Cryptoplatforms در تلاش است تا رمزنگاری را در دسترس عموم قرار دهد

سال 2017 سال خوبی برای رمزنگاری بوده است. به دنبال افزایش مداوم Bitcoin به قیمت های نجومی ، آلت کوین ها شاهد این امر بودند دستاوردهای سالم از موقعیت های خود یک سال پیش. ارزش اتریوم نسبت به نوامبر سال گذشته 2900 درصد افزایش یافت. Litecoin در کنار Monero رشد 1500٪ سالم داشته است. ریپل در رتبه نخست این لیست قرار دارد و در طول سال 3،185٪ سود کسب کرده است.

همه اینها را باید گفت ، crytpo شروع به ظهور در صحنه سرمایه گذاری جهانی می کند. بیشتر و بیشتر شرکت ها و بانک های سرمایه گذار شروع به صحبت در مورد شیوع فناوری جدید می کنند. با تأیید پول های بزرگ ، تصویب جریان اصلی توسط عموم مردم انجام می شود. به عنوان مثال سایت محبوب خرید رمز ارز Coinbase, فقط در 24 ساعته 100000 کاربر اضافه کرد در ابتدای ماه نوامبر. رمزنگاری ، هم به عنوان یک پیشرفت تکنولوژیکی و هم یک سرمایه گذاری ، ثابت کرده است که قانونی است. این دیگر علاقه مبهم بینندگان باهوش فن آوری نیست.

اما با رشد موانعی به وجود می آید و یکی از این موانع دسترسی است. برای باسوادان فنی ، پیمایش در رمزنگاری به اندازه کافی ساده است ، اما برای افرادی که کمتر با پیچیدگی های بلاکچین ، مبادلات ارزی و کیف پول سازگار هستند ، منحنی یادگیری می تواند ترسناک باشد. خوشبختانه شرکتهای رمزپایه ای وجود دارند که ارزها ، سیستم عامل ها و محصولاتی را طراحی می کنند که هدف آنها این است که تجربه رمزنگاری را برای کاربر متوسط ​​شما قابل دسترسی تر کنند.

بنابراین کدام شرکت ها هستند؟ در اینجا چند مورد از موارد دلخواه ما آورده شده است.

ایکونومی

Iconomi یک سیستم عامل مدیریت دارایی دیجیتال است که می خواهد سرمایه گذاران رمزگشای پیشکسوت و آماتور را به طور یکسان جذب کند. با معرفی خود به عنوان یک آرایه دارایی دیجیتال (DAA) ، ادعا می کند که نسل چهارم دارایی های دیجیتال است. به عنوان یک آرایه دارایی ، این سه نسل قبلی (به عنوان مثال ، بیت کوین به عنوان 1 ، سکه های alt به عنوان 2 ، و توکن های سودمند به عنوان 3) را با یک دارایی واحد ترکیب می کند.

Iconomi را مانند NASDAQ یا S بدانید&P500 از جهان رمز و راز. این پلت فرم صندوق های متنوعی را ارائه می دهد تا سرمایه گذاران سرمایه خود را اختصاص دهند. به عنوان مثال Conbest 1 (CBST) به سرمایه گذاران دارایی محافظه کار و با نوسان کم برای ارائه سهام خود ارائه می دهد. این شاخص شامل Bitcoin ، تعدادی از سیستم عامل های بلاکچین (Ethereum ، Waves و WINGS) ، Bancor و Aargon است. همچنین پرتفوی های متنوع تر و با ریسک بالاتر وجود دارد که به دنبال سرمایه گذاری در سکه های کم ارزش در بخش های در حال ظهور در رمزنگاری هستند. به عنوان مثال ، شاخص Cryptoassets با رشد بالا ویلیام موگایار (WMX) ، در سکه های بالقوه با رشد بالا مانند Augur ، اعتبار بازی ، Civic ، TenX ، FunFair و غیره سرمایه گذاری می کند و Ethereum اکثر سرمایه های صندوق را می خورد..

coinbest_graph

Iconomi پتانسیل جذب سرمایه گذارانی را دارد که در غیر این صورت نمی خواهند با منحنی یادگیری فناوری رمزنگاری کشتی بگیرند. با استفاده از Iconomi ، آنها به راحتی می توانند با رمز Iconomi بر روی پلتفرم کاربرد آسان آن سرمایه گذاری کنند. علاوه بر این ، نرخ بازده صندوق های شاخص ممکن است پاهای سرد شکاکان رمزنگاری را گرم کند. Coinbest 1 به تنهایی با 35.20٪ بازده افتخار کرد در یک ماه گذشته سرمایه گذاری در جایی ، کسی از قابلیت NASDAQ خود سوال می کند.

عیدو

در وب سایت آن, Eidoo خود را به عنوان “رابط بلاکچین به بشر” معرفی می کند و از این بابت واضح تر نمی شود. تیم Eidoo می خواهد جنبه های رمزنگاری رمزنگاری را انسانی کند ، بنابراین کسی مجبور نیست که از حاشیه آن را تماشا کند.

آنها قصد دارند با ایجاد یک رابط همه در یک کاربر معمولی ، یک تجربه کاربر پسند را بهینه کنند. اگر تازه وارد رمزنگاری شده اید ، دریای کیف پول و مبادلاتی که باید برای مدیریت دارایی های خود پیمایش کنید می تواند باعث ایجاد ترس شود. Eidoo می خواهد با ارائه یک برنامه کاربردی واحد که به عنوان یک کیف پول چند ارزه و مبادله ترکیبی عمل می کند ، این آبها را آرام کند.

این کیف پول شامل نشانه های Ethereum ، Bitcoin و ERC20 است که همه از آنها محافظت شده است

eidoowalletبا یک عبارت بازیابی ، در حالی که تمام کلیدهای خصوصی دارایی توسط کاربر نگهداری می شود و با رمزگذاری امن می شود. کیف پول خود به عنوان یک رابط کاربری سبک کار می کند ، بنابراین برای ذخیره دارایی شما نیازی به بارگیری بلاکچین Bitcoin یا Ethereum نیست. این نکته آخر ، Eidoo را به ویژه جذاب می کند ، زیرا برای ما که در مدیریت کیف پول های کامل گره ای مشکل داریم ، بارگیری کل بلاکچین می تواند روندی سخت و ناامیدکننده باشد..


با بارگیری کیف پول ، کاربران سپس می توانند از عملکرد مبادله غیرمتمرکز کیف پول برای تجارت توکن Bitcoin ، Ethereum و ERC20 استفاده کنند. مدیر مبادله به وجوه کاربر دسترسی ندارد ، بنابراین کاربران می توانند سرنوشت رمزنگاری خود را داور کنند بدون اینکه نگران سو parties مدیریت وجوه شخص ثالث باشند.

قابلیت استفاده تک کاربردی Eidoo می تواند پیامدهای زیادی در استفاده گسترده از مجموعه های رمزنگاری داشته باشد. نقشه راه پلت فرم انتظار دارد که مبادله تا Q3 2018 به صورت مستقیم انجام شود و حتی برای Q2 2018 نیز کارت بدهی دارند. ما مراقب Eidoo خواهیم بود ، زیرا انتظار می رود در سال آینده اتفاقات هیجان انگیزی رخ دهد.

Vertcoin

این خود را “سکه مردم” می نامد ، “ارز غیرمتمرکز متعلق به کاربران آن”. Vertcoin به دیدگاه اصلی Satoshi Nakamoto ، بنیانگذار نام مستعار بیت کوین پایبند است. مانند بیت کوین ، به عنوان یک ارز دیجیتال غیرمتمرکز نظیر به نظیر طراحی شده است که نیاز به افراد متوسط ​​مانند بانک ها و موسسات مالی را کاهش می دهد.

این همچنین برخلاف بیت کوین است که خود را از تمرکز عملیاتی که استخرهای استخراج به هسته بیت کوین آورده اند ، عایق بندی می کند. Vertcoin است مدار مجتمع ویژه برنامه (ASIC) مقاوم. سکوهای ASIC بدون اینکه بیش از حد از فناوری ASIC آویزان شوند ، فرآیند استخراج کارآمدتری نسبت به محصولات قبلی خود دارند. با افزایش دشواری نرخ هش بیت کوین ، استخراج ASIC جایگزین پردازنده های گرافیکی ، پردازنده ها و FPGA ها به عنوان روش اصلی برای پردازش معاملات بیت کوین شد. سپس ASIC محبوبیت بیشتری پیدا کرد و گروهی از معدنچیان دکل های خود را به استخرهای استخراج معدن ترکیب کردند. با استفاده از این قدرت پردازش جمع شده ، توزیع نامتناسب هش ریت در سراسر بلاکچین به وجود آمد و اکنون 62٪ از قدرت استخراج بیت کوین بین 3 استخر استخراج تقسیم شده است. بسیاری معتقدند که این یک تمرکز ناخواسته ایجاد می کند ، زیرا اکثریت بلاکچین در دست افراد معدودی است. این همان مرکزیت است که ، از بسیاری جهات ، اجازه حمله Bitcoin Cash به Bitcoin را در اواسط ماه نوامبر داد.توزیع btcmining

Vertcoin بدون تمرکز و دراماتی که ممکن است به همراه داشته باشد. الگوریتم Lyra2RE (vs) که از آن استفاده می کند ، سکه را در برابر استخراج ASIC مقاوم می کند. این اطمینان می دهد که سکوهای بزرگ استخراج نمی توانند امنیت یا یکپارچگی Vertcoin را به خطر بیندازند و این امکان را برای توزیع یکنواخت hashrate در بین کاربران فراهم می کند. هر کسی که دارای پردازنده (CPU) یا کارت گرافیک (GPU) به اندازه کافی قدرتمند باشد ، می تواند Vertcoin را استخراج کند و این روند حتی با سکه نیز آسان تر می شود ماینر را با یک کلیک کلیک کنید. ماینر 1 کلیک ساده روند استخراج معدن را ساده می کند ، و حتی جنبه های فنی تر انقلاب رمزنگاری را برای همه قابل دسترسی می کند.

افکار نهایی

لیستی که ما تهیه کرده ایم در اینجا متوقف نمی شود – این فقط چند انتخاب قابل توجه بود. سیستم عامل های بیشتری وجود دارد که به دنبال آوردن تب رمزنگاری برای عموم مردم هستند و حتی ممکن است بعداً آنها را پوشش دهیم.

نتیجه گیری از ظهور چنین شرکت هایی ساده است: آنچه ساتوشی ناکاموتو در سال 2009 آغاز کرد ، ایجاد یک واقعیت جدید فناوری است. پیشرفت های فنی جای خود را به راه حل های سازمانی و مواجهه با جریان اصلی داده است و از این مواجهه ، تقاضا برای استقرار افراد عمومی که با بلاکچین و پتانسیل آن آشنا نیستند ، ایجاد می شود. هرچه رمزنگاری محبوبیت بیشتری پیدا کند ، احتمال بیشتری دارد که این سیستم عامل ها و سایر موارد مشابه را بیشتر مورد توجه قرار دهید و با محبوبیت بیشتر سیستم عامل های کاربر پسند ، ماندگاری رمزنگاری فقط افزایش می یابد.

انقلاب از تلویزیون پخش نمی شود – دیجیتالی می شود و از قبل در حال جابجایی است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map