این هفته در Cryptocurrency– 9 مارس 2018

خرس های خبر بد

زمستان تقریباً به پایان رسیده است ، مردمان ، و این هفته ، خرس ها با بیرون آمدن از خواب زمستانی – حداقل در بازار ارزهای رمزپایه ، متوجه این موضوع شدند. قیمت ها در نیمه اول هفته به شدت افزایش یافت ، سکه ها از زمان سقوط ژانویه تا فوریه به بالاترین حد خود رسیدند ، اما در نیمه دوم هفته قدرت خرید بدتر شد. همانطور که به نظر می رسید قیمت ها ممکن است سطح مقاومت قبلی خود را بشکنند ، روند نزولی نیز داشتند. در میان هیاهوی رسانه ای از نگرانی های نظارتی و کوه Gox توفنده بازار است (دوباره) ، سکه های سراسر هیئت مدیره در 48 ساعت گذشته بیشترین فاصله خود را در طول هفته کاهش دادند.

بیت کوین: از دست دادن قیمت بیت کوین در اواسط هفته که نمی تواند قیمتی بیش از 11،500 دلار را حفظ کند یا از آن عبور کند ، (جای تعجب نیست) که خود بازار را منعکس کرده است. در مدت زمان نوشتن 8720 دلار ، قیمت آن پایین است 19٪ در هفته.

اتریوم: شماره 2 Crypto حتی بدتر هم شده است. در اکثر هفته با دیدن قیمت ثابت قیمت و نمودار پایدار ، در حال حاضر با قیمت 685 دلار معامله می شود. این یک 20٪ از 865 دلار در ابتدای هفته به فروش رسید.

موج دار شدن: با شایعاتی درباره لیست قریب الوقوع Coinbase Ripple ، XRP پس از شروع هفته فروش خود با قیمت 0.90 دلار ، به 1.08 دلار افزایش یافت. با چرخش بازار و Coinbase خاموش کردن پچ پچ با اضافه کردن ارزهای جدید ، کاهش یافته است 11٪ در هفته – اما سلام ، این حداقل نیمی از BTC / ETH بهتر است.

نام آوران

حتی اگر فقط چند درصد باشد ، S / O به دارایی هایی که هنوز سبز هستند ، یعنی: Bitcore Aeternity ، Loopring ، HShare ، SingularityNET ، SmartCash و Ethos

بازخوانی قیمت

اخبار داخلی

کلاهبرداران توییتر برای سرقت رمزنگاری شما از افراد مشهور جعل می کنند: درست مثل شاهزاده نیجریه, اگر خیلی درست به نظر برسد ، احتمالاً کلاهبرداری است. آنچه اتفاق می افتد این است که مردم در حال ارسال رمزنگاری به آدرس هایی هستند که به اعتقاد آنها متعلق به شخصیت های برجسته ای مانند الون ماسک است که قول می دهند بسیار بیشتر به آنها بازگردد. برخی از شما ممکن است فکر کنید “وای ، چه کسی این اتفاق را می افتد؟” ظاهراً افراد زیادی: افراد زیادی که بنیانگذار Ethereum ، ویتالیک بوترین ، نام کاربری خود را به “No I don’t give away ETH” تغییر داد.

نه ، من ETH را نمی دهم.

– ویتالیک “نه من ETH نمی دهم” Buterin (VitalikButerin) 4 مارس 2018

صرافی های غیرمجاز می توانند هر کاری را با پول انجام دهند می گوید SEC: در هشدار به سرمایه گذاران ، SEC گفت: “بسیاری از سیستم عامل ها خود را” صرافی “می نامند ، که می تواند سرمایه گذاران را از اینکه تحت نظارت هستند یا از استانداردهای نظارتی بورس اوراق بهادار ملی برخوردار هستند ، سو برداشت کند. حتی اگر برخی صرافی ها قوانین خاص خود را دارند ، SEC نمی تواند امنیت سکه های شما را تضمین کند.

بنیانگذار Uber در حال راه اندازی رمز ارز خود است: کمپ گرت ، بنیانگذار Uber و بنیانگذار صندوق شتاب دهنده / سرمایه گذاری Expa ، ارز رمزپایه را “اکو” نامید. کمپ امیدوار است که این سکه به عنوان ارز جهانی مورد استفاده در معاملات پرداخت های روزمره استفاده شود. 50٪ از یک تریلیون نشانه اولیه که صادر می کند ، به 1 میلیارد کاربر اول که در اختیار شما قرار می گیرد ، داده می شود ثبت نام.

هکرها با 1.2 میلیارد دلار بیت کوین و اتر در این دهه دور شدند: به همین دلیل است که مردم همیشه به شما می گویند رمزنگاری خود را از مبادلات خودداری کنید. به گفته مدیر جهانی استراتژی fintech در Autonomous Research LLP Lex Sokolin ، “به نظر می رسد هک رمزنگاری 200 میلیون دلار درآمد سالانه صنعت است”. به گفته وی ، هکرها بیش از 14 درصد از عرضه بیت کوین و اتر را به خطر انداخته اند. با توجه به اینکه بلاکچین یک فناوری جدید است ، صنعت وقت نکرده است آسیب پذیری ها را برطرف کند و بلاکچین به طور بالقوه می تواند بی دفاع از آنچه تصور می شد باشد.

JP Morgan با گزارش Crypto برای مدیران دارایی در بازی بازی می کند: جولیات بانکداری موسسه JP Morgan در وب سایت خود گزارش رسمی در مورد مزایای بلاکچین برای بخش های مالی و تجاری منتشر کرد. با هدف مدیران دارایی ، بلاکچین را “معامله واقعی” می نامد ، از بزرگان مالی درخواست می کند تا از حاشیه خارج شوند و آینده آینده پذیرفتن بلاکچین را با تبلیغ تأثیرات بالقوه آن بر سازمان های قدیمی ، پیش بینی می کند.

اگر می توانید پول نقد را سرفه کنید ، Coinbase یک صندوق شاخص رمزنگاری آماده برای گرفتن آن دارد: در اوایل این هفته ، Coinbase – شاید محبوب ترین مکان در جهان برای خرید و فروش سکه های محبوب به صورت نقدی – اعلام کرد که صندوق شاخص ارزهای رمزنگاری شده خود را ایجاد می کند. صندوق Coinbase Index که به عنوان داو جونز رمزنگاری شده است ، از Bitcoin ، Ethereum ، Bitcoin Cash و Litecoin تشکیل شده و فقط برای سرمایه گذاران معتبر باز خواهد بود. ممکن است نامگذاری آن به عنوان داو جونز رمزنگاری کمی جذاب کننده باشد. مطمئناً ، این اولین صندوق شاخص یکی از بزرگترین سرمایه گذاران رمزنگاری است ، اما داو جونز برای همه سرمایه گذاران آزاد است و به طور متوسط ​​شامل 30 سهام در یک زمان خاص است ، نه 4.

املاک و مستغلات در بلاکچین؟ در ورمونت واقعی است ، خوب است و اتفاق می افتد: اولین معامله املاک و مستغلات مبتنی بر بلاکچین پنجشنبه گذشته در South Burlington، VT انجام شد. معامله به لطف انجام شد شرکت پروپی., یک شرکت املاک و مستغلات بلاکچین که این شهر در ژانویه با آن همکاری کرد. منابع نزدیک به این معامله تجاری از آن معامله و ابتکار عمل جنوبی بورلینگتون برای نظارت بر آن حمایت کردند و از آن شهر به عنوان “رهبر بلاک چین جهانی” نام بردند.

پیشگویی کردن

قاضی فدرال نیویورک: ارزهای رمزپایه کالاهایی هستند: قاضی منطقه ایالات متحده جک وینستین این هفته آنچه CFTC از سال 2015 می گوید را تأیید کرد: رمزنگاری کالایی است. قاضی ایالت نیویورک روز سه شنبه این حکم مهم را صادر کرد و به CFTC اجازه می دهد تا به دادخواست خود علیه پاتریک مک دانل و قطره های بازار کوین به جرم کلاهبرداری ادامه دهد..

موارد جدید در CoinCentral?

“Blockchain معامله واقعی است”: JP Morgan از گزارشی در مورد مزیت های اقتصادی رمزنگاری رونمایی می کند ، و این به عنوان یک گواهی فیزیکی برای افزایش علاقه به بلاکچین و ارزهای رمزپایه ای است که طی سال گذشته مشاهده کرده ایم.

معما چیست: معمایی که نویدبخش حریم خصوصی و مقیاس پذیری است ، به ندرت می توان با چنین پروژه ای منحصر به فرد با یک تیم اختصاصی و آزمایش شده تلاش کرد که تصور را به واقعیت تبدیل کند.

SmartCash (SMART) چیست ؟:: SmartCash پروژه ای است که کاملاً در زمینه حاکمیت باز است. مخصوصاً برای کسانی که به هر هزینه ای به حریم خصوصی ، شفافیت و تمرکززدایی علاقه دارند جذاب است.

مدیر عامل Bluzelle ، پاول بینز ، با پایگاه داده ابر غیرمتمرکز صحبت می کند: در Neo DevCon امسال ، ما لذت نشستن با Pavel Bains ، مدیر عامل Bluzelle را داشتیم.

Streamr DATAcoin چیست؟: دریابید که چگونه این پروژه می تواند یک مرکز جایگزین برای کسب درآمد از داده ها ارائه دهد که با مدلهای متمرکز و مبتنی بر ابر پشتیبانی می کند.

Coinbase آماده راه اندازی صندوق شاخص رمزنگاری خود است: اکنون ، آنها مقادیر Dow ​​Jones یا S را به مشتریان ارائه می دهند&P 500 دارایی رمزنگاری: صندوق شاخص Coinbase.

Reddcoin (RDD) چیست ؟: تصور کنید که برای پست FB خود به صورت رمزپایه پرداخت می شوید و می توانید آن را با محصولات ، کارت های هدیه و سایر موارد معامله کنید. به Reddcoin خوش آمدید.

ZenCash (ZEN) چیست ؟: بدانید که چرا ZenCash نه تنها در حفظ حریم خصوصی بلکه با حاکمیت ، مشوق های اقتصادی و نبوغ مهندسی محض یک رهبر واقعی است.

Dogezer (DGZ) چیست ؟: در این راهنمای مبتدیان ، دریابید که چگونه Dogezar بستری برای استفاده از جلوه های شبکه به سود سازندگان و اوایل پذیرش نرم افزارهای جدید ایجاد کرده است..

جان مک آفی کیست: پررنگ ، عجیب و غریب و سرسخت در بیت کوین: خطرناک. پارانوئید غیر عادی صعودی در بیت کوین. این چند کلمه است که در جستجوی سریع John McAfee ظاهر می شود – یک سری صفت پررنگ برای یک برنامه نویس کامپیوتر و بنیانگذار یک شرکت نرم افزاری.

Zcoin چیست ؟: Zcoin از پروتکل Zerocoin برای ارائه معاملات ناشناس به روشی خاص و مقیاس پذیر استفاده می کند. این پروتکل که در ابتدا قرار بود پسوند Bitcoin باشد ، به شما امکان می دهد سکه هایی بدون سابقه معاملات ارسال کنید.

نقشه راه Decred Unveils 2018: تیم Decred در حال کار بر روی پروژه های بسیار جالب و برنامه های مبادله غیرمتمرکز ، ویژگی های حفظ حریم خصوصی است, & بیشتر.

مدیر عامل DeepBrain Chain در مورد نقش Blockchain در آینده هوش مصنوعی بحث می کند: چرا هوش مصنوعی در بلاکچین؟ مدیر عامل DeepBrain Chain در مورد این موضوع بحث می کند.

Byteball (GBYTE) چیست ؟: درباره چگونگی هدف Byteball برای حل بسیاری از مشکلاتی که مانع از پذیرش گسترده فناوری بلاکچین شده است بیشتر بیاموزید.

BitBay (BAY) چیست?: BitBay یک بازار آزاد و غیرمتمرکز برای خرید و فروش کالا و خدمات در بلاکچین است. شما می توانید بدون نیاز به واسطه ای مانند آمازون ، eBay یا Craigslist مستقیماً با همسالان خود ارتباط برقرار کرده و معامله کنید.

اخبار Cryptocurrency از سراسر جهان

رگولاتورهای ژاپنی در حال شکستن هستند & تعلیق برخی از مبادلات: آژانس خدمات مالی ژاپن (FSA) “اعلامیه های مجازات اداری را در چندین صرافی ارزهای رمزنگاری شده سیلی خواهد زد” و برخی را مجبور به توقف تجارت خود خواهد کرد. این اقدام پس از آن است که FSA در معاملات مختلف ضد پولشویی و اقدامات محافظت از مشتری در حین بررسی های محلی ، به دام مشکلات FSA پرداخت..

قانونگذاران ونزوئلا پترو را غیرقانونی می دانند: مجلس ملی ونزوئلا ، مجموعه ای از سیاستمداران که اغلب مخالف سیاست های رئیس جمهور نیکولاس مادورو هستند ، روز سه شنبه اعلام کرد که پترو خلاف قانون اساسی است. این گروه پترو را متهم می کند که این فقط راهی دیگر برای اختلاس پول توسط دولت فاسد است و این به هیچ وجه به ونزوئلایی ها کمک نمی کند تا بحران های اقتصادی خود را برطرف کنند. در عوض ، این اقتصاد را وخیم تر خواهد کرد و به یک ملت تحت مدیریت مادورو ، که ایده پترو را “از یک شبکه دروغ” چرخاند ، امید کاذب خواهد داد..

فرماندار چین حساب های Crypto Exchanges را در رسانه های اجتماعی سانسور می کند: به نظر می رسد دولت چین به مبارزه وحشیانه خود علیه ارز رمزنگاری شده ادامه خواهد داد. حساب های شبکه های اجتماعی مانند حساب های OKEx در مبادله جهانی در برنامه پیام رسانی اجتماعی اصلی WeChat چین قبلاً مسدود شده است. هنگامی که می خواهید به پیوندهای قبلی ارسال شده توسط صرافی بروید ، در یک پیام آمده است که “ممکن است این سیستم عامل پس از بررسی در مورد شکایات کاربران ، قوانین و مقررات مربوطه را نقض کرده باشد. حساب در حال حاضر مسدود شده و محتوا در دسترس نیست. ”

کاربران Binace دارای حساب های فیشینگ ، ربات ها هستند که برای Viacoin فروش می کنند: این چهارشنبه ، کاربران Binance شکایت داشتند که صرافی به زور آلت کوین های خود را فروخته و آنها را به بیت کوین تبدیل کرده است تا خرید ویاکوین مبهم را از سایت انجام دهد. پس از انجام حفاری ، تیم Binance کشف کرد که کاربران مبتلا مورد حمله فیشینگ قرار گرفته اند که در آن هکر رباتهای معاملاتی را بر روی پروفایل های خود بارگیری کرده ، وجوه خود را به بیت کوین تبدیل کرده و سپس از آن بیت کوین استفاده کرده و Viacoin را پمپ می کند. خوشبختانه ، عوامل هشدار Binance کلاهبرداری را جلب کردند و برداشت را به حالت تعلیق درآوردند تا اینکه هکرها مزایای تورم خود را برداشت کنند. کلاهبرداری هوشمندانه نشان می دهد که هکرها بازی خود را بالا می برند ، اما همچنین ثابت می کند که Binance ، یکی از محبوب ترین مبادلات جهان ، ارزش نمک آن را دارد.

بنیانگذار آلمانی IOTA در سن 22 سالگی تازه شروع به کار می کند: تقریباً 50 نفر تحت هدایت دومینیک شینر که از سال 2016 در برلین زندگی می کند کار می کنند. به زودی با گسترش مناطق دیگر از جمله تورنتو ، اسلو ، تایوان و توکیو ، این پروژه بیش از 300 میلیون یورو ذخیره برای تأمین اعتبار پروژه در اختیار دارد ، همه که توسط کاربران اهدا شده است. IOTA که از پایتخت آلمان شبکه شده است ، در حال حاضر شرکت هایی مانند فولکس واگن را با این پروژه درگیر کرده است.

سارقان در صندلی داغ هنگام دستگیری پلیس ایسلند 11 مظنون به سخت افزار استخراج معدن: ایسلند ، خانه ای با انرژی ارزان و تجدیدپذیر و آب و هوای مناسب و مناسب برای استخراج معادن ، به کشوری محبوب برای استخراج معاملات ارزهای رمزپایه تبدیل شده است. یک مکان خوب برای شروع ، تا زمانی که برخی از افراد تازه کار تصمیم بگیرند 600 قطعه سخت افزار استخراج (رایانه ، پردازنده و غیره) با ارزش تقریبی 2 میلیون دلار را بدست آورند. چهار مورد سرقت جداگانه بین دسامبر و ژانویه رخ داده است و پلیس ایسلند 11 مظنون را که به عقیده آنها مقصر این جنایت هستند ، دستگیر کرده است..

چهار سال حذف شده از کوه گوکس و سرمایه گذاران هنوز هم ریخته اند (به معنای واقعی کلمه): خشم ، انزجار ، غم ، ترحم ، ترس: همه احساسات ذکر کوه است. Gox ممکن است آشفته شود ، مخصوصاً برای افرادی که در رویدادی که رمزنگاری را در زمستانی 2 ساله در سال 2014 ریخت ، زندگی کردند. بسیار کم و ناگهان ، عواقب آن هنوز هم باعث ایجاد یک صحنه می شود. گزارش ها در اوایل این هفته نشان می دهد که بیشتر اقدامات نزولی قیمت اخیر در بازار ممکن است به نوبواکی کوبایاشی ، یکی از معتمدان صرافی فعلی منسوخ شود ، فروش 35000 BTC و 34،000 BCH برای جلب رضایت کوه. بدهی Gox با طلبکاران. وجوه بین دسامبر و فوریه به فروش رسید و در کل معاملات حدود 400 میلیون دلار بودجه داشت.

Crypto Goes Pedagogical: رمزنگاری اضافه شده به فرهنگ لغت Merriam-Webster: فرهنگ لغت معروف در یک پست وبلاگ اوایل این هفته که از میان 850 مورد اضافی در تعاریف مارس مارس گذشته ، ارز رمزپایه ، بلاکچین و عرضه اولیه سکه به این لیست اضافه شد. امیلی بروستر ، سردبیر همكاری در Merriam-Webster ، در بیانیه مطبوعاتی منطق این سازمان را توضیح داد: “برای افزودن كلمه ای به فرهنگ لغت ، باید كاربرد گسترده ، پایدار و معناداری داشته باشد. این کلمات جدید به فرهنگ لغت اضافه شده اند زیرا آنها عضو اصلی زبان انگلیسی شده اند و اصطلاحاتی هستند که مردم احتمالاً با آنها روبرو می شوند. “

Merriamwebsterbtc

کالین هارپر نویسنده این پست است *

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me