معدنچیان رمزنگاری چینی پس از افزایش قیمت اخیر که منجر به افزایش ارزش سکه دیجیتال lodestar شد از ارقام زیر 4000 دلار به کمی بیش از 5000 دلار در عرض 48 ساعت ، در هیجان بیش از دستگاه های استخراج بیت کوین قبلی هستند..

تغییر ناگهانی در خط سیر بازار ، با افزایش سودآوری معادن به سطوح پایدار ، استفاده از معدنچیانی را که قبلاً دور انداخته شده بودند ، احیا کرده است. با توجه به الف گزارش جدید دیار, معدن کاران در ماه آوریل کمی بیش از 290 میلیون دلار درآمد داشتند که تقریباً 30 درصد افزایش در مقایسه با درآمد ارسال شده در ماه مارس است.

و حالا, طبق گفته Coindesk, قیمت سکوهای استخراج معدن استفاده شده از آوریل بیش از دو برابر شده است. مناقصه جنگ بر سر تجهیزات عمدتا مقصر این روند است. به عنوان مثال ، واحدهای AntMiner S9 پیش از افزایش بازار رمزنگاری ، 140 دلار خرده فروشی می کردند اما اکنون قیمت آنها بیش از 250 دلار است. در حال حاضر برخی از خریداران در حال انجام سفارشات 320 دلاری هستند و این باعث بالا رفتن قیمت ها می شود.

سو that ظن معتبری وجود دارد که برخی عمده فروشان در حال ذخیره سازی هستند زیرا منتظر می مانند نرخ ها بالاتر برود. اگر کنترل نشود ، این روند می تواند کمبود مصنوعی ایجاد کند.

با تولید کند تجهیزات جدید توسط تولید کنندگان ، این وضعیت بیشتر وخیم تر می شود. شرکت ها وقت خود را قبل از حمل محموله های بزرگتر می گذرانند و ممکن است ماه ها طول بکشد تا شرایط به حالت عادی برگردد.

به عنوان مثال BitMain’s AntMiner T17 در ماه آوریل منتشر شد اما حمل و نقل این ماه آغاز می شود و برای اولین بار برای اولین بار خریداری می شود. این ویژگی دارای نرخ هش 40 TH / s ، ثبات بهبود یافته و راندمان مصرف انرژی 55J / TH است.

MicroBT که اخیراً سخت افزار استخراج WhatsMiner M20S خود را راه اندازی کرده است نیز قرار است در این ماه حدود 1500 دستگاه ارسال کند. سرعت محاسبه دستگاه به 70TH / s می رسد. طبق گفته بنیانگذار این شرکت ، Zuoxing Yang ، محموله های بیش از 10 هزار دستگاه به احتمال زیاد در جولای و آگوست آغاز می شود.

به همین ترتیب ، معامله گران دستگاه های استخراج معادن دست دوم با استفاده از دوره پنجره حاشیه فروش خود را به میزان قابل توجهی افزایش می دهند.

استخراج کنندگان حداکثر سودآوری با استفاده از سکوهای دست دوم

مایکل ژونگ ، تحلیلگر رمزنگاری در TokenInsight توضیح می دهد که هدف اصلی اکثر استخراج کنندگان دستیابی به دوره بازپرداخت تقریباً 200 روزه است. این برای آنها با توجه به طوفان بودن اکوسیستم رمزنگاری یک شرط بندی مطمئن است. این هدف همچنین با استفاده از دستگاههای استخراج شده دست دوم بسیار قابل دستیابی است زیرا قیمت آنها پایین است.

واقعیت این است که روند افزایش قیمت تجهیزات و افزایش دوره بازپرداخت فراتر از حد انتظار 200 روزه است.

فصل مرطوب سیچوان

عجله کنونی در چین برای دستیابی به ماشین آلات استخراج رمزنگاری توسط فصل مرطوب استان سیچوان کاتالیز شده است. این منطقه به دلیل قدرت ارزان قیمت معمولاً در تابستان ، برای معدنچیان یک قرعه کشی مهم است.

به طور مداوم در این مدت به دلیل بارندگی های شدید ، مقدار زیادی انرژی ارزان برق آبی دارد. عکس این امر در طی فصل خشک زمانی اتفاق می افتد که معدنچیان چینی به سایر نقاط کشور مهاجرت می کنند. پیش از رونق قیمت بیت کوین که در سال 2017 اتفاق افتاد ، تخمین زده می شد که بیش از 70 درصد از هشدار بیت کوین از مزارع واقع در استان سیچوان ناشی شود.

این منطقه توسط چهار رودخانه بزرگ جیالینگ ، توو ، مین و جینشا (یا وو) تأمین می شود که تأسیسات برق آبی آن را تأمین می کنند. هزینه های انرژی در فصل مرطوب به میزان قابل توجهی کاهش می یابد و به 0.01 دلار در هر کیلووات ساعت می رسد اما در فصل خشک به راحتی از 0.04 دلار در هر کیلووات عبور می کند. تابستان از ماه مه آغاز می شود و در ماه اوت پایان می یابد.

به گفته تحلیلگران ، احتمالاً تعداد ماشین های استخراج در سیچوان در این زمان به مرز یک میلیون برسد و متعاقباً هشرات استخراج را در شبکه های رمزنگاری افزایش دهد. انتظار می رود که هش ریت بیت کوین با طولانی شدن فصل از رکورد بالای 60 تراب در هر ثانیه فراتر رود. بار فعلی شبکه تقریباً 50 TH / s است.

رویداد نصف شدن بیت کوین

رویداد نصف شدن بیت کوین تقریباً در 12 ماه دیگر اتفاق می افتد و احتمالاً در 24 مه سال آینده اتفاق می افتد. این منجر به کاهش پاداش استخراج در هر بلوک از 12.5 BTC به 6.25 BTC می شود. این رویداد تأثیر مهمی بر روی رمزنگاری خواهد داشت زیرا دشواری استخراج به طور قابل ملاحظه ای افزایش می یابد و باعث کاهش سودآوری می شود.

این امر باعث افزایش تقاضا برای سکه های دیجیتالی در گردش می شود و در نتیجه ارزش آنها افزایش می یابد. انتظار می رود با نزدیک شدن به رویداد ، قیمت بیت کوین افزایش یابد.

معدنچیان انتظار دارند که پدیده نصف شدن ثروت دارایی های دیجیتالی آنها را تقویت کند.

(اعتبار تصویر: Pixabay)

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me