این هفته با ارز رمزنگاری شده – خلاصه اخبار هفتگی

بیت کوین 6000 دلار می فروشد: اندکی پس از ارسال هفته نامه هفته گذشته “این هفته در ارز رمزنگاری شده” ، بیت کوین برای اولین بار در جمعه از 6000 دلار فراتر رفت. قیمت همچنان در حال افزایش بود و در روز شنبه به 6194 دلار رسید (منبع).

هیچ کس به نظر نمی رسد به Bitcoin Gold اهمیت دهد: در پی چنگال Bitcoin Gold در این هفته ، قیمت BTG به قیمت فعلی 128.15 دلار کاهش یافته است. این قیمت BTG را کمی بیش از 1/3 قیمت Bitcoin Cash قرار می دهد. علاوه بر سرمایه گذاران به ظاهر بی علاقه به سکه انشعاب جدید ، اخبار کمی در مورد BTG منتشر شده است. تنها اخبار BTG با تعداد قابل توجهی از سهام حاوی چگونگی حمله وب سایت BTG به یک حمله DDOS بلافاصله پس از چنگال است.

آیا واقعی لاغر سایه ، لطفا بایستید: انگار دنیای ارزهای رمزنگاری شده به اندازه کافی پر حادثه نبوده است ، چنگال آینده SegWit2x بیت کوین در حدود 16 نوامبر مردم را به فکر فرو برد که کدام بیت کوین Bitcoin واقعی محسوب می شود. هر طرف پر از چهره های قابل احترام در جامعه بیت کوین است ، و همچنین سهم منفی شما از ایدئولوژیست های سرسخت که در توییتر یکدیگر را نام می برند.

آماده شدن برای چنگال: پیش بینی می شود که چنگال حوالی شانزدهم نوامبر رخ دهد. برای آماده سازی خود ، حتماً دنبال کنید زیرا صرافی ها اعلام می کنند که آنها برای چنگال چه کاری انجام می دهند. به عنوان مثال ، Coinbase اعلام كرد كه آنها “قصد دارند زنجیره را با بیشترین مشکل انباشته بیت کوین فراخوانی کنند” جوزا با تکرار این موضع گیری اظهار داشت:… ما دشواری محاسباتی تجمعی بلاکچین را اندازه گیری خواهیم کرد تا مشخص کنیم چه چیزی را Bitcoin و BTC و پلتفرم Gemini می نامیم.“.

هنگامی که به تاریخ چنگال SegWit2x نزدیکتر شدیم ، یک گزارش جامع درباره روشهای SegWit2x هر بورس بزرگ تهیه خواهیم کرد. منتظر این گزارش باشید.

“خوب بچه ها ، بلاکچین ممکن است یک تهدید باشد”: Moody’s ، شركت اعتبارسنجی اوراق قرضه قدیمی ، گزارشی با عنوان “Consumer Digital Payments – US” منتشر كرد كه در آن اظهار داشت كه “تهدید” ارزهای رمزپایه و بلاكچین “دور” است ، اما سرانجام مشاغل با استفاده از این فناوری به پایان می رسند. [منبع: مجله بیت کوین]

در خانه با ICO: غول تجارت الکترونیک مدارس قدیمی Overstock.com در تلاش است تا بزرگترین دوره ICO را تعیین کند که 500 میلیون دلار برای شرکت تابعه t0 متعلق به اکثریت آن تعیین شده است (به جای tZERO). Overstock از سال 1999 وجود داشته است و از آگوست 2017 ، یکی از اولین شرکت های تجارت الکترونیکی بزرگ بود که شروع به پذیرش بیت کوین به عنوان پرداخت کرد. مدیر عامل آنها پاتریک بیرن نیز بوده است طرفدار مشتاق فناوری بلاکچین. علاوه بر این ، Overstock.com اولین شرکت تجاری عمومی بود که سهام خود را از طریق بلاکچین در دسامبر 2016 منتشر کرد ، با استفاده از شرکت تابعه t0 برای فروش 126،565 سهام. Overstock برای توسعه t0 تلاش کرده است اولین سیستم عامل تجارت برای سهام و اوراق بهادار مبتنی بر بلاکچین. در یک بیانیه مطبوعاتی ، بیرن اظهار داشت که “در حالی که بسیاری شک داشتند ، تیم tZERO سخت تلاش کرد تا در ایجاد و راه اندازی فن آوری های قابل اعتماد ، توانایی و قابل انعطاف بلاکچین برای دارایی های رمزنگاری در نوک نیزه باشد.” انتظار می رود ICO از 15 نوامبر راه اندازی شود و تا 31 دسامبر ادامه خواهد داشت.

موارد جدید در CoinCentral?

  • بیت کوین بعدی چیست؟? – آرون منگل ، نویسنده CoinCentral ، از این س commonال معمول عکس می گیرد.
  • [به روز شده] نحوه خرید راهنمای Ethereum – راهنمای خریداران اتر با مبادلات اضافی و اطلاعات بیشتر با جزئیات تفاوت بین مبادلات پیشرو به روز شده است.
  • بررسی و مقایسه بیشتر مبادلات – ما همچنان به بررسی و بررسی بیشتر مبادلات و مقایسه مبادله برای کمک به کاربران خود در یافتن بهترین مبادلات ارز رمزنگاری شده برای نیازهای خود ادامه داده ایم..

اگر تازه وارد ارز رمزنگاری شده اید یا تازه وارد CoinCentral هستید ، حتماً برخی از محبوب ترین راهنماهای رمزنگاری مبتدیان را بررسی کنید:

  • بیت کوین چیست?
  • اتریوم چیست?
  • ریپل چیست?
  • مونرو چیست?
  • Ethereum vs Ethereum Classic

اخبار Cryptocurrency بیشتر از سراسر وب

انگشتهای شست از ووز: استیو وزنیاک ، بنیانگذار دوست داشتنی اپل کامپیوترها ، در کنفرانس Money2020 صحبت کرد و بیت کوین را “واقعی و واقعی” توصیف کرد ، به این معنی که قابل رقت نیست ، در حالی که وی از ارزهای ناخوشایند مانند دلار قابل چاپ به عنوان ” نوعی جعلی [منبع: مجله بیت کوین]

هیچ چیز جدیدی از دنیای ناشناس Bitcoin نیست: پس از لحظه ای بیت کوین به 6000 دلار ، رئیس بازار مالی این هفته حرف زیادی برای گفتن نداشت. این باعث می شود ما در مورد چگونگی مشاهده کاپیتان های صنعت مالی مانند جیمی دیمون مدیرعامل JP Morgan که کسی را تجارت می کند “احمقانه” و لری فینک ، مدیر عامل Blackrock ، که بیت کوین “شاخص پولشویی” نامیده می شود ، فکر کنیم. دهه نباید خیلی سریع پیش بینی کرد ، اما چیزی به من می گوید اگر بیت کوین به رشد خود ادامه دهد ، ما ممکن است شروع به دیدن برخی از داستان های عمومی و عذرخواهی کنیم.

MIT در حال انجام کارهای MIT است: م Instituteسسه فناوری ماساچوست (MIT) با اعلام برنامه آزمایشی به جهان دوباره یادآوری می کند که چرا این نیروگاه و جوجه کشی استعدادهای فناوری محسوب می شود از طریق بلاکچین بیت کوین دیپلم صادر کنید. با استفاده از برنامه ای به نام Blockcerts Wallet ، به 111 فارغ التحصیل دیپلم اعطا می شود و می توانند “تقریباً بلافاصله دیپلم خود را با هرکسی که بخواهند به صورت رایگان و بدون درگیر شدن واسطه به اشتراک بگذارند.” بنابراین ، اکنون به جای اینکه فارغ التحصیل MIT به ناچار به شما بگوید که از دانشگاه MIT دیپلم دارید ، می توانند آن را از طریق بلاکچین به شما نشان دهند.

مقررات Down Down: دولت استرالیا قرار است درمورد قوانینی رأی دهد که به تنظیم کننده اطلاعات مالی AUSTRAC اختیارات جدیدی برای نظارت بر مبادلات ارز دیجیتال می دهد. استرالیا در تلاش است تا تنظیم پولشویی از طریق بیت کوین را آغاز کند و سایر ارزهای رمزپایه ، و در صورت تصویب ، این قوانین برای ثبت نام در دولت به مبادلات نیاز دارد.

آمازون ممکن است شروع به پذیرش بیت کوین کنید: شایعات حاکی از آن است که غول تجارت الکترونیک آمازون ممکن است پذیرش بیت کوین را از اواخر ماه اکتبر آغاز کند. براساس این شایعات براساس ادعاهایی است که منابع فناوری مالی در سیلیکون ولی ارائه داده اند روزنامه آلمانی ولت. جیمز آلتوچر ، معروف به خاطر كتابها ، پادكستها ، تجارب كارآفرینی و تبلیغات فیس بوك مورد هدف “Crypto-Millionaire Hosts Free Cryptocurrency Free Cryptocurrency Free” در زمان نوشتن این مقاله ، قیمت بیت کوین 7000 دلار نیست + بنابراین به نظر می رسد هیچ خبری از کنفرانس خبری نیست.

مهم است که تکرار کنیم این داستان یک است شایعه, و باید به همین ترتیب رفتار شود.

استخراج معادن ونزوئلا برای زنده ماندن از تورم: آنچه روزگاری یکی از ثروتمندترین کشورهای آمریکای جنوبی بود ، با تورم شدید مواجه است که صندوق بین المللی پول پیش بینی می کند امسال می تواند 720 درصد باشد. بسیاری از ونزوئلایی ها استخراج بیت کوین و ارزهای رمزپایه دیگر را به عنوان گزینه ای برای شرایط فعلی انجام داده اند. عملیات استخراج معادل 800 دلار در ماه موجب می شود تا در کشوری که حداقل حقوق ماهانه 40 دلار است و با کوپن های دولتی حدود 56 دلار اضافه می شود ، سبک زندگی بهتری برای شهروندان فراهم می کند. با این حال ، ونزوئلایی ها این خطر را انجام می دهند که به جرم سرقت انرژی دستگیر شوند. [اخبار یاهو]

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me