کره شمالی کشوری است که در سال های اخیر به دلیل جامعه جهانی و به ویژه دولت ایالات متحده تلاش کرده است دستور کار خود را در مورد سیاست های خاص تحت فشار قرار دهد.

این موارد خصوصاً در مورد نقض حقوق بشر و برنامه هسته ای مرعوب کننده رژیم کره شمالی است. تحریم های اعمال شده توسط دولت کره شمالی توسط ایالات متحده ، تجارت و تجارت با این کشور را از هر شخص یا شرکت منع می کند.

صادرات کالا و خدمات به کره شمالی و همچنین فناوری نیز ممنوع است. فقط سازمانهای غیردولتی منتخب مجاز به ارائه برخی خدمات محدود ، ارسال منابع و انتقال فناوری بشردوستانه به ایالت هستند. و همزمان با گاز گرفتن تحریم های ایالات متحده ، ملت زاهد در تلاش است تا راه های بیشتری برای دور زدن آنها پیدا کند و ظاهراً بیشتر به ارزهای رمزپایه اعتماد دارد.

طبق تحقیقات انجام شده توسط لوردس میراندا ، تحلیلگر مستقل جرایم مالی و راس دلستون ، وكیل آمریكایی ، گزارش هایی از این اتفاق قبلاً و هم اكنون گزارش شده است ، دولت كره شمالی در حال حاضر منابع ارز رمزنگاری شده پیشرفته ای برای تضعیف اثربخشی ایالات متحده دارد تحریم ها.

با استفاده از ارزهای رمزپایه اصلی ، ملت می تواند هزینه کالاهای تحریم شده از دنیای خارج ، از جمله ایالات متحده را پرداخت کند. لوردز و دلستون با بیانیه مشترکی این موضوع را فاش کردند ارسال شده به آسیا تایمز.

به گفته این دو ، وضعیت کره شمالی به ویژه منحصر به فرد است زیرا دولت مایل است بودجه خود را تأمین کند و دست های خود را در یافتن راه هایی برای دور زدن تحریم ها آلوده کند. این دو روش مختلفی را بیان کرد که پیونگ یانگ می تواند از طریق ارزهای رمزپایه به این مهم دست یابد.

به عنوان مثال ، با راه اندازی طیف وسیعی از ارزهای رمزپایه و بلاکچین ، بازیگران دولتی می توانند سوابق دفتر عمومی را دستکاری کرده و منشا سکه ها را که یکی از جنبه های مهم پولشویی رمزنگاری است ، مبدل کنند. با تلفیق این جنبه در برنامه های خود ، جمهوری دموکراتیک خلق کره (DPRK) می تواند از کیف پول های داغ رمزنگاری شده خود برای انتقال وجوه به بازار اروپا و در نهایت به مبادلات ایالات متحده برای دستیابی به دلار آمریکا استفاده کند..

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریكا و كیم جونگ اون كره شمالی در جریان اجلاس با هم دست می دهند.

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریكا و كیم جونگ اون كره شمالی در اجلاس سنگاپور جمهوری دموکراتیک جمهوری اسلامی ایالات متحده با یکدیگر دست می دهند.

متناوباً ، این رژیم می تواند با پنهان کردن منشا سکه های رمزنگاری شده با استفاده از خدمات متعدد ریزش ارز رمزنگاری آغاز شود. آنها سکه های دیجیتال مشتری ها را با ارز از طیف گسترده ای از منابع مخلوط می کنند. جابجایی مکرر سکه ها و مخلوط کردن آنها می تواند الگوی خطی آنها را با حفظ نوع ارز دیجیتال بشکند. پیچیدگی های انجام این کار می تواند به طور قابل توجهی در رابطه با شرایط متفاوت باشد.

سپس نمایندگان DPRK می توانند از سیستم عامل های روسی برای گشودن و تأمین بودجه کیف پول های رمزنگاری مجازی استفاده کنند. از کیف پول ها می توان برای ارسال سکه به سکوی بلغارستان استفاده کرد و از آنجا به یک سرویس مستقر در یونان منتقل شد.

در این مرحله ، افرادی که قادر به ارائه اطلاعات واجد شرایط شناسایی شخصی (PII) هستند می توانند برای نگهداری وجوه یا انتقال آزادانه آنها در شبکه های مستقر در اتحادیه اروپا استخدام شوند. سپس ارز دیجیتال می تواند وارد بازار ایالات متحده شود.

مراحل نهایی شامل ارسال سکه ها به صرافی های بزرگ ارزهای رمزنگاری شده است که برای خدمات فیات رمزنگاری می کنند. این به این دلیل است که اکثر خدمات اختلاط به دلیل الزامات نظارتی بازار مالی که از طرف دولتها اعمال شده است ، این اکثر خدمات را ارائه نمی دهند ، که اکثر آنها مایل نیستند به آن پایبند باشند.

به دست آوردن فیات از صرافی های عمده ارز ، جمهوری دموکراتیک کردستان را قادر می سازد تا ارزهای بین المللی را که به شدت مورد نیاز هستند ، بدست آورد و به وی امکان ادامه حضور در تجارت بین الملل را بدهد. این امر می تواند شناوری محدودی را برای اقتصاد پرچمدار آن فراهم کند.

بودجه Crypto برای پروژه های فوق سری

کره شمالی, گفته می شود درآمد کسب می کند هر ساله 100 میلیون دلار ارز فیات تبدیل رمزنگاری به پول نقد. مشاهده شده است که این کشور آسیای شرقی در پروژه های متعددی در کشورهایی مانند هند ، فیلیپین و مالزی شرکت می کند.

به این ترتیب ، از آنجا که کشور در سیستم انتقال پول بین المللی SWIFT قفل شده است ، باید به نوعی بودجه ای برای این پروژه ها دریافت کند. بهترین حدس تاکنون پرداخت با استفاده از ارزهای رمزپایه بوده است ، عمدتا به این دلیل که پروژه ها نیز بسیار محرمانه هستند.

(اعتبار ویژه تصویر: استرالیایی)

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me