این هفته در Cryptocurrency – 9 فوریه 2018

چمن در طرف دیگر آبشار همیشه سبزتر است

فرو بردن آن را واقعاً عدالت اجرا نمی کند. به نظر می رسد حتی تصحیح آنچه را که طی ماه گذشته تجربه کرده ایم ، بدخلقی است. چگونه می توان توجیه کرد که سقف کل بازار رمزنگاری از 834 میلیارد دلار در اوج خود به 282 میلیارد دلار در پایین ترین نقطه خود رسیده است؟ با نگه داشتن با دستهای آهنی ، اینگونه است.

حالا ، ما نمی دانیم که آیا هنوز تمام شده است ، مهم نیست که چقدر دعا می کنیم که بدترین وضعیت پشت سر ما باشد. با این حال ، بازار به نظر می رسد سالم تر از آن است که در یک دقیقه گرم داشته باشد ، و 10 نفر برتر با رنگ سبز لبخند هستند که جای تشکر دارد.

بیت کوین: بیت کوین روزهای بهتری را دیده است ، مطمئناً ، اما همه مواردی که در نظر گرفته شده ، بسیار خوب پیش می رود. خوب ، از نظر فنی هنوز پایین است هفته گذشته از این زمان اما من فکر می کنم همه ما می توانیم توافق کنیم که 8،400 دلار بسیار بهتر از 6000 دلار پایین ترین قیمت بیت کوین است که در اوایل هفته طی فروش انجام شد.

اتریوم: به نظر می رسد نایب قهرمان marketcap دقیقاً در همان قایق بیت کوین است. اتریوم نیز پایین است از نقطه شروع جمعه گذشته ، در حال حاضر با قیمت 854 دلار نشسته است.

موج دار شدن: Ripple قالب Bitcoin / Ethereum را می شکند ، چون اکنون در حال افزایش است هفته گذشته از این زمان این عمدتا نتیجه برخی از اقدامات افزایش قیمت در شب گذشته است که قیمت آن را تا 0.90 دلار پیش بینی کرد.

top10

موارد ارجمند: هیچ افتخاری در این هفته ذکر نکرده است ، زیرا هیچ سکه ای کار قابل توجهی انجام نداده است (به جز سکه الکترونیکی, که برای دومین پمپ-n-کمپرسی هفته خود بارگیری می شود ، به بالا 1،855٪ در 24 / ساعت). نه ، ما هیچ ذکر شرافتمندانه قانونی نداریم ، بلکه یک تصادف شریف است. به عنوان شما / steelflight84 به ارز r / cryptocurrency اشاره شده است در اوایل این هفته ، Bitcoin ، Ethereum و Ripple در مسابقه نزولی این هفته از نزدیک پاشنه یکدیگر را دنبال کردند. در واقع آنقدر نزدیک ، که قیمت آنها با قدرت 10 آینه یکدیگر است.

اخبار داخلی:

فوربس به علاقه مندان این امکان را می دهد تا گربه های چربی Crypto مورد علاقه خود را بدرقه کنند: بنابراین ساقه ممکن است یک کلمه قوی باشد. فارغ از این ، فوربس اولین “ثروتمندترین افراد در ارزهای رمزپایه” را منتشر کرده است که معادل اقتصاد دیجیتال “لیست میلیاردرهای جهان” است. در راس این لیست چهره هایی مانند مدیر عامل سابق Ripple ، کریس لارسن و بنیانگذار Binance ، Changpeng Zhao قرار دارند..

مرد طلایی

شهادت SEC / CFTC سنا امید رمزگذاری می دهد (و یک طلسم جدید): جی کلیتون و کریس جیانکارلو روز سه شنبه پرونده تنظیم ارزهای رمزپایه را پیش از سنا مطرح کردند. این جلسه با توجه به نتیجه مثبت ، به پایان رسید ، زیرا به نظر می رسید قانونگذاران برای اقدامات قانونی که هر دو رئیس SEC / CFTC پیشنهاد داده اند ، باز هستند. این در حالی است که سقوط بازار باعث ناامیدی بسیاری از سرمایه گذاران و علاقه مندان به آینده فضا شده است. جیانکارلو ، که حتی در مورد شگفتی های HODLing به سناتورها گفت ، جلسه را تا حدی شبیه یک طلسم برای حوزه رمزنگاری ترک کرد ، و اعضای جامعه با افزایش دنبال کنندگان توییتر خود از 5k به 28.5k در کمتر از 48 ساعت ، از او برای تشویق تشکر کردند..

Bittrex باعث افزایش گرمای Coinbase می شود و به دنبال افزودن سپرده های USD است: ابتدا Robinhood اعلام کرد که معاملات ارزهای رمزنگاری شده را آغاز می کند و اکنون Bittrex اعلام کرده است که سپرده های USD را ادغام می کند ، در عین حال حساب های جدیدی را برای استقبال از کاربران تازه باز می کند. آیا Coinbase باید نگران باشد؟ مانند بیت کوین ، اولین مزیت آن را دارد ، اما شروع به دیدن برخی از رقابت ها در بازار فیات به رمزنگاری می کند.

یک بار دیگر ، گلدمن ساکس می گوید بیشتر سکه ها به زودی بی ارزش خواهند بود: استیو استرانگین ، رئیس تحقیقات سرمایه گذاری جهانی ، نمی گوید که تمام سکه ها در طولانی مدت به دست نمی آورند ، اما او می گوید که بیشتر دارایی های دیجیتال در شکل فعلی آنها بی ارزش است. در بازار “چند برنده بیشتر” ، فناوری بلاکچین زنده می ماند در حالی که “ارزهایی که زنده نمی مانند به احتمال زیاد صفر خواهند شد”.

gs

شرکتهای کارتهای اعتباری سعی دارند با ممنوعیت خرید با افزایش رمزنگاری مقابله کنند: بانک های بزرگی مانند Bank of America و J.P. Morgan شروع به جلوگیری از خرید از صرافی های رمزنگاری شناخته شده مانند Coinbase کرده اند. در حالی که سخنگوی J.P. Morgan ، مری جین راجرز می گوید که خطر مرتبط با ارزهای رمزپایه در حال حاضر بیش از حد زیاد است ، ما را به این فکر می اندازد که آیا این ممنوعیت تلاشی برای مبارزه با موفقیت و افزایش رقابت آن است؟.

اکنون می توانید GPU را برای استخراج رمزنگاری در آمازون خریداری کنید: اگر فکر می کردید اولین دکل استخراج خود را از کجا بخرید ، دیگر به دنبال آن نباشید … آمازون در حال حاضر به ماینرها این توانایی را دارد که از طریق فروشنده های شخص ثالث GPU خود را بدست آورند. اگر به دنبال یک معامله هستید ، حتی می توانید یک بسته پردازنده گرافیکی 6 تایی را بخرید (یعنی تا زمانی که بیش از حد گرم شوند). قیمت این ابزارها در سه ماه گذشته سر به فلک کشیده و از 200 دلار پایین به تقریباً سه برابر این قیمت رسیده است.

نوجوان اوهایو پس از خرید رمزنگاری با پس انداز کل زندگی ، میلیونر می شود: “من فکر کردم: … وای ، من فقط 10٪ در روز بازگشت داشتم. این دیوانه است. “” ادی زیلان 18 ساله در مصاحبه با Business Insider گفت. Zillan شروع به خرید رمزنگاری در سن 15 سالگی ، 3 سال زیر سن لازم برای افتتاح حساب Coinbase کرد. اما این مانع از پیوستن این بچه فرصت طلب کریپتو نشد ، که اکنون برای خدمات مشاوره ای خود تا ساعت 250 دلار هزینه می کند.

علاقه مندان به رمزنگاری کالیفرنیا آزادی جدیدی را در پورتوریکو پیدا می کنند: ساکنان کالیفرنیا که در ساختمانی به نام “سول” زندگی می کردند ، نه برای زیبایی بلکه برای جلوگیری از مالیات بر سود سرمایه و مالیات فدرال به جزیره کارائیب نقل مکان کردند. هدف آنها ایجاد “رمزنگاری” در قلب پایتخت این منطقه ، سن خوان است ، و آنها حتی می گویند که دولت به آنها اجازه می دهد یک بانک ارز رمزنگاری کنند. بنیانگذار Halsey Minor می گوید در حالی که توفان هایی که پورتوریکو را خراب کردند بسیار وحشتناک بودند ، هزینه کم ملک و شرکت هایی که دفتر مرکزی خود را به پورتوریکو منتقل می کنند در دراز مدت “بخشش الهی” است.

موارد جدید در CoinCentral?

پشت صحنه صرافی های رمزنگاری: تا به حال شده است که بخواهید درباره اسرار و استراتژیهای استفاده شده توسط مراکز برجسته جهان بیشتر بدانید؟ در اینجا ، برخی از بینش های به دست آمده در کنفرانس Blockchain Connect 2018 در سانفرانسیسکو را برجسته می کنیم.

Off to the Races: رقابت برای محبوب ترین تبادل غیرمتمرکز در حال انجام است و ما لیستی از محبوب ترین DEX ها را برای شما تهیه کرده ایم تا بتوانید بستر را انتخاب کنید.

نقد و بررسی KuCoin Exchange: چگونه پلت فرم معاملاتی KuCoin در برابر رقبا قرار می گیرد؟ ما به شما خواهیم گفت.

NEO’s New Vision: The Moonshot: NEO DevCon علاقه مندان ، توسعه دهندگان ، سرمایه گذاران و کارآفرینان بلاکچین را از سراسر جهان گرد هم آورده و در یک محیط صمیمی با اطلاعات و اشتیاق همکاری می کنند. برای آشنایی بیشتر با آنچه تیم NEO متصور است و اینکه در آینده کجا قرار دارد ، به ما بپیوندید.

وضعیت (SNT) چیست ؟: آیا می خواهید درباره این مشتری موبایل که از قبل تصور می کند در شبکه اجتماعی اطلاعات بیشتری کسب کنید؟ بیشتر جستجو نکنید.

Zilliqa چیست ؟: این راهنما نگاهی عمیق به زنجیره بلوکی با محلول با مقیاس پذیری بالا دارد.

MaidSafeCoin چیست ؟: در حالی که شبکه SAFE هنوز در مراحل ابتدایی قرار دارد ، مزایای بسیاری را که می تواند از طریق ماموریت پروژه رخ دهد روشن است. در این مقاله درباره فناوری تغییر بازی بیشتر بدانید.

کانون توجه صنعت Cryptocurrency: تیم دراپر: Draper که مدتی مدافع فناوری بیت کوین و بلاکچین است ، توجه قابل توجهی را به خود و فعالیت خود در دنیای ارزهای رمزپایه جلب کرده است. درباره این سرمایه گذار خطرناک و چهره برجسته دنیای بلاکچین در کانون توجه این صنعت اطلاعات بیشتری کسب کنید. دانشگاه Draper همچنین یک Blockchain Intensive البته متناسب با بینش Draper و شبکه او.

رشد جامعه Blockchain یک موضوع مهم در NEO DevCon بود: در این مقاله ، ما برخی از بزرگترین مضامین منتشر شده از NEO’s DevCon را از نظر رشد جامعه بلاکچین بررسی می کنیم..

Power Ledger (POWR) چیست ؟: جهانی را تصور کنید که به تمام انرژی مورد نیاز برای اداره زندگی شما به شرکت های بزرگ تأسیساتی یا منابع خارجی اعتماد نداشته باشد. سلام به آینده ، با Power Ledger آشنا شوید.

Blockchain Connect 2018 Recap: در تاریخ 26 ژانویه ، تیم CoinCentral از حضور در کنفرانس Blockchain Connect در سانفرانسیسکو لذت برد. اگرچه درج همه وقایع شگفت انگیز کنفرانس غیرممکن است ، اما در این خلاصه برخی از وقایع برجسته را برجسته می کنیم.

سهام KuCoin (KCS) چیست ؟: اگر نگه داشتن 1 سکه هر روز 200+ سکه مختلف برای شما کسب کند ، چه می کنید؟ به KuCoin ، شدیدترین رقیب Binance خوش آمدید.

Loopring چیست?: این یک مبادله نیست ، اما برای مبادله ساخته شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پروتکل هایی که Loopring را واقعاً یک پلتفرم منحصر به فرد برای تبادل غیرمتمرکز می کند ، به این راهنما مراجعه کنید..

چگونه می توان یک شیت کوین ساخت: از سریع گرفتن پول نقد صاف کردن کلاهبرداری, به نظر می رسد همه این روزها از بازار پررونق و در عین حال بی نظم ارز رمزنگاری شده بهره می برند. پس چرا نباید (سلب مسئولیت: شما قطعاً نباید).

SEC و CFTC پیش از سنا مقررات رمزنگاری را بررسی می کنند: دولت در اینجا شروع می شود همانطور که دولت ایالات متحده خواستار مقررات است. آیا این یک گام در مسیر درست است?

مین کیم در مورد تعهد ICON به آموزش صحبت می کند ، در اولین ارتباط سالانه Blockchain امسال ، چند نفر از ما از Coin Central برای مصاحبه با مین کیم ، عضو شورای بنیاد ICON و مدیر ارشد استراتژی گروه مالی DAYLI نشستیم..

Asic ، GPU و CPU Mining: قبل از انجام معاملات یا سرمایه گذاری بعدی ، عواقب مربوط به اینکه آیا سکه شما از استخراج ASIC ، GPU و CPU استفاده می کند را در نظر بگیرید – اگر اثبات کار باشد ، یعنی. اما ابتدا باید تفاوت بین این فرایندهای استخراج را بیاموزید.

WanChain چیست ؟: بدانید که چرا سال 2018 سال بزرگی برای پروژه WanChain است.

Electroneum چیست ؟: حتی اگر Electroneum به نام الکترون نامگذاری شده باشد ، منفی بودن درباره آینده آن دشوار است. در این راهنمای مبتدیان ، ما کارهای داخلی Electorneum را بررسی می کنیم ، تنظیم شده است که صنعت بلاکچین را در هر زمان متزلزل می کند.

اخبار Cryptocurrency از سراسر جهان

Bitcoin No Longer the Darkweb مورد علاقه: اگر به دنبال پرداخت هزینه خدمات غیرقانونی در اینترنت هستید ، ممکن است بخواهید از برادر کوچک بیت کوین برای کمک بخواهید. Litecoin به نفع زیرزمینی ناخوشایند اینترنت بدست آمده است. طبق گزارشی از Recorded Future ، Litecoin توسط 30٪ از فروشندگان Darkweb پذیرفته شده است ، به ترتیب DASH و Bitcoin Cash در جایگاه های دوم و سوم قرار می گیرند..

یونیسف شما را برای استخراج اتریوم برای کودکان سوریه می خواهد: به گفته رویترز ، بیش از 500 نفر برای حمایت از کودکان کشور جنگ زده سوریه به طرح “تغییر بازی” پیوسته اند. در بیانیه ای ، یونیسف گفت: “با استفاده از استخراج معادن ، فرصتی برای کسانی ایجاد می کنیم که نمی توانند این کار را انجام دهند یا هرگز فرصتی برای این کار نداشته اند.” این پروژه از زمان راه اندازی در 2 فوریه بیش از 1500 یورو جمع آوری کرده است.

یونی

چین بستن سیستم عامل های ارزی در تلاش برای جلوگیری از تجارت: همانطور که در مقاله فایننشال تایمز (وابسته به بانک مردم چین) آمده است ، چین در تلاش است تا پایان تجارت ICO و رمزنگاری را خاتمه دهد. مانند شرکت های کارت اعتباری آمریکایی که به دلیل “خطرات مالی” سعی در جلوگیری از خرید رمزنگاری دارند ، چین معتقد است دارایی های دیجیتال برای ادامه شکل فعلی خود بسیار خطرناک هستند. با وجود تمام اقدامات دولت چین در کاهش خطرات ، شهروندان این کشور در حال یافتن راه هایی برای ادامه تجارت هستند.

برخلاف چین ، سنگاپور از ارز رمزنگاری شده استقبال می کند … “اکنون”: روز دوشنبه ، معاون نخست وزیر سنگاپور ، تارمن شنوگراتنام اظهار داشت: “در حال حاضر ، ماهیت و مقیاس تجارت ارزهای رمزنگاری شده در سنگاپور خطری برای ایمنی و یکپارچگی سیستم مالی ما ایجاد نمی کند.” دیدگاه های آرام دولت سنگاپور از نگرش نرم ژاپن نسبت به فناوری بلاکچین پیروی می کند ، هر دو کشور پتانسیل ارز رمزنگاری شده را مشاهده می کنند.

Not a Hack: Binance معاملات را برای نگهداری متوقف می کند: یکی از محبوب ترین صرافی های رمزنگاری جهان ، Binance ، اخیراً برداشت و تجارت را به حالت تعلیق درآورد. به گفته Changpeng Zhao ، مدیر عامل Binance ، مشکلی در سرورهای Exchange وجود داشت که باعث می شد داده ها “از همگام سازی خارج شوند” ، اما او به کاربران اطمینان داد که همه داده ها بی خطر هستند. خدمات در 7th کاهش یافت و انتظار می رود در 9th از سر بگیرند.

در سایر اخبار ، پورنو اکنون برای استخراج ارزهای رمزپایه مورد استفاده قرار می گیرد: متوجه شدید که رایانه شما بعد از افراط در برخی از تخیلات آنلاین ، به اندازه شما گرم و سنگین است؟ اگر بله ، عادت های پورنو شما می تواند باعث درآمدزایی شخص دیگری شود. مطالعه اخیر شرکت امنیتی چینی 360 Netlab نشان می دهد که 49٪ از کل استخراج مرورگر از وب سایت های پورنو انجام می شود. این سایت ها اسکریپت های استخراج را اجرا می کنند که از رایانه بازدید کنندگان برای استخراج ارزهای مختلف استفاده می کنند در حالی که اشتهای ذاتی خود را سیر می کنند.

مقررات مربوط به دستور کار بانک مرکزی اروپا: در حالی که به نظر می رسد ایالات متحده درهای خود را به بحث های نظارتی باز کرده است ، بانک مرکزی اروپا آماده نیست که موضوع را ناکام بگذارد. دانیل نو ، رئیس هیئت نظارت بر بانک مرکزی اروپا در چندی اخیر به CNBC گفت: “ما از نظر نظارتی موضوع را موشکافی می کنیم ، اگر لازم باشد آماده انجام کاری هستیم ، اما تاکنون دقیقاً در لیست کارهای ما قرار نگرفته است.” مصاحبه.

برای بانک های دیگر ، اقدام به ممنوعیت خرید Crypto با اعتبار: بازارها بسیار مورد توجه قرار گرفتند و بانک های انگلستان برای کاهش خطرات ، رد پای برادران خود را در سراسر حوض دنبال کردند. Loyds Banking Group Plc و Virgin Money خرید ارزهای رمزپایه را در کارت های اعتباری خود مسدود کرده اند. در اوج دوره رمزنگاری در پایان سال ، خرید کارت های اعتباری به طور فزاینده ای رایج شد ، و به نظر می رسد این حرکت برای محافظت از مشتریان در مقابل بدهی به دلیل سقوط آزاد بازار است..

کره شمالی احتمالاً پشت Coincheck Hack ، مقامات کره جنوبی می گویند: صرافی ژاپنی Coincheck دو هفته پیش هک شد و 530 میلیون دلار ارز رمزنگاری شده به سرقت رفت. سرویس اطلاعات ملی کره جنوبی معتقد است که کره شمالی می تواند عامل این حمله باشد. متأسفانه ، این خیلی تعجب آور نیست ، زیرا کره شمالی نیز مظنون است که پشت مجموعه ای از حملات Bithumb و Youbit بوده است که سال گذشته رخ داده است.

هکرهای کره شمالی

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me