ناشر کارت بدهی رمز ارز Wirex به سومین پلتفرم مبتنی بر بلاکچین تبدیل شد که مجوز پول الکترونیکی را از سازمان رفتار مالی انگلیس (FCA) دریافت می کند. این مجوز مجموعه وسیعی از قابلیت های جدید را به شرکت می دهد. از جمله این ویژگی های جدید می توان به دسترسی به خدمات بانکی سنتی اشاره کرد.

FCA مسئول تعیین مقررات مالی در انگلیس است. در گذشته ، این مقام با مفهوم ارزهای رمزپایه دست و پنجه نرم می کرد. در بیش از یک مورد ، FCA بیان کرد نگرانی ها درباره کلاهبرداری در فضای رمزنگاری مجوز پول الکترونیکی رویکرد متعادل تری نسبت به رمزنگاری را به نمایش می گذارد.

این خبر Wirex را در یک کلاس منحصر به فرد قرار می دهد که شامل گروه پشت Coinbase ، بزرگترین صرافی آمریکای شمالی است. توسعه دهندگان Coinbase به تأیید FCA نیاز داشتند زیرا مبادله آنها مبادلات فیات به رمزنگاری را انجام می دهد. پلتفرم Wirex دارای بسیاری از ویژگی های مشابه صرافی Coinbase است. این عملکردها شامل قابلیت تبادل مستقیم بیت کوین ، altcoins و ارز فیات است.

مدیران شرکت اظهار داشتند که صدور مجوز به هیچ وجه در عملکرد سیستم عامل تأثیری نخواهد داشت. تفاوت اصلی در قالب نرخ های معاملاتی پایین تر برای مشتریانی است که فیات را به ارز رمزپایه مبادله می کنند.

Wirex

Wirex مقامات برای مجوز در سال 2017 ثبت شده است. طبق گفته مدیران شرکت ، فرآیند تأیید 9 ماه به طول انجامید. مجوز پول الکترونیکی به Wirex اجازه می دهد تا خدمات خود را مستقیماً با عملیات بانکی سنتی ادغام کند. این شرکت اکنون می تواند توانایی تبدیل فیات به ارز رمزنگاری شده را مستقیماً در سیستم عامل به مشتریان ارائه دهد.

کارت مجازی Wirex

کارت مجازی Wirex یک کارت ارز رمزپایه پیش پرداخت است که در حین استفاده به طور خودکار وجوه را به ارز فیات تبدیل می کند. به عنوان مثال ، یک دارنده کارت مجازی Wirex کارت خود را با یکی از 50 ارز رمزپایه پشتیبانی شده بارگیری می کند. بارگیری کارت رایگان است و برای خرید رمزنگاری می توانید مستقیماً وجه را از حساب بانکی خود منتقل کنید.

این وجوه بارگیری شده تا لحظه جابجایی کارت بدهی اعتباری خود به عنوان رمزنگاری باقی می مانند. در آن لحظه ، سیستم عامل به طور خودکار مقدار متناظر رمزنگاری را به ارز فیات مبادله می کند و به فروشنده پرداخت می کند.

Wirex Visa Debot Card از طریق Coinage Times

کارت بدهی Wirex Visa از طریق The Coinage Times

کاربران کارت Wirex هر بار که از کارت Wirex Visa خود برای خرید استفاده می کنند ، 0.05 درصد در بیت کوین درآمد کسب می کنند. می توانید بلافاصله این درآمد رمزپایه را از داخل سیستم عامل بازخرید ، تبدیل و صرف کنید. کارت های بدهی Crypto در طی سال گذشته محبوبیت بیشتری پیدا کرده اند و Wirex تنها پلتفرم موجود در فضا با استفاده از این روش تبدیل فوری نیست. این استراتژی این امکان را برای شما فراهم می کند که رمز ارز خود را به راحتی ارز فیات صرف کنید و بسیاری از افراد در این فضا این عملکردها را به عنوان گامی مهم در جهت افزایش پذیرش می دانند..

برنامه رمزنگاری

رمزنگاری Wirex برنامه به شما امکان می دهد رمزنگاری را مستقیماً از دستگاه هوشمند مجهز به Apple یا Android خود خریداری ، ذخیره ، مبادله و صرف کنید. شما می توانید برای سایر کاربران برنامه ، در سطح جهانی و به صورت رایگان پول ارسال کنید. این رویکرد جامع به فضای رمزنگاری ، تجربه رمزنگاری قوی تری را برای کاربران Wirex فراهم می کند. کیف پول Wirex در حال حاضر بیش از 500000 بارگیری را در فروشگاه Google Play نشان می دهد. این برنامه دارای رتبه بندی چهار ستاره با بیش از 6000 بررسی است.

برنامه Wirex Mobile از طریق صفحه اصلی

برنامه تلفن همراه Wirex از طریق صفحه اصلی

شبکه پرداخت Wirex W-Pay

شبکه پرداخت Wirex یک شبکه نقدینگی خارج از زنجیره چند دارایی است. این شبکه با استفاده از قراردادهای هوشمند ، پرداخت های جهانی تقریباً فوری را امکان پذیر می کند. توسعه دهندگان از Bitcoin’s Lightning Network به عنوان الهام بخش اصلی ایده استفاده کردند. پلت فرم W-Pay اولین سرویس مصرف کننده انبوه است که بلاکچین های ارز رمزنگاری شده را با خدمات سنتی بانکی ، از جمله مهمترین ، VISA ، ادغام می کند..

Wirex AML / KYC

بستر Wirex با رعایت قوانین دقیق مشتری شما (KYC) و مبارزه با پولشویی (AML) مجوز پول الکترونیکی خود را بدست آورد. این پروتکل ها مستلزم اثبات هویت واقعی هر کاربر هستند. قوانین KYC و AML در بخش بانکی سنتی جهانی است. اکنون ، کاربران ارزهای رمزنگاری شده برای بسیاری از سیستم عامل های مبتنی بر بلاکچین با همان الزامات قانونی روبرو هستند.

تاریخچه شرکت

Wirex در سال 2014 وارد بازار شد. نام اصلی پلت فرم E-coin بود. این شرکت موفقیت فوری را به دست آورد و تا سال 2017 ، شرکت دارای بیش از یکصد نفر متخصص بود. Wirex پس از موفقیت در جمع آوری بیش از 200،000 دلار در بستر BnkToTheFuture ، جذب بیشتری در بازار پیدا کرد.

در سال 2017 ، Wirex پس از پیروزی دیگری در زمینه جمع آوری کمک مالی به دست آورد ایمن سازی 3 میلیون دلار بودجه سری A از یکی از بزرگترین موسسات مالی ژاپن ، گروه SBI. گروه SBI با فناوری بلاکچین غریبه نیستند و این شرکت در حال حاضر با فناوری های Ripple ، BitPesa و PrimeChain همکاری دارد.

مهمانی شرکت Wirex از طریق وب سایت

مهمانی شرکت Wirex از طریق وب سایت

وایرکس در لندن ، توکیو ، دلاور ، سنگاپور ، کیف و تورنتو دفاتر دارد. ارائه دهنده کیف پول ارز مجازی در سال 2017 به بیش از 900000 کاربر در سطح جهان خدمات ارائه کرده است. در همان سال ، این سیستم عامل بیش از 1 میلیارد دلار حجم معاملات را به پایان رسانده است. این پلتفرم با خدمات ارائه شده در 130 کشور بسیار محبوب است.

برنامه های رمزنگاری FCA

برای درک بهتر بخش فین تک که همیشه در حال رشد است ، FCA تصمیم گرفت یک تنظیم کننده رمزنگاری را باز کند جعبه شنی. شرکت ها درخواست کردند که بخشی از برنامه باشند و در صورت تأیید ، FCA به شرکت ها کمک می کند تا شرایط سختگیرانه خود را برآورده کنند. طبق وب سایت شرکت ، FCA اعطا شده چهل از شصت شرکتی که دسترسی به این گروه را ثبت کرده اند. از چهل مورد پذیرفته شده ، یازده سیستم عامل دفتر کار مبتنی بر بلاکچین و توزیع شده هستند.

در بیانیه عمومی ، FCA اعلام کرد که آنها پیشنهادات مربوط به ارزهای رمزپایه را آزمایش می کنند. این آزمون به مقامات کمک می کند تا مزایای مصرف کننده و خطر چنین سیستم عامل هایی را در یک محیط کنترل شده تعیین کنند. این پروژه در حال حاضر برخی از افراد سنگین را به خود جلب کرده است. از همه مهمتر ، بستر 20 | 30 با بورس اوراق بهادار لندن و شرکت خدمات مالی Nivaura همکاری دارد.

عصر جدیدی برای رمزنگاری

با ورود هرچه بیشتر سیستم عامل های قانونی نظارتی به بازار ، تغییراتی در فضای رمزنگاری وجود دارد. این سیستم عامل ها ناشناس بودن برنامه های قبلی ارز رمزنگاری شده را برای یک تجربه رمزنگاری قوی و با قابلیت همکاری بیشتر معامله می کنند. در حالی که تجارت حریم خصوصی شما برای دسترسی بیشتر برای همه طرفها ایده آل نیست ، اما مناسب افرادی است که می خواهند در حوزه خدمات مالی سنتی بمانند.

Wirex موفق شد موقعیت شرکت خود را کاملاً برای رقمی سازی اقتصاد قرار دهد. سهولت استفاده از سیستم عامل آنها ، به کاربران رمزنگاری جدید اجازه می دهد تا با اطمینان به بازار دسترسی پیدا کنند. شما می توانید انتظار داشته باشید که با پیشرفت امسال ، سیستم عامل های مبتنی بر بلاکچین همه جانبه در بازار رمزنگاری ظهور کنند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me