این هفته با ارز رمزنگاری شده – خلاصه اخبار هفتگی

قیمت ها همچنان بالا می روند: اکثر ارزهای رمزپایه افزایش قیمت خود را نسبت به هفته گذشته ادامه دادند.

در حالی که روایت قبلی این بود که بیت کوین کش قرار است از بیت کوین پیشی بگیرد ، هر دو در این هفته رشد چشمگیری داشته اند. بیت کوین نزدیک است 8300 دلار و بیت کوین کش تجربه کرده است 51.07٪ جهش در قیمت.

اتریوم نیز تقریباً در اواخر هفته دویدن کاملاً تجربه کرد 37.81٪ برای هفته جهش کنید. از 10 سکه برتر ، Bitcoin Cash (+51.07٪), اتریوم (+37.81٪) ، و داش (+32.54٪) بیشترین جهش قیمت را داشت. IOTA (-8.17٪) هفته گذشته با افزایش چشمگیر خود کمی افت کرده است.

رشد سکه

منبع: coinmarketcap

مشکل اتصال به اینترنت: Tether ادعا کرد که پس از ارسال 30،950،000 USDT به کیف پول دیجیتال غیر مجاز ، در تاریخ 19 نوامبر با حدود 31 میلیون دلار هک شده است. اگر آشنایی ندارید ، Tether یک شرکت نوپا است که به کاربران امکان می دهد از توکن های دیجیتالی استفاده کنند که توسط ارزهای فیات مانند دلار آمریکا ، یورو و ین پشتیبانی می شوند. USDT به دلار آمریکا متصل است و ظاهراً به طور کامل توسط دارایی های موجود در حساب ذخیره Tether پشتیبانی می شود.

پیش بینی مشکل: نیویورک تایمز مقاله ای ارائه داد این هفته احتیاط را برای خوانندگان هنگام استفاده از مبادلات غیرمجاز فراهم آورد و Bitfinex را بعنوان “عملیاتی مات” با ریسک بالاتر ، به عنوان صرافی صدا زد. به طور هم زمان ، Tether نیز متعلق به همان افرادی است که Bitfinex دارند. Bitfinex ادعا می کند که بزرگترین صرافی در جهان است و حمله مشابه مشابه به صرافی می تواند ویرانی برای جامعه رمزنگاری ایجاد کند.

حالا شما من را می بینید ، حالا شما نمی کنید: Confido ، استارتاپی که 374،000 دلار دلار از ICO به دست آورد از 6 تا 8 نوامبر ، به طور ناگهانی با تمام نشانه های سرمایه گذاری ناپدید شد. این استارتاپ راه حلی برای ردیابی محموله ها و پرداخت ها ارائه داد. یک محرمانه نماینده ارسال شده در Reddit, “ببینید من کاملاً نمی دانم که در اینجا چه اتفاقی افتاده است. حذف همه سیستم عامل ها و وب سایت های رسانه های اجتماعی ما کاملاً تعجب آور بود. ” آیا Confido یک کلاهبرداری استراتژیک اجرا شده بود؟ آیا واقعاً گم شده است و ممکن است “آیا مرا دیده اید؟” پوسترها در گوشه و کنار خیابان؟ فقط زمان می تواند بگوید.

موارد جدید در CoinCentral?

روز شکرگذاری را به همه مبارک ، امیدواریم که شما در توضیح چگونگی عملکرد بیت کوین برای عمه ها ، عموها ، پدربزرگ ها و مادربزرگ ها و پسر عموهای خود که فاصله گرفته اند ، شگفت زده شده باشید..

این هفته ، تیم CoinCentral منابع جالب دیگری را جمع آوری کرد:

راهنماهای جدید ارزهای رمزنگاری شده در این هفته:

  • Ark چیست? – در مورد اینکه ARK چیست و تیم به دنبال حل چه مشکلاتی است بدانید.
  • Hshares چیست? – نگاهی به توکن طراحی شده برای انتقال ارزش در بین بلاکچین ها و بلاکچین ها و ارزهای رمزپایه بدون بلاک.
  • Tangle چیست – راهنمای مبتدیان برای اینکه چه چیزی می تواند یک ساختار جدید انقلابی باشد (و چه قدرتهایی را IOTA).
  • A Beginner’s Guide to Ethereum Paper Wallets

اخبار Cryptocurrency بیشتر از سراسر وب

ATH جدید برای بیت کوین: بیت کوین در این هفته به رکورد دیگر همیشگی رسید و در زمان بروزرسانی معادل 8290 دلار معامله شد. قیمت علی رغم رشد سریع از بیت کوین کش به ظاهر متضاد ، همچنان به سمت بالا حرکت می کند. این یک سال خارق العاده برای بیت کوین بوده است ، زیرا 2017 فقط شروع شد 970 دلار ، افزایش قیمت در سال گذشته بیش از 700٪.

جی پی مورگان احتمال وجود معاملات آتی در بیت کوین را در نظر می گیرد: علی رغم اظهارات مدیرعامل خود به شدت ضد بیت کوین ، JP Morgan Chase در حال بررسی دسترسی دسترسی به معاملات آتی بورس Chicago Mercantile Exchange (CME) از طریق سیستم عامل آینده خود است. همانطور که بیشتر و بیشتر موسسات مالی شروع به پشتیبانی از سرمایه گذاری در بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه می کنند ، به نظر می رسد JP Morgan سرانجام توسط سخنان انتخاب شده مدیرعامل جیمی دیمون در مورد “احمقانه” خواندن هرکسی که در بیت کوین سرمایه گذاری می کند سنگین خواهد شد.

تیم HODL بلند مدت: ریک فالکوینج ، مدیر عامل خود بیت کوین کش ، اظهار داشت که اگر بیت کوین به قول خود عمل کند (“و هیچ نشانه ای وجود ندارد”) ، بنابراین معادل یک بیت کوین تنها باید در محدوده 2،000،000 تا 5،000،000 $ باشد. این چشم انداز همچنین نتیجه گیری می کند که اندازه گیری ارزش بیت کوین به دلار یا یورو دیگر منطقی نیست ، زیرا خانواده ها تحت وزن خود سقوط کرده اند.

تیم کوتاه مدت HODL: مایک نووگراتز ، میلیاردر و بلند مدت بیت کوین گاو ، پیش بینی می کند قیمت بیت کوین در سال 2017 حدود 10 هزار دلار بسته شود و قیمت اتریوم در حدود 500 دلار باشد. فکر می کنم ما به معنای واقعی کلمه سال را با 10،000 دلار بیت کوین به پایان می رسانیم. من فکر می کنم این حرکت مناسبی از اینجا است. من فکر می کنم ما سال را در اتریوم نزدیک به 500 دلار به پایان می رسانیم. ” Novogratz در سال 2013 بیت کوین را با قیمت 50 دلار خریداری کرد و اتر را با قیمت حدود 0.30 دلار در IPO جمع کرد. وی همچنین ادعا می کند که 10٪ پس انداز زندگی خود را هم در بیت کوین و هم در اتر قرار داده است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me