همانطور که جوامع آنلاین تبدیل به اتاق های پژواکی می شوند که با الگوهای رفتاری HODL و lambo انعکاس می یابند ، بحث در مورد استفاده از بلاکچین در زندگی روزمره می تواند در یک فضای سرمایه گذاری از آرزوهای مهتاب غرق شود. گاهی اوقات ، به راحتی می توان فراموش کرد که فناوری زیر مجموعه ارزهای رمزپایه ، بلاکچین ، توانایی تغییر کامل نحوه تعامل ما با داده ها را دارد. این کاربرد در دنیای واقعی ، آینده در راه حل های سازمانی و قابلیت ساده سازی شیوه های تجاری در سراسر جهان دارد.

برای رفتن حتی فراتر از این ، ارزهای رمزپایه و بلاکچین دارای ارتباط چندرسانه ای هستند که فراتر از ریشه های اصلی مالی و فناوری آنها است. همانطور که محبوبیت آنها افزایش یافته است ، نوآوران به دنبال جذب علاقه جامعه به رمزنگاری ، ادغام آن در رسانه های مختلف سرگرمی هستند. تظاهرات خارج از ضرب و شتم آن شامل بازی هایی مانند CryptoKitties بدنام ، و شاید تعجب آور تر ، یک گروه موسیقی الهام گرفته از ارز رمزنگاری شده باشد.

بازی در بلاکچین

در پایان سال 2017 ، توسعه دهندگان راهی برای کسب درآمد از دیوانه ارز رمزنگاری شده در سیستم عامل های بازی پیدا کردند. و این گیم بیت جواب داد ، اما بدون فداکاری برای سلامتی شبکه محقق نشد.

اولین قسمت در این زمینه به صورت گربه سانان دیجیتالی بود که به آنها معروف است CryptoKitties. ایده Axiom Zen ، یک شرکت توسعه محصول کانادایی ، CryptoKitties یکی از اولین بازی های مبتنی بر بلاک چین بود. این نرم افزار به عنوان dApp بر روی بلاکچین Ethereum ساخته شده است و به کاربران اجازه می دهد گربه های مجازی را در بستر آنلاین بازی با استفاده از ETH به عنوان روش پرداخت ، خرید ، فروش و تولید کنند..

CryptoKitties

و مردم از این ایده عصبانی شدند. طی چند روز پس از انتشار ، معاملات مربوط به CryptoKitty عمده ترافیک شبکه Ethereum را تشکیل داده است. در تاریخ 4 دسامبر ، 3 میلیون دلار برای آواتارهای خزدار و در زمان نوشتن این مقاله هزینه شده است, بیش از 18.8 میلیون دلار در ETH در معاملات آنها غرق شده است. برخی از آنها 100 هزار دلار بالاتر می روند و گرانترین آنها 300 ETH (390،000 دلار) است..

CryptoKitties هرچقدر که شایان ستایش باشد باعث سردرد جامعه Ethereum شد. در اوج دیوانگی, هزینه معاملات و زمانهای افزایش یافته همانطور که خزهای توکن شبکه را مسدود کرد. یک ICO ، SophiaTX ، حتی مجبور شد فروش توکن خود را به دلیل ازدحام شبکه به تأخیر بیندازد.

وقتی اعضای جامعه شروع به زیر سوال بردن ثبات بلاکچین Ethereum کردند ، این نگرانی درباره مقیاس پذیری مطرح شد. اگر نتواند تهاجم تجاری از ارتش گربه های دیجیتال را حفظ کند ، چگونه می توان از Ethereum در دنیای واقعی و جریان اصلی استفاده کرد؟ در آن زمان ، مهندس نرم افزار اوکراینی بوریس کوزاک در توئیتر خود نوشت که امیدوارم این مشکل درهای بیشتری برای توسعه باز کند.

خوب ، حداقل برنامه ای برای اندازه گیری وجود دارد. CryptoKitties فقط ممکن است توسعه دهندگان Eth را مجبور به سرعت بخشیدن به آن کنند. کانالهای دولتی (Raiden و غیره) ، Sharding ، Casper / PoS.

– بوریس کوزاک (boriskozak) 4 دسامبر 2017

با این حال ، این مسائل باعث نشد دیگران بتوانند بازی های خود را در بلاکچین Ethereum بسازند. در نوزدهم دسامبر, اترمون وارد اکوسیستم اتریوم شد ، و بله ، دقیقاً همانطور که به نظر می رسد است. مانند CryptoKitties ، Ethermon نیز با الهام از دنیای Pokemon ، آواتارهای دیجیتالی قابل تجارت و قابل جمع آوری در بلاک چین Ethereum است. برخلاف CryptoKitties ، متای Ethermon فراتر از جمع آوری گسترده است ، زیرا شما می توانید Ethermon خود را آموزش دهید و با مربیان دیگر در شبکه نبرد کنید.

اتمون

هنوز هم دیگران وجود دارد. به زودی ، اعضای انجمن TRON می توانند از نشانه های TRX خود برای خرید استفاده کنند سگ های تروندرست است ، CryptoKitties به زودی رقبای سگ خواهد داشت.

حتی RPG آنلاین در کار است که در Blockchain Ethereum اجرا می شود. دوبله شده صنایع دستی, بازی تقلید از بازی محبوب Sandbox Minecraft است. با استفاده از ETH به عنوان روش پرداخت ، بازیکنان قادر به خرید ، فروش ، تجارت و تجهیزات صنایع دستی خواهند بود در بازی, همچنین به سیاه چالهای حمله و جمع آوری غنائم در یک محیط کاملاً باز و باز جهان بپردازید. اوه ، و این بازی شامل پول بومی خود خواهد بود ، یک رمز ERC20 به طور آزمایشی به نام Gold Pieces (XGP).

صنایع دستی

این باعث می شود یک پلت فرم بازی در زنجیره بلوک TRON و سه پلت فرم در Ethereum وجود داشته باشد. با توجه به مشکلاتی که CryptoKitties به شبکه Ethereum ارائه داد ، در صورت برخاستن Ethermon و Ethercraft ، احتمالاً ما شاهد پایان چنین ازدحام نیستیم..

Cryptocurrency به صحنه موسیقی برخورد می کند

تا همین اواخر ، تصور بسیاری از اعضای جامعه برای یک گروه موسیقی الهام گرفته از رمزنگاری بسیار دور بود ، اما در سالی که مردم مایلند 100 هزار دلار از معادل دیجیتال کودک beanie صرف کنند ، رمزنگاری پاپ کمتر پوچ به نظر می رسد.

در واقع ، همه چیز در سال 2018 امکان پذیر است و یک گروه موسیقی پاپ ژاپنی موسیقی رمزنگاری شده را به جریان اصلی وارد می کند. دختران ارز مجازی اولین کنسرت خود را در 12 ژانویه در توکیو ، ژاپن ، یک هفته پس از اولین آهنگ خود ، “ماه ، ارز مجازی و من” انجام دادند. یوتیوب را بزنید.

این گروه لباس های خدمتکار ورزشی و ماسک های کشتی مارک دار با آرم های محبوب ارزهای رمزنگاری شده از جمله بیت کوین ، اتریوم و ریپل به صحنه آمدند. همانطور که انتظار دارید ، آنها فقط بیت کوین و اتریوم را برای بلیط های کنسرت و کالاها قبول می کنند و همچنین چک های حقوقی خود را با این ارزها دریافت می کنند.

Kasotsuka Shojo اولین گروه پاپ با موضوع ارزهای رمزنگاری شده در جهان است. https://t.co/LdD0xbMd5f از طریق DigitalTrends # ارز رمزنگاری شده #ترکیدن #KasotsukaShojo # موسیقی # پول #AI pic.twitter.com/D6MygPAWFP

– زکی احمد (ZackeyAhmed) 15 ژانویه 2018

در وب سایت آنها, این گروه نشان می دهد که آنها “قصد دارند [از طریق] سرگرمی ترویج کنند که ارز مجازی ابزاری برای حدس و گمان نیست بلکه فناوری است که آینده ای شگفت انگیز را ایجاد می کند.” متن آهنگ آنها به جای تمرکز فقط بر توانایی سرمایه گذاری رمزنگاری ، روش های سرمایه گذاری ایمن را تشویق می کند و از بازرگانان می خواهد که از کلاهبرداری ICO خودداری کنند و دارایی های خود را ایمن نگه دارند.

از Obcurity گرفته تا صنایع اصلی

2018 سال تعیین کننده ای برای ارزهای رمزپایه و فناوری بلاکچین خواهد بود. در آینده نزدیک ، فن آوری اثبات شده ادغام با صنایع قدیمی را آغاز می کند و برندگان واقعی این رونق خود را از بین می برند زیرا بازندگان بدشانسی از بین می روند.

با رشد فرزندخواندگی ، انتظار داشته باشید که تأثیر رمزنگاری بر روی چندرسانه ای ادامه یابد. با توجه به موفقیت CryptoKitties ، Ethermon ، Tron Dogs و Ethercraft اولین نفر در جدول بازی های بلاکچین نبودند و مطمئنا آخرین آنها نیز نخواهند بود.

علاوه بر این ، دختران ارز مجازی اولین کسانی هستند که ارز رمزنگاری شده را در موسیقی ادغام می کنند و احتمالاً شاهد پیوند بلاکچین به سایر اشکال رسانه خواهیم بود. س isال این است که نوآوران برای استفاده از رشد انفجاری رمزنگاری ، به دنبال چه نوع سرگرمی هستند?

ما هیچ راهی برای دانستن نداریم ، اما مطمئنا منتظر خواهیم ماند تا این موضوع را بفهمیم.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me