جمع بندی نظارتی: جلسه استماع سنا SEC / CFTC و نظرات کارشناسان در مورد آینده مقررات ایالات متحده

وضعیت تنظیم ارزهای رمزنگاری شده در آمریکا

مقامات آمریکایی در دو هفته گذشته بیش از آنچه از زمان ایجاد بیت کوین در سال 2009 مورد توجه قرار گرفته اند ، به موضوع ارزهای رمزپایه و بلاکچین توجه بیشتری نشان داده اند. ما کمی بیش از یک هفته از شهادت جی کلیتون و کریستوفر جیانکارلو قبل از بانکداری سنا ، مسکن ، فاصله داریم. و کمیته امور شهری و کمیته مشاوره فناوری CFTC قبلاً جلسه عمومی برای بحث در مورد رمزنگاری برگزار کردند. ملاقات در روز ولنتاین برگزار شد و نتیجه آن رای گیری کمیته به اتفاق آرا برای ایجاد دو کمیته فرعی جدید اختصاص داده شده به بلاکچین و ارزهای رمزپایه بود.

و تمام این توجهات رسمی سرمایه گذاران و علاقه مندان به ایالات متحده را دوست دارند ، یا حداقل باعث می شود نفس راحتی بکشند. اولین این جلسات سکوت کنگره را در این مورد شکست ، و هر دو گام مهمی برای شروع پاکسازی مه آلودگی نظارتی است که دارایی های رمزنگاری شده را در سطح قانونی در ایالات متحده نسبتاً تعریف نشده کرده است.

جیسون گوتلیب ، وکیل دادگستری موریسون کوهن LLP ، در بیانیه ای در جلسه دادرسی سنا به کوین مرکزی گفت: “شهادت Clayton و Giancarlo دیدگاه خوش بینانه ای از قدرت نوآوری مالی و فناوری با برنامه های مبتنی بر بلاکچین ارائه داد.” وی ادامه داد: “آنها بیشتر به سرمایه گذاران در مورد حمایت های محدودی که کمیسیون ها می توانند در شرایط خاص ارائه دهند ، هشدار دادند. به طور کلی ، به نظر می رسد کلیتون و جیانکارلو عمیقاً در مورد مسائل ارز رمزنگاری شده فکر می کنند و مکالمات لازم را پیرامون این فناوری های در حال رشد و بالقوه تغییر دهنده اقتصاد انجام می دهند. “

کوین مرکزی از هر دو جیسون گوتلیب و آنتونی تو-سکینه ، دو وکیل با تجربه در دادخواست های همزبانی ، درخواست اظهار نظر کرد. آنها برخی از دیدگاههای تخصصی درباره جلسه سنا را ارائه دادند ، و همچنین به برخی از س questionsالات ما در مورد نتایج این جلسه برای تنظیم مقررات آینده پاسخ دادند. اما قبل از رسیدن به این نظرات ، ابتدا نگاهی به برخی از نکات قابل توجه جلسه هفته گذشته می اندازیم.

جلسه رمزنگاری سنا: برخی از اجمالی

کریستوفر جیانکارلو ، رئیس CFTC از جلسه بیرون آمد و شبیه یک تشویق کننده برای انجمن رمزنگاری شد. یکی از طرفداران خوش بین تر رمزنگاری و به ویژه فناوری بلاکچین ، وی حتی در اظهارات خود به HODLing اشاره کرد.

وی اشاره كرد كه خواهرزاده اش مدتهاست دارنده بیت کوین است و تأكید كرد كه نهادهای نظارتی به نسل جوان مدیون هستند كه برای محافظت از منافع خود با كریپتو مانند كالایی مشروع رفتار كنند..

“ما این نسل جدید را مدیون هستیم که به اشتیاق آنها نسبت به ارزهای مجازی احترام بگذارند ، با یک پاسخ متفکرانه و متعادل ، و نه یک پاسخ منفی … ما باید چارچوب های نظارتی صحیحی را برای کاهش خطرات برای مصرف کنندگان قرار دهیم.” بخشی از این چارچوب شامل برخورد با بازیگران مخرب برای محافظت از مصرف کنندگان است:

“اگر چیز دیگری نباشد ، قصد داریم بسیار پرخاشگرانه عمل کنیم تا افرادی مانند خواهرزاده من از برخی از امنیت استفاده کنند که در آن جا کلاهبردار و دستکاری کننده وجود نداشته باشد – و بسیاری از آنها بسیار زیاد هستند.”

طرفداران سکه – پاسخ Thx 4 بسیار زیاد است 2 اظهارات اخیر سنای آمریکا. لول همانطور که سرمایه گذاری می کنید به یاد داشته باشید: احتیاط ، تعادل & DYOR.

– Chris Giancarlo (carcarloCFTC) 8 فوریه 2018

جیانکارلو و کلیتون هر دو محدودیت آژانس مربوطه خود را در مطابقت با این مقررات تأیید کردند. كلیتون به اسكریپت خود پایبند بود كه “هر ICO [كه دیده است] امنیت است” و SEC آنها را به همین ترتیب تنظیم می كند و جیانكارلو اعتراف كرد كه “CFTC ده ها سیستم عامل تجارت ارز مجازی [در آمریكا] و خارج از كشور را تنظیم نمی كند. “


سناتور کراپو در پاسخ به این اظهارات با طرح این پرسش ، “آیا صلاحیت [هر یک از آژانس ها] کافی است” و آیا “کنگره باید تجدید نظر و تصحیح قانون مالی خود را بررسی کند تا یک آژانس یا گروهی از آژانس ها صلاحیت کامل داشته باشند.”

كلیتون شروع می كند: “خیلی مستقیم ، همه ما باید دور هم جمع شویم – رگولاتورهای بانكی فدرال ، CFTC ، SEC ، ایالت هایی نیز در این كشور حضور دارند – و یك برنامه هماهنگ برای برخورد با بازار تجارت مجازی ارز داریم. ” وی همچنین معتقد است که “ممکن است” در صورت لزوم کنگره نیاز به بازنویسی قانون مالی داشته باشد ، اما تنظیم کنندگان باید قبل از رسیدن به این نتیجه وضعیت را دقیق تر ارزیابی کنند.

جیانکارلو در هر دو جبهه به توافق رسید و ادامه داد که “اولین قدم تشخیص محل شکاف است.” در حال حاضر ، شکاف CFTC امکان تنظیم “استانداردها برای [بازارهای ارز رمزنگاری شده]” (به عنوان مثال ، مبادلات غیر آتی) نیست ، در حالی که SEC محدود به تنظیم ICO ها و نشانه هایی است که اوراق بهادار هستند.

سناتور وارنر با تکرار این درخواست ها برای تلاش های نظارتی جمعی ، با این استدلال که “[ما] ممکن است در بالای چیزی تحول آفرین باشیم” ، معتقد بود که ، با توجه به افزایش تصاعدی بازار ارزهای رمزپایه ، این می تواند “در شمال 20 تریلیون دلار تا سال 2020 باشد”.

وارنر گفت: “درآمد بالقوه در میان دارایی های رمزنگاری شده و بلاکچین زمینه ای می تواند مانند بی سیم سالها قبل تحول آفرین باشد.” “من فکر می کنم که ما به یک تلاش هماهنگ تر نیاز خواهیم داشت.”

من در دهه 80 سرمایه گذاری اولیه تلفن های همراه بودم و معتقدم # بلاکچین این امکان را دارد که به همان اندازه تلفن های همراه تحول آفرین باشد. همانطور که دولت ما شروع به بررسی می کند # رمزنگاری, فکر نمی کنم بتوانید جدا شوید # ارزهای رمزنگاری شده از فناوری استفاده می کنند. pic.twitter.com/EneUMfcgJ3

– مارک وارنر (MarkWarner @) 6 فوریه 2018

وارنر از نظر احساسات تنها نبود. به طور کلی ، یک یادداشت خوش بینی در طول جلسه برای خواندن ستایش های بلاکچین به صدا درآمد ، زیرا Giancarlo و Clayton معتقدند که این فناوری چیزی بیش از نو بودن نیست.

“من فکر می کنم این فناوری دفتر کل توزیع شده ظرفیت زیادی دارد. اکنون چگونگی تحقق ، زمانی که تحقق خواهد یافت چالش هایی است و آنهایی که نمی توانیم بگوییم “، جیانکارلو گفت. Clayton ، گرچه از ارزش فعلی بازار محتاط بود ، اظهار داشت ، “امیدوارم مردم [blockchain] را به شدت دنبال کنند.”

آنچه همه اینها برای آینده مقررات ایالات متحده است

سکه مرکزی به جیسون پی. گوتلیب از موریسون کوهن LLP و آنتونی Tu-Sekine از سوارد & Kissel LLP برای اظهار نظر در مورد دادرسی هر دو وكیل درباره موضوعات مورد بحث و همچنین مواردی كه احتمالاً پیش رو داریم ، بینشی ارائه دادند.

نحوه نزدیک شدن به مبادلات

در شهادت های خود ، كلیتون و جیانكارلو اعتراف كردند كه آژانس های آنها بر مبادلات سلطنتی نظارتی ندارند.

گوتلیب به کوین مرکزی گفت: “مبادلات ارزهای رمزنگاری شده در حال حاضر به عنوان خدمات انتقال پول تنظیم می شوند ، و مجوزها به صورت دولتی به دولت صادر می شوند.” “من نمی توانم تصور كنم كه SEC و CFTC مشتاقانه اجازه می دهند كه ایالات به رقابت در یك قانون” برای رسیدن به پایین “بپردازند (همانطور كه ​​تنظیم كنندگان فدرال می بینند) ، به یك دولت اجازه می دهد با داشتن تبادل نظر ، اما از نظر سرمایه گذاری ضعیف ، برنده تجارت شود. ”

بنابراین ، گوتلیب دو راه برای پر کردن خلا reg نظارتی می داند. برای اولین بار ، SEC و CFTC می توانند مبادلات ارز رمزنگاری شده را به عنوان صرافی رسمی اوراق بهادار / کالا تنظیم کنند. وی ادامه داد: “یا” معاملات ارزهای رمزنگاری باید به یکی از ویژگی های اقتصاد بازار تبدیل شود “، یک قانون جدید [مانند سیستم های بازار ملی قانون می تواند] ایجاد مبادلات ارز رمزنگاری شده را امکان پذیر سازد. “

Tu-Sekine با عقاید گوتلیب موافق است ، اظهار داشت که “این یک منطقه است که می تواند [افزایش فدرال] اقدام قانونی یا شاید نظارتی داشته باشد ، شاید شبیه ژاپن باشد که سرمایه ، عملیات و امنیت مورد نیاز را در مبادلات ارزهای رمزپایه اعمال کرده است.”

ارز ، کالا ، امنیت?

در طول شهادت خود ، جیانکارلو اظهار داشت که “آنچه در مورد بیت کوین بسیار چالش برانگیز است ، داشتن ویژگی های مختلف مختلف است.” وی استدلال می کند که به عنوان وسیله مبادله ، مانند ارز عمل می کند ، در حالی که به عنوان ذخیره ارزش ، مانند کالا عمل می کند. در همین حال ، کلیتون در شهادت خود استدلال می کند که ICO ها (و نشانه های آنها) باید به عنوان اوراق بهادار تلقی شوند.

Tu-Sekine معتقد است که هیچ “U.S. تنظیم کننده مایل است هر دارایی رمزنگاری را به عنوان یک ارز اعلام کند ، اصطلاحی که معمولاً برای ابزاری که فروش قانونی دارد استفاده می شود. ”

وی ادامه داد: “برای اهداف ایالات متحده ، دارایی های رمزنگاری شده کالا یا اوراق بهادار هستند” ، وی افزود که “انتظار ندارد که نوع دیگری از طبقه بندی از این دو تنظیم کننده ظاهر شود.” برای اوراق بهادار ، Tu-Sekine فکر می کند که “آزمایش های موجود مانند آزمون هووی برای تعیین امنیت یا عدم امنیت استفاده می شود.”

گوتلیب در پاسخ به س ourال ما در این باره گفت: “به احتمال زیاد در چند سال آینده شاهد ظهور سیستم طبقه بندی خواهیم بود ، اما من می ترسم این سیستم به جای سیستم تنظیم مقررات رسمی ، از قاعده دادرسی خارج شود.” این احتمالاً از موارد قضایی ناشی می شود که در آن صادرکنندگان ICO طبقه بندی توکن خود را به عنوان یک امنیت به چالش می کشند. گوتلیب معتقد است SEC بعید است از “موقعیت اینکه همه نشانه ها اوراق بهادار هستند” حرکت کند ، بنابراین احتمالاً “نتیجه تأسف آور این خواهد بود که یک سیستم طبقه بندی دقیق تر طول می کشد ، خاص تر است و لزوماً عنصری از تعدیل قانونی در مورد آن دسته از توکن هایی که در نهایت مشخص می شود اوراق بهادار نیستند.

گوتلیب اظهار داشت که “تعجب نخواهد کرد که دادگاه ها نتیجه بگیرند که نشانه های خاص بسته به حقایق و شرایط آن رمز نیستند.” از این تصمیمات بالقوه ، “ممکن است شاهد ظهور خطوط کلی طبقه بندی باشیم.”

مرحله بعدی برای تنظیم

در پاسخ به این س askedال که هر دو شهروند ایالات متحده برای گسترش فضای نظارتی رمزنگاری چه انتظاراتی دارند ، هر دو وكیل گفتند كه آنها شاهد یك راهپیمایی طولانی و آهسته به سوی مقررات جامع هستند كه توسط SEC و CFTC هدایت می شود.

“SEC و CFTC احتمالاً در کوتاه مدت رویکرد” تنظیم مقررات از طریق اجرا “را در پیش می گیرند. قوانین و مقررات کاملاً شناخته شده و شناخته شده هستند و تا آنجا که شرکت کنندگان در صنعت از این قوانین تخطی می کنند ، اقدامات اجرایی نیز دنبال خواهد شد. ما قبلاً شاهد این اتفاق بوده ایم. ”گوتلیب اظهار داشت.

وی افزود: “میان مدت ، گروه ویژه ای كه توسط وزیر خزانه داری منوچین منصوب می شود در حال بررسی این است كه آیا مقررات جدید یا اختیار قانونی لازم است یا خیر” ، در حالی كه نتیجه گیری كرد كه “هر پروسه قانونی یا قانونگذاری یك پروژه بلند مدت خواهد بود.”

Tu-Sekine نیز از همین دیدگاه حمایت می کرد. وی و شرکت وی “انتظار ندارند فشار بزرگی برای ابلاغ مقررات جدید” ، و همچنان گفت که “حتی اگر چنین فشار دیگری وجود داشته باشد ، هر آیین نامه جدیدی نیاز به طی مراحل لازم از جمله اظهار نظر عمومی دارد و این یک روند سریع نیست. “

“در عوض ، ما فکر می کنیم که تنظیم کننده ها از قبل ابزار لازم را در جعبه ابزار خود دارند و اقدامات اجرایی توسط SEC و CFTC (و به طور خاص برخی از تنظیم کنندگان اوراق بهادار دولتی) نشان می دهد که تنظیم کننده ها به اختیارات لازم و مایل به استفاده از آنها هستند. “

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map