این هفته با ارز رمزنگاری شده – خلاصه اخبار هفتگی

قیمت ها: در 7 روز گذشته ، اکثریت قریب به اتفاق ارزهای رمزپایه دیده شده است سالم افزایش قیمت.

در حالی که اوایل این هفته برخی تصور می کردند بیت کوین کش در حال پیشی گرفتن از بیت کوین است ، به نظر می رسد که این ایده متوقف شده است. دیروز بیت کوین 8000 دلار شکست و در زمان نوشتن این قیمت 7،911.16 دلار قیمت دارد (+ 7٪ در 7 روز گذشته). یکشنبه ، رقیب بیت کوین کشقیمت آن به بیش از 2400 دلار رسیده است ، اما از زمان کاهش به 1099.42 دلار رسیده است.

پمپ موجود در قیمت Bitcoin Cash به طور موقت BCH را در رده دوم بازار کل ارزهای رمزپایه قرار داد. به دنبال تخلیه BCH, اتریوم در حال حاضر در جایگاه شماره 2 قرار دارد (332.97 دلار ، + 9.03٪ 7 روز گذشته).

منبع: coinmarketcap.com

از 10 رمزنگاری برتر فعلی ، ارز رمزنگاری شده IOTA بیشترین افزایش قیمت را داشت (+ 63.25٪ در 7 روز گذشته). یوتا ، که فقط برای خرید در دو صرافی عمده در دسترس بود ، بود به OKEX چینی اضافه شده است. این هفته همچنین شایعات منتشر شد مبنی بر اینکه IOTA پس از پیدا شدن “IOTA” در یکی از API های آنها به bittrex در حال آمدن بود ، اما از آن زمان تاکنون از API حذف شده است.

نگاهی به 20 رمزنگاری برتر, سهامداران بیشترین افزایش در 7 روز گذشته (+102.38٪).

RIP Bitcoin Classic: برای دوز روزانه “صبر کنید ، که هنوز هم وجود دارد؟” Bitcoin Classic تأیید کرد که در حال خاموش شدن است. تام زندر ، مدیر انتشار بیت کوین کلاسیک ، بیت کوین کش را تحسین کرد و گفت که بیت کوین کلاسیک “به وعده خود” “عمل کرد”بازگشت به سکه Satoshi به عنوان هدف خود نشان داد.“خاموش شدن به این دلیل بود که توسعه دهندگان ادعا کردند Bitcoin Cash تا ماه مه 2018 به” Bitcoin “اصلی تبدیل خواهد شد.

Square Cash Me Outside: برنامه محبوب پرداخت نظیر به نظیر Square Cash از ویژگی جدید برای خرید یا فروش بیت کوین از داخل برنامه استفاده کرد. به عنوان یکی از محبوب ترین برنامه های پرداخت ، این می تواند گامی عظیم برای تجاری سازی بیت کوین باشد.

سخنگوی Square اظهار داشت: “ما همیشه در حال گوش دادن به مشتریان خود هستیم و متوجه شده ایم که آنها علاقه مند به استفاده از برنامه Cash برای خرید بیت کوین هستند. ما در حال بررسی این هستیم که Square چگونه می تواند این تجربه را سریعتر و آسان تر کند و این ویژگی را برای تعداد کمی از مشتریان برنامه Cash ارائه کرده ایم. ما معتقدیم که ارز رمزنگاری شده می تواند تا حد زیادی توانایی افراد را برای شرکت در سیستم مالی جهانی تحت تأثیر قرار دهد و ما هیجان زده هستیم که در اینجا بیشتر بدانیم.”

دیدن اینکه آیا سایر سیستم های پرداخت نظیر به نظیر مانند Venmo و PayPal چگونه و چگونه پاسخ می دهند جالب خواهد بود.

موارد جدید در CoinCentral?

این هفته کارکنان CoinCentral سخت کار می کردند ، زیرا ما هر هفته به طور منظم محتوای آموزشی بیشتری ایجاد می کنیم.

راهنماهای جدید ارزهای رمزنگاری شده در این هفته:

  • Bitcoin Cash در مقابل Bitcoin – بدانید که بیت کوین پول چیست و تفاوت آن با بیت کوین چیست.
  • Bitshares چیست? – نگاهی به “درجه صنعتی رمزارزها و معیارهای همتا به دفتر توزیع شده همتا”.
  • PIVX چیست? – راهنمای مبتدیان برای یکی از سریعترین رشد سکه های حفظ حریم خصوصی.
  • بهترین کیف پول بیت کوین کاملاً ناشناس

ما همچنین تعدادی از منابع را برای پاسخگویی به بسیاری از رایج ترین سوالات مربوط به Ethereum اضافه کردیم:

  • آیا استخراج Ethereum سودآور است?
  • 3 گزینه برتر استخر استخراج Ethereum
  • نحوه فروش Ethereum با دلار آمریکا

اخبار Cryptocurrency بیشتر از سراسر وب

زیمبابوه به بیت کوین روی می آورد: در میان تنش های مدنی, سرمایه بازار بیت کوین زیمبابوه را فرا گرفت. صرافی Golix در زیمبابوه قیمت هر بیت کوین را به 13،499 دلار افزایش داد ، تقریبا دو برابر قیمتی که در بازارهای دیگر معامله می کرد. زیمبابوه در حال حاضر ارز اختصاصی خود را ندارد ، از آنجا که ابر تورم اساساً دلار رسمی آنها را از کمیسیون خارج کرد ، دلار آمریکا و راند آفریقای جنوبی را پذیرفته است.

1 تریلیون زیمبابوه

منبع تصویر

اگر انجام می دهم ذهنم نباشد: در آخر هفته ، قیمت بیت کوین در میان درام بیت کوین کش به زیر 6000 دلار رسید. در طی افت قیمت ، یک خریدار نزدیک به 20 میلیون دلار بیت کوین جمع کرد. بعداً خریدار به عنوان مایک نووگراتز شناخته شد, میلیاردری که یک صندوق رمزنگاری به نام “Galaxy Investment Partners” را اداره می کند. نووگراتز در اجلاس چشم انداز سرمایه گذاری جهانی 2018 رویترز اظهار داشت که “نهادینه شدن این فضا در آینده است. خیلی سریع میاد

خوب ، این افت در فقط چند روز نتیجه داد. با فرض اینکه او 20 میلیون دلار بیت کوین با (بگذارید بگوییم) 6000 دلار خریداری کرد ، با کسب ریاضیات پشت یک دستمال * 6،666،666 دلار سود کرد. در حالی که تعدادی که ممکن است باعث ناآرامی چند نفر شود ، برای چند روز سود بدی نیست.

دلار بزرگ می گوید بدون حباب: تیم دراپر ، سرمایه دار برجسته و علاقه مند به صدای بیت کوین, اظهار داشت که بیت کوین حباب نیست. Draper گفت: “این بزرگترین فناوری از زمان اینترنت است. این یک تحول جامعه شناختی است ، حرکتی است.” آنچه Draper را از شخص شیطانی بیش از حد مشتاق بیت کوین مانند خودم جدا می کند ، این واقعیت است که او تخمینی از 30،000 بیت کوین دارد ، یعنی تقریباً 240،000،000 دلار.

آب جوهر رطوبت است: یک استارت آپ شش نفره در اتریش ادعا می کند که می تواند با استفاده از انرژی های تجدیدپذیر ، انرژی بالای مصرف معدن ارز رمزنگاری شده را حل کند. HydroMiner در حال حاضر سرورهای رمزنگاری شده را در دو کارخانه برق آبی اتریش اجرا می کند و از جریانات آلپاین سرد برای خنک نگه داشتن تجهیزات آنها استفاده می کند. برنامه آنها استفاده از بیش از 2000 نیروگاه برق آبی کوچک در اتریش است که بیشتر آنها بیکار نشسته اند. این شرکت به صاحبان کارخانه ها حدود 4.5 سنت در هر کیلووات ساعت پرداخت می کند ، بسیار پایین تر از حد شکست 19.3 سنت برای استخراج بیت کوین با سود. [بلومبرگ]

خرد از شرق: در دورانی که اکثر کشورهای غربی در هنگام تنظیم تنظیم بیت کوین ، در بهترین حالت بدبین هستند, به نظر می رسد ژاپن سال ها جلوتر است. در آوریل 2017 ، هنگامی که 4500 فروشگاه شروع به پذیرش سکه کردند ، بیت کوین پرداخت رسمی قانونی در نظر گرفته شد. علائم بیت کوین به طور برجسته در سراسر مغازه های کشور نشان داده می شود. شهروندان حتی این امکان را دارند که قبض های آب و برق خود را با تخفیف ویژه بیت کوین از طریق شرکتی به نام Remixpoint پرداخت کنند. ژاپن کشوری بسیار پیشرفته و پیشرفته است و “مقررات” ارز رمزنگاری شده را تشویق به استفاده مسئولانه هنگام محافظت از شهروندان می داند ، در حالی که بیشتر کشورهای غربی “مقررات” را به عنوان محافظت از خود در برابر پولشویی می دانند.

مینگران اب زیر کاه ، اب زیر کاه: شخصی به نام ویلم دی گروت یک ماینر ارز رمزنگاری شده پنهان را با استفاده از یک اسکریپت رایگان پاپ آپ رضایت کوکی در وب سایت آلبرت هایژن ، بزرگترین فروشگاه سوپرمارکت در هلند کشف کرد. دی گروت ادعا می کند که آن اسکریپت را در 243 وب سایت دیگر نیز پیدا کرده است با استفاده از موتور جستجوی PublicWWW. معدنچی از آن زمان حذف شده است.

Tezos Slapped با یک دادخواست دیگر: در کمتر از یک ماه ، تزوس با دو پرونده قضایی سیلی خورده است. یکی از این دوشنبه ثبت شد مربوط به جمع آوری کمک مالی در ماه جولای است که 232 میلیون دلار برای پروژه ای که ادعا می شود برای مشارکت کنندگان روشن نکرده است که هدف نهایی بیش از سه سال طول می کشد ، آورده شده است. این فقط می تواند دومین مورد از بسیاری دیگر باشد ، زیرا بسیاری از موسسات حقوقی دیگر ممکن است به زودی در قطار دادرسی قدم بگذارند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me