این هفته در Cryptocurrency – 5 ژانویه 2018

بیت کوین: پرچمدار ارز رمزنگاری شده با سرعتی نسبتاً آرام وارد سال 2018 شد ، اما از اواخر این هفته شروع به خرید کرد. در زمان نوشتن مقاله ، بیت کوین افزایش یافته است 14.55٪ برای هفته.

اتریوم: گرچه Ethereum جایگاه شماره 2 بازار خود را به دلیل حملات انفجاری Ripple از دست داد ، مرز $ 1000 دلار را شکست 1075 دلار با سود 31.82٪ برای هفته.

ریپل اکنون دومین ارز با ارزش است: این یک سواری وحشی و هیجان انگیز برای سرمایه گذاران Ripple در این هفته بوده است. ارز به ATH رسیده است 3.81 دلار, آ 1424٪ افزایش از 30 روز قبل. این افزایش چشمگیر در حالی صورت می گیرد که علاقه جهانی به ارزهای رمزپایه همچنان در حال رشد است و استفاده عملی (با مشارکت های مالی بزرگ) برای پرداخت های مرزی افزایش یافته است.

Altcoins به Crypto Market Cap کمک می کند تا 700 میلیارد دلار ATH برسد: ممکن است ماه دسامبر بهترین ماه برای بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه مهم نبوده است ، اما “ماتی گرینسپن” تحلیلگر eToro اظهار داشت: “به نظر می رسد اکنون فروش قبل از کریسمس بسیار عقب مانده است”. طبق CoinMarketCap در تاریخ 4 ژانویه در زمان نوشتن مقاله ، کل سرمایه بازار نزدیک به 762 میلیارد دلار بود.

Tron وارد ده آرنا برتر می شود: تنها در 7 روز گذشته ، ارز رسمی ترون (TRX) تقریباً رشد کرد 444٪ تا به حدود 28/8 دلار برسد. Tron در حال حاضر در اندازه سرپوش بازار در جایگاه 6 قرار دارد. ترون برای رشد حیرت انگیز خود ، و همچنین مشارکت های بزرگ و تیم تجاری ستاره دار ، اخبار اخیر را منتشر کرده است.

ستاره های ستاره ای به ارتفاعات جدید: فناوری Stellar (که قبلاً با نام Stellar Lumens شناخته می شد) تقریباً یکسان با Ripple است و این امر باعث می شود بسیاری از سرمایه گذاران پروژه Stellar را به عنوان یک سکه معتبر و آینده ای روشن ببینند. هنگامی که جان مک کالیب برای راه اندازی Stellar از Ripple جدا شد ، می توان تصور کرد که حتی McCaleb نیز نتوانسته است پیش بینی کند که Stellar به سرعت 0.91 دلار به ATH برسد. این ارزش ارزیابی تقریباً 10 برابر بیشتر از 0.09 دلار ارزیابی آن در اوایل دسامبر است. ستاره بزرگ شد 127٪ برای هفته.

CMC ژانویه

شرکت سرمایه گذاری Peter Thiel’s Silicon Valley شرط بندی بزرگی را برای بیت کوین انجام می دهد: در اواسط سال 2017 ، صندوق موسس بین 15 تا 20 میلیون دلار برای بیت کوین هزینه کرد. در آن زمان قیمت بیت کوین حدود 2500 دلار بود. تیل بیت کوین را طلای ارز رمزپایه می داند ، حدس می زند که ارزش آن بسیار کم است.

Crypto’s New Billionaire Mile: بیل گیتس ، وارن بافت و جف بزوس را تماشا کنید ، مجموعه جدیدی از میلیاردرها در شهر وجود دارد. روز دوشنبه ، 1 ژانویه 2018 ، با سقف 88،900،000،000 دلار در بازار ، مدیر عامل / بنیانگذاران Ripple به شرح زیر ارزش داشتند: کریس لارسن (37.3 میلیارد دلار), برد گارلینگهاوس (9.5 میلیارد دلار) ، و جد مک کالیب (5.3 میلیارد XRP) با این حال ، با توجه به ماهیت فرار رمزنگاری ، هیچ تضمینی وجود ندارد که آنها در طولانی مدت در این گروه باقی بمانند.

جنایتکاران & رمزنگاری: در حالی که بیت کوین به دلیل تسهیل معاملات در بازار سیاه مشهور شد ، روند اخیر استفاده از سکه های خصوصی بیشتر مانند Monero ، مقامات را نگران کرده است. طبق گزارش یوروپل ، آژانس اجرای قانون اتحادیه اروپا ، مونرو به همراه “Ethereum و Zcash در زیرزمین دیجیتال محبوبیت پیدا می کنند.” در حالی که به نظر می رسد این سکه ها قابل رهگیری نیستند ، شرکت هایی مانند Chainalysis اقدامات لازم را برای مبارزه با این مجرمان که شامل جرایمی مانند پولشویی و اخاذی است ، افزایش می دهند..

BitConnect با توقف و قطع دست زد: پس از صدور دستور توقف اضطراری و انصراف از دستور کمیسر اوراق بهادار تگزاس ، پلت فرم بدنام وام بیت کوین BitConnect در آب گرم است. این پلت فرم بحث انگیز دارای سقف 4.1 میلیارد دلار در بازار است و در هاله ای از ابهام قرار دارد.

توقف و انصراف از اتصال Bitconnect

موارد جدید در CoinCentral?

سال نو همگی مبارک! بسیاری از پروژه ها و ایده های امیدوار کننده برای کشف در سال 2018 وجود دارد ، ما نمی توانیم بیشتر هیجان زده شویم. مقالات این هفته شامل موارد زیر است:

  • Substratum چیست؟: این پلت فرم غیرمتمرکز مأموریت دارد تا روابط متمرکز اتصال وب میزبانی وب و دسترسی به محتوا را آزاد کند.
  • بودی چیست: درباره زیر سلطه جهان پلتفرم بازار پیش بینی بیشتر بدانید.
  • ICON (ICX) چیست: ICON قصد دارد با ایجاد یک شبکه غیر متمرکز غول پیکر به هم پیوستن جهان.
  • Bytecoin چیست؟ : این رمز در سال 2012 ایجاد شد و یکی از اولین ارزهای رمزپایه توسعه یافته است.
  • بیت & Bytes 101: مقدمه ای بر رمزنگاری: درک کنید که چگونه بایت ها بخش اصلی دانش لازم برای درک کامل نیروهای محرک پشت ارزهای رمزپایه هستند.

    آیا 2018 سال آلت ها است ؟: با از دست دادن سلطه بر بیت کوین ، 2018 ممکن است سالی برای رشد گسترده آلتکوین باشد.

  • دولت هایی که به دنبال تحریم های دولت با ارزهای رمزپایه هستند: برخی از کشورها به دنبال ارزهای رمزپایه هستند تا بتوانند تحریم های اعمال شده توسط دولت را حرکت دهند.
  • آیا استخراج بیت کوین ارزش آن را دارد ؟: دریابید که آیا سرمایه گذاری در یک عملیات استخراج بیت کوین ارزش وقت ، تلاش و هزینه را دارد.

برای دیدن تأثیرگذاران دنیای ارزهای رمزنگاری شده مانند تیم دراپر ، برد گارلینهاوس (مدیرعامل Ripple) و چارلی لی (بنیانگذار Litecoin) صحبت کنید ، Blockchain Connect در سانفرانسیسکو در تاریخ 26 ژانویه 2018. خوانندگان ما 30 درصد تخفیف با کد “همزمانی” دریافت می کنند &# 128578؛

اخبار Cryptocurrency از سراسر جهان

ادعای ماموت مالی ژاپن بیت کوین تولید ناخالص داخلی را 0.3٪ افزایش می دهد: به گفته دو تحلیلگر در Nomura ، “به سختی می توان مقیاس این افزایش دارایی را نادیده گرفت.” با “اثر ثروت” ، سرمایه گذاران ارز رمزنگاری شده که احساس ثروت بیشتری می کنند ثروت های جدید خود را می گیرند و آنها را به هزینه های “دنیای واقعی” تبدیل می کنند. در حال حاضر ، تقریباً 3.7 میلیون بیت کوین توسط 1 میلیون شهروند ژاپنی نگهداری می شود.

ادعای مفتی اعظم مصر بیت کوین “غیر اسلامی” است: مفتی اعظم Shawki Allam پس از مشورت با کارشناسان مختلف اقتصادی اظهار داشت که ارز رمزنگاری شده به خودی خود مغایر ایمان اسلامی است. مفتی اعظم با مقایسه ارز رمزنگاری شده با قمار (که در اسلام ممنوع است) اظهار داشت که ارز مجازی دست به دست می شود “مسئولیت مستقیم در ویرانی مالی افراد.” به همین ترتیب ، در نوامبر سال 2017 ، رئیس مرجع دینی در ترکیه اظهارات متناقضی را اظهار داشت و ارزهای دیجیتال را مجرمانه ارزیابی کرد و بنابراین علیه اسلام است..

مفتی مصر

رئیس دفتر قبلی رئیس جمهور ریگان فکر می کند همه ما “حدس و گمان احمق” هستیم: دیوید استوکمن مشخصاً طرفدار ارز رمزپایه نیست. در واقع ، استوكمن در مصاحبه با برنامه تلویزیونی CNBC “Futures Now” اظهار داشت: “این اساساً یك كلاس از حدس و گمانهای احمقانه است كه خود را متقاعد كرده اند كه درختان به آسمان رشد می كنند. در یک سقوط تماشایی می سوزد. ” لازم به ذکر است که استاکمن غالباً چشم انداز نزولی در دنیای مالی دارد.

در حالی که Bitcoin Bitcoin موج می زند ، USD کاهش می یابد: با کاهش 10 درصدی ، دلار آمریکا بیشترین کاهش سالانه خود را نسبت به سایر ارزهای بزرگ از سال 2003 تجربه کرد. در حالی که ارزهای فیات مانند یورو و پوند در برابر دلار تقویت شدند ، هیچکدام به اندازه ارزهای دیجیتال قدرتمند نبودند ، از جمله بیت کوین 1،341 درصد افزایش از ابتدا تا انتهای سال 2017 از نظر ارزش.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me