Cryptocurrency Starter Kit_icon_shadow

کیت مالیات CRYPTOCURRENCY

میانبر شما برای هوشمندتر شدن در مورد مالیات ارزهای رمزنگاری شده شما.

اکنون آن را فقط با 59.99 دلار دریافت کنید

اسکرین شات 2020-02-22 ساعت 3.13.29 PM

روزهای ادعای ناآگاهی مالیاتی ارزهای رمزنگاری شده به پایان رسیده است. این راهنما یکی از بهترین و سریعترین منابع برای افزایش سواد مالیاتی ارزهای رمزنگاری شده شماست.

اداره امور مالیاتی به شدت با معامله های گزارش نشده توسط بازرگانان ارزهای رمزنگاری شده برخورد می کند. راهنمای ما برای کمک فوری به شما کمک می کند تا در هزینه های مالی خود صرفه جویی کرده و وضعیت مطلوبی با IRS داشته باشید.

از طریق مشارکت ما با Arbitus LLC ، یک شرکت مشاوره مالیاتی که فقط در مالیات ارزهای رمزنگاری تمرکز دارد ، ما همچنین می توانیم مشاوره های شخصی را با CPA و متخصصان مالیات مجاز برنامه ریزی کنیم..

پس از مطالعه این راهنما ، احتمالاً در مورد مالیات ارزهای رمزنگاری شده آگاهی بیشتری نسبت به بسیاری از CPA ها خواهید داشت.

Screen Shot 2020-02-29 در 2.23.36 PM

اجازه ندهید ترس ، تعلل ، یا ناآگاهی دلیل اصلی شما برای دریافت “مقدار زیادی بدهی توسط سازمان امور مالیاتی.

هرگونه سرمایه گذاری ، حتی ارز رمزنگاری شده ، مسئولیت قانونی برای ثبت مالیات شما را به همراه دارد. اگر طی چند سال گذشته ارز رمزنگاری شده داشته اید ، احتمالاً صدها یا هزاران معامله مختلف را جمع کرده اید که به نوعی مالیات به آنها مدیون هستید.

صفحه شات 2020-02-22 در 3.11.52 PM

معرفی: بسته مالیاتی ارزهای رمزنگاری شده CoinCentral

واژه شناسی

این کیت مالیاتی Cryptocurrency یک راهنمای آموزشی 60+ صفحه ای است که طراحی شده است تا در یک جلسه درمورد مالیات ارزهای رمزنگاری شده تیزبین و هوشمندانه شوید.

اما ما در اینجا متوقف نشدیم. ما همچنین شامل یک سری موارد خوب مانند مشکلات تمرین ، دستورالعمل های آپلود مرحله به مرحله ، صفحه گسترده ردیابی و موارد دیگر.

توجه به این نکته مهم است که این راهنما صرفاً اطلاعات مربوط به مالیات آموزش و پرورش است. هیچ چیز در این راهنما توصیه مالیاتی نیست و نه تضمینی است. همانطور که گفته شد ، همه موارد موجود در بسته مالیات ارزهای رمزنگاری شده ما توسط یک حسابدار رسمی تأیید شده و توسط سایر CPA ها مورد بررسی قرار گرفته.

بسته مالیاتی Cryptocurrency

59.99 دلار

 • 60+ صفحه راهنمای مالیات Cryptocurrency
 • راهنمای تعریف حسابداری
 • صفحه گسترده ردیابی ارز رمزنگاری شده
 • نسخه ی نمایشی ویدئو از نرم افزار مالیات Crypto (رایگان)
 • مشکلات تمرین ارزهای رمزنگاری شده
 • راهنمای اطلاعات IRS مفید
 • دستورالعمل های بارگیری مرحله به مرحله تبادل
 • دسترسی (1) مالیات AMA

اکنون سفارش دهید

موارد ضروری مالیات ارز رمزنگاری شده

99.99 دلار

 • 60+ صفحه راهنمای مالیات Cryptocurrency
 • همه موارد پاداش کیت مالیاتی
 • ** 30 دقیقه مشاوره 1 در 1 با Tax Pro **
 • * رایگان * Crypto Starter Tool Kit

شروع کنید

پلاتین "بدون بسته استرس"

599.99 دلار

 • 60+ صفحه راهنمای مالیات Cryptocurrency
 • همه موارد پاداش کیت مالیاتی
 • ** مشاوره 30 دقیقه ای با مالیات حرفه ای **
 • CPA داشته باشید تا برای حداکثر 5 مبادله ارز رمزنگاری شده ، حداکثر تا 1000 معامله تاریخی ، گزارش سود Crypto Capital خود را برای شما تهیه کنید.
 • * رایگان * Crypto Starter Tool Kit
 • حساب معامله گر Cointracking.info – ارزش 600 دلار

شروع کنید

معامله گر فرکانس بالا پلاتین

1099.99 دلار

 • 60+ صفحه راهنمای مالیات Cryptocurrency
 • همه موارد پاداش کیت مالیات
 • ** 30 دقیقه مشاوره 1 در 1 با Tax Pro
 • CPA داشته باشید تا برای حداکثر 10 مبادله ارز رمزنگاری شده ، حداکثر 5000 معامله تاریخی ، درآمد معدنکاری ، معاملات حاشیه ای ، سود رمز ارز رمزپایه خود را برای خود گزارش تهیه کنید.
 • * رایگان * Crypto Starter Tool Kit
 • حساب معامله گر Cointracking.info – ارزش 600 دلار

شروع کنید

دایره الکس مسکوف

الکس مسکوف ، سردبیر CoinCentral

“سرمایه گذاران ارز رمزنگاری شده بزرگترین ریسک پذیرها در جهان هستند ، و بهترین ریسک پذیرها نیز مدیر خارق العاده ریسک هستند. Cryptocurrency به این زودی ها به جایی نمی رسد و سازمان امور مالیاتی پیش از این برخی رهنمودهای محکم را صادر کرده است. اگر در چند سال گذشته ده ها یا هزاران معامله انجام داده اید ، باید بدانید که با سود و زیان شما چگونه رفتار می شود. “

دایره thabo

Thabo Abbate ، CPA

“من با بسیاری از سرمایه گذاران و بازرگانان ارز رمزنگاری شده کار کرده ام. همه آنها در دو نگرانی مشترک هستند. آنها نگران هستند زیرا معاملات ارز رمزنگاری شده خود را گزارش نکرده اند اما در مورد اینکه از کجا شروع کنند گیج هستند. ما این راهنما را برای حل این مشکلات ایجاد کردیم."

ارز رمزنگاری شده - سرمایه گذاران موفق

ما این را ساخته ایم زیرا به آن نیاز داریم. به عنوان طرفداران ارز رمزنگاری شده ، ما می خواهیم تمام تلاش خود را برای قانونی سازی بیشتر صنعت دارایی دیجیتال انجام دهیم. کیت مالیاتی ارزهای رمزنگاری شده ما توسط CPA دارای مجوز نوشته شده است که اتفاقاً یک شاهکار اصلی ارزهای رمزنگاری شده نیز هست.

CPA های باتجربه صدها دلار از مشتری های خود برای ارائه اطلاعات با کیفیت بالا در مورد مالیات ارزهای رمزپایه ، هزینه می گیرند. ما همه همین اطلاعات را گرفته و در این راهنما تقطیر کرده ایم.

کیت را دریافت کنید

زندگی شما با مجموعه مالیات Cryptocurrency به این صورت است

همانطور که بحث شد ، این کیت شامل تمام اطلاعاتی است که شما برای گرفتن سواد حسابداری ارز رمزنگاری شده برای هدایت مالیات ارزهای رمزنگاری شده خود در سطح بسیار بالاتر از قبل نیاز دارید. به عنوان بخشی از بسته ما ، موارد زیر را دریافت خواهید کرد:

رشد خود

نگه داشتن به روز

همه بازیکنان اصلی

منابع

راهنمای مالیات CRYPTOCURRENCY

راهنمای صفحه 60+ ما به منظور افزایش سریع سواد مالیاتی ارزهای رمزنگاری شده شما در طی یک یا دو جلسه طراحی شده است. تمام مواد ، بدون کرک: این بسته بندی شامل همه چیزهایی است که شما نیاز دارید و هیچ چیز دیگری را که لازم ندارید ، مانند:

درک مسئولیت مالیاتی ، روش های محاسبه ، رسیدگی به هزینه های مبادله ، فورک های سخت ، قطره های هوایی ، سرقت & خسارات جانی ، هدیه و اهدای رمز ارز ، استخراج معادن ، استراتژی های احتمالی اجتناب از مالیات و موارد دیگر.

راهنمای تعریف حسابداری

تجزیه و تحلیل کلیه اصطلاحات کلیدی که برای گفتگو ، صداگذاری و مکالمه مانند یک حسابدار باید بدانید. ما از زبان مشترک استفاده شده توسط سازمان امور مالیاتی پاک می کنیم بنابراین شما در درک قوانینی که باید دنبال کنید اعتماد به نفس بیشتری پیدا می کنید.

صفحه گسترده ردیابی ارز رمزنگاری شده

همان برگه های ردیابی استفاده شده توسط CPA که با نرم افزار مالیات ارزهای رمزپایه نیز سازگار است.

دستورالعمل های مبادله STEP-BY-STEP

دستورالعمل های گام به گام برای نحوه بارگیری معاملات خود از همه صرافی های بزرگ مانند Binance ، Coinbase ، Kraken ، Gemini و غیره.

مشکلات و دستورالعمل های عملیاتی

قبل از امتحان کردن با داده های خود ، با حسابداری رمزنگاری و استفاده از نرم افزار مالیات ارز رمزنگاری شده با مشکلات عملی ما راحت باشید

گفتگوی یک نفره با مالیات حرفه ای

اعضای Essentials ، Premium و Platinum مکالمه رایگان یک به یک را با یک متخصص مالیات دریافت می کنند تا درباره شرایط فردی شما صحبت کنند. در بازه زمانی تعیین شده هر تعداد سوال بخواهید بپرسید.

راهنمای اطلاعات HANDY IRS

تجزیه سریع و آسان اعلامیه ها و فرم های مربوطه IRS در ارتباط با ارز رمزنگاری شده.

3 سال کار سخت

داشتن بهترین منابع برای شما یک دست یا پا (یا یک بیت کوین) نیست ، و همچنین اشتباهاتی که می توان به راحتی از آنها جلوگیری کرد.

ما سخت تلاش کردیم تا این کیت را کنار هم قرار دهیم تا مطمئن شویم شما با درک کاملاً واضح و عملی مالیات ارزهای رمزنگاری شده از آن خارج خواهید شد.

اکنون آن را دریافت کنید!