ابرا چیست?

ابر یک بستر سرمایه گذاری ارزهای رمزنگاری شده است که کاربران را قادر به خرید ، فروش ، تجارت و کسب سود از انواع ارزهای رمزپایه می کند. با پرداخت تنها 5 دلار ، کاربران می توانند حدود 10٪ سود با نرخ ثابت و 4.5٪ سود بیت کوین که روزانه مرکب است ، کسب کنند.

چارلی لی ، خالق Litecoin ، مدتهاست که یک “سورپرایز بزرگ غیر منتظره” را برای Litecoin تحسین کرده است. شگفتی در قالب یک برنامه جدید از شرکت ابرا به دست آمده است. این برنامه به افراد امکان می دهد تا از طریق استفاده از قراردادهای هوشمند بیت کوین و Litecoin در 20 ارز رمزنگاری شده و 50 ارز فیات سرمایه گذاری کنند.. نه تنها می توانید در 70 دارایی مختلف سرمایه گذاری کنید ، بلکه تجارت بین آنها بی هزینه و تقریباً فوری انجام می شود.

2 تا پایین ، 2 تا رفتن! &# 128640؛

پردازنده تجاری CommerceCB

&# 128306؛ کیف پول آنلاین محبوب

&# 128306؛ سکوی تجارت کالا

✅ یک غافلگیری غیرمنتظره بزرگ AbraGlobal# پرداخت با Litecoin https://t.co/bYUPup67G0 https://t.co/bYUPup67G0

– چارلی لی [LTC⚡] (SatoshiLite @) 15 مارس 2018

چگونه کار می کند?

در اینجا مثالی از نحوه استفاده از Abra آورده شده است. تصور کنید 1000 دلار LTC به برنامه واریز می کنید و می خواهید با مقداری قرار گرفتن در معرض قیمت Stellar با 0.25 دلار معامله کنید. این یک معامله در شبکه Litecoin ایجاد می کند که نیاز به چندین امضا دارد ، مانند یک قرارداد هوشمند. شما نیمه اول معامله را با ابر امضا می کنید و LTC خود را با قیمت معاملات قفل می کنید. اگر قیمت Stellar دو برابر LTC باشد ، اکنون دو برابر LTC خواهید داشت. سپس ، می توانید ابر را در نیمه دوم معامله امضا کنید. با این کار LTC شما باز می شود و سود شما ارسال می شود و در نتیجه 2000 دلار LTC در کیف پول شما ایجاد می شود.

ابر برنامه

در هیچ مرحله ای از این فرآیند هرگز سکه های Stellar نخواهید داشت. ارسال Stellar از ابر به کیف پول Stellar ممکن نیست. شما به راحتی می توانید بازار خود را در معرض تغییرات قیمت آلت کوین قرار دهید. ابر یک ارز مصنوعی ایجاد می کند که از قیمت Stellar پیروی می کند ، اما شما در تمام مدت درگیر Litecoin هستید. شما می توانید در 70 ارز مختلف سرمایه گذاری کنید ، اما در واقع هرگز صاحب آنها نشوید. شما ارزهای ترکیبی خواهید داشت که از طریق قراردادهای هوشمند در بلاک چین Litecoin قیمت آنها را دنبال می کنند. “به این ترتیب ، ابر به شما امکان می دهد تا در چندین ارز رمزنگاری شده بدون ایجاد کیف پول جداگانه ، مدیریت کلیدهای جداگانه یا کشف نحوه خرید رمزنگاری در صرافی ، سرمایه گذاری کنید.”

ارزهای مصنوعی

نقدینگی ارزهای مصنوعی مشکلی ایجاد نخواهد کرد. ابرا با موفقیت این قراردادهای چند عاملی را برای “مدیریت ریسک فیات ، بیت کوین و اتر طرف مقابل برای بیش از یک سال و بدون قطع خدمات” اجرا کرده است. شما همیشه می توانید با بیت کوین یا Litecoin معامله کنید و آن سکه ها را به کیف پول مورد علاقه خود ارسال کنید. در ایالات متحده همچنین می توانید به پول فیات تسویه حساب کرده و پول را به حساب بانکی خود ارسال کنید.

ابر می تواند با قراردادن موقعیت کاربران خود ، این قراردادهای هوشمند را به کاربران خود تضمین کند. ابر برای محافظت از موقعیت های تجاری خود ، “ترکیبی از خرید و فروش ارزهای رمزپایه با شرکای مختلف مبادله.”پوشش آنها هیچ خطری برای کاربران و ابرها ندارد. سود آنها نه از طریق پوشش ، بلکه در تفاوت قیمت هنگام انجام معاملات است.

ساخت در شبکه Litecoin

تا همین اواخر ، ابرا قراردادهای هوشمند مربوط به ارزهای مصنوعی را در شبکه بیت کوین ایجاد کرد. با این حال ، آنها اکنون قصد دارند برای اکثر معاملات از بلاکچین Litecoin استفاده کنند.

“ابرا Litecoin را به عنوان کلاس اصلی دارایی برای سیستم عامل سرمایه گذاری ما انتخاب کرده است ، اگرچه اکنون ما توانایی جابجایی کاربران را بین قراردادهای Bitcoin و Litecoin داریم. ما Litecoin را بعد از یک تحقیق طولانی و دقیق برای تعیین طبقه دارایی که معیار ما را برآورده کرد ، انتخاب کردیم: ایمن ، ایمن ، مقیاس پذیر در زنجیره ای و خارج از زنجیره ای ، هزینه های استخراج کم ، و ترجیحاً با رعایت نقشه اصلی منتشر شده بیت کوین. ”

ابرا تعیین کرد آینده شغلی آنها می تواند کاملاً به شبکه Litecoin تکیه کند. برخلاف سکه های دیگر ، Litecoin فاقد درام هارد فورک ، قطع شدن شبکه و افزایش هزینه های معاملات است.

ابرا معتقد است که “بیت کوین همیشه خواهد بود کمی ایمن تر از Litecoin عمدتا به دلیل اندازه بلوک کوچکتر آن است – بسیاری از آنها Litecoin را به عنوان نقره دیجیتال در مقابل طلای دیجیتال Bitcoin معرفی می کنند. اما این مبادله امنیتی ناچیز به معنای پایین آمدن هزینه های استخراج و بیشتر در مورد مقیاس زنجیره ای برای کاربران ما است. ما معتقدیم که Litecoin بهترین انتخاب امروز برای این قراردادها است.

نه تنها هزینه های Litecoin کمتر از Bitcoin است ، بلکه آخرین به روزرسانی Litecoin Core هزینه ها را حتی بیشتر کاهش می دهد. هزینه های متوسط ​​معامله می تواند به طور بالقوه کمتر از 1 سنت باشد.

این برای Litecoin به چه معناست?

ابر به طور چشمگیری پیچیدگی سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه متعدد را کاهش می دهد. کاربرانی که خارج از ایالات متحده علاقه مند به سیستم عامل سرمایه گذاری هستند می توانند با تهیه Litecoin ابتدا کار خود را شروع کنند. اگر ابر قادر به جذب تعداد قابل توجهی از کاربران باشد ، این امر می تواند تقاضا برای Litecoin را افزایش دهد. در سمت عرضه ، قراردادهای هوشمند بیشمار در Abra باعث کاهش Litecoin در کاهش عرضه LTC می شود. سرانجام ، انتخاب ابر اعتبار را به Litecoin می افزاید. از بین همه رقبا مانند Ripple ، Ethereum یا Bitcoin Cash ، تحقیقات Abra نشان داد که Litecoin بهترین گزینه است.

ابر به دلیل امنیت بهتر Litecoin و پایبندی به نقشه راه مقیاس پذیری بیت کوین ، Litecoin را به جای Bitcoin Cash انتخاب کرد. &# 128020؛&# 128640؛ # دزدکی https://t.co/ZtwLUfI1yx

– چارلی لی [LTC⚡] (SatoshiLite @) 16 مارس 2018

نحوه استفاده از ابرا?

برای شروع ، ابتدا برنامه را بارگیری کنید اینجا و کلیدهای خصوصی خود را یادداشت کنید. ابر یک کیف پول غیر حضوری است بنابراین شما همیشه می توانید به بودجه شخصی خود دسترسی داشته باشید.

سپس با استفاده از یک حساب بانکی آمریکایی یا فیلیپین ، کارت American Express ، Bitcoin ، Litecoin یا Ethereum ، بودجه خود را شروع کنید. هنگامی که بودجه ای به کیف پول ابر خود اضافه کردید ، آماده سرمایه گذاری در هر 20 ارز رمزپایه موجود هستید.

افکار نهایی

“تعجب بزرگ” چارلی ممکن است در ابتدا تا حدی گیج کننده باشد ، اما بدون شک “ابر” چیزی جز خبر خوب برای آینده Litecoin و برنامه های آن نیست. بیشتر سکه ها هنوز به دنبال افزودن به صرافی های جدید هستند. در مورد ابر ، صرافی جدید به Litecoin اضافه می شود.