این هفته در Cryptocurrency – 26 ژانویه 2018

آیا بیرون آمدن ایمن است ؟: خوب ، مطمئناً به نظر می رسید که شیر در حال تبدیل شدن به یک گزاف گویی است. اما چه این یک جستجوی ماه بود یا یک گربه مرده ، واقعاً نمی توانیم بگوییم. در هر صورت ، بازار بسیار سالم تر از آن است که هفته گذشته بیش از 40٪ از کل بازار خود را از دست داد ، اما اکنون پس از پرش از دست بسیاری از کشتی ها ، هنوز هم در حال مقداری آب است..

بیت کوین: پدربزرگ اوله بیت کوین روزهای بهتری را دیده است ، اما از زمان نوشتن این بار سالم تر از آن است که در پایین ترین نقطه در آخرین اصلاح بازار بود (9500 دلار) در حال حاضر ، بابا BTC کمی بیش از 11000 دلار شناور است که متأسفانه از قیمتی 13000 دلاری که مدت کوتاهی پس از اصلاح قیمت داشت ، پایین است که بالاترین قیمت از آن زمان است. هنوز هم ، BTC فقط پایین است جمعه گذشته از قیمت افتتاحیه آن کاملاً خوب است.

اتریوم: به نظر می رسد اتریوم نوعی ثبات در بازاری است که هنوز در تلاش است جایگاه خود را پیدا کند. شنبه گذشته ، در یک افزایش پس از افت ، دقیقاً مانند بیت کوین ، به 1،160 دلار رسید. از آن زمان افت کرده است ، اما با قیمت فعلی 1050 دلار ، فقط تغییر کرده است 1.8٪ از آخرین قیمت جمعه آن.

موج دار شدن: با عرض پوزش از طرفداران XRP ، اما Ripple در جایگاه آخر قرار دارد ، قیمت آن بزرگترین بازنده این گروه است. با 1.23 دلار کاهش چشمگیر 24٪ از قیمت ورود به جمعه هفته گذشته. هفته آن چیزی جز روند نزولی نبود و با کمترین قیمت 1.16 دلار روبرو شد

موارد ارجمند: ما چند مورد اضافی به 100 Cap Market برتر اضافه کرده ایم که شایسته فریاد هستند. IOStoken یکی از این موارد اضافی است 140٪ از جمعه گذشته ، با قیمت 0.096 دلار. بسیار عجیب و غریب برای نشانه ای که فقط در شانزدهم ژانویه در CMC ذکر شده است.

در مرحله بعدی ، ما به Cindicator لوازم جانبی می دهیم. پس از رسیدن به بالاترین حد خود در 0.34 دلار ، استراحت آن در یک قیمت راحت 0.27 دلار افزایش می یابد 22٪ از موقعیت خود در هفته گذشته.

این هفته

Stripe شرکت پرداخت های محبوب پشتیبانی Bitcoin را خاتمه می دهد: Stripe ، یکی از بزرگترین بسترهای پرداخت آنلاین برای مشاغل ، روز چهارشنبه پایان پشتیبانی بیت کوین را اعلام کرد. با زمان معاملات طولانی و هزینه های در حال رشد ، شرکت اظهار داشت: “موارد استفاده کمتری برای پذیرش یا پرداخت با بیت کوین وجود دارد.”

Ethereum “B” در رتبه بندی ویز رتبه های اول ارزهای رمزنگاری شده را بدست می آورد: روز چهارشنبه ، Weiss Ratings لیستی از تقریباً 80 ارز رمزنگاری شده از “A” (عالی) تا “E” (بسیار ضعیف) را منتشر کرد. Ethereum یک “B” و بیت کوین یک “C” دریافت کرده است ، و هیچ یک از لیست A یا بالاتر دریافت نکرده است. به گفته بنیانگذار مارتین دی ویس ، “بسیاری از ارزهای رمزپایه کدر ، بیش از حد معمول و در برابر خرابی آسیب پذیر هستند. بازار به شدت به وضوح واضحی نیاز دارد که فقط رتبه بندی قوی و بی طرفانه بتواند ارائه دهد “.

درجات

Coinbase درحال $ $ $ است و سرمایه گذاران خارج از کشور یک قطعه پای را می خواهند: صرافی ماموت Coinbase در سال 2017 یک میلیارد دلار درآمد کسب کرد که 66 درصد بیشتر از پیش بینی درآمد اولیه آنها از 600 میلیون دلار بود. در حالی که سرمایه گذاران خارجی از این شرکت می خواهند که Coinbase را در بورس اوراق بهادار وارد کند ، این شرکت همچنان خصوصی باقی خواهد ماند. با بیش از 13 میلیون کاربر ، بورس محبوب کاربران بیشتری نسبت به بانک و کارگزاری چارلز شواب دارد.

صحبت از پای ، شبکه رعد و برق “لحظه پیتزا” خود را داشت: شبکه مورد انتظار Lightning زنده است و از قبل در خریدهای واقعی استفاده شده است. کاربر Reddit btc_throwaway1337 اوایل این هفته به r / btc ارسال کرد که از شبکه Bitcoin Lightning برای سفارش روتر VPN از TorGuard استفاده کرده است. تجارت پرمخاطره ، به عنوان شبکه ، در حالی که در شبکه اصلی است ، هنوز هم برخی از گره هایی را که نیاز به اتو کردن دارد ، دارد. در یک بخش نظرات پر از سرگرمی و جشن ، کاربران نمی توانند خرید را با خرید معروف پیتزا سال 2010 مقایسه کنند ، جایی که بیت کوین برای اولین بار ثبت نام خود را برای خرید در دنیای واقعی تغییر داد.

در ورمونت ، خرید خانه در بلاکچین: به لطف شرکتی از پالو آلتو ، کالیفرنیا ، ساکنان ورمونت می توانند اسناد و مدارک املاک و مستغلات خود را در بلاکچین ثبت کنند. Propy ، Inc برنامه آزمایشی خود را در اوایل این هفته فاش کرد ، که به دنبال ساده سازی توافقنامه های خرید ، سوابق عنوان دولت و تطبیق خریدار / فروشنده است. این تنها آخرین مورد از تلاش های املاک و مستغلات دوستانه بلاکچین در سراسر ایالات متحده است ، زیرا میامی و نیویورک املاک خریداری شده با ارزهای رمزپایه را مشاهده کرده اند

این یک فاز نیست ، نوسانات بازار بورس اوراق بهادار کم است سرمایه گذاران را به سمت بازارهای رمزنگاری سوق می دهد: معلوم است که مردم با نوسانات زیاد و نوسانات وحشی Crypto کنار نمی روند – درست برعکس. دردهای فزاینده Crypto سرمایه گذاران را جذب کرده است که تحت تأثیر نوسانات جزئی بازار سهام تحت تأثیر قرار نگرفته اند. استاتژیست مالی جهانی دویچه بانک ، ماسائو موراکی استدلال می کند ، با کاهش نوسانات بازار سهام ، انتظار می رود سرمایه گذاران برای بازدهی بالقوه امیدوارتر به بیت کوین و دوستان خود مراجعه کنند.

آیا کسی نیاز به وقت استراحت دارد؟ کارشناس CNBC به همکارش می گوید در تلویزیون زنده “عصبانی شود”: علاقه مندان و سرمایه گذاران رمزنگاری احتمالاً به دنبال پوشش اصلی ارزهای رمزپایه هستند. اما با الک کردن FUD نهادی و گاهی اوقات نظرات ناآگاهانه ، می توانید چند قطعه کمدی پیدا کنید. در بخش CNBC Fast Money که تبدیل به سایت طنز شد ، دن نیتان به ریچ راس گفت پس از راس که تماس های طولانی مدت ناتان را به چالش کشید ، “عصبانی” شود. وقتی ناتان Ross “glib” را بخاطر اینکه BTC را به عنوان گزینه سرمایه گذاری ضعیف در سال 2017 خواند ، امتحان کرد ، پس از آن راس با بررسی دقیق گزینه های سرمایه گذاری ناتان ، باعث اظهار نظر شد.

برنامه معاملات سهام Robinhood برای باز کردن گزینه های Bitcoin ، Ethereum: سرقت از ثروتمندان نخواهد بود ، اما Robinhood می خواهد گزینه های ارز رمزنگاری شده را به نیازمندان بدهد. اپلیکیشن سرمایه گذاری موبایل ، با تأکید بر باز کردن فرصت های سرمایه گذاری به طور متوسط ​​، روز پنجشنبه اعلام کرد که جفت های Ethereum و Bitcoin را برای مشتریان در کالیفرنیا ، ماساچوست ، میسوری ، مونتانا و نیوهمپشایر باز می کند. با یک پایگاه کاربری 78٪ هزاره ، Robinhood این پتانسیل را دارد که جوانان بیشتری را به سیستم 3 میلیون دلاری فعال خود جذب کند.

موارد جدید در CoinCentral?

هزینه های ارز رمزنگاری شده و نرم چنگال Litecoin: نیازی به هدر دادن پول نیست. بیاموزید که چگونه هزینه اضافی پرداختی در معاملات ارز رمزنگاری شده را متوقف کنید.

EthLend چیست ؟: دریابید که چگونه این پروژه از طریق وام های غیرمتمرکز قدرت و کنترل در اختیار بانک های سنتی را از بین می برد.

برنامه تجارت سهام موبایل Robinhood از رمزنگاری استقبال می کند: این برنامه تجارت سهام ماموت فقط درهای خود را برای تجارت ارزهای رمزنگاری شده باز کرده است. جرات وارد شدن?

سکه Binance چیست ؟: بزرگترین تبادل رمزنگاری جهان سریع از صفر به قهرمان تبدیل شد و در اینجا متوقف نمی شود. درباره چگونگی این سکه تاجران را از هزینه های سنگین معاملات نجات می دهد ، بیشتر بدانید.

رتبه بندی ارز رمزنگاری ویس: آیا به یکی از معتبرترین و مستقل ترین آژانس رتبه بندی در جهان اعتماد دارید؟ چه بخواهید و چه نخواهید ، نگاهی بیندازید که رمزپایه ها در این لیست درجه بندی که هیچ کس A نمی گیرد ، چگونه ظاهر می شوند.

دا هنگفی کیست? درباره بنیانگذار NEO و تولیدات انقلابی ارزهای رمزنگاری شده وی در صحنه رمزنگاری اطلاعات بیشتری کسب کنید

Off to the Races: 4 سکه را که برای کسب رتبه برتر رمزنگاری رقابت می کنند ، بررسی کنید

CoinDash چیست?: با اجازه کپی کردن حرکات دقیق معامله گران انجام شده ، دریابید که چگونه این سکه می تواند پتانسیل معاملات شما را به حداکثر برساند.

3 ابزار آسان برنامه ریزی مالیاتی برای سرمایه گذاران ارز رمزنگاری شده: از سردرد حسابرسی اجتناب کنید و از ابزارهای ارائه شده در این راهنما برای کمک به شما در عدم برقراری ارتباط با IRS استفاده کنید.

GAS چیست?: مانند برنج لوبیای شما ، GAS مکمل NEO است و به قراردادهای هوشمند و توکن های ساخته شده در بلاک چین NEO کمک می کند..

از بازی تا موسیقی: از توپهای دیجیتالی دیجیتال گرفته تا گروهی از نازنینان ژاپنی با نقاب لوچادورا ، ارزهای رمزپایه شروع به نفوذ در صنایع سرگرمی کرده اند.

تلاش های کنگره ایالات متحده برای مبارزه با تروریسم تأمین شده توسط ارزهای رمزنگاری شده: بیشتر بدانید که چرا این لایحه جدید ضد تروریسم ارزهای رمزپایه را در چشم خود دارد.

چگونه سکه را از Bitcoi بگیریمn چنگال: انتخاب با شماست – بفروشید یا HODL. در حالی که از پادشاه رمزنگاری اصلی پشتیبانی می کنید ، فرصت های خوب را برای کسب کمی پول اضافی کشف کنید.

شبکه سایبر چیست?: بیاموزید که چرا Kyber سرعت ، امنیت و نقدینگی را در روند مبادله ارز رمزنگاری می کند.

LUXCoin (LUX) چیست?: مقدمه ای بر این ارز رمزنگاری ترکیبی که می تواند به طور قابل توجهی دنیای خدمات بانکی سنتی را متزلزل کند.

اخبار Cryptocurrency از سراسر جهان

برداشت ها پس از ناپدید شدن 3۲۳ میلیون دلار از صرافی ژاپن منجمد شد: به گفته رئیس بنیاد NEM لون وونگ, یکی از بزرگترین صرافی های ژاپن ، Coincheck ، “بزرگترین سرقت در تاریخ جهان” را تجربه کرده است. لانگ ادامه داد که اقدامات امنیتی Coincheck “بسیار آرام” بوده است ، و Coincheck را به هدفی آسان برای هکرهای سایبری تبدیل کرده است.

هک همزمان

اختلافات در دولت روسیه در مورد مقررات رمزنگاری بوجود می آید: در تاریخ 25 ژانویه ، وزارت دارایی روسیه لایحه تنظیم دارایی های دیجیتال را فاش کرد ، این یک تلاش قانونی جامع برای جایگزینی ارزهای رمزپایه ، استخراج ، ICO ، تجارت و مواردی از این دست است. بانک مرکزی روسیه با این قانون موافق نیست ، زیرا آنها فکر می کنند که توکن های سودمند – که به نظر آنها کار می کند ، زیرا سرمایه گذاری های مالی مانند اوراق بهادار – فقط برای تجارت مجاز است. این لایحه کاملاً واضح بود که همه نشانه ها و سکه ها دارایی های مالی هستند و نه مبالغ قانونی هستند که می توانند برای پرداخت در کشور استفاده شوند..

کره جنوبی بیگانگان و ناشناس بودن را ممنوع می کند ، مبادلات را قانونی می کند: مطابق با نظرات توسط کمیسیون خدمات مالی ، “ایجاد سیستم” تأیید نام واقعی حساب های سپرده و برداشت “برای تسویه حساب تا 30 ژانویه 2018 تکمیل می شود”. اساساً ، این اقدام شهروندان خارجی را از تجارت در صرافی ها منع می کند و بازرگانان را مجبور به نگه داشتن حساب های بانکی متناسب با نام آنها می کند.

بیت کوین ناشناس

دفاتر OneCoin مورد حمله پلیس بلغارستان: همانطور که توسط گزارش شده است دادستانی جمهوری بلغارستان, هفته گذشته “OneCoin” توسط پلیس بلغارستان در یک رشته ادعا ادعا کرد که این پروژه “طرح Ponzi” است. OneCoin خود را به عنوان ارز رمزنگاری شده معرفی می کند که “پرداخت ها را آسان تر ، سریع تر و با هزینه کم” انجام می دهد ، اما به لطف مقامات دیگر قادر به فریب سرمایه گذاران مشتاق با وعده های دروغ نیست.

هکرهای کره شمالی همچنان به هک مبادلات کره جنوبی ادامه می دهند: به نظر می رسد کره شمالی با حملات رو به جلو به صرافی های رمزنگاری کره جنوبی از سرزنش بین المللی بی احساس است. شرکت امنیت سایبری Recorded Future که دارای دارایی های ارزشمند دیجیتالی است ، ادعا می کند که گروه Lazarus پشت بسیاری از نقض های امنیتی است. سال گذشته ، بیتومب صرافی محبوب نزدیک به 7 میلیون دلار به هکرهای کره شمالی ضرر کرد.

هکرهای کره شمالی

دسترسی مشتری های بانک های هند به مشتریان سایفون به ارزهای رمزپایه: بانک های بزرگ در هند نمی خواهند کاری با بیت کوین و ارزهای پسر عموی آن داشته باشند و این به معنای محدود کردن دسترسی مشتری است. تا کنون ، Axis Bank ، ICICI Bank ، HDFC Bank ، Bank State of India (SBI) و Yes Bank همه یا حسابهای بسته شده به مبادلات ارزهای رمزپایه را بسته اند و یا آنها را به سلطنت خود درآورده اند. معاملات جعلی / مشکوک بهانه آنها برای انجام چنین اقداماتی است.

در سطح بین المللی ، فراخوانی برای استراتژی جهانی نسبت به رمزنگاری: در حالی که برخی از ملت ها ترجیح می دهند رشد رمزنگاری را نادیده بگیرند و آن را محدود كنند ، صندوق بین المللی پول ترجیح می دهد این موضوع را به صورت مستقیم مطرح كند. سخنگوی مالی سازمان ملل متحد از جامعه جهانی خواسته است تا برای سازگاری با این پدیده دور هم جمع شوند. سخنگوی صندوق بین المللی پول گری رایس گفت که یک نیاز مبرم به “بحث و همکاری بین المللی” وجود دارد ، مبادا دولت ها آنچه را که صندوق بین المللی پول معتقد است دارایی های سریالی است ، به هزینه مردم خود نادیده بگیرند..