شرکت های بزرگ آمریکایی مدت طولانی است که از بازار رمزنگاری اجتناب می کنند. و اکنون ، طبق گفته مایک نووگراتز ، یک سرمایه گذار برجسته و مدیر سابق صندوق های تامینی در گروه سرمایه گذاری Fortress ، یک دلیل عمده برای این وجود دارد.

وی اخیراً بنیانگذار Galaxy Digital ، یک بانک تاجر ارز رمزنگاری شده است در مورد موضوع صحبت کرد در اجلاس Yahoo Finance All Markets و ادعا کرد که بیت کوین به زودی “تجدید حیات” را تجربه می کند و در نهایت توسط سرمایه گذاران نهادی پشتیبانی می شود. به گفته این تحلیلگر ، بسیاری از شرکت های بزرگ آمریکایی در حال حاضر مقادیر قابل توجهی پول آماده برای سرمایه گذاری دارند و برخی دیگر نیز علاقه قابل توجهی به بازار ارزهای رمزنگاری شده نشان داده اند ، که نشانگر خوبی برای کارهای آینده است. با این حال ، او همچنین در مورد مبهم بودن معاملات از طریق بیت کوین صحبت کرده و تأکید بر نیاز استخدام شرکتی مانند بازیابی بدهی moorcroft اگر بانک ها بخواهند وام بدهند.

شریک سابق گلدمن ساکس پیش بینی کرد که بازار در طی دو تا سه ماه آینده با ورود کنندگان اصلی موسسه آغاز شود و علاقه به این بخش عمدتاً ناشی از ترس از دست رفتن باشد. وی همچنین در مورد اینکه چرا شرکت های بزرگ مالی ایالات متحده تاکنون از بخش ارز دیجیتال دور مانده اند صحبت کرد ، گفت که عدم وجود راه حل های قابل اعتماد برای بازداشت قانونی دلیل اصلی این امر.

مایک همچنین توضیح داد که شرکت های بزرگ آمریکایی معمولاً از کار با شرکت های کوچک نوپا که این خدمات را به عنوان ویژگی صنعت شکوفایی ارائه می دهند ، ناراحت کننده نیستند ، و گفت ، “اگر در ایالت ویسکانسین هستید و کارمند حقوق و دستمزد کار در پرتفوی سرمایه گذاری هستید ، ممکن است شغل خود را برای شرکتی به نام Xapo به خطر نیندازید. “

وی پیش بینی کرد که به احتمال زیاد نتیجه فعلی بازیگران اصلی وال استریت شروع به خرید شرکت های تخصصی کوچکتر در فضای ارزهای رمزپایه که خدمات حضانت را ارائه می دهند خواهد بود. این تحلیلگر مالی معتقد است که بازیگران مهم نهادی رمز موفقیت صنعت هستند.

کوه کابوس Gox

Heist Mt Gox هنوز هم یک مورد مهم در مورد اینکه چه اتفاقی ممکن است بیفتد هنگام کار با رمزنگاری اشتباه رخ می دهد ، است و هیچ شرکت مالی بزرگ ایالات متحده آمادگی ندارد چنین سناریویی را مدیریت کند. بیش از 700000 بیت کوین با ارزش بیش از 4 میلیارد دلار با نرخ امروز بازار از صرافی که در سال 2014 در شیبویا ، توکیو ، ژاپن مستقر بود ، به سرقت رفت.

هکرها ظاهراً رایانه حسابرس را هک کرده و ارزش بیت کوین را در مبادله به طور مصنوعی به یک سنت دستکاری کردند. آنها سپس با کلاهبرداری سکه ها را از مشتری ها “خریدند” و با غنیمت از بین بردند. چند بیت کوین باقیمانده توسط این شرکت به سردخانه منتقل شد.

بزرگترین تبادل سیاره در آن زمان ، ایجاد وحشت در سراسر دنیای بیت کوین بود ، و به زودی موجی از پرونده های قضایی Mt. Gox ورشکسته در زمان تصفیه ، این شرکت فقط 91 میلیون دلار دارایی داشت که تصفیه و به مدعیان توزیع شد.

سریع به زمان فعلی و مبادلات ارز رمزنگاری شده در سراسر جهان هنوز هم با مشکلات عمده هک روبرو هستیم. واقعیت این است که ارزهای رمزنگاری شده به ارزش 731 میلیون دلار در سال 2018 از شرکت ها و صرافی ها به سرقت رفته است.

با این حال ، صنعت رمزنگاری هنوز هم جذابیت زیادی دارد و شرکت های سرمایه گذاری عظیمی مانند Goldman Sachs به بخش ارزهای رمزپایه علاقه نشان داده اند. اما آنها همچنین پیچیدگی های ارائه خدمات نگهداری ارزهای رمزپایه را به عنوان یک مانع اصلی برجسته کرده اند.

گلدمن ساکس به بخش ارزهای رمزنگاری شده علاقه نشان داده است.

شرکت های سرمایه گذاری عظیمی مانند گلدمن ساکس به بخش ارزهای رمزپایه علاقه نشان داده اند. (اعتبار تصویر: گلدمن ساکس)

در اوایل این ماه ، مدیر مالی شرکت ، مارتین چاوز ، ادعا کرد که بانک سرمایه گذاری چند ملیتی قصد راه اندازی میز تجارت رمزنگاری را رد کرده و گزارش ها را به عنوان اخبار جعلی رد کرده است.

وی در مورد تأثیر خدمات نگهداری در سرمایه گذاری های رمزنگاری این شرکت صحبت کرد و گفت: “بیت کوین فیزیکی چیزی فوق العاده جالب و فوق العاده چالش برانگیز است. از منظر حضانت ، ما هنوز یک راه حل حمایتی درجه یک برای بیت کوین نمی بینیم ، ما علاقه مند به وجود آن هستیم و این یک راه طولانی است. “

چند شرکت شجاع ارائه دهنده خدمات بازداشت Crypto

در ماه جولای ، Coinbase رسماً کالای نگهداری رمز ارزهای خود ، Coinbase Custody را راه اندازی کرد. این سرویس م institutionsسسات مالی است و ظاهرا ترکیبی از سردخانه و ویژگی های دلال دلال را ارائه می دهد. همچنین دارای چندین لایه امنیتی ، از جمله کلیدهای خصوصی آفلاین است.

شرکتهای دیگری مانند itBit ، Gemini و BitGo نیز به تازگی خدمات رمزگذاری رمزنگاری را ارائه داده اند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me