س Loالات Loom as Bytecoin Pumps 1000٪ با لیست های عمده تبادل ، تخلیه پس از مشکل شبکه

معامله با Bytecoin چیست?

Bytecoin ، ارز اصلی CryptoNote که باعث ایجاد چندین پروژه دیگر شد ، از جمله Monero ، دوباره در اخبار قرار گرفته است. پس از اضافه شدن به Binance و Poloniex در این هفته ، قیمت قبل از اینکه چند دقیقه بعد سقوط کرد ، با سرعتی سرسام آور 1000٪ در Binance افزایش یافت. به دنبال این افزایش قیمت ، شبکه ای نزدیک به شبکه ایجاد شد که کیف پول سکه را خاموش کرده و دسترسی برداشت / سپرده را در همه سیستم عامل ها خاموش می کند.

از آن زمان به بعد ، قیمت Poloniex و Binance سقوط آزاد کرد. معامله گران و اعضای جامعه رمزنگاری ها صعود و سقوط را به عنوان یک پمپ و تخلیه و عدم جابجایی یا تجارت سکه به عنوان کلاهبرداری که توسط تیم Bytecoin ، Binance یا هر دو انجام شده است ، رد می کنند. CoinMarketCap با اشاره به مشکلات کیف پول و نگهداری شبکه ، در حال حاضر هیچ قیمتی برای سکه نشان نمی دهد.

خرابی Bytecoin CoinMarketCap

حساب رسمی توئیتر Bytecoin منتشر شد این بیانیه در مورد قطع در زمان بحران.

Binance ، HitBTC و Poloniex همگی بیانیه های مشابهی منتشر کردند و بیان داشتند که برداشت و سپرده ها تا زمان حل مشکلات شبکه متوقف شده اند.

قبل از این هفته ، حجم معاملات Bytecoin در چندین صرافی کوچک که در آن موجود است 8 میلیون دلار ناچیز بود. تعداد اندکی از سکه ها دست عوض کردند ، که عجله خرید و فروش هنگام معرفی آن به مبادلات عمده را توضیح می دهد. دو روز بعد ، حجم تجارت BCN به 600 میلیون دلار رسیده بود. متأسفانه برای بازرگانانی که هرگز نام سکه را نشنیده بودند (اشاره: اکثر آنها) ، بسیاری از آنها در یکی از تلخ ترین پمپ ها و تخلیه هایی که امسال دیده ایم گرفتار شدند.

تقریباً در مورد هرگونه قطع پمپ و تخلیه کیف پول ، یا قطع خدمات صرافی ، کاربران عصبانی با اعلامیه اعلامیه مبادله را تحت فشار قرار دادند. داستان های وجوه از دست رفته ، فریادهای تجارت داخلی و پیوند به بلیط های پشتیبانی بی پایان در مورد معاملات متوقف شده ، در میان کسانی که قربانی این دامپینگ شدند ، فراوان بود. با این التماس های قربانی ، عجیب و غریب بود ، ترول و جشن کسانی که موفق شدند از پمپ سود ببرند.

رفع مشکل موجود است

حدود 24 ساعت بعد ، تیم Bytecoin به روزرسانی نرم افزار Bytecoin را منتشر کرد و ادعا کرد که همه صرافی ها اکنون باید بتوانند با یکپارچه سازی نرم افزار جدید ، کیف پول های آنلاین را دوباره بازگردانند (اگر از bytecoind استفاده می کنید ، نرم افزار جدید را دریافت کنید اینجا) آنها ادعای تبانی با Binance را رد می کنند و معتقدند که هیچ کنترلی بر قیمت یا فعالیت تجاری در بورس ندارند و از همه کاربرانی که در جریان افزایش قیمت وحشی سرمایه خود را از دست داده اند ، عذرخواهی می کنند.

تیم آزاد کرد بررسی رسمی از مسئله شبکه ، با اشاره به هجوم ناگهانی ماینرها با استفاده از نرم افزار منسوخ شده به عنوان منبع مشکل. این منجر به طولانی شدن زمان معاملات و تشدید یک اشکال در کد اجماع سکه می شود که سیستم را به خزیدن می کشاند. هیچ چنگالی یا تقسیم رخ نداد و هیچ بودجه ای از بین نرفت.

در این بررسی ، سخنگوی Bytecoin برجسته ترین نکته ای است که افزودن BCN به مبادلات عمده برای این پروژه است ، از کاربران برای صبر و درک آنها تشکر می کند و از کمک ماینرهای جامعه Monero که پیشنهاد دادند قدرت استخراج را به Bytecoin تغییر مسیر دهند ، تأیید می کند کمک به ایجاد ثبات در شبکه.

تاریخچه ای مشکوک

این اولین باری نیست که Bytecoin مشروعیت خود را زیر سوال می برد.

روزهای ابتدایی Bytecoin که تا سال 2012 منتشر شد ، یک رمز و راز است و برخی (از جمله توسعه دهنده اصلی Monero ، fluffypony) ادعا می کنند که اثبات دارند که تا حدود 80٪ از کل BCN توسط دوازده فرد ناشناس از قبل استخراج شده است قبل از انتشار نرم افزار برای عموم کرکی این نظریه را ارسال کرد به زیر ویرایش مونرو در سال 2015 با آنچه به نظر می رسد اثبات کننده باشد ، یا حداقل منطقی منطقی باشد. از آن زمان به بعد ، این شکایت Bytecoin را تحت فشار قرار داده است ، از آن زمان تا کنون با اقدامات قیمتی بسیار کمی یا استفاده در دنیای واقعی قابل مشاهده است.

اخیراً ، Bytecoin یکی از تنها سکه های CryptoNote بود که نتوانست نرم افزار خود را برای رفع نقص امنیتی کشف شده در الگوریتم هش CryptoNight ، که ممکن است مجاز به ضرب سکه ناشناس برخلاف عرضه محدود Bytecoin باشد ، به روز کند. در همین حال ، Monero و سایر سکه های مهم CryptoNote با عجله تغییراتی ایجاد کردند. از زمان افشای عمومی آسیب پذیری در ماه مه سال 2017 ، ممکن است سکه های CryptoNote باقیمانده این مسئله را برطرف کرده باشند اما در زمان انتشار نبود ، و این سوال را به وجود می آورد که آیا مهاجمان ناشناس می توانند از این سکه ها در این مدت بهره برداری کنند.

آیا Bytecoin آینده ای دارد؟?

Bytecoin هنوز کلاه خود را آویزان نکرده است. آنها نقشه راه ، توسعه نیمه فعال دارند و به نظر می رسد تیم در ساخت آنچه که ادعا می کنند یک سکه محرمانه محکم است ، همکاری می کنند. اکنون که BCN در چندین صرافی بزرگ ذکر شده است ، به خوبی می توانیم Bytecoin را برای مبارزه (یا پمپاژ) روز دیگر ببینیم. اگر فضای ارز رمزنگاری شده تاکنون چیزی به ما یاد نداده است ، این بدان معناست که تاجران ، به ویژه معامله گران جدید ، خاطرات کوتاهی دارند و حاضرند تقریباً هر چیزی را بر اساس یک پست وبلاگ خوش فرم و نوید نور (هرچقدر مصنوعی باشد) در انتهای یک تونل.

اگر در حال بازی کردن با BCN هستید یا به سادگی در حال تماشای سیرک هستید ، مراقب خودتان باشید. قطعاً خواهیم کرد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map