Livin ’On a Prayer

“وقتی ستایش ها بالا می رود ، نعمت ها پایین می آید ،” شانس رپر به ما می گوید. خوب ، ما بهترین امیدواریم که او حق داشته باشد ، زیرا بازار ارزهای رمزنگاری شده می تواند در حال حاضر از یک لیل مشروعیت استفاده کند.

جمعه گذشته با یک سقف بازار 336 میلیارد دلاری ، بازار تا روز یکشنبه به 275 میلیارد دلار سقوط کرد ، اما پس از اجلاس متمرکز بر ارزهای رمزپایه G20 ، برای بقیه هفته به طور مداوم بازگشت. تا دیروز ، سقف بازار از هفته گذشته بالاتر از موقعیت خود قرار گرفت ، اما پس از از دست دادن یک زن و شوهر 10 میلیارد دلار ، 324 میلیارد دلار است ، ضرر از جمعه گذشته.

بزرگترین ضرر ثبت شده به هیچ وجه نیست ، اما نشان می دهد که بازار هنوز در لبه های بازار قرار دارد. در حال حاضر ، منتظر یک نقطه اوج است – این بالا یا پایین بودن حدس کسی است. با این اوصاف ، با معاملات در یک تعادل کم نوسان ، می تواند تعادل نیز پیدا کند. برخی از اقدامات قیمت پهلو برای هفته های آینده یک برکت خواهد بود ، بنابراین در صورت تمایل برای کمی ادغام و یک نمودار قیمت مسطح دعا کنید.

بیت کوین: در زمان نوشتن این مقاله ، بیت کوین با قیمت 8،570 دلار معامله می شود که یک قیمت هنگفت است این هفته از قیمت 8490 دلار افزایش می یابد. اما سلام ، هنوز سبز است و این جای تشکر دارد.

Ethereum: Ethereum در مقایسه با بزرگ بیت کوین خیلی خوب عمل نکرده است. هفته گذشته ، این معاملات صبح جمعه با شدت 622 دلار انجام شد. اکنون ، 526 دلار است ، 15٪ در طول هفت روز کاهش یابد.

Ripple: در این هفته ، اقدام قیمت Ripple در میان دو تیم برتر Crypto قرار دارد. با قیمت درخواستی 0.64 دلار ، پایین می آید از 0.70 دلار جمعه گذشته.

بازار ارزهای رمزنگاری شده

اخبار داخلی

مدیر عامل توییتر معتقد است که بیت کوین تنها ارز جهانی خواهد بود: “جهان در نهایت یک ارز واحد خواهد داشت ، اینترنت یک ارز واحد خواهد داشت. من شخصاً معتقدم که این بیت کوین خواهد بود. “، جک دورسی ، مدیر عامل توییتر و Square گفت. وی به شدت معتقد است که در ده سال آینده ، به روزرسانی هایی مانند شبکه لایتنینگ به سبقت بیت کوین از رقبا کمک می کند. دورسی در حال حاضر 2.5 میلیون دلار در راه اندازی SF متمرکز بر پیشبرد Lightning Work کمک کرده است.

جب مک کالیب می گوید: تا سال 2028 یک شبکه پرداخت جهانی ایجاد خواهد شد: CTO و بنیانگذار Stellar Jeb McCaleb نمی داند کدام شبکه بلاک چین در آینده بر سیستم پرداخت جهانی تسلط پیدا می کند ، اما معتقد است که این یک “دفتر عمومی” است که مردم می توانند ببینند و نمی توانند خودسرانه تغییر کنند در حال حاضر ، McCaleb در تلاش است تا چنین شبکه ای را از طریق Stellar راه اندازی کند.

شبکه ستاره ای

IBM راه حل برنامه شروع بلاکچین را برای مشاغل اعلام می کند: IBM اخیراً از محصول جدید خود رونمایی کرده است که به هر کسی امکان ساخت دفترهای توزیع شده را می دهد. در ایمیلی با CNBC ، مدیر کل Blockchain در IBM ماری ویک نوشت: “تخصص ما در ساخت و مقیاس گذاری شبکه ها بسیار ارزشمند است و در یک اکوسیستم گسترده به اشتراک گذاشته خواهد شد.” IBM به روشنی اعلام کرد که آنها بر روی فناوری دفتر توزیع شده و نه ارزهای رمزپایه تمرکز خواهند کرد.

تقریباً 50٪ ICO 2017 قبلاً شکست خورده است: به نظر می رسد همه کسانی که به شما هشدار داده اند که مراقب ICO باشید درست بوده اند. طبق مطالعه Bitcoin.com ، از 902 فروش جمعیتی که در سال 2017 انجام شد ، 142 نفر از مرحله بودجه عبور نکردند و 276 نفر از آن شکست خوردند. وقتی محاسبه شود ، 46٪ از کل پروژه های ICO که قبلاً به گورستان رمزنگاری وارد شده اند ، می رسد.

ICOS ناموفق بود

Stellar به دنبال تصویب شبکه رعد و برق است: یکی از 10 بازار برتر ، Stellar Lumens ، ادغام پروتکل های Lightning Channel را در شبکه خود آغاز خواهد کرد. این اعلامیه کمتر از یک هفته پس از انتشار آزمایشی آزمایشگاه های لایتنینگ برای Bitcoin’s LN منتشر شده است. جد مک کالب ، بنیانگذار Stellar ، درباره تحولات گفت: “برای اینکه شبکه شبکه کارآمد و پایدار بماند ،” ما به چیزی مثل رعد و برق نیاز داریم. “

کنگره گزارش صعودی در مورد مزایای بلاکچین صادر می کند: در یک گزارش معمول اقتصادی ، کنگره ایالات متحده از توانایی فناوری بلاکچین برای صنایع قدیمی قدردانی می کند. “فناوری Blockchain روشی غیرمتمرکز ، ایمن و کارآمد را برای ذخیره تقریباً هر نوع داده در چندین سیستم عامل ارائه می دهد. توسعه دهندگان ، شرکت ها و دولت ها این پتانسیل را تشخیص داده و از قبل شروع به پیاده سازی بلاکچین ها برای کاربردهای مختلف کرده اند. ” “از برنامه های مختلف از مدیریت شبکه برق و آب و برق گرفته تا چگونگی مدیریت شرکت ها در زنجیره تامین جهانی ، پتانسیل ایجاد زنجیره بلوک واقعاً انقلابی است.”

ترامپ به طور رسمی شهروندان را از استفاده از پترو ونزوئلا منع می کند: ونزوئلا در حال حاضر یک پیشنهاد اولیه سکه برای پترو ، ارز رمزنگاری شده مورد حمایت کالا و پشتیبانی دولتی خود ، در دست دارد. از قضا ، ترامپ اکنون در داخل کشور یک ارز جایگزین را که به طور خاص برای دور زدن تحریم های آمریکا ساخته شده ، تحریم کرده است. در پاسخ به ICO پترو ، ترامپ یک امضا کرد فرمان اجرایی که خرید یا نگهداری پترو را برای شهروندان در ایالات متحده و سرزمین های آن منع می کند.

ممنوعیت پترو ترامپ

Payza با پولشویی ، طرح های Ponzi وصل شده است: فرهان پاتل ، بنیانگذار Payza ، پردازنده پرداخت از انگلستان ، اوایل این هفته در میشیگان دستگیر شد. این دستگیری در نتیجه حکم دادگاه نوامبر 2016 صورت گرفت که از پایزا به دلیل “[اداره] تجارت انتقال پول که بدون مجوزهای لازم دولتی کار نمی کرد و آگاهانه وجوه منتقل شده از فعالیت های غیرقانونی را اداره می کرد” مانند طرح های Ponzi و پورنو کودکان . Payza سال گذشته ارائه خدمات XRP و ETH را از طریق خدمات خرید خود آغاز كرد.

موارد جدید در CoinCentral?

آیا سایر دفترهای توزیع شده جایگزین بلاکچین می شوند ؟: آیا باید بلاکچین را با چیز دیگری جایگزین کنیم؟ این سوالی است که بسیاری از تکنسین ها در پی چالش های مقیاس بندی برای سیستم عامل های کلیدی بلاکچین مطرح می کنند.

برادر پابلو اسکوبار در حال ایجاد ارز رمزنگاری شده جدید است: در طول دهه 1980 پابلو اسکوبار به “پادشاه کوکائین” معروف شد. اکنون ، برادرش روبرتو امیدوار است که در صنعتی متفاوت موفق شود: ارز رمزپایه.

Veritaseum (VERI) چیست ؟: آیا کلاهبرداری است؟ آیا قانونی است؟ وب سایت پروژه اعلام می کند: “در ساده ترین حالت آن ، Veritaseum دروازه ورود به بازار سرمایه های همتا است.”.

HOT چیست ؟: HOT رمز پروتکل هیدرو (Hydro Protocol) است. هیچ ارتباطی با گرما و آتش ندارد اما با ایجاد مشوق برای سازندگان حرفه ای بازار نقدینگی را بهبود می بخشد.

کشاورزی بلاک چین کشاورزی را تغییر می دهد & غذا: بیشتر بدانید که چرا بلاکچین می تواند کلید دستیابی به قیمت واقعی ، ارگانیک و تولیدات محلی با قیمت مناسب و در دسترس همه باشد..

روسیه به طور بالقوه به ونزوئلا در راه اندازی پترو کمک کرد تا از تحریم های ایالات متحده طفره رود: همانطور که TIME نشان می دهد ، روس ها ممکن است از ونزوئلا به عنوان آزمایشی برای آزمایش ارز غیرمتمرکز بدون خطر سقوط روبل خود استفاده کرده باشند..

چگونه رمز ارز را در فروشگاه تجارت الکترونیکی خود بپذیریم: در این مقاله ، ما نحوه ادغام بلاکچین تجارت الکترونیکی و برجسته کردن مزایای پذیرش بیت کوین (و سایر ارزهای رمزپایه) در فروشگاه آنلاین شما را نشان می دهیم..

ریوتز (RVT) چیست ؟: دریابید که چگونه این پروژه می تواند سطح اطمینان بی سابقه ای از قصد در پشت هر معامله را فراهم کند.

[رویداد آتی] انجمن جهانی بلاکچین ، 2 تا 3 آوریل: آینده انجمن جهانی بلاکچین این کنفرانس در مرکز همایش های سانتا کلارا در سانتا کلارا برگزار می شود که تیم Draperper و غیره میلیاردرها در آن حضور دارند.

GameCredits (GAME) چیست ؟:: راهنمای مبتدیان برای یک پروژه ارز رمزنگاری شده که می خواهد به یک راه حل پرداخت واحد برای صنعت بازی آنلاین تبدیل شود.

با Blockchain ، مشاغل بدون مالک در افق هستند: اگر اکثر تصمیمات قبل از اقدام شما به چهار سطح تأیید احتیاج دارند ، واقعاً چقدر می تواند یک تجارت موثر باشد؟ بلاکچین خوش آمدید.

ابرا چیست ؟: درباره برنامه سرمایه گذاری تاسیس شده در شبکه Litecoin اطلاعات بیشتری کسب کنید.

Blockchain Art Provenance & آینده هنر دیجیتال: یک هنرمند دیجیتال می تواند برای کاهش اثرات جعل و اثبات صاحبان واقعی قطعات اصلی و مجازات شده توسط هنرمندان ، یک هنر مجاز و مجاز را بفروشد. درباره تأثیر بلاکچین در صنعت هنر بیشتر بدانید.

Zclassic (ZCL) چیست ؟: Zclassic نمونه کاملی از آنچه اتفاق می افتد هنگامی که شما یک سکه را کلون می کنید ، بودجه توسعه را حذف می کنید و آن را به صورت یک جامعه محور برای همه تبدیل می کنید

بررسی ICO: بستر باز: درباره OPEN ، اولین زیرساخت پرداخت بلاکچین برای برنامه ها بیشتر بیاموزید.

Off to the Races: The Four Cards Competitive to Crypto’s Top گزینه پرداخت: در این مقاله ، ما بهترین پروژه هایی را که برای دریافت کارت در دست شما و رمزنگاری قابل خرج در جیب شما کار می کنند ، خراب می کنیم.

کلاهبرداری توییتر ، دستکاری در بازار و مبادلات ناخوشایند: یک قطعه آموزنده در مورد کلاهبرداری رایج رمزنگاری که باید مراقب آن باشید.

اخبار بین المللی

نه ، سیرالئون اولین انتخابات مبتنی بر بلاکچین جهان را اجرا نکرد: کمیسیون ملی انتخابات سیرالئون انتشاراتی را ادعا می کند که انتخابات ریاست جمهوری اخیر خود را با فناوری بلاکچین برگزار کرده است. در یک توییت ، کمیسیون گفت که “از یک پایگاه داده داخلی برای محاسبه نتایج انتخابات” استفاده می کند و “به هیچ وجه از Blockchain استفاده نمی کند”. به نظر می رسد این روایت غلط از یک شرکت بلاک چین سوئیسی به نام Agora نشأت گرفته باشد که مدیرعامل آن کشور را به دلیل استفاده از فناوری بلاکچین در انتخاب خود تبریک گفت..

pic.twitter.com/8cLMVvQPkQ

– کمیسیون ملی انتخابات سیرالئون (NECsalone @) 19 مارس 2018

بدون کوکائین در اینجا مردم برادر Pablo Escobar راه اندازی رمز ارز:

شاید او روش خود را تغییر داده باشد ، یا شاید این فقط یک طرح سودآوری دیگر از خانواده فوق ثروتمند اسکوبار باشد. در هر صورت ، روبرتو اسکوبار ارز رمزنگاری شده خود را راه اندازی می کند که گفته می شود مشابه بیت کوین است. روبرتو که “بیت کوین رژیم” نامیده می شود اظهار داشت که در کار خود بیش از 100 میلیارد دلار درآمد کسب کرده است و این دارایی دیجیتالی موفقیت دیگری خواهد بود و افزود: “به همان اندازه که می توانید بیت کوین رژیم بخرید ، ارزش آن خیلی زود بالا می رود.”

پسر بریتانیایی 15 ساله کیف پول رمزنگاری “Tamper-Proof” را هک می کند: راه اندازی کیف پول سخت افزاری مستقر در فرانسه ، لجر سال ها ادعا می کرد که کیف پول های رمزنگاری شده هیچ آسیب پذیری در برابر هکرها ندارند. به تازگی ، سلیم رشید ، نوجوان ، ثابت کرده است که ادعای لجر اشتباه است و پست خود را در این مورد ارسال کرد وبلاگ چگونه مجرمان می توانند کلیدهای خصوصی را از نظر جسمی یا از راه دور بدزدند. حدس می زنیم خبر خوبی برای رقیب اصلی لجر ، Trezor.

کره جنوبی قصد دارد دوباره ICO ها را قانونی کند: طبق گزارش کره تایمز ، “مقامات مالی با آژانس مالیاتی کشور ، وزارت دادگستری و سایر دفاتر دولتی مرتبط در مورد طرحی برای اجازه دادن به ICO در کره در صورت تحقق برخی شرایط صحبت کرده اند”. اگر منبعی (که ترجیح می دهند هویت خود را پنهان کنند) واقعیت را بگوید ، این خبر چرخشی اساسی برای دولت کره جنوبی خواهد بود که در سپتامبر گذشته غیرقانونی دانست.

Binance باعث حرکت به مالت می شود: به دنبال هشدارهای پیروی از آژانس خدمات مالی ژاپن ، Binance ، یکی از محبوب ترین صرافی های ارز رمزنگاری شده در جهان ، در حال انتقال به مالت است. به گفته مدیر عامل شرکت Binance ، مبادلات مستقر در هنگ کنگ امیدوار است که نگرش مترقی مالت نسبت به ارزهای رمزنگاری شده و FinTech در کل ، فرهنگ سالم تری را برای این شرکت کمتر از یک سال پرورش دهد..

محترم قربان! بخشی از نقل قول اصلی من به بلومبرگ که خارج از مقاله بود. “وقتی صحبت از رمزنگاری و فین تک می شود ، مالت بسیار مترقی است. ما فکر می کنیم که مکان خوبی برای سایر مشاغل رمزنگاری نیز است. ” https://t.co/cBZJnEgUGk

– CZ (دادن رمزنگاری نیست) (@ cz_binance) 23 مارس 2018

روسیه ممکن است به ونزوئلا دستی برای پترو داده باشد: مقاله تایم که در 20 مارس منتشر شد ادعا می کند که روسیه در راه اندازی ارز رمزنگاری شده ملی خود ، پترو ، به ونزوئلا کمک کرده است. به گفته منبع TIME ، یک مدیر در یک بانک دولتی روسیه که با ارزهای رمزپایه سروکار دارد ، “مشاوران ارشد کرملین بر تلاش در ونزوئلا نظارت داشته اند و ولادیمیر پوتین رئیس جمهور سال گذشته آن را امضا کرد.” در حالی که تأیید نشده است ، این اتهام تعجب آور نیست ، اگرچه تصویر پیچیده تری برای وضعیت روابط ایالات متحده و روسیه ایجاد می کند ، به ویژه با توجه به ممنوعیت رئیس جمهور ترامپ برای پترو.

دولت انگلستان به دنبال ایجاد گروه ویژه ارزهای رمزنگاری شده است: گزارش های این پنج شنبه نشان می دهد که فیلیپ هاموند ، وزیر دارایی انگلیس ، قرار است برنامه هایی را برای چنگال های جدید ارز رمزنگاری شده انگلستان فاش کند. ظاهراً گروه ویژه شامل خزانه داری ، بانک انگلیس و سازمان رفتار مالی خواهد بود. پیش بینی می شود که این تحولات در کنار سایر بحث های FinTech در دومین کنفرانس بین المللی سالانه FinTech به میزبانی دولت انگلیس برگزار شود.

در کره ، بانکهایی که برای حسابهای شرکتی مبادله می شوند: همانطور که در ابتدا در اخبار Yonhap گزارش شده است ، واحد اطلاعات مالی کره جنوبی و کمیسیون خدمات مالی تحقیقات در مورد بانک های داخلی که حساب های شرکتی را به صرافی های رمزنگاری ارائه می دهند ، آغاز خواهد کرد. این کاوشگرها برای اطمینان از انطباق همه بانک ها با مقررات ضد پولشویی دولت است.

کالین هارپر نویسنده این پست است *