درباره ما

معتبرترین منبع ارز رمزنگاری شده

و Blockchain Info از سال 2017

تصویر زنجیره ای

دنیای رمزنگاری و بلاکچین با سرعت نور حرکت می کند – اگر می خواهید در خط مقدم انقلاب ارز رمزنگاری شده باشید ، همین طور باید کنید..

با گسترش دنیای ارزهای رمزپایه ، فناوری های جدید ، رمزهای نوآورانه ، تبادلات ، تقاطع با دنیای واقعی و کلاهبرداری هر روز در سراسر جهان ظاهر می شود. شما مسئولیت پیمایش شکاف های مختلف دانش را دارید که ناگزیر ایجاد خواهند شد ، و ما متعهد به کمک هستیم.

بهترین استخدام

ما فقط بهترین ها را استخدام می کنیم (میانگین 1/150 داوطلب نوشتن)

بررسی شده

پروژه ها باید توسط تیم تحقیقاتی ما بررسی شوند

خوانندگان ماهانه

بیش از 650،000

خوانندگان ماهانه

جهان در حال تحول است. این بزرگتر از اسباب است. از فناوری بزرگتر است. یک انقلاب فلسفی وجود دارد که از پیشرفتهای بزرگ و پیشرفت تکنولوژیک در چند دهه گذشته الهام گرفته است.

دهه گذشته به تنهایی همه چیز را از آنچه “شغل” است و چگونگی یافتن آن ، چگونگی رسیدن فیزیکی از نقطه A به نقطه B ، جایی که امشب می خوابیم شکل داده است ، نحوه تعامل و ارتباط با شبکه و دیدار با دوستان جدید ، چگونه مالکیت مال خود را بدست می آوریم و حتی کسانی که با آنها قرار می گذاریم.

سرمقاله-تصویر

با این حال ، هر سکه دو روی دارد. بشریت به دلیل پیشرفت در فن آوری هایی که می تواند رژیم های dystopian مربوط به سال 1984 را ایجاد کند ، تهدیدی بی سابقه را تجربه می کند. روزها برای حفظ حریم شخصی ما شماره گذاری شده است ، “امتیازات شهروندان” قبلاً در چین پخش شده است و داده های ما بر خلاف خواسته های ما استفاده می شود.

یکی از م componentلفه های اصلی انقلاب ارزهای رمزنگاری شده ، حرکتی در جهت محافظت از حاکمیت شخصی و مالی ما است.

ما خوش بین و معتقد به اعتقاد راسخ هستیم که بهترین سالهای بشریت پیش روی ماست. اما برای رسیدن به این سالها باید خود را با دانش مسلح کنیم.

ما انگیزه ایجاد و ارتقا جامعه ای از علاقه مندان و سرمایه گذاران کاملاً آگاه را داریم که با هم رشد می کنند و رشد می کنند. ممکن است مقالات ما را در جایی دیده باشید – آنها توسط شرکت ها و پروژه هایی مانند Intuit ، NEO ، Ethereum ، Monero ، Zcash ، IOTA ، Tron و بسیاری موارد دیگر به اشتراک گذاشته و پیوند داده شده اند..

ما از مصاحبه با کارآفرینان و چهره های تأثیرگذار مانند تیم دراپر (سرمایه گذار خطرناک) ، هالسی مینور (فروشنده ، ویدئو کوین ، سرمایه های کوچک) ، آدام دراپر (Boost.VC) لذت برده ایم., اسلاوا روبین (IndieGoGo) ، دا هونگفی (NEO) ، جوزف لوبین (اتریوم ، ConsenSys) ، جاستین سان (TRON) ، بروک پیرس, و خیلی بیشتر.

همچنین در کمتر از یک سال بیش از 1 میلیون مخاطب ایجاد کرده ایم. مقالات ما نه تنها راهنما و خبر هستند ، بلکه گفتگوهایی با خوانندگان ما هستند که روشن می کنند بلاکچین و ارز رمزپایه چگونه دنیا را همانطور که می دانیم تغییر می دهند – از تجارت و فرهنگ گرفته تا هنر و علم.

تیم روزنامه نگاران ما با انگیزه خود برای کشف پیشرفت ها ، نوآوری ها و داستان های آشکار هدایت می شوند. ما تمرکز خود را بر ارائه اطلاعات ارزشمند از طریق زمینه سازی در جهت توسعه کلی جامعه فناوری می گذاریم.

این روش به ما کمک می کند تا بهترین مقاله ها را در اکوسیستم ارز رمزنگاری ایجاد کنیم. هدف ما کشف روشهای جدید تفکر درباره فناوریهای جدید و قدیمی ، روندهای اجتماعی و تغییرات نظارتی است. ما مفتخریم که شما را در این سواری همراهی می کنیم.

–الکس مسکوف ، مدیر مسئول

کیت رسانه را مشاهده کنید

کیت رسانه را مشاهده کنید

یک روز رویایی – تأثیر CoinCentral و آینده رمزنگاری

یک روز رویایی – تأثیر CoinCentral و آینده رمزنگاری

از زمان تاسیس در اکتبر 2017 ، ما رشد شگفت انگیز و حمایت پرشور خوانندگان خود را تجربه کرده ایم.

چشم انداز ما این است که به معتبرترین نشریه در رمزنگاری تبدیل شویم. ما بزرگترین یا محبوب ترین بودن برای ما اهمیتی ندارد – ارادت ما به ارائه بینش های ارزشمندی است که مزایای طولانی مدت را برای خوانندگان ما فراهم می کند.

در نهایت ، ما آن چیزی را می خواهیم که شما می خواهید – تغییری در الگوی جهانی که فرصت ها و آزادی های جدیدی ایجاد کند و قدرت و ثروت را به دور از قدرت های سنتی که از بسیاری جهات از آن سو استفاده کرده اند ، توزیع کند. دقیقاً همانطور که بلاکچین از فناوری برای از بین بردن موانع مالی استفاده می کند ، هدف ما استفاده از فناوری اساسی محتوا برای اطلاع رسانی ، محافظت و توانمند سازی جامعه ما است.

ما متعهد شده ایم مطابق تعریف جوزف پولیتزر در مورد مطبوعات آزاد عمل کنیم:

“ما همیشه برای پیشرفت و اصلاح مبارزه خواهیم کرد ، هرگز بی عدالتی و فساد را تحمل نخواهیم کرد ، همیشه با عوامفریب همه احزاب مبارزه خواهیم کرد ، همیشه با طبقات ممتاز و غارتگران عمومی مخالفت خواهیم کرد ، هیچگاه با فقرا احساس همدردی نخواهیم کرد ، همیشه به رفاه عمومی فداکار خواهیم بود ، صرفاً چاپ اخبار ، همیشه به شدت مستقل باشید ، هرگز از حمله غلط نهراسید ، چه با پلوتوکراسی درنده یا فقر درنده."

-جوزف پولیتزر

چه زمان هیجان انگیزی برای حفظ این استاندارد با پوشش است

افزایش ارز رمزنگاری شده و بلاکچین!

آنچه CoinCentral را متفاوت می کند: رویکرد ما

آنچه CoinCentral را متفاوت می کند: رویکرد ما

اگر در این سایت گشته باشید ، ممکن است متوجه شده باشید که مقالات ما از نظر موضوعی بسیار متفاوت هستند و برای درک بدون دردسر نوشته شده اند.

ما به طور مستقل متعلق به ما ، بودجه شخصی و نامزد دریافت جایزه هستیم و تنها ماموریت ما در بالا مشخص شده است. ما راهنماها و اخبار اساسی ایجاد می کنیم که به پیشرفت درک شما از صنعت ارزهای رمزپایه کمک می کند. با ارائه ارزش و اعتماد ، ما به دنبال رشد جامعه قدرتمند خود بر اساس اعتماد هستیم.

ما هرگز محتوایی را نشان نمی دهیم که مطابق با مأموریت ما یا مطابق با استانداردهای روزنامه نگاری ما نباشد.

مدل کسب و کار ما ساده است:

تحصیلات خوب

ما برای سود بیشتر جامعه ارزهای رمزنگاری شده و مخاطبان خود ، محتوای آموزشی و سرگرمی بسیار خوبی ایجاد می کنیم.

مستقیم-کمون

ما همچنین مستقیم ایجاد می کنیم

ارتباطات با پروژه های تأیید شده برای تسهیل جریان اطلاعات و اطلاعیه های مطبوعاتی.

برای تأمین هزینه های تولید محتوا ، گاهی اوقات هزینه نوشتن ، ویرایش و قرار دادن مقالات توسط پروژه هایی را که توسط تیم تحریریه ما تأیید شده اند ، پرداخت می کنیم. این نوع محتوا به عنوان SPONSORED علامت گذاری شده است و هنوز هم باید از استانداردهای روزنامه نگاری ما پیروی کند. این یعنی عدم ارتقا. ما شما را با “بهترین” چیزی نمی فروشیم مگر اینکه واقعاً براساس معیارهای عینی احساس کنیم بهترین است. ما در ازای پرداخت اطلاعات غلط ارائه نمی دهیم. و به عشق Satoshi ، ما هرگز پرداختی برای هرگونه ارتقا I ICO را قبول نکرده و نخواهیم کرد.

ما از محتوای کرکی شورانگیز با عناوین کلیک با کیفیت دور می شویم. اگر به دنبال آن چیزها هستید ، جای دیگری را امتحان کنید (موارد زیادی برای یافتن وجود دارد!).

ما اخبار را با هیچ چرخشی برای شما می آوریم. ما اصول اولیه را بدون هیچ گونه رقت برای شما آورده ایم. ما مصاحبه های عمیق از کارآفرینان ، مهندسان و متخصصان در لبه برش ارز رمزنگاری شده و صنعت بلاکچین و همچنین راهنماهای عمیق ، بررسی و ارزیابی سکه های جدید ، سیستم عامل ها ، فن آوری ها ، تکنیک ها و هر آنچه مرتبط است را منتشر می کنیم. به یک علاقه مند به رمزنگاری یا بلاکچین.

ما متفاوت هستیم زیرا ما در ارائه ارزش و توانمندسازی جامعه خود تمرکز می کنیم ، نه اینکه چند دلار یا سادگی بدست آوریم. این به ما توانایی و توانایی اشتراک اطلاعات بسیار خوبی را می دهد که به سختی می توان آن را در جای دیگر یافت ، همه در قالب و صدایی که منتظر خواندن آن هستید..

ما امیدواریم که شما با ما لذت ببرید و رشد کنید!

روشهای رشد

اهرفس

رتبه فعلی Ahrefs

Ahrefs به عنوان معیاری برای قدرت کلی سایت ما عمل می کند. با رتبه بندی دامنه 71 ، ما 5 سایت برتر ارز رمزپایه هستیم.

ماهانه-ترافیک

$

ارزش ترافیک ماهانه

این عدد ، دقیقاً براساس اندازه مخاطب و رتبه بندی کلمات کلیدی ما تخمین می زند که میزان بازدید ماهانه ما چقدر ارزشمند است

پست الکترونیکی

مشترکین ایمیل

ما سالها برای پرورش و رشد یک رابطه ظریف با خوانندگان خود صرف کرده ایم تا یکی از بهترین خبرنامه های رمزنگاری را به آنها ارائه دهیم.

آنچه در حال حاضر می توانیم برای شما انجام دهیم اینجاست

خبرنامه

خبرنامه

>> برای خبرنامه مرکزی سکه ثبت نام کنید

هفتگی ، موجز ، به روز رسانی عمیق از

جهان رمزنگاری و بلاکچین.

راهنماهای مبتدی

راهنماهای مبتدی

»بیت کوین 101

»راهنمای نهایی Ethereum

»نحوه خرید بیت کوین & سایر ارزهای رمزپایه محبوب

راهنمای تجارت

راهنمای تجارت

»نحوه ساخت نمونه کارها مناسب معاملات ارزهای رمزنگاری شده

»سه استراتژی برای انتخاب آنچه

ارز رمزنگاری شده برای سرمایه گذاری در مرحله بعدی

»برترین صرافی های ارز رمزنگاری شده در سال 2018

به ما بپیوند

به ما آنلاین بپیوندید

»به گروه فیس بوک ما بپیوندید –

با بهترین ها ارتباط برقرار کنید ، س questionsال کنید ، به اشتراک بگذارید

دانش ، با هم رشد می کنند

جدید برای رمزنگاری?

شروع از

ثبت نام در خبرنامه

سپس کیت Cryptocurrency Starter را تهیه کنید تا در سرعت نور بالا بیاید.

س Quesال ، نظر یا ایده?

ارسال در گروه فیس بوک ما.

[ایمیل محافظت شده]

گروه را ملاقات کن

alex-m

الکس مسکوف

سردبیر

استیو-ب

استیون بوچکو

سردبیر

راشل-ل

راشل لانتز

ویرایشگر

استیو-ک

استیو کارو

نویسنده

kelsey-r

کلسی ری

نویسنده

sarah-r

سارا روتري

نویسنده

دلتون

دلتون رودز

نویسنده

مونایر

مونیر سیمپسون

نویسنده

ryan

رایان اسمیت

نویسنده

مارشال

مارشال تیلور

نویسنده

بن-و

بن ویتل

نویسنده

james-r

جیمز ریسبرگ

نویسنده همکار

کیت رسانه & راهنمای سبک

دارایی های CoinCentral را بارگیری کنید

کیت رسانه

کیت رسانه را مشاهده کنید

راهنمای سبک

راهنمای سبک

بسته دارایی

بسته دارایی