باک از اینجا شروع می شود: فراخوانی برای تنظیم مقررات

امروز ، جی کلیتون ، رئیس SEC و J. Christopher Giancarlo ، رئیس CFTC ، در مجلس سنا حاضر می شوند. این دستور جلسه با عنوان “ارزهای مجازی: نقش نظارتی SEC و CFTC” است و كلیتون و جیانكارلو شهادت را به كمیته امور بانكی ، مسكن و امور شهری مجلس سنا ارائه می دهند. در هر دو گواهی ، هر دو تنظیم کننده پرونده تنظیم مقررات ارزهای رمزپایه و به ویژه مبادلات ارزهای رمزنگاری شده توسط سازمان های خود را ارائه می دهند.

“ارزهای رمزنگاری شده ، ICO و موضوعات مرتبط با آن آخرین موضوعات مربوط به بازار است که ما و کارمندانمان برای تقویت بازارهای سرمایه خود برای سرمایه گذاران و فعالان بازار همکاری نزدیک داشته ایم.” شهادت می خواند.

گواهینامه نشان می دهد که SEC در حال حاضر ICO ها را به عنوان اوراق بهادار تنظیم کرده است. اکنون ، کلیتون از سنا درخواست خواهد کرد که “آیا افزایش فدرال سیستم عامل های معاملات ارز رمزنگاری ضروری است یا مناسب” ، زیرا نه SEC و نه CFTC قدرت نظارتی بر مبادلات ندارند. با مشاهده صرافی هایی که خدمات انتقال پول را ارائه می دهند ، آنها مجوز دارند و بر مبنای دولت به دولت تنظیم می شوند.

کپی نسخه Giancarlo شهادت خواستار مقررات کلیتون برای تقویت بازار سالم است. جیانکارلو تأکید کرد که CFTC صلاحیت “بازارها یا سیستم عامل هایی را ندارد که معاملات نقدی یا” نقطه ای “را با ارزهای مجازی یا کالاهای دیگر یا شرکت کنندگان در این سیستم عامل ها انجام می دهند.” اما “صلاحیت اجرای آن را دارد که از طریق استیضاح و سایر قدرت های تحقیقاتی … بازارهای مشتقه ارز مجازی و بازارهای اساسی ارز محلی مجازی را تحقیق کند.” این شامل “صلاحیت نظارتی و صلاحیت اجرایی … بیش از مشتقات ارزهای مجازی که در ایالات متحده معامله می شوند” مانند معاملات آتی بیت کوین.

بنابراین CFTC در مورد مبادلات نظارتی نخواهد داشت ، اما به عنوان بازوی تحقیق قانون عمل خواهد کرد. در واقع ، قبلاً شاهد بودیم که این نقش در احضاریه هایی که در دسامبر برای Bitfinex و Tether صادر کرده است ، بازی می کند.

با این حال ، در پایان شهادت خود ، جیانکارلو پرونده ای را برای ایجاد فضای تبادل نظر تنظیم شده توسط فدرال تنظیم می کند. وی معتقد است که “باید به کاستی های رویکرد فعلی صدور مجوز انتقال دهنده پول توسط دولت که موجب ایجاد شکاف در حمایت از معامله گران و سرمایه گذاران ارز مجازی می شود ، توجه شود” این استدلال که “یک چارچوب منطقی فدرال ممکن است موثرتر و کارآمدتر باشد اطمینان از یکپارچگی بازار اساسی “

برای شهروندان ایالات متحده ، گامی در جهت روشن تر

در مقایسه با برخی از همتایان اروپایی و آسیایی خود ، ایالات متحده در زمینه وضع وضع دولت خود در مورد ارزهای رمزپایه اقدامات کمی انجام داده است. علاوه بر این ، مقررات کمیاب بوده اند ، و هر کوششی به جای گام های بزرگ در جهت اسکان دارایی های نوزاد ، گام های کوچکی برداشته است.

کمترین چیزی که ما می دانیم این است که SEC ICO ها (و بیشتر نشانه ها) را به عنوان اوراق بهادار تعریف کرده و آنها را تحت قوانین فعلی اوراق بهادار قرار داده است. IRS همچنین ارزهای رمزپایه را به عنوان املاک برچسب گذاری کرده است ، در حالی که هر گونه سود حاصل از سرمایه گذاری باید در مالیات بر درآمد یک فرد لحاظ شود. سرانجام ، همانطور که قانون الزام می کند ، ایالت ها پیشگام هستند – همانطور که دستورالعمل های توقف تگزاس و کارولینای شمالی به Bitconnect نشان داد.

کلیتون و جیانکارلو معتقدند که برای محافظت از سرمایه گذاران و پرورش بازار سالم تر ، افزایش مقررات فدرال ، وضوح قانونگذاری و نظارت عمومی لازم است. شهادت آنها استدلال می کند که این ابتکارات باید زمینه را برای آینده ارز رمزنگاری فراهم کند ، آینده ای که هر دو تنظیم کننده احساس می کنند درخشان است و نباید از آن چشم پوشی کرد:

کلایتون می گوید: “به سادگی گفت ، ما باید از پیشرفت فن آوری و همچنین تکنیک های جدید و ابتکاری برای جذب سرمایه استقبال کنیم ، اما نه به قیمت اصول که رویکرد مبتنی بر اثبات ما را در حمایت از سرمایه گذاران و بازارها تضعیف می کند.” سنا امروز در سخنان پایانی خود.

و جیانکارلو کاملا در توافق است:

“ما در حال ورود به یک دوره دیجیتالی جدید در بازارهای مالی جهان هستیم. همانطور که با توسعه اینترنت دیدیم ، ما نمی توانیم جن تکنولوژی را دوباره در بطری قرار دهیم. ارزهای مجازی تغییر الگوی نحوه تفکر ما در مورد پرداخت ها ، فرآیندهای مالی سنتی و انجام فعالیت های اقتصادی را نشان می دهد. نادیده گرفتن این تحولات باعث از بین رفتن آنها نمی شود و همچنین یک پاسخ نظارتی مسئولانه نیست. تکامل این دارایی ها ، نوسانات آنها و علاقه ای که از افزایش جمعیت هزاره جهانی به خود جلب می کنند ، نیازمند بررسی جدی است. ”