این هفته با ارز رمزنگاری شده – خلاصه اخبار هفتگی

یک هفته دیگر یکی دیگر از اوج ها. در خبرنامه هفته های گذشته ، خبر اصلی ما شکستن 6000 دلار بیت کوین بود. فقط یک هفته بعد ، بیت کوین در زمان نوشتن این مقاله اکنون 7305 دلار قیمت دارد.

بزرگترین هاپ تبادل جهانی در بیت کوین: CME Group Inc. ، بزرگترین و متنوع ترین بازار مشتقات جهان ، اظهار داشت که چنین خواهد کرد معاملات آتی بیت کوین را تا پایان سال معرفی کنید. این تصمیم ممکن است تا حدی تحت تأثیر شرکت Cboe Global Markets Inc باشد مبنی بر اینکه قصد دارد اوایل سال جاری معاملات آتی بیت کوین را ارائه دهد.

Rich Crypto-Fork Dad ، Poor Crypto-Fork Dad: ممکن است متوجه شده باشید که قیمت Bitcoin طی چند هفته گذشته منفجر شده است. این بیشتر به دلیل اختصاص نیروهای بازار است که بیت کوین خود را برای آماده شدن برای چنگال آینده Bitcoin2x اختصاص می دهند. با این حال ، بیایید این را بررسی کنیم تا به درستی دلیل آن را بفهمیم. بسیاری از سرمایه گذاران باهوش بیت کوین چنگال ها را فرصتی برای بدست آوردن اساس می دانند پول مجانی همانطور که با بیت کوین و بیت کوین کش مشاهده کردیم ، وقتی که چنگال دو نشانه ایجاد می کند. صرافی هایی که از چنگال پشتیبانی می کنند به دارندگان بیت کوین مقدار معادل توکن چنگال داده می شود. بنابراین ، اگر در زمان چنگال 100 بیت کوین داشته باشید ، پس از چنگال با 100 بیت کوین و 100 بیت کوین 2x رو به رو خواهید شد (البته اگر چنگال با تبادل پشتیبانی شود). به همین دلیل است که ما معمولا تمایل به دیدن a سیل افرادی که دارایی های خود را به BTC اختصاص می دهند قبل از چنگ زدن چنگال آنچه بالقوه یک مصنوعی است ، و پس از آن خروج پس از آن به چوب آلات پس از چنگال. مسلماً چندین عامل دیگر نیز در این زمینه نقش دارند و این توصیه سرمایه گذاری نیست ، اما حداقل باید از الگوهایی مانند این آگاه باشید.

بیت کوین دوباره به چین بازگشت ، شاید: به دنبال نوزدهم کنگره ملی حزب کمونیست چین در 24 اکتبر ، برخی محدودیت ها ، مقررات و سیاست های موقت لغو می شوند. این بدان معنی است که ممنوعیت بیت کوین تجارت در چین به طور بالقوه می تواند یکی از آنها باشد. با توجه به این واقعیت که همسایگان چین و رقبای ملی مانند روسیه و ژاپن شروع به پذیرفتن بلاکچین کرده اند و به سرعت برای خوردن زمین از دست رفته چین در طول این ممنوعیت حرکت می کنند ، این چندان دور از ذهن به نظر نمی رسد. با این حال ، این هنوز هم یک است شاید و اخبار هنوز در حال توسعه است ، اما این واضح است که یک معضل بزرگ برای جامعه بیت کوین است.

خوب به عنوان طلا: در یک مصاحبه با Epoch Times, Saifedean Ammous ، محقق بلاکچین ، برخی از بینش ها را در مورد چرایی خوب بودن بیت کوین به عنوان طلا به اشتراک گذاشت. مهمترین جنبه توانایی ارائه پول سالم خارج از کنترل هر دولت یا مرجع مرکزی ، در هر کجای دنیا است. بیت کوین به این معنا است که عرضه محدود 21 میلیون بیت کوین آن را “پول سخت” می کند. این بدان معناست که افزایش مقدار آن دشوار است ، بنابراین دستکاری تقاضا را دشوار می کند. اما در جایی که بیت کوین بالاتر از طلا می درخشد ، توانایی استفاده مستقیم از آن به عنوان پرداختی است که برای هر کسی در دنیا ارسال می شود و همچنین چگونگی حرکت و امنیت نسبتاً ارزان.

اندونزی برای بیت کوین آماده است: اندونزی دارای چهارمین جمعیت بزرگ در جهان است که 80٪ آن بانکی ندارد ، آفلاین است و به صورت نقدی فعالیت می کند. از آنجا که بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه به حساب بانکی نیاز ندارند ، می تواند به طور بالقوه به شهروندان اندونزیایی “خارج از شبکه” مزایا و راحتی داشتن روش پرداخت دیجیتال را بدون نیاز به اعتماد به زیرساخت های بانکی که به شدت فاقد آن هستند ، ارائه دهد. با این وجود ، بسیاری از عناصر مختلف باید ایجاد شوند تا این امر واقعاً امکان پذیر باشد. بزرگترین چالش این است که میلیون ها اندونزیایی در یک اکوسیستم پرداختی با تکنولوژی بالا ، افزایش تعداد افراد دارای تلفن های هوشمند و همچنین پیمایش یک منظره تنظیم کننده تنظیم شوند. [فوربس]

موارد جدید در CoinCentral?

  • این هفته استیون بوچکو از CoinCentral برای آزمایش با خودپرداز بیت کوین به میدان (ایستگاه بنزین شورون) رفت. این سرگرم کننده جزئیات زمان نه چندان سرگرم کننده استیون را با استفاده از این روش برای خرید بیت کوین شرح می دهد.
  • در تلاش برای ادامه آموزش جهان در مورد ارز رمزنگاری شده ، تعداد انگشت شماری از راهنماهای جدید برای ارزهای رمزپایه جایگزین دیگر اضافه کردیم:
  • IOTA چیست?
  • نحوه خرید IOTA
  • Litecoin چیست?
  • NEO چیست?

اخبار Cryptocurrency بیشتر از سراسر وب

Bitcoin Biz is Boomin: بازار کار مرتبط با بیت کوین رشد چشمگیری را تجربه کرده است Freelancer.com از رشد 82 درصدی خبر می دهد در مشاغل مربوط به بیت کوین فقط در سه ماهه سوم خود. همه افراد از نویسندگان محتوا ، ویراستاران ، طراحان ، رمز نگاران ، کارشناسان امنیتی ، بازاریاب ها و توسعه دهندگان شاهد افزایش چشمگیری در کارهای مرتبط با ارزهای رمزپایه هستند. نه تنها کار بیشتری وجود دارد ، بلکه کار به مهارت سطح بالاتری نیز نیاز دارد و به طور متوسط ​​10-20٪ بیشتر از نرخ استاندارد بازار پرداخت می کند. همچنین ، اگر نویسنده بدشناسی هستید و علاقه زیادی به ارزهای رمزپایه دارید ، ما نیز استخدام می کنیم &# 128521؛

روسیه تا چیزی: در کوتاه مدت یک سال ، دولت روسیه از صدور احکام 7 ساله حبس برای هرکسی که از بیت کوین استفاده می کند ، تبدیل به یکی از مراکز در حال رشد ارز رمزنگاری شد. بخش خصوصی که بلاکچین را می پذیرد چیز عادی نیست ، زیرا شرکت های خصوصی در سراسر جهان در حال ساخت فناوری های نوآورانه با بلاکچین هستند. پذیرش ناگهانی و سریع دولت روسیه و پذیرفتن یک فناوری که آن را مجازات قانونی می داند ، اما به نظر می رسد کمی بی جا است. وجود دارد مشتی نظریه مانند تحریک رشد اقتصادی بدون اتکا به نفت و گاز ، یا راهی برای جلوگیری از تحریم های غرب توسط الیگارشی روسیه ، یا اگر از ردیت و برخی از گروه های فیس بوک می خواهید ، بیت کوین را بپوشانید و لامبو بخرید..

مقررات کره جنوبی بیت کوین به عنوان کالا: کره جنوبی بانک مرکزی ، بانک کره ، اعلام کرد که بیت کوین به جای یک ارز به عنوان کالا تنظیم می شود. بانک مرکزی قصد ندارد این مقررات را به زودی راه اندازی کند.

سخنان احتیاط از رون پل: در مصاحبه اخیر با اخبار کیتکو, رون پل نامزد سابق ریاست جمهوری اصرار کرد که دولت ایالات متحده باید رویکرد “صبر کنید و ببینید” را انتخاب کنید تا اینکه به آن بپرد. در مورد رقابت بیت کوین با دلار آمریکا ، پاول خاطرنشان کرد که اگر مردم می خواهند از بیت کوین استفاده کنند ، “دولت باید از آن دور باشد.”

صندوق های Crypto-Hedge در حال افزایش: بیش از 90 صندوق پرچین متمرکز بر دارایی های دیجیتال مانند بیت کوین در سال 2017 از کارهای چوبی درآمد, تعداد کل سرمایه های رمزنگاری شده را به 124 می رساند. تخمین زده شده است که دارایی های تحت مدیریت توسط Crypto-Fund در حدود 2.3 میلیارد دلار است ، مبلغ کلانی که قادر به جابجایی بازارها است اما تقریباً در حدود $ 3.15 تریلیون دلار صنعت صندوق های تامینی موجود نیست.

خارج از مسابقات تنظیم کننده: با بیش از 30 تنظیم کننده جهانی با اعلام برنامه های فردی آنها در مورد چگونگی دستیابی به ICO و فروش توکن ، می توانیم یک منظره تنظیم کننده جهانی را شروع کنیم. به عنوان مثال ژاپن ، 11 صرافی بیت کوین تنظیم شده دارد و گفته شده است 60٪ از بازار جهانی بیت کوین را کنترل کنید, در حالی که چین فروش ارزهای رمزپایه و ICO را کاملاً ممنوع کرد. بازار دارایی های رمزنگاری جهانی 180 میلیارد دلار ارزیابی شده است ، و این امر یک نقطه کانونی قابل توجه برای بسیاری از دولت ها است.

برکت از تیل: پیتر تیل ، سرمایه گذار خطرناک میلیاردر ، مدتهاست که از بیت کوین پشتیبانی می کند و اظهار داشت که مردم اینگونه هستند هنوز هم آن را دست کم بگیرید. Thiel به عنوان یکی از بنیانگذاران PayPal ، بینش قابل توجهی در مورد پتانسیل انقلابی بیت کوین در فضای پولی و پرداخت ها دارد. به عنوان شخصی که از پرداخت 2.9٪ فقط برای دریافت هزینه خسته شده اید ، توافق با او کار سختی نیست.

نیویورک بازرگان ادعایی کلاهبرداری ICO را دستگیر کرد: ماکسیم زاسلاوسکی ، یک تاجر مستقر در نیویورک به جرم توطئه کلاهبرداری در اوراق بهادار متصل به دو ICO دستگیر شد. گفته می شود که زاسلاوسکی با وعده های سود بالا سرمایه گذاران را فریب می دهد. در صورت مجرم بودن ، زاسلاوسکی ممکن است به 5 سال زندان و جریمه نقدی محکوم شود. [CoinTelegraph]

GDAX استانداردهای نشانه آینده خود را به طور خلاصه بیان می کند: در تاریخ 2 نوامبر ، GDAX نسخه خود را منتشر کرد چارچوب دارایی دیجیتال که معیارهایی را که نشانه های آینده برای فهرست شدن باید رعایت کنند ، عنوان کرد. چند مورد از این معیارها شامل این است که دارایی دیجیتال ارزش ها و مأموریت GDAX را مطابقت دهد یا نه ، همچنین اینکه آیا طبق قوانین فعلی اوراق بهادار ایالات متحده این دارایی دیجیتال همسو است.

بیست سال دیگر بیت کوین چگونه خواهد بود? اگر تا اینجای کار از طریق خبرنامه ما پیش رفته اید ، ممکن است یکی از خوانندگان خوب (و طولانی) نباشد. سهشنبه دانیل جفری سعی در پیش بینی آینده داشت, جزئیات آنچه که وی فکر می کند برای بیت کوین ، ارز رمزنگاری شده و بلاکچین آماده است. این پست متوسط ​​برای هاکرنون حدوداً 34 دقیقه خوانده شده است ، اما اگر آن را بخرید ارزش آن را دارد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me