کردیم پسران … ما اکنون جریان اصلی داریم. “

علامت های تجاری BreadWallet در نان ، ICOS: کیف پول محبوب بیت کوین ترجیح داد برند خود را از BreadWallet به Bread تغییر نام دهد و یک کمپین ICO را اعلام کرد. در حال حاضر این کیف پول بیش از 750،000 مشتری در 140 کشور جهان دارد.

نان به دنبال جمع آوری 20 میلیون دلار از 15 تا 23 دسامبر است ، جایی که حداکثر 160 نشانه نان صادر می شود (900 BRD = 1 ETH). جزئیات عبارتند از:

 • 12 میلیون دلار پیش فروش جمع آوری شده (در 4 روز به فروش رسیده است)
 • 106 میلیون کل توکن برای فروش
 • نشانه های 32M برای هزینه اداری فروش توکن استفاده می شود
 • نشانه های 22M برای توسعه در آینده حفظ می شوند.

مشکل در کره جنوبی: بسیاری از بانک های بزرگ تجاری و دولتی کره جنوبی شروع به کار کرده اند از ارزهای رمزپایه عقب بروید و اعلام کرده اند که دیگر برای خرید و فروش ارزهای رمزپایه حساب ارائه نمی دهند. این به دلیل تنظیم مقررات کره جنوبی است که طرحی را منع می کند که تمام بانک های کره جنوبی را از شرکت در هر فعالیت مرتبط با ارز رمزنگاری شده منع می کند. این به طور طبیعی بر مبادلات برتر کره جنوبی مانند بیتمب ، کوینون و کوربیت تأثیر خواهد گذاشت و خواهد داشت.

خوب ، آنچه اتفاق افتاده بود: اگرچه IOTA اشاره به a همکاری با مایکروسافت در اوایل نوامبر 2017 ، به طور رسمی اعلام کرد که در حال حاضر هیچ مشارکت رسمی با غول فناوری ندارد. با این حال ، این دو شرکت در زمینه نوآوری با شبکه Tangle IOTA بدون هیچ توافق نامه امضا شده همکاری می کنند. به دنبال اشاره به “مشارکت” مایکروسافت ، سهم بازار IOTA از 2.95 میلیارد دلار به بیش از 13 میلیارد دلار رسید. در حال حاضر حدود 10 میلیارد دلار است که جالب است بدانید که چقدر بازار نسبت به خبر اول واکنش نشان می داد ، اما نسبت به توضیحات بسیار کمتر (تا کنون).

کره جنوبی ریپل را روشن می کند: اگرچه کره جنوبی می تواند به طور آزمایشی تجارت ارز رمزنگاری شده را ممنوع کند ، اما این امر مانع از این نیست که بازار ارز رمزنگاری شده کره جنوبی با افزایش 71 درصدی قیمت Ripple در مدت زمان 24 ساعت. در این بازه زمانی 24 ساعته ، بورس های اصلی کره جنوبی Bithumb ، Korbit ، Coinoine حدود 1.7 میلیارد دلار معامله انجام داده اند که بیش از حجم معاملات روزانه Bitfinex ، Bittrex ، Poloniex ، Bitstamp ، Binance و Kraken است.. کاتالیزور این اجرای گسترده گاو نر ، محاکمه پرداخت مبتنی بر بلاک ریپل بود که توسط بانک های کره جنوبی و ژاپن اجرا شد. یک نقطه وجود داشت که صرافی های کره جنوبی (Bithumb ، Korbit ، Coinoine) حدود 50٪ از کل معاملات Ripple را تشکیل می دادند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me