آژانس رتبه بندی ویس ، یکی از قدیمی ترین خدمات درجه بندی حرفه ای و مالی در ایالات متحده ، رتبه بندی ارزهای رمزپایه مورد انتظار خود را امروز منتشر کرد. شرکت Palm Beach ، فلوریدا ، تبلیغات درجه های جدید مربوط به رمزنگاری را به عنوان اولین در نوع خود اعلام کرد برنامه خود را برای شروع رتبه بندی ارزهای رمزنگاری شده هفته گذشته در وب سایت رتبه بندی ویس.

و در هنگام آزادی رسمی امروز ، 24 ژانویه ، آنها با شور و نشاط کمتری روبرو شدند و جنجال بیشتری پیدا کردند.

گزارش رسمی بیت کوین با یک امتیاز C + “عادلانه” وارد بازار شده است ، زیرا در حالی که پدربزرگ رمزنگاری “امتیازات عالی برای امنیت و پذیرش گسترده را بدست می آورد” ، با این وجود ، “با تنگناهای اصلی شبکه روبرو شده است که باعث تاخیر و هزینه های بالای معاملات می شود.”

از طرف دیگر ، به Ethereum درجه B “خوبی” داده شد ، به عنوان “دومین ارز رمزنگاری شده با استقبال گسترده تر ، علی رغم برخی گلوگاه ها ، از فناوری قابل ارتقا با سرعت بیشتری و سرعت بهتر بهره مند می شود.”

تنها سکه های دیگری که امتیاز B- یا B دریافت می کنند شامل Cardano ، EOS ، Neo و Steem هستند ، در حالی که اکثر سکه ها نمرات C- ، C یا C + “عادلانه” را در همان رده Bitcoin کسب می کنند. در این گروه چند مجری ضعیف با رتبه های D وجود داشتند ، از جمله PotCoin و Matchpool ، اما هیچکدام از 74 سکه دارای امتیاز بررسی اولیه ویس را نداشتند ، زیرا به هیچ یک از آنها A “عالی” داده نشد.

در یک CNBC مصاحبه Squawk Box, مارتین D. ویس نشان داد که این شرکت در ارزیابی ارزش رمزنگاری از جمله ریسک / پاداش سرمایه گذاری ، فناوری و احتمال پذیرش ، به تعدادی از فاکتورها توجه می کند..

“شما می توانید یک شاخص فناوری عالی داشته باشید – همه قطعات برای یک ارز بسیار خوب و قوی در دسترس هستند – اما مگر اینکه در واقع در بازار آزمایش واقعیت شود ، ممکن است موفق نشود ، و این همان تست آخرین و چهارم شاخص است” او در مصاحبه گفت.

در سایر اخبار ، رتبه بندی با موانعی روبرو می شود ، یک جامعه ناراضی

در آستانه افتتاح رتبه بندی ، وب سایت Weiss Ratings طعمه حمله منکر توزیع خدمات ، یک تیم رتبه بندی Weiss شد پست وبلاگ آشکار می کند. حمله DDoS ، که وایس ادعا می کند ناشی از کره است ، صبح روز 24 ژانویه سایت را از حالت خارج خارج کرد..

“کارکنان Weiss Ratings دیشب تمام شب بیدار بودند و از حملات انکار خدمات از کره جلوگیری کردند ، همانطور که در ذکر شده است که در رسانه های اجتماعی کره از تماس تلفنی برای سقوط وب سایت Weiss Ratings استفاده شده است”

مارتین دی ویسی معتقد است که این حمله به عنوان “تلاشی برای خنثی کردن [رتبه بندی] انتشار امروز” هماهنگ شده است ، زیرا “تفسیر در رسانه های اجتماعی ترس قابل توجهی را ابراز می کند [آژانس قصد داشت رتبه های منفی را برای ارزهای مورد علاقه خود منتشر کند.”

برای سوختن به آتش, نسخه های جعلی این گزارش به جای تاریخ واقعی 24 ژانویه ، تاریخ انتشار 25 ژانویه را به صورت آنلاین آغاز کرد. علاوه بر این ، به نظر می رسد نسخه جعلی در Microsoft Excel تهیه شده است و به Tron امتیاز A ++ می دهد ، در حالی که بالاترین درجه ویس رتبه بندی A است+.

Weiss Ratings به توییتر هشدار داده و به مشتریان درباره رتبه بندی جعلی هشدار داده و از آنها می خواهد فقط به اطلاعات نمایش داده شده در آنها اعتماد کنند زیر دامنه رتبه بندی ارزهای رمزنگاری شده.

هشدار فوری مصرف کننده: مراقب رتبه بندی های جعلی ارز رمزپایه شده در حساب های توییتر و اینترنت باشید. تنها رتبه بندی واقعی Cryptocurrency ویس در است https://t.co/ec61TcJlDE

– رتبه بندی ویس (WeissRatings) 24 ژانویه 2018

در همین حال ، اعضای جامعه رمزنگاری بیش از حد تحت تأثیر رتبه بندی قرار نگرفته اند. Reddit نوشته ها منطق این مسئله را به چالش کشیده اند که چرا Cardano که فقط یک نامه سفید دارد یا EOS که هنوز در شبکه آزمایشی است رتبه بندی های قابل مقایسه با Ethereum را دریافت می کند. گیج کننده تر, آنها پیدا می کنند, این واقعیت است که اکثریت اکوسیستم دارای درجه C است ، همان رتبه بندی Dogecoin ، پروژه ای که بنیانگذار خود را با عنوان شوخی دریافت کرده است.

تذکر خوانندگان ما

ادعاها دارند ظاهر شد اینکه گزارش رسمی کلاهبرداری است و صفحه وب سفارش اشتراک گزارش دامنه ای است که توسط هکرها راه اندازی شده است تا از سرمایه گذاران بی خبر از پرداخت هزینه خدمات جعلی مطلع شوند..

در این مرحله ، ما نمی توانیم این ادعاها را تأیید یا رد کنیم ، اما CoinSquare اخیراً مقاله ای را به روز کرد در مورد پوشش آنها از رتبه بندی که ادعا می کند ویس قانونی بودن هر دو رتبه بندی و سرویس اشتراک را تأیید کرده است.

CNBC همچنین داستانی در مورد رتبه بندی ها منتشر کرده است ، بنابراین کوین سنترال احساس می کند که در حوزه اعتبار کافی است تا با این داستان پیش برویم. همانطور که گفته شد ، ما سرمایه گذاران را ترغیب می کنیم قبل از اینکه با سرویس اشتراک امتیازات ارز رمزنگاری شده ویس رو به جلو حرکت کنند ، تحقیقات خود را انجام دهند. بعلاوه ، ما فکر می کنیم که عاقلانه است که منتظر بمانیم تا ببینیم آیا ویسی با اعلامیه های رسمی و شفاف تری در این مورد ارائه می شود یا خیر.

نسخه ای از رتبه بندی هایی که به عنوان رسمی پذیرفته شده اند را می توان یافت اینجا.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me