این هفته در Cryptocurrency – 2 مارس 2018

این هفته در Cryptocurrency – 2 مارس 2018

قیمتها افزایش می یابد – آماده برای پرواز?

مانند یک ققنوس از خاکستر خود ، بازار ارزهای رمزنگاری شده در میان رستاخیز است ، اما آیا در زیر بالهایش باد کافی برای پرواز وجود دارد؟ در طول هفته ، کمی ترسناک بودیم زیرا بیت کوین نتوانست مقاومت 12 هزار دلاری را بشکند و به 9.4 هزار دلار سقوط کرد. اکنون پشتیبان گیری شده است ، اما نه تمام راه بازگشت. همانطور که یکبار دیگر به 11.5 هزار دلار و احتمالاً 12 هزار دلار نزدیک می شویم ، چشم به قدرت خرید داشته باشید. اگر حجم کافی برای مقاومت در برابر مقاومت قبلی وجود داشته باشد ، می توانیم اوج بگیریم. به طور کلی ، بازار نشانه هایی از زندگی را نشان می دهد اما هنوز به طور کامل متولد نشده است. با قیمت کلی 455 میلیارد دلار در بازار ، بسیار زیاد است 0.04٪ از هفته گذشته.

بیت کوین: پرنده بزرگ با سهم خود از بازار دوباره حریص شده است. اگرچه تقریباً به 80٪ + سال گذشته در این زمان نزدیک نیست ، اما تسلط بر بازار بیت کوین به 40٪ رسیده است ، بالاترین میزان در کل سال است. افت ابتدای هفته عملکرد قیمت بیت کوین را کمی عقب انداخت ، اما هنوز هم افزایش دارد در طول هفته با قیمت درخواست 10،900 دلار.

اتریوم: با افزایش تسلط در بازار بیت کوین ، Ethereum در تلاش است تا سهم بازار و اقدام قیمت را ادامه دهد. Crypto’s # 2 در حال حاضر دارای برچسب قیمت 855 دلار است ، جای تأسف دارد از نقطه ورود به جمعه هفته گذشته کاهش یابد.

موج دار شدن: در رده سوم قرار گرفت (هم به دلیل رتبه خود در بازار و هم به دلیل تغییرات قیمت در این هفته) ریپل ضرر کرد 11٪ از ارزش آن در طول هفته ، در حال حاضر 0.90 دلار قیمت دارد.

بازار رمزنگاری 1 مارس

اخبار داخلی

بیل گیتس می گوید ارزهای رمزپایه مستقیماً مردم را می کشند: این میلیاردر گفت: “در حال حاضر ، ارزهای رمزنگاری شده برای خرید فنتانیل و سایر داروها استفاده می شود ، بنابراین این یک فناوری نادر است که باعث مرگ به روش کاملاً مستقیم شده است.” وی اضافه می کند که ارز رمزنگاری شده با بودجه تروریست ها در ارتباط است و معتقد است که رمزنگاری در طولانی مدت “بسیار خطرناک” است. این تغییر عقیده از طرف گیتس عجیب است ، که قبلاً در مصاحبه ای از بیت کوین به عنوان پول بهتر از پول فیات یاد کرده بود در تلویزیون بلومبرگ.

بیل گیتس

Financial Giant HSBC Crypto را در آغوش می کشد ، JPMorgan از این ترس دارد: HSBC در حال راه اندازی معاملات بلاکچین زنده به این تجارت است. جوشوا کروکر ، مدیر ارشد نوآوری HSBC اعلام کرد: “این فناوری راه طولانی را طی کرده است ، ما با امنیت و مقیاس پذیری آن بسیار راحت تر هستیم.” در انتهای طیف ، در گزارش سالانه JPMorgan که بعد از ظهر روز سه شنبه منتشر شد ، بانک اظهار داشت که ارزهای رمزپایه ممکن است خطراتی مانند “پردازش تأخیر پرداخت و سایر خدمات” را اضافه کنند. افزایش رقابت از سوی استارت آپ های فناوری نیز خواهد بود بانک را مجبور به کاهش قیمت ها و کارمزدها می کند, در نهایت باعث از دست دادن سهم بازار آنها می شود. هو هو.

شرکت مدیریت پول 1 تریلیون دلاری سرمایه گذاری در رمزنگاری را شروع می کند: یک شرکت مستقر در بوستون شرکت مدیریت ولینگتون. این اقدام را انجام می دهد و در حال حاضر با شرکت های درگیر در فناوری استخراج و بلاکچین در حال یافتن اوراق بهادار است. به عنوان مثال ، این شرکت در حال حاضر “در تولید تراشه سازهای منتخب سرمایه گذاری می کند” ، گزینه خوبی است که می بیند برخی تولیدکنندگان تراشه از سال 2017 بیش از 30٪ رشد کرده اند. علاوه بر این ، این شرکت اخیراً سیستم های خود را ارتقا داده است تا تجارت مشتقات بیت کوین را مجاز کند.

مدال طلای المپیک اسکیت خود را به بلاکچین می کشد: Apolo Ohno همچنین ممکن است بیت کوین به دور گردن خود بسته باشد. در حالی که اسکیت باز انرژی زیادی را برای کسب مجموع هشت مدال در المپیک ’02 ، ’06 و 2010 صرف کرد ، اوهنو اکنون تمرکز خود را بر روی سرمایه گذاری جدید بلاکچین هدایت می کند HybridBlock. بستر جهانی تبادل و یادگیری ICO خود را در ماه آوریل خواهد داشت و انتظار می رود 50 میلیون دلار بودجه جذب کند.

آپولو اوهنو

کارمندان CFTC به طور رسمی مجاز به تجارت رمزنگاری هستند: کمیسیون آینده و تجارت کالاهای ایالات متحده رسماً کارکنان خود را برای سرمایه گذاری در رمزنگاری تأیید کرده است. مشاور عمومی CFTC دانیل دیویس در اوایل این ماه پس از شهادت جیانکارلو در مجلس سنای ایالات متحده ، این اجازه را از طریق ایمیل صادر کرد. به گفته جیانکارلو ، کارمندان به دلایل تضاد منافع مجاز به کار در مقررات ارزی نیستند که در آن سرمایه گذاری کرده اند.

کودک میلیارد دلاری: از زمان ایجاد Bitcoin ، فرماندار ایالات متحده یک میلیارد دلار ارز رمزنگاری شده را ضبط کرده است: دولت ایالات متحده که در ابتدا به عنوان گزارشی توسط Fortune منتشر شده بود ، گویا در حملات به فعالیت های غیرقانونی ، مانند دستگیری بنیانگذار جاده ابریشم ، راس اولبریخت ، ارزهای رمزنگاری شده به ارزش تقریبی 1 میلیارد دلار را ضبط کرده است. معمولاً این دارایی ها به صورت قطعه قطعه ای در حراج های رسمی دولت به فروش می رسند و خریداران مشهوری مانند تیم دراپر در گذشته را به خود جلب می کند. شما فکر می کنید که افزایش قیمت ارزهای رمزپایه در طول سال ها باعث می شود که هودلرها از مقامات آمریکایی خارج شوند. فکر دوم ، احتمالاً نه ، زیرا 1 میلیارد دلار برای لمس (چه برسد به فرو بردن) ارزش کافی نیست بدهی ملی آمریکا.

شبه ساتوشی در خیلی عمیق؟ کریگ رایت متهم به سرقت 5 میلیارد دلار در بیت کوین: مردی که خود را ساتوشی ناکاموتو ، خالق بیت کوین معرفی می کند ، به سختی دچار مشکل می شود. کریگ رایت در دادگاه منطقه ای ایالات متحده در منطقه جنوب فلوریدا توسط شاکی نماینده املاک دیوید کلیمان شکایت شده است. شاکی استدلال می کند ، پس از مرگ کلیمان ، “رایت” یک سری از قراردادها را جعل می کند که هدف آن انتقال دارایی دیو به کریگ و / یا شرکت های تحت کنترل او است. کریگ این قراردادها را به روز نکرد و امضای دیو را بر روی آنها جعل کرد. “

توییت کریگ رایت

برکلی ، کالیفرنیا ، اولین شهر ایالات متحده برای برنامه ریزی ICO می شود: شهر برکلی که به صورت بازیگوش “پیشنهاد اولیه جامعه” لقب گرفته ، قصد دارد ICO خود را راه اندازی کند. بن بارتلت ، یکی از اعضای شورای شهر برکلی ، گفت که طرح های مربوط به ICO با لایحه مالیات جمهوری خواهان که در اواخر سال گذشته از طریق کنگره ارائه شد ، تقویت شد. ارز رمزنگاری شده به دنبال تهیه مسکن ارزان قیمت برای مستضعفان برکلی است ، زیرا بی خانمانی در شهر و به طور کلی در CA افزایش می یابد.

موارد جدید در CoinCentral?

iExec RLC چیست ؟: محاسبات ابری غیرمتمرکز به نظر ترکیبی زیبا از واژه های پر سر و صدا است که برای تبلیغات بالای یک محصول استفاده می شود ، اینطور نیست؟ نگران نباشید ، iExec ماده ای برای تهیه نسخه پشتیبان از صدا دارد و اگر این اولین باری است که در مورد این پروژه می شنوید ، منطقی است – تیم از نظر اعتیاد به مواد مخدر زیاد نیست.

Counterparty (XCP) چیست ؟: Counterparty بستری برای دارایی های ایجاد شده توسط کاربر در بیت کوین است. این یک پروتکل ، مجموعه ای از مشخصات و API است. روی هم رفته ، به کاربران امکان می دهد دارایی هایی را در بالای بلاکچین Bitcoin ایجاد و تجارت کنند.

BitFlyer’s Hailey Lennon در ورود به بازار ایالات متحده به عنوان صرافی بیت کوین: هفته گذشته ، استیون بوچکو از کوین مرکزی خوشحال شد که با هیلی لنون ، مدیر انطباق در bitFlyer آمریکا. آنها درباره پرش هیلی به رمزنگاری ، منظر نظارتی فعلی ، و چگونگی تحول در طی چند سال آینده بحث کردند.

Doug Polk Crypto برای کانال جدید پادکست هیترهای سنگین را به صف می کند: داگ پولک بسیار شخصی ما اکنون دارای یک پادکست ارز رمزنگاری شده برای تکمیل کانال محبوب YouTube او. در پادکست ، داگ در مورد همه موارد رمزنگاری ، از موارد فنی تا اتفاقات فعلی ، با مهمانان برجسته در صنعت بحث می کند.

NEO Airdropping ONT نشانه ها برای انجمن: در این مقاله ، ما به شما توضیح می دهیم که چگونه برخی از این سکه های “رایگان” را از طریق airdrop بدست آورید.

Behemoth JD.com خرده فروشی آنلاین چینی شتاب دهنده Blockchain را راه اندازی می کند: درباره این خرده فروش چینی با بیش از 266 میلیون مشتری و بیش از 100 میلیارد دلار کالای ناخالص بیشتر بدانید.

Blocknet (BLOCK) چیست ؟: همانطور که احتمالاً می دانید ، صدها ، اگر نه هزاران بلاکچین که در حال حاضر وجود دارد ، وجود دارد. Blocknet در حال اتصال سیستم های بلاکچین جدا شده است که در حال حاضر برای ایجاد یک اکوسیستم منسجم و منسجم وجود دارد.

کارت موناکو چیست ؟: کارت موناکو یک کارت نقدی با مارک ویزا است که از یک حساب بانکی با سرمایه ارزهای رمزپایه تهیه می شود. از آنجا که این یک کارت ویزا است ، می توانید مانند هر کارت دیگری از کارت موناکو خود استفاده کنید.

Goldman Sachs Funded Circle Poloniex را با 400 میلیون دلار خریداری می کند: فقط یک روز دیگر در رمزنگاری: Circle Internet Financial Ltd. به تازگی از خرید Poloniex با قیمت جالب 400 میلیون دلار خبر داده است..

ایمیل های لو رفته به نظر می رسد IOTA را در مورد آسیب پذیری های ادعا شده تبرئه می کنند: این مکالمه فاش شده پرده IOTA را عقب می کشد آسیب پذیری ادعا شده.

Polymath چیست ؟: Polymath روند قانونی ایجاد و فروش رمزهای امنیتی را ساده می کند. این استاندارد استاندارد جدیدی را ایجاد می کند ، ST20 ، و مطابقت دولت را اعمال می کند.

Nexus (NXS) چیست: Nexus دقیقاً چیست؟ دریابید که چرا Nexus فقط یکی از معدود پروژه هایی است که 20 سال از جاده ما می گذرد.

سانتیمنت (SAN) چیست ؟:: هنوز در روزهای ابتدایی خود ، منبع تغذیه همه در یک اطلاعات اطلاعات ارزهای رمزنگاری شده را بررسی کنید که شامل اخبار بی طرفانه ، تجزیه و تحلیل پروژه و انبوهی از داده های دیگر است.

اولین پروژه NEO که در رده های ویسی درجه یک قرار می گیرد: پلتفرم بلاکچین و رمز ارزهای NEO مستقر در چین ، اولین پروژه ای است که طبق استانداردهای رتبه بندی ویس تعیین شده است ، به A-Tier وارد می شود..

Ubiq (UBQ) چیست ؟:: دریابید که این پروژه چگونه قصد دارد فناوری بلاکچین را برای استفاده در شرکت تثبیت کند.

Nav Coin چیست ؟: درباره کار جالب پرداخت خصوصی و فضای dApps ناشناس که این پروژه انجام می دهد بیشتر بدانید.

Syscoin (SYS) چیست: آیا این بازار غیرمتمرکز آمازون بعدی است؟ نگاهی به Syscoin ، پاسخ blockchain به سیستم عامل های تجارت الکترونیکی بیندازید.

اخبار Cryptocurrency از سراسر جهان

در Deutschland ، Crypto اکنون مناقصه قانونی (برای اهداف مالیاتی) است: اخذ تصمیم خود از دادگاه اتحادیه اروپا حکم در مورد مالیات بر ارزش افزوده, وزارت دارایی آلمان سه شنبه گذشته رهنمودهای مربوط به موضع آنها در مورد ارزهای رمزپایه را منتشر کرد. موضع آن نشان می دهد که فقط برای اهداف مالیاتی ، ارزهای رمزپایه به عنوان پول قانونی در نظر گرفته می شوند. این کاملاً در تضاد با رفتار ایالات متحده با رمزنگاری است که می گوید ، در واقع تمام دارایی های رمزنگاری به عنوان دارایی شناخته می شوند.

مقررات سنگاپور برای حمایت از سرمایه گذاران: بانک مرکزی سنگاپور (اداره پول سنگاپور) این س isال را مطرح می کند که آیا برای محافظت از سرمایه گذاران به مقررات بیشتری نیاز دارد یا خیر. با هدف تبدیل شدن به قطب ارزهای رمزپایه ، دولت-شهر به امید آوردن شرکتهای فناوری به این منطقه ، دارایی های دیجیتالی را تنظیم نمی کند. با این حال ، بانک مرکزی مقرراتی را در مورد دارایی های دیجیتال اعمال می کند که دارای خطرات ذاتی باشند ، و “در حال ارزیابی است که آیا قوانین اضافی برای حمایت از سرمایه گذار مورد نیاز است.”

بانک Toronto-Dominion به بانك واگن پيوست ، و خريد Crypto را با كارت هاي اعتباري مسدود مي كند: TD با گرفتن نشانه از همتایان آمریکایی و بریتانیایی خود ، در مورد استفاده از کارت های اعتباری برای خرید ارزهای رمزپایه بسیار جالب است. بانک مستقر در کانادا این خبر را در تاریخ 23 فوریه اعلام کرد ، اقدامی که در انتهای بانک سلطنتی کانادا انجام می شود و خرید ارزهای رمزنگاری شده از بدهی / کارت اعتباری را تسویه می کند (البته ضمن هشدار به شهروندان در مورد خطرات ذاتی سرمایه گذاری).

جزایر مارشال برای راه اندازی ارز رمزنگاری شده خود: جمهوری جزایر مارشال با در اختیار داشتن سکه خود به عنوان Sovereign ، قصد دارد این دارایی دیجیتال را امسال راه اندازی کند و از آن به عنوان پول قانونی استفاده کند. دیوید پل ، وزیر كمك به رئیس جمهور ، گفت: “این به طور خاص برای نیازهای بلند مدت كشور هدف گذاری شده بود.” حدود 70،000 نفر در بیش از 1100 جزیره کشور را تشکیل می دهند. این اقدام مشابه کشورهایی مانند ونزوئلا دنبال می شود که امیدوارند ارزهای دیجیتال تحت مدیریت دولت به تقویت اقتصاد آنها کمک کند.

جزایر مارشال

این فقط: سیستم مالی بدون مرز برای دور زدن تحریم های بین المللی مورد استفاده قرار می گیرد: کسی تعجب کرد؟ بررسی رسانه ها همچنان در حال انتخاب روش هایی است که روسای بی ادب کشورها برای تأمین بودجه رژیم های خود و دور زدن تحریم ها به ارزهای رمزپایه روی آورده اند. ما این را کاملاً آشکارا با پترو تازه تاسیس ونزوئلا دیده ایم ، ارز رمزنگاری شده ای که رئیس جمهور مادورو ، کم و بیش ، اعتراف کرده است که قصد دارد کشور را از چاله های اقتصادی فاجعه خارج کند. در نیمکره شرقی ، روسیه به دنبال ساخت ارز رمزنگاری شده ملی خود ، روبل رمزنگاری است و کره شمالی هنوز به دلیل تأمین بودجه حملات هکری علیه صرافی های کره جنوبی تحت نظارت بین المللی است.

وزیر دارایی اتریش می خواهد اتحادیه اروپا با Crypto مانند طلا ، سایر مشتقات دیگر برخورد کند: هارتویگ لوگر ، وزیر دارایی اتریش ، این هفته با همتای پرتغالی خود ماریو سنتنو دیدار کرد و در مورد مقررات بالقوه اتحادیه اروپا در مورد ارزهای رمزپایه بحث و گفتگو کرد. پس از بیرون آمدن از جلسه ، هر دو وزیر دریافتند که با توجه به مقررات مربوط به تجارت طلا و مشتقات ممکن است زمینه ای مسئولانه برای کاهش کلاهبرداری ، پولشویی و بودجه تروریستی فراهم شود – مناطقی که حوزه ارز رمزنگاری کاملاً با آنها آشناست.

چین به عنوان نظارت بر فعالیت های رمزنگاری خارج از کشور ، نقش برادر بزرگ را بازی می کند: در گزارشی توسط خبرگزاری چین ییکای, مقامات چینی به منظور فرار از مقررات ، به افراد “جابجایی سرورهای خود در خارج از کشور یا ثبت شرکت ها در خارج از کشور” توجه کرده اند. در این صورت ، مقامات حساب های بانکی داخلی مرتبط با کسانی را که “مشکوک به کمک به سرمایه گذاران داخلی برای انجام معاملات ارز دیجیتال در مبادلات خارج از کشور هستند” بررسی می کنند. این گزارش تعجب آور نیست ، زیرا چین با تلاش های مستمر برای ممنوعیت آن ، یکی از شدیدترین منتقدان ارز رمزنگاری شده است.

1٪ از تولید ناخالص داخلی جهانی تحت تأثیر حباب قرار می گیرد: شارمین موساور رحمانی ، مدیر ارشد سرمایه گذاری گلدمن ساکس ، در 27 فوریه با مصاحبه با Business Insider گفت که هنگام ترکیدن حباب رمزنگاری ، “فقط” 1٪ از تولید ناخالص داخلی جهانی تحت تأثیر قرار خواهد گرفت. کسانی که در رمزنگاری سرمایه گذاری کرده اند “صدمه خواهند دید … اما این بخش بسیار کمی از تولید ناخالص داخلی است.” وی می گوید گرچه رمزنگاری در حال حاضر “موضوع داغی” است ، ارزهای رمزپایه به شکل کنونی دوام نخواهند داشت.

* ارین گورسلین برای این پست نویسندگی کرد *

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map