Tezos در آشفتگی به عنوان پروژه درگیر در جنگ ، تاخیر توزیع توکن است

برای توکن آمد ، برای درام ماند

Tezos ICO خود را در ژوئیه ، 2017 راه اندازی کرد و پس از جمع آوری 232 میلیون دلار ، یکی از موفق ترین ICO های سال شد که پس از Filecoin دوم شد. در زمان پرس ، 780٪ نسبت به قیمت ICO خود با افزایش 4.16 دلار افزایش دارد. مشکل این است که شرکت کنندگان ICO نمی توانند به رمزهای خود دسترسی پیدا کنند. مطمئناً ، آنها تقریباً یک کیسه ده گانه از سرمایه اولیه خود ثبت کرده اند ، اما قیمت فعلی XTZ بر اساس معاملات آتی پیش از راه اندازی است – معاملات واقعی نیست.

چرا ممکن است بپرسید؟ یک دادخواست حقوقی در اینجا یا آنجا ، مشکلات اداری و کلی درگیری.

Tezos در دسترس ایالات متحده SEC نیست

از زمان اتمام ICO ، Tezos دست کم با شش دادخواست دادرسی طبقاتی ، که به طور کلی Tezos را به دلیل نقض قوانین امنیتی فدرال و کلاهبرداری از عوامل آنها متهم می کند ، مورد اصابت قرار گرفته است.

اولین مورد از این دادخواست ها در ماه نوامبر گذشته از طرف دادگاه عالی كالیفرنیا از شعبه سانفرانسیسكو به نمایندگی از اندرو بیكر ، یك شركت كننده Tezos ICO مطرح شد. از جمله ، قانون تیلور-کوپلند دادخواست قضایی را علیه آرتور و کاتلین بریتمن ، بنیانگذاران پروژه ، و رئیس بنیاد Tezos ، یوهانس گورس تنظیم کرد. این دادخواست متهمان را به فروش اوراق بهادار ثبت نشده و ارتكاب به تقلب در اوراق بهادار متهم كرده است.

پرونده های قضایی بعدی همان اتهامات را تکرار می کند ، از جمله یکی در دسامبر و دیگری در نوامبر 2017. در 13 نوامبر تشکیل شد ، یک دادخواست از فلوریدا استدلال می کند ، “[در نتیجه کلاهبرداری متهمان ، وکالت های دروغین و نقض اوراق بهادار فدرال و ایالتی قوانین مربوط به Tezos ICO ، شاکی و اعضای کلاس تقاضای خود را مبنی بر لغو و لغو قرارداد [ICO] اعلام می کنند “بر این اساس که” به نظر می رسد [شرکت کنندگان] نمی توانند بازدهی از سرمایه گذاری های خود ببینند “

به طور کلی ، مدعیان دادخواست ها عبارتند از Breitmans ، Geverrs ، بنیاد Tezos و Dynamic Ledger Solutions Inc. ، شرکت مستقر در Breitmans ‘Delaware.

همانطور که پرونده های حقوقی در جریان است ، درگیری ها بسیار زیاد است

در حالی که Tezos به دنبال هر بشکه ای از مشکلات حقوقی است ، با درگیری های ناخوشایند خود نیز همراه است.

این درگیری ها به ماه اکتبر بین بنیانگذاران شرکت Arthur و Kathleen Breitman و Johnnes Geverrs برمی گردد. در مراحل ابتدایی پروژه ، Breitmans Geverrs را برای اداره بنیاد Tezos استخدام کرد. این بنیاد که در سوئیس مستقر است ، مدیریت ICO و بودجه پروژه را بر عهده دارد.

اما یک ماه قبل از درگیری با مسائل حقوقی ، بریتمن ها خواستار کناره گیری Geverrs به ​​عنوان رئیس هیئت مدیره بنیاد شدند. در واکنش به این اقدام ، گورس استدلال می كند كه “بریتمن ها تلاش كرده اند ساختار قانونی سوئیس را دور بزنند و كنترل بنیاد را به دست بگیرند و با تخریبی عمل كرده و باعث تاخیر ماهها در پروژه Tezos می شوند” مقاله وال استریت ژورنال.

در ایمیلی به نقل از ثروت, کاتلین بریتمن با انتقاد از این ادعاها ، Geverrs را به کارشکنی در پروژه و بدرفتاری با بودجه برای منافع شخصی متهم کرد:

“Geverrs به ​​عنوان سد راه ماموریت بنیاد – راه اندازی شبکه Tezos و پشتیبانی از اکوسیستم Tezos عمل کرده است. یوهان به طور مداوم از رعایت ضرب الاجل خودداری می کرد ، تمایلی به برگزاری یا شرکت در جلسات شورا نداشت ، و در استخدام کارمندان برای کمک به راه اندازی شبکه یا پرداخت حقوق افرادی که متعهد به پرداخت پول بودند ، نبود و برای رسیدگی به امور بنیاد دائماً در دسترس نبود … اعضای دیگر شورای بنیاد قراردادی را به وی اعطا می کنند که از جمله سایر مزایا به ارزش 1.5 میلیون دلار در زمان ارزیابی فعلی توکن Tezos به خود او اعطا کند. وی این اشتباه را عنوان کرد که فقط 300000 دلار ارزش دارد. بعد از اینکه آرتور و کاتلین این رفتار و تعدادی از مسائل دیگر را به گوش شورا رساندند ، بنیاد تزوس یوهان را از نقش عملیاتی وی معلق کرد. “

بنا به درخواست نامه حقوقی 46 صفحه ای که توسط وکیل Breitmans به گویدو اشمیتز-کروماخر ، یکی از سه عضو هیئت مدیره بنیاد ارسال شد ، بنیاد تحقیق در مورد این اتهامات را آغاز کرد. و طبق گفته اشمیتز-کرماخر ، آنها چیزی پیدا نکردند.

وی گفت: “تا به امروز هیچ نتیجه ای ندارم كه بتواند اتهامات مطرح شده در نامه را به گونه ای اثبات كند یا از آن پشتیبانی كند – طبق قوانین قانونی بنیاد – دلیل مهمی برای بركناری یوهان گورس” مصاحبه با رویترز. علاوه بر این ، وی اظهار داشت ، “این نتایج خوشایند بریتمن ها نبودند” ، آنها به طرق مختلف سعی در تهدید من و تحت فشار قرار دادن من داشتند.

اشمیتز-کروماخر ادعا می کند که بریتمن ها علیه Geverrs شکار جادوگری می کنند ، فاجعه ای برای کل پروژه ایجاد کرده است. وی معتقد است: “ممکن است تزوس به تأخیر بیفتد یا به دست نیاید ، به خصوص اگر درگیری ادامه داشته باشد.”.

طرفهای Tezos Community در کنار Breitmans ، سوخت را به آتش می افزایند

تقریباً یک ماه به سال 2018 نرسیده ایم و ملودرام به آخرین مرحله خود نرسیده است.

پس از تحقیقات ، اشمیتز-کروماخر با اشاره به “فعالیت های مخرب” مانند سیاه نمایی که مانع از اداره صحیح هیئت مدیره می شود ، از بنیاد استعفا داد. با توجه به وفاداری جامعه Tezos به برتیمان ها ، جای تعجب است که آیا این “فعالیت های مخرب” ممکن است از جامعه Tezos ناشی شده باشد.

برخی از اعضای حداقل تمایل خود را به Geverrs ثابت کرده اند. همزمان با یک جلسه غیرعلنی بین بریتمن ها و گورس در یک کنفرانس سنت موریتز ، برخی از اعضای جامعه مقاله ای چاپلوسانه نوشتند بیوگرافی طولانی 17 صفحه ای از مرد.

سندی که خوب به عنوان یک کارزار لجن زنی ، به تاریخچه حرفه ای Geverrs نگاه می کند تا “روشن کند که چگونه بنیاد Tezos با چنین هدایتی در چنین وضعیت وحشتناکی به سرانجام رسیده است.”

این سند به طور بالقوه توسط یک توئیت منتشر شده توسط Geverrs متعاقب نشست سنت موریتز منتشر شد. برخی حدس می زنند که این توییت نشان دهنده قصد گورس برای ربودن بنیاد و حکومت بدون رضایت Breitmans است.

اکنون که توانایی بازیگری را به دست آوردیم ، بنیاد Tezos در حال ساخت تیمی با کلاس جهانی برای اجرای مأموریت خود است. ما در سه دسته موفقین ثابت شده را استخدام می کنیم: 1. هیئت مدیره 2. مشاوران 3. تیم اجرایی.

توسط ارائه دهندگان سطح بالای خدمات حرفه ای تکمیل می شود.

– یوهان گوررس (johanngevers) 19 ژانویه 2018

در پایان سال خود به روز رسانی, Breitmans از جامعه سرمایه گذاران و توسعه دهندگان خود درخواست حمایت با توجه به آزمایشات و مشکلات این پروژه را کرد.

برخی غذاهای آماده

درک این نکته مهم است که ، اگرچه Breitmans بر کد پروژه و توسعه پروژه خود کنترل دارند ، اما Geverrs و بنیاد بر امور مالی آن کنترل دارند. بنابراین ، این جنگ و جدال برای کنترل ، هر دو طرف را متوقف می کند. بدون دسترسی به صندوق های بنیاد ، Breitmans نمی تواند با توسعه پیشرفت کند. بدون اعتماد بریتمنز ، اگر هیچ پیشرفتی در پروژه حاصل نشود ، بنیاد و تلاش های Gever برای دولت بی معنی هستند..

خبر خوب این است که وجوه سرمایه گذار تا زمانی که این اختلاف حل نشود ، هنوز امن نیست ، اما این احتمالاً تسکین دهنده کمی است که بیش از نیم سال منتظر توزیع توکن خود بوده اند.

Breitmans به اعضای جامعه اطمینان داده است که توکن ها در ماه فوریه در دسترس خواهند بود ، اما قبل از این اتفاق باید Schmitz-Krummacher جایگزین شود ، و Gever و Breitmans باید اختلافات خود را با یکدیگر سازگار کنند.

با تمام لجن کشیدن ها ، مراحل قانونی و جلسات خارج از پرونده ، دشوار است بگوییم که تقصیر در این درگیری یک ماهه چیست. به نظر می رسد اعضای جامعه آوازی به بنیانگذاران Tezos اعتماد دارند. یک دادخواست آنلاین صحبت از اعضای معتمد می کند و معتقد است که “آنها به شدت نگران آقای یوهان گورس و عدم تحقق هدف بنیاد تزوس هستند.”

همانطور که استعفا و اظهارنظرهای وی نشان می دهد ، اشمیتز-کروماخر در کنار گوررز قرار می گیرد و معتقد است که برتیمانی ها در بدبختی شرکت بیش از حد بی گناه نیستند. حداقل در زیرمجموعه پروژه, سرمایه گذاران و Tezos-diehards هستند قانع نشده. subreddit به عنوان کانون حمایت از Breitmans ادامه می یابد.

اینجا چیزهای زیادی برای گم شدن وجود دارد ، بنابراین یک حفاری اضافی انجام دهید ، چندین دیدگاه پیدا کنید و در مورد معنای همه اینها برای بازیگران درگیر و آینده Tezos به نتیجه برسید. در حال حاضر ، این یک شروع دشوار برای کاری است که به سرعت به یکی از امیدوار کننده ترین پروژه ها در فضا تبدیل شد ، بنابراین درک اینکه چرا تنش زیاد است و نظرات قوی در مورد این تحولات ناخوشایند آسان است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map