این هفته در Cryptocurrency – نوزدهم ژانویه 2018

چه غوطه ای: هیچ چیز مانند فرو رفتن پر سر و صدا نیست که اکثر سرمایه گذاران ارز رمزپایه را روی انگشتان خود نگه دارد. اگرچه بازارها از روز چهارشنبه شروع به افزایش کردند ، دوره ای بود که اکثریت قریب به اتفاق ارزهای رمزپایه بین 25 تا 45 درصد کاهش داشت. بله!

خوب ، از خوانندگان CoinCentral نترسید. ما اینجا هستیم تا داغترین مقالات جدید در دنیای ارزهای رمزپایه را برای شما بیاوریم.

بیت کوین: ذهنیت Satoshi در کل حدود 16٪ در هفته کاهش یافته است ، و در یک لحظه لحظه ای به زیر 9،500 دلار می رسد ، کمترین میزان از 26 نوامبر 2017 – حدود 7 هفته پیش است. اوه ، وحشت! بیت کوین در حال حاضر 11،717.00 دلار است

اتریوم: اتریوم حدود 15 درصد نسبت به هفته رشد انفجاری قبلی کاهش یافته و در حال حاضر 1066 دلار است.

موج دار شدن: اگر در این هفته یک پنج علامت برتر وجود داشت که واقعا ضرب و شتم می گرفت ، این Ripple بود. در حالی که در حال حاضر تنها 20٪ کاهش داشت ، یک نقطه وجود داشت که طی دو روز بیش از نیمی از ارزش خود را از دست داد.

NEO مثبت می ماند: با وجود همه قتل عام ، NEO همچنان در هفته 17٪ افزایش دارد. راهی برای مثبت ماندن در یک اتاق پر از منفی ، NEO!

CMC

BitConnect بعد از طرح Ponzi خاموش می شود: سایت اعطای وام Crypto Bitconnect پس از دریافت نامه های توقف و انصراف از مقررات نظارتی تگزاس و کارولینای شمالی در 16 ژانویه رسماً بسته شد. بسیاری در مورد قابلیت اطمینان سایت گمانه زنی کرده اند ، از جمله مدیر صندوق معروف Mike Novogratz که با BitConnect تماس گرفت “یک مدرسه قدیمی پونزی”. با کمال تعجب ، این شرکت اعلام کرد که به زودی عملیات خود را برمی گرداند و حتی اظهار داشت: “ما هنوز هم انتظار داریم سکه BitConnect (BCC) ارزش خود را بازپس بگیرد.”

لجر شرکت پیشرو کیف پول سخت افزار 75 میلیون دلار جمع می کند: شرکت فرانسوی لجر 1 میلیون کیف پول در سال 2017 و 30،000 کیف پول در سال 2016 فروخته است که تقریبا 33 برابر افزایش یافته است. با افزایش تقاضا ، شرکت راه اندازی زمان سختی را برای تحویل به موقع عرضه ثابت داشت. لجر با دور جدید تأمین مالی در جیب خود ، قصد دارد فعالیت های خود را افزایش دهد تا مشتریان برای دریافت سفارش خود مجبور نباشند دو ماه صبر کنند.

دفتر کل

4 سال بعد ، مشتری Vircurex می خواهد وجوه منجمد خود را بازگرداند: پس از یک رشته هک در روزهای نوزادی بیت کوین ، سایت صرافی Vircurex بسیاری از وجوه عضو آن را مسدود کرد. در حالی که وجوه برخی از دارندگان حساب به آنها بازگردانده شد ، یک مشتری از این شرکت شکایت کرده است. با رشد اخیر بیت کوین ، حسابهای منجمد حدود 50 میلیون دلار ارزیابی می شود.

وزارت امور ایثارگران ایالات متحده (VA) چشم Blockchain Tech: طبق گفته VA CTO چارلز ورتینگتون ، “ما با مشکلاتی که روبرو هستیم به صنعت خواهیم آمد و اگر فکر می کنید بلاکچین راه حل مناسبی است ، آن را برای ما بیاورید.” برخی از مواردی که VA را آزار می دهد قابلیت همکاری است & توزیع داده های مراقبت های بهداشتی بین نهادها. در حالی که او معتقد نیست بلاکچین می تواند یک شبه مسائل را حل کند ، اما معتقد است که یک شانس معتبر برای بلاکچین وجود دارد که می تواند راه حل های بی شماری از مشکلات دیگر را ارائه دهد.

وزارت امور ایثارگران

کلرادو برای بهبود امنیت داده ها به دنبال Blockchain است: روز سه شنبه ، مجلس سنا کلرادو معرفی شد لایحه سنا 86 در تلاش برای بهبود سیستم ساختار داده های قدیمی خود. در سالهای اخیر ، ایالات متحده شاهد انفجار در حملات سایبری (از جمله حمله بدنام WannaCry باج افزار) است. قانون جدید آسیب پذیری سیستم ذخیره سازی اطلاعات دولت کلرادو را برجسته می کند و به دنبال بهبود توانایی های سیستم در مقاومت در برابر سرقت هویت است.

دالاس ماوریکس برای قبول ارز رمزنگاری شده: اگر شما یک طرفدار بسکتبال و کاربر رمزنگاری هستید ، اکنون چیزی در اختیار شما قرار دارد که هر دو این علایق را با هم ترکیب می کند. ستاره کوسه تانک و صاحب تیم دالاس ماوریکس مارک کوبان می گوید که طرفداران فصل آینده می توانند بلیط را در بیت کوین خریداری کنند. کوبایی ، که بود قبلاً نسبتاً ضد بیت کوین بود, به نظر می رسد توسط برنامه های 2017 گرم شده است.

ماوریک

ETF های بلاکچین شروع می شوند: در روز چهارشنبه ، سرمایه گذارانی که می خواهند از فناوری Bitcoin بهره مند شوند ، اکنون می توانند این کار را بدون سرمایه گذاری در ارزهای رمزنگاری ناپایدار انجام دهند. به گفته رویترز ، سرمایه گذاران قادر به “خرید سهام شرکت هایی مانند Hitachi Ltd ، Accenture plc و Overstock.com Inc هستند که ممکن است از دارایی های دیجیتال زیربنای فناوری بهره مند شوند.”

موارد جدید در CoinCentral?

هفته هیجان انگیز دیگر CoinCentral در کتاب هاست. ما با ارائه برخی از راهنماهای جدید و جذاب بسیار سرگرم کننده بودیم ، که طیف گسترده ای از معمول را پوشش می دهد.

 • 3 راه حل مشترک مالیات بر ارزهای رمزنگاری شده و چرا آنها کار نمی کنند: بسیاری از افراد در ارز رمزنگاری شده با این فرض که می توانند در فصل مالیات IRS طفره روند ، کار می کنند. بدانید که چرا این یک اشتباه است.
 • DragonChain چیست ؟: دیزنی + بلاکچین؟ درباره آنچه DragonChain به دنبال تحقق آن است بیشتر بدانید.
 • بازار با تصحیح عظیم سالانه مواجه شد: این هفته غوطه وری چیزی فراتر از تصادفی بودن و الگوهای رفتاری بود.
 • FunFair چیست ؟: ببینید چطور FunFair به دنبال تغییر بازی های آنلاین کازینو است.
 • نحوه کسب درآمد با بیت کوین: چندین راه برای کسب درآمد با بیت کوین وجود دارد.
 • شرکای Ripple با MoneyGram برای پرداخت های مرزی: این خبر بزرگی برای سرمایه گذاران XRP بود. درباره این مشارکت ارزشمند بیشتر بیاموزید.
 • VeChain Thor چیست؟: Blockchain-as-a-Service با یک محصول در حال کار. درباره VeChain Thor بیشتر بیاموزید.
 • Zcash چیست ؟: کاملاً ناشناس یا قابل مشاهده به صورت عمومی ، این انتخاب با شماست. بدانید که چه چیزی Zcash را تیک می زند.
 • ChainLink چیست? درباره چگونگی ایجاد این پروژه برای ایجاد پل اکوسیستم های زنجیره ای و خارج از زنجیره بیشتر بدانید.
 • NEO DevCon در سانفرانسیسکو: NEO آنچه را “مهمترین کنفرانس سال” خود می دانند را در 30 و 31 ژانویه به سانفرانسیسکو می آورد.
 • BitClave چیست: این کودک جدید در بلوک قصد دارد اینترنت را از الیگارشی فناوری فعلی پس بگیرد.
 • Raiden چیست ؟: مقدمه ای بر دنیای Raiden ، پروژه ای که قصد دارد مقیاس پذیری پیشرفته ای را برای بلاک چین Ethereum ایجاد کند
 • Bittrex ، Binance و دیگران دیگر قبول حسابهای جدید را متوقف می کنند: به همین دلیل است که برخی صرافی های بزرگ درهای خود را به حساب های جدید می بندند.
 • Waltonchain چیست ؟: Waltonchain بلاکچین را با اینترنت اشیا ترکیب می کند و می تواند نقش مهمی در زمینه سازی برای یک دنیای اینترنت اشیا rob بسیار قوی تر داشته باشد.
 • توضیح افت قیمت Ripples: درک FUD که سرمایه گذاران رمزنگاری را به فروش Ripple سوق داده است.
 • روانشناسی سکه های ارزان قیمت: بررسی جذابیت روانی سکه های ارزان قیمت.
 • Ripple و R3 ادامه نبرد حقوقی: پرونده ای درباره “اظهارات نادرست ، حذفیات ، نیمه واقعیت ها و عمل نکردن به وعده های [آن]”.

اتصال بلاکچین

این آخرین یادآوری هفتگی برای است Blockchain Connect در سانفرانسیسکو در تاریخ 26 ژانویه 2018. این کنفرانس جمعه آینده است و بسیاری از افراد با نفوذ در پشت بسیاری از پروژه های ابتکاری که ما در مورد آنها می نویسیم سخنرانی خواهند کرد. برای تخفیف 30٪ از کد “Coincentral” استفاده کنید.

اخبار Cryptocurrency از سراسر جهان

با در دست داشتن مقررات رمزنگاری ، مقام کره ای متهم به تجارت داخلی: طبق گزارش The Korea Times ، رئیس کمیسیون خدمات مالی چوی جونگ کو اظهار داشت: “ما ادعا کرده ایم که یک مقام FSS دارایی های رمزنگاری شده را براساس اطلاعات داخلی خود قبل از اعلامیه به روز شده دولت برای تنظیم بازار پذیرفته است. ما در حال بررسی این پرونده هستیم. ” کره جنوبی با “دیوانه رمزنگاری” اخیر و توانمند سازی آن در پولشویی ، به دنبال ایجاد نظم در بازار ارزهای رمزپایه است..

رمزنگاری کره

پیشرو بودن بانک ژاپنی برای ایجاد صرافی ارز رمزنگاری شده: گروه مالی میتسوبیشی UFJ ، یکی از ده بانک برتر جهان, ارز رمزنگاری شده و ارز را در ماه مارس راه اندازی خواهد کرد. با ارزش 2.32 تریلیون دلار ، برنامه ریزی های گسترده شرکت ها برای ایجاد امواج در بازار ارزهای رمزپایه انجام شده است.

غول تجارت الکترونیکی Alibaba Establishes Crypto Mining Platform: علی رغم اخبار اخیر در مورد تلاش دولت چین برای ممنوعیت استخراج ارزهای رمزنگاری شده در این کشور ، علی بابا پیش رفت و به هر حال این کار را انجام داد. ثبت شده در نانجینگ ، “P2P Nodes” قرار است با چندین منبع برق در منطقه همکاری کند.

استخراج علی بابا

فرانسه & آلمان برنامه های مربوط به مقررات بیت کوین را فاش می کند: در یک کنفرانس مطبوعاتی مشترک فرانسه و آلمان ، برونو لومیر وزیر دارایی فرانسه از برنامه دو کشور برای تنظیم بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه خبر داد. لو مایر اظهار داشت ، “ما یک تحلیل مشترک فرانسه و آلمان از خطرات مرتبط با بیت کوین ، پیشنهادات مقررات خواهیم داشت و اینها به عنوان یک پیشنهاد مشترک به همتایان G20 ما در نشست G20 در آرژانتین در ماه مارس ارائه می شود.”

بانک مرکزی لیتوانی “LBChain” را برای Spark Innovation راه اندازی می کند: همانطور که در صفحه رسمی بانک گزارش شده است ، LBChain شرکت های داخلی و خارجی را قادر می سازد “یکی از آینده نگرترین FinTech – راه حل های مبتنی بر بلاکچین – را در سرویس بستر های نرم افزاری نظارتی و فناوری توسعه و آزمایش کنند.” عضو هیئت مدیره ماریوس جورگیلا امیدوار است که این فناوری استعدادها و سرمایه گذاران را برای سرعت بخشیدن به فناوری موج جدید به کشور جذب کند.

لیتوانی

اسرائیل به ICO مالیات می دهد: روز چهارشنبه ، دولت اسرائیل یک پیشنهاد برای اضافه کردن مالیات بر ارزش افزوده (مالیات بر ارزش افزوده) ICO با بسیاری از استراتژی های ممکن در مورد نحوه کار. دولت با اطمینان از بهترین راه ها در مورد اقدامات پیشنهادی ، می خواهد توصیه های عمومی را برای بهینه سازی پیش نویس ارائه دهد.