بازار در حال حاضر به سختی خونریزی می کند ، اما هراس نکنید – ما این را قبلاً دیده ایم

به نقل از رالفی پارکر از یک داستان کریسمس:

“اوه ، زندگی اینگونه است. بعضی اوقات ، در اوج شادی و سرور ، وقتی اوج اوج اوضاع است ، وقتی همه چیز با همه جهان درست است ، غیرقابل تصورترین بلایا بر سر ما می آیند. “

نمی توان یک نقل قول مناسب تر برای زمینه سازی معکوس کردن ثروت فعلی بازار ارزهای رمزپایه ارائه کرد. به عنوان اوج اخیر بازار همزمان با فصل کریسمس ، امتیازات پاداش برای کریسمس فیلم در اختیار شما قرار می گیرد.

در واقع ، فصل تعطیلات با افزایش سرخوشی اعتماد به نفس در بازار همراه بود. موضوعات مرتبط با رمزنگاری گفتگوهای جمع آوری کریسمس را تبلیغ می کردند, بررسی های سال 2017 به دنبال برجسته شدن رمزنگاری بود و بازار در 7 ژانویه با بالاترین ارزش سرمایه 830 میلیارد دلاری روبرو شد.

تجارت رونق داشت و به نظر می رسید که همه در حال کسب درآمد هستند. اما طبق مشاهدات رالفی ، “در اوج خوشحالی ها ، هنگامی که شادی ما در اوج خود بود” ، بخت به سرعت ساخته شده محو شد و “فاجعه بر ما فرود آمد”.

و همه چیز به معنای واقعی کلمه نزول پیدا کرد. دو هفته به سال 2018 نمانده ایم و قیمت ها در حال سقوط آزاد هستند زیرا قبلاً اعداد سبز با قرمز غرق می شوند – یک جلوه کمتر از نشاط رنگ فصلی.

در زمان نوشتن این مقاله ، قیمت کل Crypto در بازار 430 میلیارد دلار است که 48٪ ضرر نسبت به بالاترین رقم خود در دو هفته پیش است. Tether مستثنی است ، حتی یک سکه در 100 صفحه اول سبز نیست و میانگین از دست دادن 24 ساعت در 10 برتر تقریبا 30٪ است.

خونریزی

بنابراین اگر شک داشتید که در حال حاضر تنها کسی هستید که نمونه کار خونریزی دارید ، راحت باشید – بدبختی عاشق شرکت است و از تنهایی دور هستید. شاید بتوانیم بیشتر شما را راحت کنیم. قبلاً اصلاحاتی از این دست اتفاق افتاده است. در واقع چهار بار ، و همه آنها در همان زمان ، درست در آغاز سال جدید اتفاق افتاده اند.

تاریخ دوباره تکرار می شودروندها

از سال 2014 ، بازار ارزهای رمزنگاری شده با ظهور سال جدید اصلاحات اساسی انجام داده است. علاوه بر این ، با هر سال متوالی ، اصلاحات شدیدتر از سالهای گذشته بوده است.

در حالی که بازار در حال افزایش بود تا به بالاترین سطح خود برسد ، u / trollerroller ساخت یک پست Reddit به r / cryptocurrency نشانگر این روند ، به کاربران هشدار می دهد که به زودی پس از صعود اخیر به بازار تکرار خواهد شد.

نگاه کردن به نمودار مرتبط با پست ، موازی غیر معمول است. علاوه بر این ، با ورود به سال 2017 ، 36٪ شکاف روده ، بیشترین روند اصلاح جریان را در 48٪ نشان می دهد.

در این پست ، u / trollerroller این روند دائمی را به سرمایه گذاران وجهی برای فصل مالیات نسبت می دهد. این به خوبی می تواند یک عامل مثر باشد ، اما تجزیه و تحلیل دیگری توضیحات اضافی / جایگزین را نشان می دهد.

یک پست r / ارز رمزنگاری شده این اصلاحات دوره ای را با سال جدید قمری مرتبط می کند ، همچنین به عنوان سال جدید چینی شناخته می شود. با توجه ارسال به پست توسط u / eclipsegum–و یک نمودار گویا اعتبار شما / u / Secruoser – بازار همیشه نزدیک به سه هفته از سال جدید قمری مخزن دارد. مردم آسیا ، u / eclipsegum استدلال می کنند ، پول خود را از رمزنگاری صرف می کنند تا در سفر و هدایا خرج کنند ، و با توجه به اینکه بازارهای آسیا بخش قابل توجهی از قدرت خرید ارز رمزنگاری را تشکیل می دهند ، این ارزش کل ارزش بازار را ایجاد می کند.

وحشت نکنید ، منتظر بمانید و آن را هوشمندانه بازی کنید

با توجه به روندهای تاریخی ، دلیل کمی برای نگرانی داریم. در واقع ، برای اینکه وضعیت را به عقب برگردانیم ، جای شکرگذاری داریم. بازار در اوج خود به طور پیوسته به 900 میلیارد دلار نزدیک می شد ، تقریباً سه برابر افزایش از ارزش 300 میلیارد دلاری آن که در دسامبر 2017 اعلام می شود. این اصلاح سالم است و بازار را به موقعیت با ثبات تری می رساند که امکان رشد را فراهم می کند. رو به جلو.

اگر در این تعطیلات تازه وارد بازار شده اید و خریداری کرده اید ، این احتمالاً اعتماد به نفس شما را به همراه کیف پول شما متزلزل کرده است. من وضعیت شما را بی اهمیت نخواهم کرد ، زیرا احتمالاً بسیار پایین آمده اید و این یک ضربه بزرگ است.

اما ترس نداشته باشید و وحشت نکنید. اگر تاریخ به تکرار خود ادامه دهد ، همه چیز به زودی ظاهر می شود و بازار به سمت بهبودی مداوم پیش می رود. برای مثال, اگر به تصحیح سال گذشته نگاه کنید, این فقط یک چشم انداز کوچک در نمودار یک ساله است ، که اکنون یک جهش ناچیز در مسیر رشد بیشتر است.

بنابراین مدتی از نمونه کارها دور شوید ، اگر احساس جسارت کردید ، غوطه وری را بخرید و بله ، درست است. Crypto’s درگیری خود را ادامه داد و در اوج لذت و اوج بیشتری خواهد بود.