مگر اینکه در یک ماه گذشته در اینترنت متوقف شده باشید ، احتمالاً درباره پروژه مخفیانه Libra Project Libra و راه اندازی آینده GlobalCoin این شرکت شنیده اید. در حالی که هنوز اطلاعات کمی در مورد پایدار کوین جدید می دانیم ، چندین چهره و خبرگزاری در حال حاضر آن را لقب می دهند قاتل بعدی بیت کوین. به استفاده عمدی ما از کلمه “بعدی” توجه کنید.

نیویورک تایمز بیت کوین را یک شکست نامید

آه ، بله بیت کوین ، شکستی که در حال حاضر دومین ارز رمزنگاری شده بزرگ با ضریب 5 است. | منبع: نیویورک تایمز

هر سال یا تقریباً ، یک پروژه جدید و جدید هیجان انگیز برای رمزنگاری ظاهر می شود و باعث می شود که گوروهای خود خوانده بیت کوین را پیش بینی کنند نابودی بارها و بارها با این حال ، رمزنگاری king هنوز ایستاده است و با فاصله یک مایل جایگاه شماره یک بازار را در اختیار دارد.

بنابراین حتی اگر فیس بوک بی رحم پشت GlobalCoin باشد ، بعید به نظر می رسد که پادشاه را از سلطنت برکنار کند. بیایید نگاهی به دلیل آن بیاندازیم.

تسلط بر بازار بیت کوین

بیت کوین غالب ترین ارز رمزنگاری شده بوده ، هست و خواهد بود. | منبع: CoinMarketCap

GlobalCoin نقطه مقابل بیت کوین است

بیت کوین به همان اندازه ارزش دارد که غیرمتمرکز ، مقاوم در برابر تورم بیش از حد و مقاوم در برابر سانسور است. GlobalCoin برعکس است.

GlobalCoin به طور واضح متمرکز است زیرا تحت کنترل انحصاری فیس بوک قرار دارد. برای افزودن توهین به آسیب ، به نظر می رسد که فیس بوک با همان موسساتی که در وهله اول نیاز به بیت کوین را ایجاد کرده اند ، همکاری می کند. وال استریت ژورنال گزارش می دهد که ممکن است ویزا و مسترکارت نیز در ترکیب باشند. اگر این شایعه به نتیجه برسد ، نمی توانیم منتظر بمانیم تا در مورد هزینه های GlobalCoin اطلاعاتی کسب کنیم.

علاوه بر این ، GlobalCoin یک Bitcoin ثابت است که شامل سبدی از ارزهای جهانی است. این نوع ارز رمزنگاری شده در مقایسه با سایر سکه های پایدار که مستقیماً به دلار آمریكا متصل می شوند ، در برابر ابر تورم محافظت می شود ، اما هنوز هم خطاهای خود را دارد.

چه کسی تصمیم می گیرد که چگونه این سبد متعادل شود؟ آیا وزن ارز با گذشت زمان تغییر خواهد کرد؟ اگر ارز خاصی تورم بیش از حد ایجاد کند چه می کنید؟ پاسخ به همه این س questionsالات نیاز به یک مرجع مرکزی دارد که مستعد فساد و منافع خودخواهانه باشد.

حیاتی ترین ویژگی بیت کوین در مقاومت در برابر سانسور آن است. هرکسی می تواند بیت کوین داشته باشد ، آن را از هرجایی دریافت کرده و برای هرکس که بخواهد ارسال کند. وجوه شما هرگز مسدود نمی شود و نمی توان معاملات شما را مسدود کرد. فیس بوک دارای سابقه ای از سانسور حساب های کاربری و ممنوع کردن مردم از سیستم عامل آن ما می توانیم انتظار داشته باشیم که در امور مالی شما نیز همین کار را انجام دهد.

سرانجام ، شایعاتی مبنی بر کارکرد چندین گره در شبکه GlobalCoin منتشر شده است که در ظاهر ، باید علاقه مندان به رمزنگاری را خوشحال کند. با این حال ، گزارش شده است که فیس بوک در حال شارژ است 10 میلیون دلار برای اجرای گره, جو متوسط ​​را از فرآیند “تمرکززدایی” دور نگه دارد.

فیس بوک دارای موضوعات (ضد) اعتماد است

فیس بوک در حال حاضر در معرض تعداد زیادی قرار دارد نظارت نظارتی برای کنگره Instagram / Whatsapp / Facebook. افزودن یک محصول مالی که با هر سه محصول ادغام شود ، به پرونده ضد انحصار آن کمک نمی کند.

اگرچه یک انفجار در فیس بوک ، که در آن کمیسیون تجارت فدرال (FTC) این شرکت را مجبور به چرخاندن Instagram و Whatsapp می کند ، بعید به نظر می رسد ، اما می تواند بر سودمندی GlobalCoin تأثیر منفی بگذارد. بدون قابلیت همکاری سیستم عامل ، GlobalCoin از سیستم انتقال پول فعلی Facebook Messenger بهتر نیست.

برای دفاع از GlobalCoin ، گفته می شود که فیس بوک با کمیسیون تجارت کالا و آینده ایالات متحده (CFTC) همکاری می کند تا اطمینان حاصل کند همه چیز بالاتر از حد مجاز است. با توجه به اینکه SEC ، IRS و سایر سازمان های دولتی خواهان کنترل برخی از دارایی های رمزنگاری هستند ، با این حال ، رعایت انطباق ممکن است آسان تر از انجام باشد.

مارک زاکربرگ بیش از مدیرعامل بانک بی روح است

داستان های Satoshi Nakamoto ، خالق بیت کوین ، او را از نظر مثبت ترسیم می کند. به نظر می رسد او یک فرد (ها) فوق العاده باهوش است که از فساد اداری دولت و م institutionsسسات مالی خسته شده است و به احتمال زیاد هنوز هم هست..

Satoshi Nakamoto “رئیس دانشگاه در آستانه کمک مالی دوم برای بانک ها” را در بلوک Genesis Bitcoin قرار داد. | منبع: ویکی بیت کوین

از طرف دیگر ، زاکربرگ احتمالاً مادر خود را برای یک تی شرت خاکستری جدید به فروش می رساند. شرکت وی پس از رسوایی در مورد حریم خصوصی کاربران ، نقض داده ها و تاکتیک های شرورانه تجاری در خط مقدم رسوایی قرار گرفته است. بیایید چند مثال را مرور کنیم. فیس بوک:

و این فهرست همچنان ادامه دارد. تمرکز مجدد شرکت زاکربرگ بر حفظ حریم خصوصی ، کسی را گول نمی زند. فقط یک مسئله زمانی است که ما یک معایب GlobalCoin را به لیست اضافه می کنیم.

بیت کوین اینجاست تا بماند

چه بخواهیم و چه نخواهیم ، بیت کوین به جایی نمی رسد. GlobalCoin چیزی بیش از یک ارز متمرکز نیست که کاملاً علامت ارز رمزنگاری شده را از دست بدهد. حتی موفقیتی هم تجربه می کند ، این به معنای مرگ بیت کوین نیست.

بیت کوین از تحریم های دولت ، ماینرهای مخرب ، اطلاعات غلط ، تهمت ، افت 80 درصدی قیمت و تعداد بیشماری کپی زنده مانده است. این ضد انعطاف پذیری است ، با هر تلاش برای کشتن آن قوی تر می شود.

بنابراین ، لطفاً ، به عشق خدا ، از هر كسی “قاتل بیت کوین” نام ببرید.